هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه مای بی بی ایران در خصوص مسایل اخیر
با سلام به دوستان عزیز
بعد از 4 ماه غیبت تصمیم گرفتم به مای بی بی ایران سری بزنم چون قراره بزودی این ورا زیاد آفتابی بشم
خب خبر های خوب زیاده :
انتشار نسخه 1.6
انتخاب مای بی بی ایران به عنوان سومین مرجع مای بی بی در جهان از نظر الکسا
و کاربران جدید
ضمن خوشامد گویی به دوستانی که در این مدت افتخار آشنایی باهاشون رو نداشتم
ولی اعتقاد دارم اگر امروز اطلاعیه مای بی بی ایران با زدن چنین مطلب هایی انقدر پر پاسخ میشه از وجود بعضی از کاربران جدید به چالش میفته
حرف من با دوستانی مثل : rahpuyan - vahidr72 و ... هستش
دوستان عزیزی که از سایت رقیب مای بی بی ایران به اینجا میاید و در بحثها شرکت می کنید
من در مای ب ب ه فقط 19 ساعت عضو بودم
و در این 19 ساعت میزان فعالیت من 1 ارسال و 4 پیام خصوصی بود که به مدیر اونجا فرستادم
ارسال من هیچ ایرادی نداشت و هر چی بحث بین ما بود در ژیام خصوصی بود که در آخر با توهین شخص غلامیان پایان یافت
حالا شما در پاسخ به اطلاعیه مای بی بی ایران که حقیقتی بیش نیست چنین پاسخهایی می نویسید
در یک سال و نیمی که مای بی بی ایران رو میشناسم من هیچ توهینی اینچنینی از کاربران به یکدیگر ، به من ، یا من به دیگران ندیدم
آقایان rahpuyan - vahidr72 این جور طرز برخورد برای من آشناست
این طرز برخورد رو در اون 19 ساعت در مای ب ب ه دیدم . اگر این طور حرف زدن نشانگر شخصیت شماست من جای بهتری برا شما میشناسم : مای ب ب ه
علی رضا نجفی پور عزیز داشتن کاربر زیاد افتخاری برای کاربران فعال مای بی بی ایران هست . ما افتخار می کنیم در مای بی بی ایرانی نیازهایمان را برطرف می کنیم که سومین مرجع مای بی بی در جهان هستش .
ولی از شما خواهشمندم فضای پاک مای بی بی ایران رو هر چه سریعتر از وجود اینچنین نخاله هایی برطرف کنید .
علی رضا نجفی پور عزیز ما وسواس شما در این امر رو در بن کردن کاربری مثل pl-ugin دیدیم
به امید موفقیت یگانه مرجع مای بی بی در ایران Heart
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۹:۰۸:۰۲ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۲۰:۰۱:۵۷ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۲۱:۲۴:۴۴ عصر) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۵/۲۵، ۰۱:۲۱:۰۹ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۲:۱۹:۵۷ صبح) ، Mt edition (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۱۳:۵۲:۴۳ عصر)
این آخرین پست هم نشان می دهد که فروم Spam شده!
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۵/۲۵، ۱۱:۱۰:۲۵ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۲:۲۰:۲۸ صبح)
(۱۳۸۹/۵/۲۵، ۰۷:۴۸:۴۴ صبح)HamedGh نوشته است: این آخرین پست هم نشان می دهد که فروم Spam شده!
درود
تعجبی ندارد.
SaeedGh یک فرد قانون گریز است که در سایت P30World.com اسپم می کند.
به قولی این ها پشتیبانی را رها کرده و به دنبال مدیران مای بی بی ایران راه افتاده اند.
ارسال اسپم و تکراری در P30World توسط SaeedGh و بیکاری آن ها برای پیدا کردن تاپیک های MyBBIran.com نشان از سوختن آن ها از یک چیزی دارد:
اینجا کلیک کنید.
تصویر گرفته شده از همان لینک

من به آقای SaeeGh پیشنهاد می کنم که اگر شما انقدر به زحمت می افتید، من هر تاپیکی در هر سایتی ایجاد می کنم به شما ایمیل دهم تا زحمت جستجو ارسال های ما را نکشید تا ببینید کجا چه گفته ایم!! روی پیشنهاد بنده فکر کنید. (رایگان هست)

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطReza (۱۳۸۹/۵/۲۵، ۱۱:۲۴:۴۰ صبح) ، Low Battery (۱۳۸۹/۵/۲۵، ۱۱:۲۹:۴۸ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۵/۲۵، ۱۲:۰۱:۲۷ عصر) ، papalook (۱۳۸۹/۶/۱۶، ۱۵:۲۴:۰۶ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۲:۲۲:۳۹ صبح) ، Mt edition (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۱۳:۵۳:۳۵ عصر)
(۱۳۸۹/۵/۲۵، ۱۱:۱۰:۰۷ صبح)Pars نوشته است:
(۱۳۸۹/۵/۲۵، ۰۷:۴۸:۴۴ صبح)HamedGh نوشته است: این آخرین پست هم نشان می دهد که فروم Spam شده!
درود
تعجبی ندارد.
SaeedGh یک فرد قانون گریز است که در سایت P30World.com اسپم می کند.
به قولی این ها پشتیبانی را رها کرده و به دنبال مدیران مای بی بی ایران راه افتاده اند.
ارسال اسپم و تکراری در P30World توسط SaeedGh و بیکاری آن ها برای پیدا کردن تاپیک های MyBBIran.com نشان از سوختن آن ها از یک چیزی دارد:
اینجا کلیک کنید.
تصویر گرفته شده از همان لینک

من به آقای SaeeGh پیشنهاد می کنم که اگر شما انقدر به زحمت می افتید، من هر تاپیکی در هر سایتی ایجاد می کنم به شما ایمیل دهم تا زحمت جستجو ارسال های ما را نکشید تا ببینید کجا چه گفته ایم!! روی پیشنهاد بنده فکر کنید. (رایگان هست)

نکته جالب توجه این است که دقیقاً 12 ساعت و 22 دقیقه بعد از ارسال arnpm ایشان پست را ارسال کرده اند!Huh
فکر کنم ثانیه ای دنبال ارسال های Pars - Alireza - arnpm هستند! از موتور جستجوی گوگل هم سریعتر کار می کنند اما گوگل اسپمر نیست که ایشان هستند.!
عجب اسپمریExclamation
احتمالا در حال حاضر هم دنبال ارسال های علیرضا نجفی پور هستند .
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۵/۲۵، ۱۲:۱۲:۵۴ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۵/۲۵، ۱۳:۴۵:۵۸ عصر) ، HellScre4m (۱۳۸۹/۵/۲۹، ۱۴:۴۱:۵۰ عصر) ، papalook (۱۳۸۹/۶/۱۶، ۱۵:۲۴:۱۶ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۲:۲۳:۰۰ صبح)
http://up.iranblog.com/Files2/339fd9e9e0d149ba98e3.png
لذت بردم از نظر من با این تصویر بحث تمامه Exclamation
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۵/۲۵، ۱۴:۰۰:۰۷ عصر) ، amir.01 (۱۳۸۹/۵/۲۵، ۲۳:۳۰:۴۲ عصر) ، papalook (۱۳۸۹/۶/۱۶، ۱۵:۲۴:۱۷ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۲:۲۳:۱۵ صبح)
وای این بحث شما نمیذاره آدم از این تاپیک دل بکنه.
ببینید وقتی شما بخواهید از خدمات سایت vbulletin.org استفاده کنید،شرط استفاده اینه که یک لایسنس معتر داشته باشید.
دلیل این که ما ایرانی ها لایسنس معتبر نمیخریم این نیست که ما دزدیم،دلیلش پایین بودن ارزش ارز ایران و محدودیت های خرید هست.
این طبیعیه که ویبی به ما خدمات نده چون ما شرط استفاده رو رعایت نکردیم.در ضمن ما مستحق تعقیب قضایی هم هستیم.
ولی وقتی سایتی مثل مای بی بی ایران به شما خدمات رایگان میده و در ازاش کمترین حقوق،یعنی رعایت حقوق معنوی رو میخواد باید رعایت کرد و جایی برای بحث نداره،در غیر این صورت حق برخورداری از این خدمات رو نداریم.
اما فاجعه بعدی زمانی رخ میده که علاوه بر عدم رعایت این حقوق،کپی رایت رو به نفع خودمون تغییر بدیم.این بی وجدانی نیست؟
چنین کسی حتی حق لاگین کردن نداره چه برسه به انتقاد.این پذیرفتنی نیست به هیچ عنوان.اینجا دیگه بهانه ای به اسم ارزش ارز و غیره وجود نداره.وقتی کسی برای شما زحمت میکشه میزنید دستشو میشکنید یا ازش تشکر میکنید؟
جواب این سوال به خودتون بستگی داره.
یا علی
HellScre4m, از December 2009 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.

در حال فارسی سازی MyPlaza
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۹/۵/۲۶، ۱۱:۴۹:۰۶ صبح) ، papalook (۱۳۸۹/۶/۱۶، ۱۵:۲۴:۲۷ عصر)
درود

با توجه به نقشی که SaeedGh در p30world.com و سایر انجمن ها در رابطه با ارسال هایی که برای MyBBIran انجام می شود بر عهده دارد،
این تصویر:
http://up.iranblog.com/Files2/339fd9e9e0d149ba98e3.png

و همین طور عدم ادامه کاربر هایی که فکر می کردند چیزی می دانند و قرار بود لینک ادعای خود را قرار دهند.

این تاپیک در استانه بسته شدن قرار گرفته است.

پیروز باشید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطمهدی (۱۳۸۹/۵/۲۸، ۲۱:۲۱:۵۱ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۵/۲۸، ۲۱:۴۵:۵۳ عصر) ، HellScre4m (۱۳۸۹/۵/۲۹، ۱۴:۳۸:۲۶ عصر) ، peymanpbl (۱۳۸۹/۵/۲۹، ۱۶:۰۷:۱۷ عصر) ، papalook (۱۳۸۹/۶/۱۶، ۰۱:۱۱:۰۵ صبح) ، دسیرونا (۱۳۸۹/۷/۲۲، ۲۳:۳۰:۳۳ عصر) ، moeen (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۰:۵۵:۱۳ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۲:۲۳:۵۸ صبح)
پست بالا توسط اینجانب و با مسولیت کامل ویرایش شد.
لطفا بحث را ادامه ندیدHeart
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۲:۲۴:۲۶ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۲:۲۴:۵۶ صبح)
بحث واسه زمانی بود که سعید هم بود
من مشکلی به این حرف ها ندارم و میگم وقتی رفته دیگه نباید اسمی ازش اورده بشه.
ممنون که درک میکنیCool
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۱۵:۱۳:۰۱ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۰۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۳۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۵۰ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه مای بی بی ایران ( مهم) baxe rapper 3 4,035 ۱۳۹۱/۹/۷، ۱۶:۰۶:۳۹ عصر
آخرین ارسال: yaser0421

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان