مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انتشار نسخه‌ی 1.6.5 MyBB
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
ممنون از راهنماييتون؛نسخه فروم رو به 1.6.5 ارتقا دادم،،يك مشكل جديد:

وقتي به قسمت صفحه اصلی » گروه‌های کاربری

ميرم و تغييراتي ايجاد ميكنم و ذخيره ميكنم؛ارور ميده(وقتي بدون ايجاد تغييرات هم ذخيره ميكنم باز ارور ميده) و مينويسه:

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.
نقل‌قول: SQL Error:
1054 - Unknown column 'showinbirthdaylist' in 'field list'
Query:
UPDATE mybb_usergroups SET `type`='1', `title`='Awaiting Activation', `description`='Users that have not activated their account by email or manually been activated yet.', `namestyle`='{username}', `usertitle`='Account not Activated', `stars`='0', `starimage`='images/star.gif', `image`='', `isbannedgroup`='0', `canview`='1', `canviewthreads`='1', `canviewprofiles`='1', `candlattachments`='0', `canpostthreads`='0', `canpostreplys`='0', `canpostattachments`='0', `canratethreads`='0', `caneditposts`='0', `candeleteposts`='0', `candeletethreads`='0', `caneditattachments`='0', `canpostpolls`='0', `canvotepolls`='0', `canundovotes`='0', `canusepms`='0', `cansendpms`='0', `cantrackpms`='0', `candenypmreceipts`='0', `pmquota`='20', `maxpmrecipients`='5', `cansendemail`='0', `maxemails`='5', `canviewmemberlist`='1', `canviewcalendar`='1', `canaddevents`='0', `canbypasseventmod`='0', `canmoderateevents`='0', `canviewonline`='1', `canviewwolinvis`='0', `canviewonlineips`='0', `cancp`='0', `issupermod`='0', `cansearch`='1', `canusercp`='1', `canuploadavatars`='0', `canchangename`='0', `showforumteam`='0', `usereputationsystem`='0', `cangivereputations`='0', `reputationpower`='0', `maxreputationsday`='0', `maxreputationsperuser`='0', `maxreputationsperthread`='0', `attachquota`='0', `cancustomtitle`='0', `canwarnusers`='0', `canreceivewarnings`='0', `maxwarningsday`='0', `canmodcp`='0', `showinbirthdaylist`='0', `canoverridepm`='0', `canusesig`='0', `canusesigxposts`='0', `signofollow`='0' WHERE gid='5'

چيكار كنم؟
سلام

به نظر من ماي بي بي يكي از مزخرف ترين سيستم هاي آپديت را داره نميدونم چرا فكري به حالش نميكنند

هر دفعه اكثر بچه ها به مشكل ميخورند

من قبلا ها با SMF كار ميكردم اينقدر ساده و راحت بود كه حد و حساب نداشت يه فايل Zip سايت مرجع ميداد و اون را در قسمت مورد نظر وارد ميكردي بقيه كار ها خودش انجام ميشد

آدم هزار تا وحشت به جونش ميفته تا بروز رساني كنه

چه فایده هر دفعه نسخه جدید میاد ولی مهمترین ایرادش که ادیتور هست برطرف نمیشه؟
واقعا به دردسر آپگريد كردن نمي ارزه من كه منتظر نسخه ي 2 ميمونم اين دو صفحه انگيزم رو براي آپديت نكردن بيشتر كرد!
(۱۳۹۰/۹/۵، ۰۶:۵۷:۰۶ صبح)jvd نوشته است: [ -> ]ممنون از راهنماييتون؛نسخه فروم رو به 1.6.5 ارتقا دادم،،يك مشكل جديد:

وقتي به قسمت صفحه اصلی » گروه‌های کاربری

ميرم و تغييراتي ايجاد ميكنم و ذخيره ميكنم؛ارور ميده(وقتي بدون ايجاد تغييرات هم ذخيره ميكنم باز ارور ميده) و مينويسه:

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.
نقل‌قول: SQL Error:
1054 - Unknown column 'showinbirthdaylist' in 'field list'
Query:
UPDATE mybb_usergroups SET `type`='1', `title`='Awaiting Activation', `description`='Users that have not activated their account by email or manually been activated yet.', `namestyle`='{username}', `usertitle`='Account not Activated', `stars`='0', `starimage`='images/star.gif', `image`='', `isbannedgroup`='0', `canview`='1', `canviewthreads`='1', `canviewprofiles`='1', `candlattachments`='0', `canpostthreads`='0', `canpostreplys`='0', `canpostattachments`='0', `canratethreads`='0', `caneditposts`='0', `candeleteposts`='0', `candeletethreads`='0', `caneditattachments`='0', `canpostpolls`='0', `canvotepolls`='0', `canundovotes`='0', `canusepms`='0', `cansendpms`='0', `cantrackpms`='0', `candenypmreceipts`='0', `pmquota`='20', `maxpmrecipients`='5', `cansendemail`='0', `maxemails`='5', `canviewmemberlist`='1', `canviewcalendar`='1', `canaddevents`='0', `canbypasseventmod`='0', `canmoderateevents`='0', `canviewonline`='1', `canviewwolinvis`='0', `canviewonlineips`='0', `cancp`='0', `issupermod`='0', `cansearch`='1', `canusercp`='1', `canuploadavatars`='0', `canchangename`='0', `showforumteam`='0', `usereputationsystem`='0', `cangivereputations`='0', `reputationpower`='0', `maxreputationsday`='0', `maxreputationsperuser`='0', `maxreputationsperthread`='0', `attachquota`='0', `cancustomtitle`='0', `canwarnusers`='0', `canreceivewarnings`='0', `maxwarningsday`='0', `canmodcp`='0', `showinbirthdaylist`='0', `canoverridepm`='0', `canusesig`='0', `canusesigxposts`='0', `signofollow`='0' WHERE gid='5'

چيكار كنم؟

از طریق phpmyadmin یک بار جدول ها را Repair و Optimize کنید.

(۱۳۹۰/۹/۵، ۱۰:۰۳:۰۹ صبح)Night نوشته است: [ -> ]واقعا به دردسر آپگريد كردن نمي ارزه من كه منتظر نسخه ي 2 ميمونم اين دو صفحه انگيزم رو براي آپديت نكردن بيشتر كرد!

فکر نکنم نسخه ی 2.0 حداقل تا سال آینده منتشر شود!

البته تغییر سیستم پلاگین ها در نسخه‌ی 1.6.5 اصلاً جالب و حرفه‌ای نبود!
(۱۳۹۰/۹/۵، ۰۶:۱۸:۲۸ صبح)peymanpbl نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۹/۵، ۰۴:۳۰:۳۷ صبح)peymanpbl نوشته است: [ -> ]سلام

زد تبریک، نسخه مای بی بی شما به 1.6.5 بروزرسانی شد
[تصویر:  13223032051.jpg]

ولي نميدونم چرا انجمن ارور ميده باز نميشه
http://www.form2online.com/index.php

لطفا راهنمايي كنيد

كسي نيست راهنماييم كنه ؟

احتمالاً از نسخه phpتونه. منم مشکل شما رو داشتم. نسخه php چنده؟
نقل‌قول: از طریق phpmyadmin یک بار جدول ها را Repair و Optimize کنید.

انجام دادم ولي درست نشد.
هر بار میگه فلا باگ رو فیکس کرده امنیتو برده بالاتر
من اپگیرید کردم حتی google +1 با بیشتر از پلایگن ها مثل پلاگین سپاس هم از کار افتادن
همیشه توسعه دهنده این تیم باید فکر پشتیبانی هم باشه
میان ورژن جدید میدن بیرون بعد میخندن میگن دوباره پلاگین جدید و دوباره ...
من یکی که دیگه اپگرید نمیکنم.
بیکاری هستین هربار نسخه جدید میاد تغییر میدین
الان سایتتون داره بخوبی کار میکنه نسخه جدیدم چندتا مشکل امنیتیش حل شده که میخوام حل نشه
ارزش نداره حرص بخورین بخاطرش
صبر کنین یه چندتا نسخه بالا تر بیاد قطعا اون بهتره بعد یهو ارتقا بدین باهمون ادامه بدین

الان وی بی هم هرماه داره نسخه میده
دوماه پیش اخرین نسخش 4.1.5 بود الان بعد دوماه 4.1.8 اومده 4.1.9 هم توراست ... فهم ندارن عوضیا
من تا 4.2.1 نیاد اپگرید نمیکنم.

اینطور شما پیش میرین هربار اپگرید کنین هم دهنه سایتتون هم خودتون اسفالته
عزيز كسي كه هك ميكنه اصولا نسخه ي ماي بي بيتو هك نميكنه و من تقريبا هر كار امنيتي اي كه ميدونستم انجام دادم ، ضمنا هكري اگه بخواد هكت كنه كارشو بالاخره ميكنه ربطي به نسخت نداره يا اگر نتونه هكت كنه هم باز تا آخرش نميتونه نمي ارزه اين همه دردسر بكشيم كه آپگريد كنيم ضمنا برفرض كه هك شديد به نظرتون ريستور كردن يك بك آپ بيشتر طول ميكشه يا اينكه بخوايد يه هفته با ورژن جديد كلنجار بريد تا درست كار كنه بعدشم آيا پلاگينات جواب بده يا نه؟ تازه بر فرض كه بعد از اپگريد قالب هات درست كار كنن و هيچ مشكل جانبي اي پيش نياد.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15