مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین چت روم MyShoutbox
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
بله همون جدوله .

برای پاک کردن جدول را انتخاب کنید . بالای صفحه ، گزینه ی Empty را زده و Ok کنید .

موفق باشید .
(۱۳۹۰/۵/۴، ۲۱:۳۴:۰۰ عصر)ahmadfononi نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۵/۴، ۱۶:۴۰:۰۱ عصر)arianik نوشته است: [ -> ]از php my admin وارد بشین و تیبل مورد نظر رو اطلاعاتشو پاک کنید .

دوتا سوال

اسمش اینه mybb_mysb_shouts

2. برای پاک کردن باید Drop رو بزنم

آره اسمش همینه ، باید empty رو بزنی تا خالی بشه ...

ما را هم دریابید:

(۱۳۹۰/۴/۳۱، ۱۳:۵۲:۲۲ عصر)roode نوشته است: [ -> ]نمیشه یه کاری کرد که مدیر کل سایت بتونه پیامهای خصوصی که توی چت فرستاده میشه رو ببینه؟؟
خواهشا راهنمایی کنید ...
ممنون
من که تاپیک را خوندم یه توضیح دقیق و درست نیود که بدونم برای بالا بردن این box کجای قالب را باید تغییر داد آخه این همه تاپیک جلو میره ولی یه آموزش درست حسابی برای کارهای اساسی نیست
من نصب کردم فقط مشکل فارسی نبودن که خوب چون هاست گیقگا استفاده میکنم تنظیماتش فرق داره نمیدونم چجوری utf میشه واینکه یه آموزش درست و ندیدم که دقیق گفتهشده باشه برای گذاشتن در هدر چه باید کرد؟Huh
متغیرش رو جابجا کنید
مشکل همینه میدونم باید متغییر ش را جابجا کرد در قالب هم رفتم گشتم ولی درست متوجه نشدم
لطفا دقیق بگین چیکار باید کرد یه پست دیدم که حفظی گفته بودن و به نتیجه نرسیدیم
(۱۳۸۹/۱۱/۱۸، ۲۲:۲۵:۴۶ عصر)mohsenmir نوشته است: [ -> ]با عرض سلام و خسته نباشید ببخشین یه سوال وقتی " شکلکها " توی جعبه پیام رو کلیک می کنم بالاش نوشته "جهت وارد شدن یک شکلک به پیامتان روی تصویر شکلک کلیک کنید" ولی بهیچ وجه نمیشه رو شکلک ها کلیک کرد میشه راهنمایی کنید آخه اعضا خیلی شاکی هستن

(۱۳۸۹/۱۲/۲۵، ۲۱:۴۶:۳۷ عصر)Sasha نوشته است: [ -> ]این پلاگین بخوبی واسه من نصب شد و هیچ مشکلی نداره سایت من میتونین بیاین ببینین

هم خب کار میکنه همه کاربرام راضین عالیه - سیستمه محروم کردن هم داره به همراه سیستم پیام خصوصی

من فقط الان درخواست دارم کاربرام پیام خصوصی میدن چطوری میشه من پیام خصوصی به میدنو ببینم

و شکلکها هست ولی روش کیلیک میکنی نمیاد باید کد رو کپی پست کنیم اگه کیلیک میکردم نمایان میشد خیلی بهتر بود راهی نیست

در این تاپیک هم بارها در باره این موضوع سوال شده و هیچ جوابی داده نشده
قابل توجه اونایی که میگن هست ...............Confused

اگه از صحت و کاراییش اطمینان داری فارسیش کنم
سلام من نصب کردم کل سایتم داغون شد حذفش کردم اینا به 1.6 نمیخورن؟
کداما ؟
همون اولیو
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20