مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین چت روم MyShoutbox
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
دوست عزیز ممنون بابت کمکتون
البته من بالاخره تونستم درست کنم
توی فایل پلاگین که دستور ساخت جداول رو نوشته،از روی اونا دستی درست کردم
درست شد چت روم
Smile
درود

من نصب كردم همي چي درست هست ولي وقتي تو پنل ادمين ميرم اون بالا اين پيغام را ميده

warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/iranclob/domains/iranclob.com/public_html/forum/inc/plugins/myshoutbox.php:1) - Line: 51 - File: admin/index.php PHP 5.2.17 (Linux)

Huh

مشكل چي هست ؟
دوستان
کسی نیست جواب سوال mrxtazi رو بده...مشکل منم هست
کمک کنید لطفا
سلام.
چجوری تاریخشو شمسی کنیم؟
منظورم ساعتش بود.
سلام . ببخشید شاید سوالم تکراری باشه . ولی راهی هست چت باکس یه صورت اتوماتیک فقط شبها فعال بشه؟
(۱۳۹۳/۷/۲، ۱۵:۳۹:۲۹ عصر)arash_tt نوشته است: [ -> ]سلام . ببخشید شاید سوالم تکراری باشه . ولی راهی هست چت باکس یه صورت اتوماتیک فقط شبها فعال بشه؟

درود

نه

مگر اینکه پارامتر زمانی تعریف بشه که اونم ساعت هر کاربر متفاوته

باید بررسی بشه و با توجه به اینکه نیازی بهش نیست بعید هست کسی وقت بزاره.
درود بعد از فعالسازی این چت  بالای پمدیریت پلاگینای من این ارور برام میاد دوستان کمک کنید بخدا خسته شدم ازبس پلاگین چت نصب وحذف هرکدوم یک مشکل  این تاپیکم

کد php:
Warning [2Cannot modify header information headers already sent by (output started at /home2/ptodayco/domains/p30today.com/public_html/forum/inc/plugins/myshoutbox.php:1) - Line51 Fileadmin/index.php PHP 5.3.29 (Linux 

ادرس
سلام چه جوری چت روم بالای صفحه انجمن بزارم پلاگین نصب کردم چت روم پایین هستش که؟/
متغیرش رو توی قالب ایندکس پیدا کنید و به زیر متغیر $header ببرید.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20