هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه مای بی بی ایران در خصوص مسایل اخیر
(۱۳۸۹/۵/۲۳، ۲۳:۲۳:۲۷ عصر)GreyWolf نوشته است: حرف های شما مدیران این سایت این نتیجه رو در پی داره که دوستان برداشت کردن:

آزادی استفاده در نت (حتی برای شما سایت MyBBIran) Smile
فکر نمی کنم این جملاتتون فقط انقاد باشه!
فقط می گوییم رطب خورده کی منع رطب کند (آن ها که لینک منابع را حذف می کنند حالا از چه دفاع می کنند؟)
در سایت وب هاستینگ تالک مطرح شد، مای بی بی سنترال به خاطر وجود مای بی بی ایران، ایرانی ها را محروم کرده است. البته که ما خودمان عضو هستیم چیزی ندیدم ولی تنها خواسته شد لینک این موضوع را قرار دهند!
این ها و چیزهایی که با سند عنوان شد فقط دو رویی عده ای را مشخص می کند.
(۱۳۸۹/۵/۲۳، ۲۳:۴۸:۵۳ عصر)rahpuyan نوشته است: سلام مجدد
از بی ادبیتون کمال قدردانی را دارم
من کاری را توی بوق و کرنا نکردم یعنی یادم نمیاد مثل اینکه شما می دونید
مثل اینکه دلتون از جاهای دیگه خیلی پره
در کل برای سایتتون آرزوی موفقیت دارم (اگر چه یا این برخورد شما نظرم نسیت به بعضی مدیران این سایت عوض شد)
یا علی
شما هم تکلیفتون مشخص است.
حذف کردن کپی رایت MyBB و فارسی سازی که خودمان برای ترجمه آن بی خوابی کشیده ایم درست نیست که بخواهید بازگرداندن آن را با تبادل لینک با سازنده یا ترجمه کننده مبادله کنید Tongue

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۰۰:۰۹:۲۵ صبح) ، s.moein.h (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۰۰:۱۵:۱۵ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۰:۳۵:۳۳ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۲:۰۴:۲۰ صبح)
ببین عزیز rahpuyan
دقت کن ببین چرا این بی ادبی نثارت شد!!
شما وقتی اصلا حق کپی رایت سرت نمی شه و هیچ درک و فهمی ازش نداری ، نباید به خودت اجازه بدی پات رو نه اینجا ، هر جای دیگه ای بزاری !
همین پوسته ای که استفاده کردی و کلی بهش افتخار می کنی با زحمت استایلر ما طراحی شده ...
ولی شما با کمال وقاحت خودت رو مسئول هیچی نمی دونی !!
من فقط براتون اظهار تاسف می کنم که با این کارت هدر سایتتم خراب کردی !
فقط بدون با این کارت خودت رو خراب کردی ولی مهدی زحمت کش ما وجهش عزیزتر شد .
به سلامت .
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۰۰:۱۸:۵۶ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۲:۰۵:۰۱ صبح)
//* ویرایش شد*//
az inja danload shode na in site

(۱۳۸۹/۵/۲۴، ۰۰:۳۳:۰۶ صبح)rahpuyan نوشته است: //* ویرایش شد*//
az inja danload shode na in site
از هر جا دانلود کردید و از خدمات هر سیستمی و هر سایتی که استفاده می کنید باید به حذف نکردن کپی رایت احترام بگذارید
اگر هم به ما ربطی ندارد که شما چه می کنید لطفا ادامه ندهید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطc_r_fel (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۰۰:۴۵:۵۰ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۰۰:۴۷:۳۰ صبح) ، s.moein.h (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۰۰:۵۷:۵۹ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۲:۰۵:۱۹ صبح)
از این همه بحث خسته نمیشید؟

یه سر بیاین داخل رختکن یه چیزی نوش جان کنین برین راند بعدی شروع کنین به بحث.

دوست ندارم این بحث ها ادامه پیدا کنه.اگر دوست دارین این بحث ها رو ادامه بدین حاشیات خودتون رو بیشتر میکنین.بذارین هر سایتی روند خودشو پیش بگیره.

کسی کپی رایت رعایت نکرده؟شمارو چه کار؟کسی که یه انجمن 50 کاربره داره چرا خودش رو به وسط یک بحثی که ارتباطی بهش نداره میندازه؟

-این به این دلیل هست که متاسفانه باید بگم عده ای از کاربران به خودشون اجازه دادن که در مباحثی که درونش دخیل نیستند دخالت کنند,اگر واقعا از اون بحث پشتیبانی میکنین یه دکمه تشکر از پست کافیه نه این که وقتی شما دوروزه یک تالار احداث کردین که هنوز 50 تا کاربر (مثال) هم نشده تعداد کاربرانش اجازه میدین که به یه شخصی تهمت بزنین یا چیزی شبیه این.

پس اگر از برخی مسائل خبری ندارید حداقل در مباحث مدیرانی که تالار های پشتیبانی رو اداره میکنند و یا کاربرانی که از خیلی مسائل خبر دارند دخیل نباشین.

موفق باشید.

c_r_fel

سپاس شده توسطs.moein.h (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۰۱:۰۵:۴۸ صبح) ، R. Najafi (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۱:۳۱:۲۲ صبح)
وقتی شما یک چیزی را خوب نمی فهمید نمی توانید خوب بیانش کنید!

من فکر می کنم برخی چیز ها روشن نیست اصلا بحث سر چیه کپی رایت؟ یا کی بهتره؟
کپی رایت باید رعایت بشه کپی رایت مای بی بی هم
http://community.mybb.com/thread-9386.html
هست، اگر کسی این را رعایت نکرده بر اساس EULA قابل پیگیری هست (مثل VB حتی می توانند سایت را حدف کنند فقط باید به مای بی بی گزارش بدهیدExclamation اگر نمی دانستید بدانید (یکی از سایت های ایرانی به خاطر تغییر این کپی رایت حذف شد))

اگر کس دیگری هم پلاگین یا قالب درسته کرده که مجانی نیست می تونه کپی رایت روی کدهاش قرار بدهد و با تماس به اون شرکتی که کپی رایت را حمایت می کنه خواستار پیگیری بشه.

حالا اگر کسی یک فایلی را که کپی رایت داره قرار بده برای دانلود (منظور کپی رایت غیر رایگان هست) اگر خودش هاستش کند می شود پیگری کرد مگرنه اگر لینک داده و... غیر قابل پیگیری هست(میشه ها ولی سخته اگر دقت کنید خیلی از فایل ها سریع در رپیدشر حذف می شوند چون قابل پیگیری هست).Big Grin
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۰:۳۸:۰۷ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۰:۴۸:۲۶ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۲:۰۷:۴۵ صبح)
(۱۳۸۹/۵/۲۴، ۰۰:۰۷:۳۶ صبح)Pars نوشته است:
(۱۳۸۹/۵/۲۳، ۲۳:۲۳:۲۷ عصر)GreyWolf نوشته است: حرف های شما مدیران این سایت این نتیجه رو در پی داره که دوستان برداشت کردن:

فقط می گوییم رطب خورده کی منع رطب کند (آن ها که لینک منابع را حذف می کنند حالا از چه دفاع می کنند؟)
در سایت وب هاستینگ تالک مطرح شد، مای بی بی سنترال به خاطر وجود مای بی بی ایران، ایرانی ها را محروم کرده است. البته که ما خودمان عضو هستیم چیزی ندیدم ولی تنها خواسته شد لینک این موضوع را قرار دهند!

منظور من از پست اخرم این بود که شما به حقوق دیگران ارزش قائل نیستید، کاربرانی هم که از شما دفاع میکنند کپی رایت شما را حذف میکنند و اسم این هم میذارن آزادی در استفاده از نت!!

من کاری به ادعاهای مای بی بی هلپ و مدیرانش ندارم، من چیزی که قبلا خودم دیدم رو میگم. من خودم پلاگین ها رو اینجا دیده بودم که برای دانلود گذاشته بودید حالا کی و چرا حذف کردید اطلاع ندارم!

* کاربرانی هم که دو روزه فهمیدن CMS چیه بهتره لطفا نظر ندهید!

مشکل ایرانی ها همینه، نمیخواهیم اصلاح شویم!
ضمنا دوستانی که گیر دادن به ویندوز و فتوشاپ، ویندوز و فتوشاپ من اورجینال هستن چون رو خود سیستم پیشفرض نصب شده

به امید روزی که اولین سایت پشتیبانی MyBB در جهان باشید (حتی بهتر از mybb.com) Heart
 سپاس شده توسطc_r_fel (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۳:۲۶:۴۷ عصر)
(۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۱:۴۸:۳۹ صبح)GreyWolf نوشته است:
(۱۳۸۹/۵/۲۴، ۰۰:۰۷:۳۶ صبح)Pars نوشته است:

منظور من از پست اخرم این بود که شما به حقوق دیگران ارزش قائل نیستید، کاربرانی هم که از شما دفاع میکنند کپی رایت شما را حذف میکنند و اسم این هم میذارن آزادی در استفاده از نت!!

من کاری به ادعاهای مای بی بی هلپ و مدیرانش ندارم، من چیزی که قبلا خودم دیدم رو میگم. من خودم پلاگین ها رو اینجا دیده بودم که برای دانلود گذاشته بودید حالا کی و چرا حذف کردید اطلاع ندارم!

* کاربرانی هم که دو روزه فهمیدن CMS چیه بهتره لطفا نظر ندهید!

مشکل ایرانی ها همینه، نمیخواهیم اصلاح شویم!
ضمنا دوستانی که گیر دادن به ویندوز و فتوشاپ، ویندوز و فتوشاپ من اورجینال هستن چون رو خود سیستم پیشفرض نصب شده

به امید روزی که اولین سایت پشتیبانی MyBB در جهان باشید (حتی بهتر از mybb.com) Heart
خوشحال شدم که شما هم بابت نرم افزار هزینه دادید ولی خوب قبول دارم ایرانی جماعت کپی رایت را قبول نداره پس بهتره دیگه روی کپی رایت بحث نکنیم راستش من ندیدم اینجا چیزی که کپی رایت دارد برای دانلود قرار بدهندExclamation
سلام.وظیفم دونستم اینجا از پشتیبانی آقای نجفی پور تشکر کنم.پشتیبانی واقعی و چیزی که بدرد کاربر میخوره رو ایشون میدن ! بدون هیچ بحثی و گیر دادن به ثبت سایت و ....قوانین مسخره ای که در سایت های مشابه میبینیم.بقیه سایت ها هم برن خودشون رو اصلاح کنن تا ینکه بیان مای بی بی ایران رو تخریب کنن.بنده مدتی که از مای بی بی استفاده میکردم کاملا تفاوت دو پشتیبانی رو حس کردم و نوع رفتار باعث شد که عضوی از مای بی بی ایران باشم.
راجع به کپی رایت هم بگم هیچکس رعایت نمیکنه ! هیچ ایرانی پایبند به قانون کپی رایت نیست.برای فارسی سازی که اون فروم کوچیک لینکشو حذف کرده زیاد ناراحت نباشید.برای کسانی که اسمشون رو گذاشتن بزرگ ترین فروم مای بی بی متاسف باشید که همه جور لینکی رو حذف میکنن و لینک خودشون رو تو قالب دیگران میزارن ! واسه همین چیزا قید مای بی بی رو زدم.
یا علی.
ZUNKED, از Sep 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.

انجمن بحث آزاد زانكد
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۲:۱۸:۰۵ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۲:۲۱:۴۰ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۳:۵۴:۱۲ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۲:۰۹:۰۰ صبح)
آقای محترم وقتی که شما دارید پلاگین های ساخته ی دست آقای غلامیان رو اینجا به نام خودتون می زنید (آمار تاپیک) این کار شکنی نیست ؟ شما حتی قادر به ساخت پلاگین برای سایت خودتون نیست !!! فارسی کردن افزونه رو هر بچه ای می تونه انجام بده !!! شما حتی توی سایت آقای غلامیان اشکالات خودتون رو از ایشون می پرسیدید !!! حالا چی شده که اومدی اینجا گردن کلفتی می کنی ؟

شما حتی پلاگین های mybb central رو که باید هر کاربر حق اشتراک داشته باشه برای اون اینجا بصورت رایگان ارائه می دید . این یعنی نهایت بی احترامی به سایت مرجع mybb central !!!

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه مای بی بی ایران ( مهم) baxe rapper 3 4,057 ۱۳۹۱/۹/۷، ۱۶:۰۶:۳۹ عصر
آخرین ارسال: yaser0421

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان