هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه مای بی بی ایران در خصوص مسایل اخیر
(۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۲:۳۲:۲۲ عصر)vahidr72 نوشته است: آقای محترم وقتی که شما دارید پلاگین های ساخته ی دست آقای غلامیان رو اینجا به نام خودتون می زنید (آمار تاپیک) این کار شکنی نیست ؟ شما حتی قادر به ساخت پلاگین برای سایت خودتون نیست !!! فارسی کردن افزونه رو هر بچه ای می تونه انجام بده !!! شما حتی توی سایت آقای غلامیان اشکالات خودتون رو از ایشون می پرسیدید !!! حالا چی شده که اومدی اینجا گردن کلفتی می کنی ؟

شما حتی پلاگین های mybb central رو که باید هر کاربر حق اشتراک داشته باشه برای اون اینجا بصورت رایگان ارائه می دید . این یعنی نهایت بی احترامی به سایت مرجع mybb central !!!
درود
خوبه یکی از طرفداران آن ها جرات کرد اینجا حاضر شود.
کدام پلاگین ایشان به نام ما معرفی شده است؟
می شود لینک دهید؟ یا حالا که گفتیم لینک دهید دیگر پیدایتان نمی شود؟

بله پلاگین فارسی کردن کاری ندارد. اما به شرطی که SaeedGh برای کاربران خود آن ها را فارسی کند. نه اینکه به کاربران خود بگوید کافیست نام پوشه persian پلاگین های فارسی شده توسط MyBBIran را به farsi تغییر دهند تا بتوانند استفاده کنند.

فکر می کنید حذف منابع آموزش ها و ترجمه های گروه ما در سایت شما که بعد از اخراج من انجام شد توسط چه کسی صورت گرفت؟

بله ما اشکالاتمون را زمانی که نمی دانستیم می پرسیدیدم. آیا می دانید رهبر پشتیبانان سایت MyBB.com (یا MyBB Support Team Lead)در شروع کارش با MyBB چه سوالاتی می کرده؟ (در حد چگونه باز کردن و بستن انجمن). ولی الان رهبر پشتیبانان سایت مادر است.
این پروفایل ایشان:
http://community.mybb.com/user-13556.html

فقط این هارو گفتم که بدونید خیلی بچه هستید شایدم از جنینی فیلسوف بودید. البته در درجه اول باید سن کم و تجربه کمی در MyBB داشته باشید.
شما ما را به خاطر چند سوال مواخذه می کنید؟ پس کمی در مورد سوالات این پشتیبانی که معرفی کردم جستجو کنید.
لینک گذاشتم ببینید که رهبر پشتیبانی سایت مادر چه بوده و چه شده است.

فکر می کنم اصلا از زمانی که در همین سایتی که طرفداری می کنید برای یک سوال باید پول می پرداختید عضو MyBB نبوده اید. می توانید از کاربران قدیمی MyBB سوال کنید که آن سایت برای یک سوال ساده چه پولی می گرفت. اما با آمدن MyBBIran سنت آن ها شکسته شد.
فقط کمی اطلاعات خود را زیاد کنید چون نادانسته قضاوت می کنید!
.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۳:۵۶:۳۹ عصر) ، Mahdi_Rashed (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۴:۰۸:۱۶ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۴:۰۸:۲۷ عصر) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۴:۰۸:۲۸ عصر) ، XAXI (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۴:۰۹:۴۰ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۴:۱۶:۴۲ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۴:۵۲:۴۴ عصر) ، badpad (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۵:۳۳:۱۰ عصر) ، moeen (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۰:۵۶:۳۳ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۲:۱۱:۳۳ صبح)
نقل‌قول: آقای محترم وقتی که شما دارید پلاگین های ساخته ی دست آقای غلامیان رو اینجا به نام خودتون می زنید (آمار تاپیک) این کار شکنی نیست ؟
شما بهتره بری یه لیوان آب خنک بخوریBig Grin
چه کسی می گوید این پلاگین را SaeedGH نوشته؟!
اتفاقا من خودم یادم هست وقای علیرضا نجفی پور این کد را نوشته بود و در سایت دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی قرار داده بود سایت mybbhelp یک سایت متروکه بود و هیچ کس به اونجا نمی رفت!

نقل‌قول: شما حتی قادر به ساخت پلاگین برای سایت خودتون نیست !!!
ما هر چی می گیم mybbhelp دروغگو هست هیچ کس باور نمی کند Big Grin این هم لینک پلاگینی که خود بنده ساختم.
http://community.mybbiran.com/thread-2364.html
در سایت MYBB.COM هم تایید شده و تقریبا استقبال خوبی هم داشته است.

نقل‌قول: فارسی کردن افزونه رو هر بچه ای می تونه انجام بده !!

این کار رو سایت شما نتوانسته است انجام دهد پس شما از بچه هم بچه تر هستید (بر اساس نتیجه گیری خودتان)Big Grin.

نقل‌قول: شما حتی توی سایت آقای غلامیان اشکالات خودتون رو از ایشون می پرسیدید !!! حالا چی شده که اومدی اینجا گردن کلفتی می کنی ؟

به قول قدیمی ها : داشتیم داشتیم ، حساب نیست | داریم داریم ، حسابه.Exclamation
اگر اینطوریه من وقتی 6 ماهم بوده نمیتونستم حرف بزنم ولی حالا میزنم !

نقل‌قول: شما حتی پلاگین های mybb central رو که باید هر کاربر حق اشتراک داشته باشه برای اون اینجا بصورت رایگان ارائه می دید . این یعنی نهایت بی احترامی به سایت مرجع mybb central !!!

دلیل ، مدرک ، سند؟
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۴:۰۳:۱۸ عصر) ، Mahdi_Rashed (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۴:۰۸:۲۸ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۴:۰۹:۱۲ عصر) ، XAXI (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۴:۰۹:۳۰ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۴:۱۵:۱۹ عصر) ، badpad (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۵:۳۴:۲۰ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۲:۱۲:۴۴ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۲۸، ۲۲:۰۷:۰۱ عصر)
(۱۳۸۹/۵/۲۴، ۰۰:۳۹:۱۴ صبح)Pars نوشته است:
(۱۳۸۹/۵/۲۴، ۰۰:۳۳:۰۶ صبح)rahpuyan نوشته است: //* ویرایش شد*//
az inja danload shode na in site
از هر جا دانلود کردید و از خدمات هر سیستمی و هر سایتی که استفاده می کنید باید به حذف نکردن کپی رایت احترام بگذارید
اگر هم به ما ربطی ندارد که شما چه می کنید لطفا ادامه ندهید.

می بینم که لینک حذف شد
حالا که معلوم شد ادعا های دوستانتون دروغ بود دیگر ادامه ندیم
ان لینکم هم که دیدید کار خودشون نبود شما می تونید این قالب را از جاهای دیگر با کپی رایت مختلف دانلود کنید .
بهتر بود بی ادبی دوستتون را هم که با نشون دادن این لینک معلوم شد دروغ می گوید را پاک می کردید
به این نتیجه رسیدم که تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها ، در مورد شما خیلی هم دروغ نیست
یا علی
(۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۴:۱۰:۴۰ عصر)rahpuyan نوشته است: می بینم که لینک حذف شد
حالا که معلوم شد ادعا های دوستانتون دروغ بود دیگر ادامه ندیم
ان لینکم هم که دیدید کار خودشون نبود شما می تونید این قالب را از جاهای دیگر با کپی رایت مختلف دانلود کنید .
بهتر بود بی ادبی دوستتون را هم که با نشون دادن این لینک معلوم شد دروغ می گوید را پاک می کردید
به این نتیجه رسیدم که تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها ، در مورد شما خیلی هم دروغ نیست
یا علی
بله، لینک قالب هایی که چندین کاربر را به دردسر انداخت. همانند همان فارسی ساز مورد تایید سایت مادر که چندیدن کاربر را به درد سر انداخت حذف می شود.
من که گفتم قالب از هر جا باشد و هر سایت حق حذف کپی رایت را ندارد.
شما سر حرف مردم قضاوت کن، ما هم با سند و مدرک. شما موفق هستید!
بنده از شما خواستم که ادامه ندهید!

سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۴:۲۶:۳۸ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۴:۵۴:۱۴ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۵:۱۹:۴۱ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۲:۱۳:۴۰ صبح)
نمیخواستم توی این بحث ها شرکت کنم چون دیگه کلا هرچی فروم داشتم و از پشتیبانی هیچکدوم از این دو سایت استفاده نکردم

اول یه نکنته هایی بگم بعد نیاد بگید تو اصلا فرم چی بود کی هستی چی بود

اول اینکه فروم من بالا 60k کاربر داشت بالا 120k موضوع (اینو گفتم فکر نکنید کم تجربه هستم )

میدونید چرا mybb تو ایران خیلی کاربرد نداره نسبت به سایت سازه ها بخاطره وضع پشتیبانیش Confused

این به اون حمله میکنه اون به این Huh

این مثل این میمونه که مثلا یکی بیاد یه سایت در مورد برنامه نویسی بزنه یکی دیگه اومد زد بگه e تو چرا زدی
یا بیاد مثلا توی فروم 2 که دیرتر تاسیسی شده در باره fot توضیح بده فروم 1 اول یا قدیمی تر بگه e تو اینو از من کپی کردی
این بحث ها خیلی خیلی مسخره هست من حتی چند وقت پیش توی وب هاستیگ تالک هم دیدم این بحث کشیده شد

خلاصه کنم حرفمو اینکه اقا به کسی نحوه فعالیت کس دیگه ربطی نداره یا به قولی من تو قبر شما نمیزارن Smile

اگه mybb یه سیستم پولی بود میشد در مورد اینکه کی ساپورتش هست شبهه ایجاده بشه ولی این دیگه یه سیستم اوپن سورس هست بهتره که هرکی راه خودش رو بره به کسی هم کار نداشت باشید

دوستانی که از مای بی بی هلپ بد میگن یا اونایی که از مای بی بی ایران لطفا کنن اول دیگه از اون پشتیبان استفاده نکنن بعد صحبت کنن
من خودم چندتا از فروم همین افرادی که اینجا پست دادن رو دیدم یسری از ابزاری که برای مای بی بی هلپ بود رو استفاده میکردن یکسری از اعضای ما ی بی بی هلپ هم از ابزاری هایی هلپ که مربوط به مای بی بی ایران بود رو استفاده میکردن
بهترین کار بن کردن ip هست Big Grin
(۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۴:۲۷:۲۹ عصر)aminddr نوشته است: میدونید چرا mybb تو ایران خیلی کاربرد نداره نسبت به سایت سازه ها بخاطره وضع پشتیبانیش Confused
دلیلش این نیست دلیلش اینه که گروه های مختلف ازش استفاده می کنند و کسانی که بهترین تسلت را دارند وارد عمل نمی شوند!Undecided
 سپاس شده توسطLow Battery (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۵:۱۹:۰۷ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۵:۲۵:۰۱ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۵:۴۰:۴۵ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۲:۱۵:۴۸ صبح)
من اولا همون اولا از ماي بي بي هلپ استفاده مي كردم اولش خوب بود ولي بعدش هر چي مي ديدم كه به دردم بوخوره شار‍ژ مي خواست

بعدش متوجه شدم يه پشتبان ديگه اي هست به اسم MyBB Iran

با اشنا با ماي بي بي ايران فقط چند باز به هلپ سر زدم كه اوني كه اسمش رو گذاشته پشتبان به خاطر اينكه از قالب كه علي رضا جان طراحي كرده پشتباني نكردن ازم البته كار اشتباهي بود كه از اونا كمك خواستم مي دونم و خودمو هم سرزنش مي كنم البته اون موقع اين انجمن در دست راس نبود مدتي خلاصه .......... اوني كه اسمش پشتباني هست بايد به كاربرا پشتباني بده نگه اهان چون رنگ قالب شما با ما يكي هست نمي تونيم اهان چون اين عكس تو انجمن ما همست بهت پشتباني نمي ديم

واقعا جامعه ماي بي بي بايد به داشتن عضوي و پشتباني مثل اقا علي رضا (pars ) افتخار كنه
من نمونه يه پشتباني كامل رو تو انجمن ايشون ديدم كمتر پشتباني مياد تو ياهو اشكالات ادم رو رفع مي كنه ولي تا حالا هر بار هر سوالي كردم ايشون جواب داده تو انجمن قبليم حتي خودشون ميومدن و اشكالمو رفع مي كردن با اينكه مشغله كاري و تحصيلي داشتن

ما نمك بوخوريم نمك دون نمي شكنيم ايشون هر كاري ازم بخوان و هر كاري بتونم براي ايشون و انجمن پشتباني شون كه از دستم بر بياد انجام مي دم به اميد روز كه ماي بي بي ايران رو اولين انجمن محبوب پشتباني در دنبا معرفي كنن

اين هارو وظيفه خودم مي دونستم كه بگم Heart
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۶:۲۱:۲۱ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۶:۲۲:۱۶ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۲:۱۷:۱۷ صبح)
(۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۳:۵۲:۰۶ عصر)Pars نوشته است:
(۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۲:۳۲:۲۲ عصر)vahidr72 نوشته است: آقای محترم وقتی که شما دارید پلاگین های ساخته ی دست آقای غلامیان رو اینجا به نام خودتون می زنید (آمار تاپیک) این کار شکنی نیست ؟ شما حتی قادر به ساخت پلاگین برای سایت خودتون نیست !!! فارسی کردن افزونه رو هر بچه ای می تونه انجام بده !!! شما حتی توی سایت آقای غلامیان اشکالات خودتون رو از ایشون می پرسیدید !!! حالا چی شده که اومدی اینجا گردن کلفتی می کنی ؟

شما حتی پلاگین های mybb central رو که باید هر کاربر حق اشتراک داشته باشه برای اون اینجا بصورت رایگان ارائه می دید . این یعنی نهایت بی احترامی به سایت مرجع mybb central !!!
درود

بله پلاگین فارسی کردن کاری ندارد. اما به شرطی که SaeedGh برای کاربران خود آن ها را فارسی کند. نه اینکه به کاربران خود بگوید کافیست نام پوشه persian پلاگین های فارسی شده توسط MyBBIran را به farsi تغییر دهند تا بتوانند استفاده کنند.

فکر می کنید حذف منابع آموزش ها و ترجمه های گروه ما در سایت شما که بعد از اخراج من انجام شد توسط چه کسی صورت گرفت؟

بله ما اشکالاتمون را زمانی که نمی دانستیم می پرسیدیدم. آیا می دانید رهبر پشتیبانان سایت MyBB.com (یا MyBB Support Team Lead)در شروع کارش با MyBB چه سوالاتی می کرده؟ (در حد چگونه باز کردن و بستن انجمن). ولی الان رهبر پشتیبانان سایت مادر است.
این پروفایل ایشان:

فقط این هارو گفتم که بدونید خیلی بچه هستید شایدم از جنینی فیلسوف بودید. البته در درجه اول باید سن کم و تجربه کمی در MyBB داشته باشید.
شما ما را به خاطر چند سوال مواخذه می کنید؟ پس کمی در مورد سوالات این پشتیبانی که معرفی کردم جستجو کنید.

فکر می کنم اصلا از زمانی که در همین سایتی که طرفداری می کنید برای یک سوال باید پول می پرداختید عضو MyBB نبوده اید. می توانید از کاربران قدیمی MyBB سوال کنید که آن سایت برای یک سوال ساده چه پولی می گرفت. اما با آمدن MyBBIran سنت آن ها شکسته شد.
.

سلام
یکی یکی به حرفاتون جواب می دم !
اولا این کار جرات نمی خواد .
پلاگین آمار تاپیک .
در کل من ادم پر رویی هستم و تا جواب نگیرم هیچ جا نمی رم .
اولا آقای غلامیان دیگه به فکر فارسی کردن پلاگین نیستن دیگه و فارسی سازی بر عهده دیگر عضو هاست دوما کدام پلاگین شما با تغییر نام پوشه Persian به Farsi در سایت ما قرار گرفته ؟
خوب رهبر پشتیبانان برای استادان خود احترام قائله ولی شما فکر نکنم احترام رو حتی بدونی ...
بله شاید من خیلی بچه ام ولی حرف راست رو باید از دهن بچه شنید .
==========================================================================

(۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۶:۵۵:۱۹ عصر)vahidr72 نوشته است:
(۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۳:۵۲:۰۶ عصر)Pars نوشته است:

درود

این پروفایل ایشان:

.

سلام
یکی یکی به حرفاتون جواب می دم !
اولا این کار جرات نمی خواد .
پلاگین آمار تاپیک .
در کل من ادم پر رویی هستم و تا جواب نگیرم هیچ جا نمی رم .
اولا آقای غلامیان دیگه به فکر فارسی کردن پلاگین نیستن دیگه و فارسی سازی بر عهده دیگر عضو هاست دوما کدام پلاگین شما با تغییر نام پوشه Persian به Farsi در سایت ما قرار گرفته ؟
خوب رهبر پشتیبانان برای استادان خود احترام قائله ولی شما فکر نکنم احترام رو حتی بدونی ...
بله شاید من خیلی بچه ام ولی حرف راست رو باید از دهن بچه شنید .
==========================================================================
من اصلا یکی یکی جواب دادنی ندیدم Dodgy
شما به تک تک خط های نوشته من جواب بده تا من هم به شما پاسخ بدم
بچه نمی فهمه چی میگه، حرفی که شنیده رو میزنه. چه اون حرف راست باشه چه دروغ!

سپاس شده توسطamir.01 (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۷:۴۴:۴۵ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۷:۵۳:۵۱ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۲:۱۸:۲۸ صبح)
(۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۶:۵۵:۱۹ عصر)vahidr72 نوشته است: خوب رهبر پشتیبانان برای استادان خود احترام قائله ولی شما فکر نکنم احترام رو حتی بدونی ...
کسی این جا حریم کس دیگری را شکسته به من بگویید منم بدونم؟
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۷:۳۵:۴۲ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۲:۱۸:۲۴ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه مای بی بی ایران ( مهم) baxe rapper 3 4,059 ۱۳۹۱/۹/۷، ۱۶:۰۶:۳۹ عصر
آخرین ارسال: yaser0421

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان