هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
:::(آپگرید از 1.6.4 به 1.6.5)::: --- (تاپیک با مشکلات جدید به روز میشود)
با سلام خدمت اعضای خوب مای بی بی

نسخه 1.6.5 مای بی بی انتشار یافت و مسلما بسیاری از اعضا انجمن های خود را آپدیت نکرده اند!

روشی هست که شما میتوانید با خیال راحت انجمن خود را آپدیت کنید البته بسیای از شما ممکن است که از این روش استفاده کرده باشید.

برای افرادی که از مای بی بی 1.6.4 استفاده میکنند روش زیر :
دانلود کنید (فایل های تغییر یافته)
https://github.com/downloads/mybb/mybb16...dfiles.zip
دانلود کنید پوشه زبان (فایل های تغییر یافته)
http://mybbiran.com/download/last/Persia...01.6.5.zip

بعد از دانلود محتویات دو پوشه را ادغام کنید یعنی محتویات پوشه upload که درون پوشه persian languages قرار دارد را با همین پوشه فایل های تغییر یافته ادغام کنید سپس تمام فایل های پوشه ادغامی را در روت هاست خود آپلود کنید و تمام فایل ها را overwrite یا replace کنید.

خب بعد از پایان آپلود با توجه به قسمت 9 این اموزش فایل lock را پاک کنید
http://community.mybbiran.com/thread-60.html

بعد از پاک کردن به آدرس
http://www.yourdomain.com/install/upgrade.php
بروید و آپگرید انجمن خود را به ترتیب شروع کنید.

مشکلی پیش نخواهد آمد تا پایان آپلود بعد از پایان شما ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
مشکلات کاربران و حل آن ها از زبان مدیران سایت

1-مشکلات بالا نیامدن انجمن :

شما در این حالت با توجه به ارور باید رفتار کنید مثلا ارور در صورتی که مربوط به پلاگین بود (میتوانید در ارور دنبال نام انگلیسی پلاگین بگردید) شما به پنل رفته و پلاگین را غیرفعال کنید بعد انجمن شما درست میشود
برای مثال پلاگین استایل نام کاربری این مشکل را ایجاد میکند

در حالت بعدی شما ممکن است با ارور هایی مرتبط به دیتابیس مواجه شوید برای مثال
کد:
Fatal error: [SQL] [1060] Duplicate column name 'custom_profile_fields'
ALTER TABLE mybb_adminviews ADD custom_profile_fields text NOT NULL AFTER conditions in /home/u969381225/public_html/inc/db_mysqli.php on line 557

شما باید به دیتابیس بروید و سپس تمامی جداول انجمن خود را در php my admin انتخاب کنید (check all) سپس از گزینه های انتخابی پایین repair را یک بار انتاخب کنید و یک بار دیگر دوباره انتخاب کنید و سپس optimize کنید (حل مشکل توسط Mohammad-za)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2-مشکلات پلاگین

طبق گزارشات کاربران تا این لحظه و حل مشکلات دو پلاگین مشکل داشتند که شما با این روش ها میتوانید آن ها را حل کنید
پلاگین سپاس (حل مشکل Mohammad-za)
http://community.mybbiran.com/thread-789...l#pid63453

پلاگین تاریخ هجری (حل مشکل Mohammad-za)
http://community.mybbiran.com/thread-789...l#pid63450

پلاگین تبلیغ بعد از پست ads after post (حل مشکل توسط fmh1)
http://community.mybbiran.com/thread-797...l#pid64378
نسخه جدید پلاگین بالا که با نسخه ۱.۶.۵ همخوانی دارد منتشر شد (توسط پارس)

مشکلات بعدی نیز به همراه راه حل در این تاپیک قرار میگرد (در پست 1)
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطsnap (۱۳۹۰/۹/۱۱، ۰۴:۵۴:۰۸ صبح) ، goldten (۱۳۹۰/۹/۱۱، ۰۸:۵۹:۲۳ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۹/۱۲، ۰۵:۲۴:۰۰ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۹/۱۲، ۰۷:۱۵:۱۵ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۱۲، ۰۸:۲۸:۴۹ صبح) ، Night (۱۳۹۰/۹/۱۲، ۱۱:۱۶:۰۴ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۰/۹/۱۳، ۱۳:۱۶:۳۶ عصر) ، cniran (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۱۴:۱۷:۴۹ عصر) ، heshi (۱۳۹۰/۹/۱۶، ۰۷:۵۰:۴۴ صبح) ، armin3000 (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۱۴:۳۱:۲۴ عصر)
ممنون از راهنماییتون. منم اینطوری مشکلم برطرف شد.
صفحه انجمن رو اصلا نشون نمیداد (فقط یک صفحه سفید)و حتی وارد صفحه ادمین هم نمی شد
حالا اومدم پلاگین جلالی رو از هاستم حذف کردم و مشکل ورود به صفحه ادمین درست شد.
حالا هم صفحه اصلی رو نشون نمیداد.
ولی اومدم دیتابیس رو ترمیم کردم .
و کل پلاگین هام رو غیر فعال کردم. و حالا صفحه انجمن هم درست شد.
خوب حالا اومدم تک تک پلاگین ها رو فعال کردم و پلاگین هایی که این نسخه ما بی بی ساپورت نمی کرد رو پیدا کردم و اونها رو دیگه فعال نکردم و حذفشون کردم. که پلاگین هایی که برای من مشکل داشت به شرح زیر می باشد.
1- پلاگین جلالی
2- پلاگین استایل نام کاربری
3- پرسش امنیتی برای ثبت نام.
4- پلاگین سپاس

خوب الان که دوباره انجمنم راه افتاد خیلی خوشحالم.
www.pnuha.com
Email: info@pnuha.com
کارشناسی،ارشد،دکتری
تالار دانشجویان،فیلمها،تئاتر،گرافیک،گردشگری،موبایل،کامپیوتر،کتاب الکترونیکی،پیامک
[
[تصویر:  download.php?img=1207]
پاسخ
 سپاس شده توسطM48D1 (۱۳۹۰/۹/۱۱، ۰۴:۵۸:۱۰ صبح) ، moh3nia (۱۳۹۰/۹/۱۱، ۱۶:۰۱:۲۳ عصر)
Question 
با سلام خدمت دوستان عزیز

من انجمنی دارم که قرار بود کسی که برامنصبش کرده آپ گریدش کنه

متاسفانه ایشون چون تازه کاره نتونست و انجمن بهم ریخت و بالا نمیاد

خودمم که از نصب و آپگرید انجمن سر در نمیارم اگه دوستان لطف کنن و بهم کمک کنن ممنون میشم

چون خودم اگه بخوام تا یاد بگیرمو دستکاری کنم همه ی اعضا و مطالبو میپرونم بازم ممنون میشم کمکم کنید

Heart

انجمن سرزمین بارانی: www.sarzaminebarani.zio.ir
پاسخ
دوست عزیز جای این بحث توی این تاپیک نبود.

ولی اموزش بالا رو بخونید خودتون خیلی راحت متوجه میشید و قسمت هایی که لینک داده میشوید رو هم دنبال کنید. خیلی راحت میتوانید انجمن خود را آپدیت کنید.

در صورتی که هم باز نمیتوانید به یکی از فعالان مای بی بی و افرادی که این کار را انجام میدهند پیغام دهید و درخواست کمک کنید .

در غیر این صورت هم منتظر بمانید تا به شما درباره نصب پیغام دهند.

(دیگر بحث را ادامه ندهید) متشکرم

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
بعد از آپدیت به نسخه ی 1.6.4 دکمه اعتبار مشکل پیدا کرده و وقتی میخوای به کاربرا اعتبار یا رتبه بدی فقط خنثی داره و مثبت نیستش میشه کمکم کنید Sad
[تصویر:  Forum%28Ad%29.jpg]
پاسخ
نقل‌قول: بعد از آپدیت به نسخه ی 1.6.4

شما به نسخه 1.6.5 آپدیت کنید مشکلتون حل میشه من آپگرید کردم مشکلی نداشت (1.6.5)
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
آخ شرمنده حواسم نبود اشتباه گفتم بعد از آپدیت به نسخه 1.6.5 یکی مشکل دکمه اعتبار یا همون رتبه و هم اینکه بعضی از تنظیمات رو که میخوام انجام بدم ارور my SQL میده لطفا کمکم کنید.
پاسخ
کسی نیست کمکم کنه ؟ Sad
پاسخ
*دوست عزیز برای my SQL
لطفا وارد هاستتون بشید و وارد phpmyadmin بشید و اونجا Check All را انتخاب کنید و بعد گزینه repair table رو بزنید تا ترمیم پیدا کنند.
و برای اعتبار حتما خودتون گروه های کاربریتون رو برای دادن اعتبار غیرفعال کردید.
خوب وارد صفحه مدیریت شوید. خوب حالا به بخش مربوط به کاربران و گروهها بروید و گروه ها را یکی یکی امتحان کنید .
خوب برای دیدن اینکه اجازه دارند یا نه یکی از گروه را باز کنید . خوب حالا به قسمت کاربران و دسترسی‌ها بروید و به قسمت سیستم اعتبار‌ها نگاه کنید(طبق شکل) کادر مربوطه را نگاه کنید اگر 0 باشد وقتی اعتبار را می زنند خنثی نشان می دهد. یعنی اجازه ندارند این گروه کاربری به موضوعات ارسالی از طرف کاربران و مدیران اعتبار دهد. و اگر 1 باشد وقتی اعتبار را بزنید +1 و -1 را نشان می دهید و ...
[تصویر:  download.php?img=185]
www.pnuha.com
Email: info@pnuha.com
کارشناسی،ارشد،دکتری
تالار دانشجویان،فیلمها،تئاتر،گرافیک،گردشگری،موبایل،کامپیوتر،کتاب الکترونیکی،پیامک
[
[تصویر:  download.php?img=1207]
پاسخ
 سپاس شده توسطyeganeh64 (۱۳۹۰/۹/۱۲، ۰۶:۴۰:۲۹ صبح)
این کار رو انجام دادم مشکل حل نشد Sad
عزیز اون قسمت رو هم چک کردم و روی 1 هست
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان