هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه مای بی بی ایران در خصوص مسایل اخیر
درود

(مای بی بی ایران همواره سعی بر دور بودن از حاشیه دارد و این تاپیک تنها برای آگاهی شماست)

متاسفانه در چند روز اخیر مشکلاتی داشتیم و به کنار از مشکلات سرور گاها مورد حمله DDOS هم بودیم.
البته دور از انتظار هم نیست، هر کس که بزرگ تر می شود دشمنانی پیدا می کند و در حیطه کار ما هم فکر نمی کنم شناسایی دشمن دور از ذهن باشد.

در روز های اخبر شاهد حوادثی بودیم از جمله:
- عده ای به کاربران خود آموزش حذف کپی رایت را دادند و سپس مدعی حقوق بشر شدند.(حتما ایمیل های اخیر را به یاد دارید)
نقل‌قول: اگر در صفحات تالار شما (مخصوصاً در بخش کپی‌رایت) لینک سایت وارز mybbiran.com به چشم می‌خورد لازم است آن را حذف کنید.

- عده ای به کاربران خود آموزش سوئ استفاده از پلاگین های فارسی شده توسط MyBBIran.com را دادند.
- عده ای هم خواستند با ارسال ایمیل هایی درصدد جذب کاربر بر بیایند که ثمره اش چیزی جز تخریب خودشان نبود.
- عده ای دیگر هم خواستند با اطلاعیه های دروغین کاربر ها را فریب دهند که باز هم خودشان را تخریب کردند.
- عده ای هم تاپیک کاربران متعارض در انجمن شخصی خود را حذف کردند.
- عده ای هم یه دنبال ما در سایر انجمن ها بودند تا ببینند چه می کنیم و آبروی خود را در سایر سایت ها نیز ببرند. لطفا به نمونه زیر دقت کنید که مدیر یک سایت چگونه خود را بازیچه دست ما قرار می دهد و وقتی از ایشان سوال می کنند لینک را قرار دهید فرار می کند. (اینجا) متاسفانه این ها به جای پشتیبانی به کاربران خود همواره به دنبال (؟) ما هستند. چه در تاپیک های باز شده توسط ما در سایر انجمن ها و چه در پی انجمن هایی که از ما خدمات می گیرند.
- عده ای دیگر هم در صدد برنامه ریزی برای اقدامات خود در آینده هستند. Idea

خب در ادامه بخشی از فعالیت ها را برای شما بیان می کنم:
- گروه MyBBIran نخستین فارسی ساز را برای نسخه 1.6 ارایه کرده است. که فکر می کنم فرصت تهمت هایی را که برخی می گفتند این فارسی ساز از ما کپی شده و فلان هست را گرفتیم و این بار ما می توانیم چنین ادعایی کنیم!
- ما فرصت به روز کردن پوسته ها را هنوز پیدا نکرده ایم چون کار وقت گیری خواهد بود و خوشبختانه بلد نیستیم اطلاعیه دروغ صادر کنیم و کاربر ها را گمراه کنیم.
- گروه مای بی بی ایران قصد ترجمه کامل پلاگین ها را دارد. اگر ما بخواهیم پلاگین ها را به انگلیسی قرار دهیم به نظر شما کار بیهوده ای نمی کنیم؟ تمامی پلاگین ها با توضحیات کامل انگلیسی در لینک زیر قابل دریافت است:
http://mods.mybb.com/mods
اگر قرار باشد این پلاگین ها ترجمه نشده در سایت قرار بگیرد که خود کاربر ها سریع تر می توانند در سایت مادر به پلاگین های جدید دست یابند. پس کپی پیست کردن چه کاری است؟ وظیفه پشتیبانی آماده سازی اینهاست یا ارسال طومار و هشدار به کاربر ها در استفاده از نوع فارسی ساز؟

مای بی بی ایران در طول یک سال گذشته، 100 آموزش و 90 پوسته و 200 پلاگین را به صورت کاملا فارسی در اختیار شما قرار داد و سعی در پاسخگویی به سوالات در کمترین زمان ممکن داشت.

متاسفانه وقتی می گوییم MyBBIran.com بر اساس آمار الکسا سومین پشتیبانی محبوب MyBB در جهان می باشد. می گوند الکسا کیست و کار آن چیست؟ (این تاپیک را دنبال کنید)

==================================================
حال با انتشار نسخه جدید نیاز است که به ضعف های خود پی ببریم و آن ها را بهبود بخشیم تا مجبوب تر از گذشته به کار خود ادامه دهیم.

مای بی بی ایران برای رضایت کاربر های MyBB منتظر تمام نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما در همین تاپیک می باشد.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطbadpad (۱۳۸۹/۵/۲۱، ۰۴:۲۶:۴۳ صبح) ، Low Battery (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۵:۴۶:۵۰ عصر) ، Mehryar (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۶:۱۶:۵۰ عصر) ، jafar1374 (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۶:۵۸:۲۲ عصر) ، Mobile (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۷:۰۱:۳۰ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۹:۲۷:۳۱ عصر) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۰۴:۰۱:۱۹ صبح) ، The Godfather (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۰۴:۰۴:۵۹ صبح) ، mehdi4467 (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۲:۰۹:۴۴ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۳:۰۲:۱۳ عصر) ، Mahdi_Rashed (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۴:۵۶:۰۰ عصر) ، sosmar (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۵:۰۸:۳۵ عصر) ، mahdi_o (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۶:۳۰:۴۸ عصر) ، Creeping Death (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۸:۲۲:۰۴ عصر) ، yaghi (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۲۰:۵۳:۲۹ عصر) ، IT_Pro (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۲۲:۱۹:۰۴ عصر) ، R0D3N4 (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۰۰:۰۳:۰۸ صبح) ، ArTaBaZ (۱۳۸۹/۵/۲۵، ۱۲:۵۲:۳۴ عصر) ، مهدی (۱۳۸۹/۵/۲۶، ۱۷:۵۲:۳۶ عصر) ، carrow (۱۳۸۹/۵/۲۹، ۱۵:۳۰:۱۱ عصر) ، papalook (۱۳۸۹/۶/۱۶، ۰۱:۰۴:۱۸ صبح) ، دسیرونا (۱۳۸۹/۷/۲۲، ۲۳:۲۰:۲۰ عصر) ، Dark Knight (۱۳۸۹/۸/۱۰، ۱۶:۱۷:۱۱ عصر) ، moeen (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۱:۰۵:۲۰ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۱:۴۶:۳۱ صبح) ، ahmadb (۱۳۸۹/۱۲/۱۲، ۲۱:۲۹:۰۴ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۱۸:۳۵:۳۵ عصر) ، reza_ (۱۳۹۰/۶/۷، ۰۱:۰۲:۳۹ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۰۶:۲۸:۳۸ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱/۱، ۰۶:۲۶:۵۲ صبح) ، armin3000 (۱۳۹۱/۳/۱۴، ۰۵:۲۰:۴۰ صبح) ، ZEUS (۱۳۹۲/۶/۸، ۲۳:۳۷:۱۶ عصر) ، farzinafn (۱۳۹۳/۴/۲۴، ۱۶:۰۹:۲۴ عصر)
دوست عزيز، بنا به دلايل نامبرده موفقيت از آن شما خواهد بود!
شما جزء سايت هاي پشتيباني محبوب ماي بي بي هستيد، پس رقيبان در صدد تضعيف شما هستند.
خدا را شاكريم كه با اين همه دسيسه ها و صفحه گذاري ها باز هم ماي بي بي ايران جزء بهترين هاست.
و در آخر از خداوند منان خواهان ياري شما در عرصه پشتيباني و حمايت از كشور عزيزمان ايران، هستيم.
سپاس
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۵/۲۱، ۰۴:۳۵:۰۲ صبح) ، Low Battery (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۵:۴۹:۲۷ عصر) ، Mehryar (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۶:۱۷:۱۶ عصر) ، jafar1374 (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۶:۵۸:۳۵ عصر) ، mehdi4467 (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۲:۰۹:۴۹ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۳:۰۲:۴۷ عصر) ، R0D3N4 (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۰۰:۰۳:۱۳ صبح) ، Dark Knight (۱۳۸۹/۸/۱۰، ۱۶:۱۷:۳۰ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۱:۴۶:۴۱ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۱۸:۳۵:۵۱ عصر)
خدارو شکر مای بی بی ایران بهترین پشتیبان هست و از رده سوم ایشالله بالاتر میره و اینو همه میدونن
وهیچ چیز نمیتونه منکرش بشه حتی با بهم زدن تاپیک و پاک کردن اون و اطلاعیه دروغ

منتظر حرکتشون هستیم منظورم همون حرکت ملیشونBig Grin
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۶:۰۱:۰۶ عصر) ، badpad (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۶:۱۱:۳۸ عصر) ، jafar1374 (۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۶:۵۸:۴۲ عصر) ، mehdi4467 (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۲:۰۹:۵۴ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۳:۰۲:۵۷ عصر) ، R0D3N4 (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۰۰:۰۳:۱۴ صبح) ، Dark Knight (۱۳۸۹/۸/۱۰، ۱۶:۱۷:۳۸ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۱:۴۶:۴۵ صبح)
هنوز هم به فکر تیکه پرونی و ... به سایت مقابل هستید!؟
 سپاس شده توسطR0D3N4 (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۰۰:۰۳:۱۶ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۱:۴۶:۴۷ صبح)
(۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۳:۰۰:۰۲ عصر)GreyWolf نوشته است: هنوز هم به فکر تیکه پرونی و ... به سایت مقابل هستید!؟
درود رامین جان (برای کاربر هایی که نمی دانند: ایشان مدیر MyBBSupport.ir) بودند.
مدت هاست که ما بدون حاشیه به کار خود ادامه می دهیم.
فکر می کنم شما در جریان ایمیل ها، تخریب ها و توطئه افکنی های اخیر آن گروه نیستید!

سپاس شده توسطR0D3N4 (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۰۰:۰۳:۱۷ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۱:۴۶:۵۳ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۱۹، ۱۸:۳۶:۴۰ عصر)
(۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۳:۰۷:۲۰ عصر)Pars نوشته است:
(۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۳:۰۰:۰۲ عصر)GreyWolf نوشته است: هنوز هم به فکر تیکه پرونی و ... به سایت مقابل هستید!؟
درود رامین جان (برای کاربر هایی که نمی دانند: ایشان مدیر MyBBSupport.ir) بودند.
مدت هاست که ما بدون حاشیه به کار خود ادامه می دهیم.
فکر می کنم شما در جریان ایمیل ها، تخریب ها و توطئه افکنی های اخیر آن گروه نیستید!

چرا تا حدودی در جریان هستم
در مورد بحث پلاگین های MyBB Central فکر کنم حق با اونها باشه
مهم نیست دیگران کپی رایت رو رعایت کنند یا دم از کیپ رایت بزنند و خود رعایت نکنن و این حرف ها! مهم اینه که کسی که اسمش رو میذاره سومین سایت پرطرفدار مای بی بی در جهان باید کپی ریات رو رعایت کنه.
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۳:۲۹:۱۵ عصر) ، c_r_fel (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۵:۱۸:۲۱ عصر) ، R0D3N4 (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۰۰:۰۳:۲۰ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۱:۴۷:۴۱ صبح)
(۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۳:۱۷:۳۹ عصر)GreyWolf نوشته است: چرا تا حدودی در جریان هستم
در مورد بحث پلاگین های MyBB Central فکر کنم حق با اونها باشه
مهم نیست دیگران کپی رایت رو رعایت کنند یا دم از کیپ رایت بزنند و خود رعایت نکنن و این حرف ها! مهم اینه که کسی که اسمش رو میذاره سومین سایت پرطرفدار مای بی بی در جهان باید کپی ریات رو رعایت کنه.
این موضوع را در تاپیک "معرفی نسخه مای بی بی 1.6" در وب هاستینگ تالک که توسط بنده باز شده بود و توسط آن ها به جنجال کشیده شد در حال پیگیری هستیم. قرار است لینک اثبات این موضوع را بگذارند.

سومین پشتیبانی محبوب هم اسم نیست. آمار الکسا هست که بعد از سایت مادر و پشتیبانی روسی قرار داریم.

سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۴:۱۸:۵۲ عصر) ، R0D3N4 (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۰۰:۰۳:۲۲ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۱:۴۸:۳۲ صبح)
من نمی خواستم وارد این بحث ها بشوم ولی خوب اینجا وارد می شوم.
به نظر من سایتی موفق تر هست که کاربر داخلش آزاد تره حالا خودتون قضاوت کنید.Exclamation
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۳:۵۹:۰۳ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۴:۱۷:۵۸ عصر) ، R0D3N4 (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۰۰:۰۳:۲۳ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۱:۴۸:۴۲ صبح)
مي توانيد خودتان ببينيد:
http://www.alexa.com/data/details/traffi...bbiran.com
اين همه خوني كه دنيا بر دل ما مي كند
جاي ما هر كس كه باشد ترك دنيا مي كند
هر زمان گويم كه فردا ترك دنيا مي كنم
چونكه فردا مي رسد امروز و فردا مي كنم

[تصویر:  mahdinews_ir.gif]

شارژ رایتل را از راتل تهیه کنید!!!
با irUR لینک دومتری رو بکن چند حرفی!
پیشنهاد می کنم به این موضوع هم سری بزنید: دامنه های فروشی من - ارزشمند و ملی
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۳:۵۹:۱۴ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۴:۱۹:۰۱ عصر) ، R0D3N4 (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۰۰:۰۳:۲۵ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۱:۴۸:۵۲ صبح)
(۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۳:۵۲:۴۶ عصر)HamedGh نوشته است: من نمی خواستم وارد این بحث ها بشوم ولی خوب اینجا وارد می شوم.
به نظر من سایتی موفق تر هست که کاربر داخلش آزاد تره حالا خودتون قضاوت کنید.Exclamation

آزاد؟ شما ازادی رو به چی میبینید؟
آیا سایت مای بی بی ایران موفق تر از سایت های غیر اخلاقی هست؟!
 سپاس شده توسطc_r_fel (۱۳۸۹/۵/۲۳، ۱۴:۳۷:۱۰ عصر) ، R0D3N4 (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۰۰:۰۳:۲۷ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۱، ۰۱:۴۹:۰۶ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه مای بی بی ایران ( مهم) baxe rapper 3 4,054 ۱۳۹۱/۹/۷، ۱۶:۰۶:۳۹ عصر
آخرین ارسال: yaser0421

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان