مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انتشار نسخه‌ی 1.6.5 MyBB
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
دوستان عزیز سلام من همه فایل های تغییر یافته رو آپلود کردم

و هنگامی که میخوام به آپگریت کردن برم صفحه سفید میشه و چیزی نشون نمیده

این خطا برای زمانیست که میخوام وارد فروم شم

[تصویر:  16cq3hzdkwlo23udmhb.png]

باید در این قسمت ادامه آپگرید یعنی /install/upgrade.php به آخر آدرس سایت اضافه و مراحل پایانی رو انجام بدم دیگه اما صفحه سفید نشون میده Huh

یه چیزی هم بگم من طبق آموزش زیر رفتم جلو فقط دسترسی فایل ها را تغییر ندادم

http://community.mybbiran.com/thread-60.html

لطفا کمک کنید

تشکرHeart
فایل LOCK در پوشه install هاست شما نیست! یک بار دیگر آپگرید را انجام دهید اما با دقت بیشتر و کافی البته اگه فایل lock رو دارید یک بار آپلودش کنید حل میشه!
آقا تورو خدا کمک کنید انجمن منم همین شکلی شده HuhHuhHuh
[تصویر:  attachment.php?aid=4730]

(۱۳۹۰/۹/۷، ۱۳:۵۷:۴۶ عصر)™IRAN FORUM نوشته است: [ -> ]بدون هیچ مشکلی آپگریت شد
دوستانی که ارور بعد از تصب دریافت کردن حتما پلاگین هجری شمسی رو غیرفعال کنن و سپس نصب کنند
با php 5.2 هم کاملا سازگاره و هیچ مشکلیی نداره
Big Grin خدا خیرت بده پلاگین رو از تو لیست پلاگین ها حذف کردم درست شد
با تشکر از شما.ولی همونطور که دوستمون گفتن بهتر نیست تا اومدن نسخه جدیدش صبر کنیم؟ اطلاع داریک نسخه 2 کی منتشر می شه؟
(۱۳۹۰/۹/۹، ۰۴:۴۷:۳۳ صبح)taha1390 نوشته است: [ -> ]با تشکر از شما.ولی همونطور که دوستمون گفتن بهتر نیست تا اومدن نسخه جدیدش صبر کنیم؟ اطلاع داریک نسخه 2 کی منتشر می شه؟

این به روزرسانی بسیار مهم است و نسخه‌ی 2.0 حداقل تا یک سال دیگر منتشر نخواهد شد.
ولی ادیتور پیشرفته مشکل داره(همون ادیتوری که توسط چند تا از بچه های اینجا نوشته شد)
راه حلی وجود نداره باز فعالش کنیم؟
رفع مشکل پلاگین تاریخ خورشیدی در نسخه‌ی 1.6.5 :

برای رفع مشکل پلاگین تاریخ خورشیدی در این نسخه فایل پیوست را دریافت کرده و جایگزین فایل پیشین در پوشه ی inc/plugins/imeiJalaliDate.php کنید.

[attachment=4752]

[صرفاً جهت اطلاع] : این مشکل توسط : pavemen و Mohammad-Za برطرف شده است.
میشه یه نگاهی به انجمن من بندازید برای کاربر مهمان پست ها یه جور خاص عجیب نشون داده میشن
تنظیماتش کجاست من به حالت اول برگردونم؟Huh
رفع مشکل پلاگین سپاس در نسخه‌ی 1.6.5 :

برای رفع مشکل پلاگین سپاس در این نسخه فایل پیوست را دریافت کرده و جایگزین فایل پیشین در پوشه ی inc/plugins/thx.php کنید.

[attachment=4754]

[صرفاً جهت اطلاع] : این مشکل توسط : SaeedGH (نویسنده‌ی اصلی پلاگین) برطرف شده است.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15