مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین چت روم MyShoutbox
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
آهاي چه جوري ميشه براي مهمانان مخفيش كرد، كمك...
چی شد ؟ چجور میشه دو بخش پنجره چت روم و و نسخه ساده چت روم رو از پلاگین حذف کرد ؟
همه بخوابيد فقط يكي كافيه لالايي بخونه. آخه اين چه وضعشه جواب كه اصلا ميديد، تاپيكي ميزنيد كه توش پلاگين نيست. خداييش اينجا پشتيبانيه. اينجا فكر كنم كمك مالي هم بشه درست بشو نيست. چون كسي كه عشقش كمك به ديگري باشه و دو خط جواب بده ديگه براش پول ارزشي نداره.
چجور میشه تو بخشی که نوشته ها قرار می گیره عکس بعنوان پشت زمینه بذارم ؟
از تو پوسته نمی خوام چون کل سایت عکس قرار می گیره
تو قالب سراسری ----> myshoutbox کجاش باید بذارم ؟
يكي جواب بده لطفا...
به نظر من هم نبايد سخت باشه . آموزشش رو بذاريد كه پلاگين رو خودمون هم ويرايش كنيم كافيه. ماله انجمن من اين لينك شكلكهاي چت باكس فقط براي مرورگرهايي مثل اپرا كار ميكنه اما براي اكسپلوره نه. در ضمن رو شكلك خاصي كه كليك مي كنم كدش نمياد در كادر پيام بايد خودمون كد رو كپي كنيم بعد پيست كنيم كه خيلي بدجوره.
درود

مشكلي با شكلك ها داشتم كه چرا روش كليك ميكني اتفاقي نميوفته

ولي كلا تو اين تاپيك مديري نيومده جواب مشكل يكي از كاربرارو بده يعني چي ؟ ادم فكراي بدي ميكنه

آقاي Pars اگه اين پست رو خوندي يه فكري به حال اين كليك روي شكلك ها بكن فكر كنم براتون كاري نداره ولي چرا اين مشكل هست خدا ميدونه
منم این رو نصب میکنم و اون تاپیک رو میخونم
اما تو دیتا بیس دوتا از جدول ها تشکیل نمیشه که به utf8 تبدیلشون کنم
سلام

ممنون بابت این پلاگین

اگر بخواهیم که پیغام خصوصی نداشته باشه(یعنی نشه تو چت روم پیغام خصوصی بفرستن) کدوم قسمتش رو باید حذف کنیم؟

میشه دقیق راهنماییم کنین؟
سوالم اینقدر سخت بود؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20