مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انتشار نسخه‌ی 1.6.5 MyBB
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
با سلام
من نسخه ۱.۶.۵همین الان نصب کردم
ممنون از تهیه ای نسخه
ولی بعد از فارسی کردن زبان دیفالت همچنان چپ چین مانده باید کاره خاصی انجام بدم؟
ادرس
http://cydia.ir/Forum
بعد از آپدیت به نسخه ی 1.6.4 دکمه اعتبار مشکل پیدا کرده و وقتی میخوای به کاربرا اعتبار یا رتبه بدی فقط خنثی داره و مثبت نیستش میشه کمکم کنید Sad
دوست من نسخه ۱.۶.۵ منظورتون هست!؟

این تاپیک چکیده و جمع آوری شده مشکلات همین تاپیک است و پاسخ شما در آن پیدا میشود.
http://community.mybbiran.com/thread-7971.html
من با نظر خیلی از بچه ها موافق ام که آبدیت کردن هر نسخه الزامی نیست.
من 1.6.0 داشتم وقتی 1.6.4 اومد آپدیت کردم

الانم حتا تا 2 بیاد هم آپدیت نمی کنم صبر می کنم تا چند تا نسخه از 2 بگذره مثلا 2.1 یا 2.2 بعد آپدیت می کنم Undecided
نقل‌قول: من با نظر خیلی از بچه ها موافق ام که آبدیت کردن هر نسخه الزامی نیست.
من 1.6.0 داشتم وقتی 1.6.4 اومد آپدیت کردم

الانم حتا تا 2 بیاد هم آپدیت نمی کنم صبر می کنم تا چند تا نسخه از 2 بگذره مثلا 2.1 یا 2.2 بعد آپدیت می کنم

من هم تقریبا با نظر شما موافقم اما به گفته مدیر زحمت کش مای بی بی

نقل‌قول: برای این به روزرسانی، اجرای به روزرسان الزامی است. همچنین در این نسخه تغییراتی در فایل های زبان و قالب ها به وجود آمده است.

اگر پله پله بری بالا که بهتره مشکلات رو کم کم حل کنی

اگر یه هو خواستی بری نسخه 2 که بازهم به نقل آقا محمد تا سال آینده هم آماده نمیشه کلی مشکل میاد سراغت

پس سعی کنید کم کم مشکلات را حل کنید

موفق باشید
دوستان یک مشکل اساسی. تا حالا فکر کردید که اگه مثلاً پلاگین تشکر یا پلاگین یادداشت های پروفایل یا پلاگین دوستان رو غیر فعال کنیم، همه‌ی اطلاعاتش از بین میره؟ واقعاً به نظرم این از مشکلات اساسی مای بی بی محسوب میشه و ما رو از آپگرید کردن، محروم می کنه. اگه راه حلی دارید، بگید.
خير از بين نميره ... جلوي اين پلاگين ها دو گزينه موجوده : غير فعال كردن و حذف

اگر حذف رو بزنيد اطلاعات از بين ميره اما در صورت غير فعال كردن مشكلي پيش نمياد.
خب دوستان من امروز متوجه مشکل در فارسی سازی این نسخه شدم البته خیلی جدی نیست

هنگام مشاهده اعتبار های یک کاربر در قسمت افراد آنلاین نوشته میشود

درحال مشاهده اعتبارهایmahdi

در واقع قسمت اعتبارهایmahdi به هم متصل است و لینک میشود در حالی که قسمت mahdi فقط باید لینک بشود و اعتبار ها باید ثابت باشد! (یا حداقل فاصله بین آن ها قرار داده شود)

اما متوجه شدم در نسخه جدید اعتبار ها مستقیم لینک میشود و فقط نیاز به یک فاصله است.

خب دوستان فایل php زیر رو دانلود کنند و برای درست شدن اون رو توی این مسیر آپلود کنند
/inc/languages/persian/

[attachment=4799]

البته مدیران اصلاح کنند توی پوشه اصلی بهتره
متشکرم موفق باشید
با موفقیت و بدون مشکل به نسخه جدید اپگرید کردم
(۱۳۹۰/۹/۹، ۱۱:۳۰:۲۲ صبح)Mohammad-Za نوشته است: [ -> ]رفع مشکل پلاگین سپاس در نسخه‌ی 1.6.5 :

برای رفع مشکل پلاگین سپاس در این نسخه فایل پیوست را دریافت کرده و جایگزین فایل پیشین در پوشه ی inc/plugins/thx.php کنید.

[صرفاً جهت اطلاع] : این مشکل توسط : SaeedGH (نویسنده‌ی اصلی پلاگین) برطرف شده است.

سلام ممنون بابت راهنماييتون. من ارتقا ندادم بلكه همين ورژن جديد رو به تازگي نصب كردم كه كلا پلاگين سپاس نداشت. در نتيجه اين فايل پيوست رو طبق راهنمايي شما نصب كردم اما حالا نوشته ها رو نشون نميده و نوشته جديد هم به انجمن اضافه نميشه چون ميگه فايل زير وجود نداره!
inc/languages/persian/thx.lang.php
حالا بايد چكار كنم؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15