هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه مای بی بی ایران در خصوص مسایل اخیر
(۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۴:۲۴:۱۷ عصر)GreyWolf نوشته است: آزاد؟ شما ازادی رو به چی میبینید؟
آیا سایت مای بی بی ایران موفق تر از سایت های غیر اخلاقی هست؟!
دوست عزیز، این مقایسه و این کلمات برای سایت پشتیبانی جالب نیست.
من این ارسالو الان حذف نمی کنم که فردا نگویید حرف زدمیو ارسال ما رو جذف کردند.
ولی ار آن جا که یک کاربر ممکن است با این کلمات احساس ناخوشی نسبت به سایت پیدا کند تا دقایقی دیگر حذف می کنم.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطLow Battery (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۴:۴۳:۵۶ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۵:۰۳:۴۲ عصر) ، hashtbandi (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۵:۵۴:۰۸ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۱:۴۹:۵۳ صبح)
(۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۴:۲۴:۱۷ عصر)GreyWolf نوشته است:
(۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۳:۵۲:۴۶ عصر)HamedGh نوشته است: من نمی خواستم وارد این بحث ها بشوم ولی خوب اینجا وارد می شوم.
به نظر من سایتی موفق تر هست که کاربر داخلش آزاد تره حالا خودتون قضاوت کنید.Exclamation

آزاد؟ شما ازادی رو به چی میبینید؟

نمی خواستم سیاسیش بکنم ولی خوب باز شد حرف های این روز ها (و بخصوص دم انتخابات آزادی رو چی معنی می کنید) خوب معلوم آزادی منظور این هست که این قدر گیر ندهند به کاربر برای دانلود و............

سایت غیر اخلاقی به نظر شما چه ربطی به آزادی داره؟Tongue
 سپاس شده توسطLow Battery (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۵:۵۰:۴۶ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۶:۴۲:۵۷ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۷:۰۲:۱۷ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۱:۵۰:۱۱ صبح)
گفتید آزادی باعث موفقیت سایت میشه
من هم سایت های غیر اخلاقی رو مثال زدم که رنکشون خیلی بالاتر از مای بی بی بورد و مای بی بی ایران و ... هست
ولی به نظرتون محتویاتش ارزش دارن؟!!

آزادی خوبه، آزادی ای که کابران بتونن فایل هایی که کار خودشونه رو آپلود کنند و بتونن همدیگر رو راهنمایی کنن

آزادی ای که باعث بشه حقوق دیگران (حتی حقوق خارجی ها) پایمال بشه به درد نمیخوره

قانون کپی رایت برای همه هست، افغانی و ایرانی و آمریکایی هم نمیشناسه، همه باید رعاست کنند

در هر صورت، فارس ها ضرب المثل های خوبی دارن: صلاح مملکت خویش خسروان دانند

نوشته هام انتقادی بیش نبودنند

موفق باشید
 سپاس شده توسطCreeping Death (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۸:۲۵:۰۶ عصر) ، c_r_fel (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۰۰:۳۴:۳۶ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۱:۵۰:۴۱ صبح)
(۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۶:۰۷:۴۹ عصر)GreyWolf نوشته است: گفتید آزادی باعث موفقیت سایت میشه
من هم سایت های غیر اخلاقی رو مثال زدم که رنکشون خیلی بالاتر از مای بی بی بورد و مای بی بی ایران و ... هست
آزادی خوبه، آزادی ای که کابران بتونن فایل هایی که کار خودشونه رو آپلود کنند و بتونن همدیگر رو راهنمایی کنن
قانون کپی رایت برای همه هست، افغانی و ایرانی و آمریکایی هم نمیشناسه، همه باید رعاست کنند
موفق باشید
خوب گفته من "به نظر من سایتی موفق تر هست که کاربر داخلش آزاد تره حالا خودتون قضاوت کنید" (روی این بحثی نیست چون واقعا همین طوره هر سایتی که آزادی کاربراش بیشتر بازدید بیشتری داره ربطش را هم به سایت های غیر اخلاقی نمی دونم در چی هست)
سایت های غیر اخلاقی یا همون P.R.O.N (یا A.D.U.L.T) موفق هستند ببینید بازدیدشون چقدر بالاست مگر ملت سایت نمی زنند برای این که بازدید داشته باشه پس اونا موفق هستند!(این نظری هست که خیلی ها دارند نظر من نیست خیلی از مهندسین فناوری اطلاعات آنالیز وب این حرف را تایید می کنند یا اگر نکنند باید یک ملاک برای موفقیت سایت بیاورند که نمی توانند اگر راست می گویید شما یک ملاک دیگه برای موفقیت سایت بیاورید)

می بخشید انتقادتون به چه کسی و چه شخصی بود؟(بهتر بگم چه سایتی بود؟)

سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۷:۰۲:۰۹ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۱:۵۱:۵۵ صبح)
سلام دوستان
من کاری به حرف ها ندارم ولی همون آقایی که دم از حقوق سایت MyBB Central میزنه!! پاشده کارهای منو بدون کپی رایت برای دانلود گذاشته (حتی پوسته های طراحی شده) !!
این یه پارادوکس به تمام معنی هست.Huh
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۶:۵۵:۴۷ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۷:۰۲:۰۸ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۱:۵۲:۰۹ صبح)
سلام خدمت همه دوستان عزیز
من یکی از کاربران نسبتا قدیمی مای بی بی ایران هستم.مدت ها پیش در فروم خودم از مای بی بی استفاده می کردم ولی با پیدا شدن یک هاست وارز سراغ ویبی و آی پی بی نال شده رفتم.
اجازه بدید بگم در این مدت از این دو سایت چه چیزهایی رو دیدم.
در ابتدا من عضو سایت مای بی بی فارسی بودم.متاسفانه من در سایت مذکور هیچ چیزی جز خودخواهی ندیدم.پلاگین ها رو ترجمه می کردن و به قیمت های غیر منصفانه به فروش می رسوندن.پلاگین هایی رو که خود من بعد از این که دیدم در مای بی بی فارسی پولی هست به راحتی ترجمه کردم.
رفتار مدیران اون سایت با کاربران بسیار بد بود و بعضی اوقات پشتیبانی نا امید کننده.
اما یادم نمیره زمانی من به پشتیبانی فوری احتیاج داشتم و آقای نجفی پور با وجود مشغله زیاد و مشکلات تحصیلی با حوصله بسیار پاسخ من رو توی یاهو! دادن.
جدا بعضی ها وقتی کم میارن چه حرف های نامربوطی میزنن و چه کارهای مسخره ای رو مرتکب میشن.
(۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۴:۲۴:۱۷ عصر)GreyWolf نوشته است: آزاد؟ شما ازادی رو به چی میبینید؟
موفقیت مای بی بی ایران شما رو کور کرده که چنین حرفایی رو میزنین.بله مای بی بی ایران موفق بود چون مدیرش یک آدم فهمیده و محترم بود و با صبر و حوصله اومد بالا.دیداس هایی رو که روی این سایت انجام شد و روزهایی که سایت داون بود رو یادم نرفته!تخریب های شما یادم هست.
خلاصش می کنم من دیگه مای بی بی استفاده نمی کنم ولی برای مای بی بی ایران آرزوی موفقیت می کنم.
خصوصا برای شما آقای نجفی پور
راستی من مای پلازا رو فارسی سازی کردم آخرش!Smile
HellScre4m, از December 2009 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.

در حال فارسی سازی MyPlaza
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۸:۰۵:۴۵ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۲۰:۰۷:۴۱ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۱:۵۳:۳۹ صبح)
HellScre4m شما مطمئنی منو میشناسی؟!
من فکر میکنم اشتباه میکنی

من کور بودم که ایمیل مای بی بی ایران رو تو اینباکسم نمیدیدم!!

شما میخوای منو یادت بیاد اسممو سرچ کن، من با کسی مشکلی نداشتم و ندارم، در هیچ سایتی هم بن و اخراج نشدم Wink

HamedGh
کسی رو میشنواسین که بخواد از گوگل انتقاد کنه و بیاد به یاهو بگه؟!
خلاصه، گفتم که هدف انتقاد بود. از این سایت انتقاد میکنم که اینجا مینویسم دوستان
 سپاس شده توسطc_r_fel (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۰۰:۳۵:۰۸ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۱:۵۴:۲۰ صبح)
با عرض معذرت
تا بحث سیاسی نشده (باعث فیلتر شدن سایت) بحث رو ببندید
و شیفت دلیتش کنید
ار ما گفتن بود.
من چشیدما
کوروش کبیر: در جهان فقط یک راه است / آن هم راستی است.
------------------------------------------------------------
World In Web
سایت دوچرخه سواران ایران
من کل نظراتم را بر اساس بازدید سایت و اون چیزی که می دونم می گم اگر اشتباه می کنم و یا چیزی را اشتباه فهمیدم بهم بگویید تا درستش را بدونم(آن وقت انتقاد را می پذیریم)
(۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۶:۰۷:۴۹ عصر)GreyWolf نوشته است: گفتید آزادی باعث موفقیت سایت میشه
این که محتویات ارزش داره یا نداره بازم تعداد بازدید تعیین می کنه سایت های غیر اخلاقی بازدید خوبی دارند پس حتما محتویاتشون ارزش داره که بازدید داره! (نکته مهم : حالا سایت غیر اخلاقی را بگذارید کنار چه سایتی بازدید بیشتری داره اون موفق تره شکی هم درش نیست و محبوبیت بیشتری هم دارد)
در این انجمن تا جایی که من دیدم جایی من را مجبور نکردند انجمنم را ثبت کنم تا بتونم پست بدهم یا پستم را ببینم کاربرها هم اینحا با هم بحث می کنند و با هم مشکلی ندارد (من ندیدم اگر مشکلی بوده به من بگویید)
حقوق دیگران خیلی خوبه پس شما اگر از ویندوز کرک شده استفاده می کنید پاکش کنید چون حقوق دیگران پایمال شده باور کنید (نکته: نگید من پاک کنم چون من سیستمم تمام برنامه هایش لاینسس دارند بنا به دلایلی)

(۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۶:۰۷:۴۹ عصر)GreyWolf نوشته است: قانون کپی رایت برای همه هست، افغانی و ایرانی و آمریکایی هم نمیشناسه، همه باید رعاست کنند
موفق باشید
خوب اگر ممکنه در مورد اون چیزی که این سایت رعایت نکرده سند بیاورید (این خیلی مهمه! چون من ندیدم هنوز)
تشکر از این که از این سایت انتقاد کردید ولی خوب باید اول انتقاد ها بررسی بشوند!(چون انتقاد ها وارد نبود به نا به جمله اولم گفتم انتقاد به کدام سایت: P)
(۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۸:۲۰:۱۵ عصر)GreyWolf نوشته است: HamedGh
کسی رو میشنواسین که بخواد از گوگل انتقاد کنه و بیاد به یاهو بگه؟!
خلاصه، گفتم که هدف انتقاد بود. از این سایت انتقاد میکنم که اینجا مینویسم دوستان

(۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۸:۳۷:۲۶ عصر)kamiyar نوشته است: با عرض معذرت
تا بحث سیاسی نشده (باعث فی ل تر شدن سایت) بحث رو ببندید
و شیفت دلیتش کنید
ار ما گفتن بود.
من چشیدما

اگر درست خونده باشم کامیار ؟ کامیار،بحث سیاسی نیست (البته سیاسی که ما معنی می کنیم) و فقط جهت روشن شدن موضوع بحث می کنیمBig Grin
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۲۰:۲۵:۲۲ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۱:۵۴:۳۵ صبح)
سلام
راستش دوستان من مدتی است که این تبلیغات منفی را می بینم و به شدت هم جواب دادم. سایت من هم مدتی زیر حمله بود.
به نظر من کاربران ایرانی باید آزاد باشند و ۀن هم به دلیل تحریم هایی است که روی ماست و حالا یک سری ایرانی امدند و با دست کاری یک سری مطالب خارجی برای خودشون کپی رایت قائل شدند
من که به هیچ وجه حمایتی از اینها نخواهم کرد
یا علی
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۲۰:۲۵:۲۵ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۲۰:۴۰:۵۵ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۱:۵۴:۵۸ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه مای بی بی ایران ( مهم) baxe rapper 3 4,054 ۱۳۹۱/۹/۷، ۱۶:۰۶:۳۹ عصر
آخرین ارسال: yaser0421

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان