مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین چت روم MyShoutbox
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
من این رو که دوست عزیزمون ترجمه کرده جایی ندیدم
دوست عزیز لطفا برای دانلود بزارین دستتون درد نکنهHeart
(۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۸:۴۹:۵۸ عصر)1STAR نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۸:۲۸:۱۵ عصر)MOKIA نوشته است: [ -> ]من تا الان به هیچ مشکلی برنخوردم، Smile
یعنی من الکی ترجمه کردم.Angry

پس چرا من تو سایت پیدا نکردم

به هر حال ممنون

توسط یک فرد دیگه ارسال شده بود

ولی بخاطر نامردیشون هم یوزرشون هم پستاشون حذف شدSmile

حالا فکر کنم شمام بذاری مشکلی نباشه HeartHeart بابت زحمتیم که کشیدین واسه ترجمه یک دنیا ممنونHeart

(۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۹:۱۳:۱۷ عصر)goldten نوشته است: [ -> ]من این رو که دوست عزیزمون ترجمه کرده جایی ندیدم

براتون pm کردم مشکلش با فارسی هم حل شده

اگه مشکلی داشت بگید تا حل بشه و در اختیار عموم قرار داده بشه البت با اجازه مدیریت سایت
ممکنه برای منم ارسال کنید؟
(۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۸:۴۹:۵۸ عصر)1STAR نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۸:۲۸:۱۵ عصر)MOKIA نوشته است: [ -> ]من تا الان به هیچ مشکلی برنخوردم، Smile
یعنی من الکی ترجمه کردم.Angry

پس چرا من تو سایت پیدا نکردم

به هر حال ممنون

توسط یک فرد دیگه ارسال شده بود

ولی بخاطر نامردیشون هم یوزرشون هم پستاشون حذف شدSmile

حالا فکر کنم شمام بذاری مشکلی نباشه HeartHeart بابت زحمتیم که کشیدین واسه ترجمه یک دنیا ممنونHeart

(۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۹:۱۳:۱۷ عصر)goldten نوشته است: [ -> ]من این رو که دوست عزیزمون ترجمه کرده جایی ندیدم

(۱۳۹۰/۴/۲۷، ۰۵:۳۰:۳۴ صبح)1STAR نوشته است: [ -> ]دوستان این چت روم مشکله امنیتی داره
و اکثرا نصب کردن - برای 99 درصد اونایی که نصب کردن شکلک هاش باز نمیشه و به پنل ادمینش دسترسی ندارن مدیران
یعنی اگه یکی بیاد تو سایت تو چت روم توهین کنه هرکاری کنه شما چت روم رو ببندید سایتو ببندید باز اون پیام ارسال کنه فرستاده میشه مگربرید تو هاست فایل کانفینگشو حذف کنید

منم نصب کردم

پیشنهاد میکنم نصب نکنید که پشیمون میشید

البته اگه این دوست ما فقط ترجمه کرده باشه چت روم رو حرفای بالای من درسته- اگر خودش تغییراتی داده باگ هاشو برطرف کرده تنظیماتی اضافه کرده بهش که مشکلی نداره میتونید نصب کنید

اینم بگم نصب کنید بعد حذف کنیدش تنظیماتش باز باقی میمونه

من که نصب کردم شدیدا پشیمون شدم حالا خود دانید
وظیفم بود اطلاع بدم

نمی دونم شاید این طور که شما می گید باشه
ولی من راضی هستم
فقط یه ایرادی داره گزینه ی ویرایش برای هر متنی رو نداره

آدرس شکلک ها رو هم در تنظیمات پلاگین عوض نکنید بزارید همونی که دیفالت هست باشه، اونوقت کار میکنه

خوب این دستورات رو براتون گذاشتم رو حفظ بشید به راحتی می تونید مدیریتش کنید البت این دستورات که بایین هست فقط و فقط توسط مدیر سایت انجام میشه یعنی اگر کاربر این دستورات رو انجام بده هیچ عکس العملی نشون نمیده:

/notice - حذف قسمت اطلاعیه
/notice <message> - قرار دادن متن دلخواه شما در قسمت اصلاعیه
/prune - حذف تمامی چت ها
/prune <userid> <reason> - حذف تمامی چت های کاربر و دلیل آن
/ban <userid> <reason> - بن کردن کاربر و دلیل آن
/unban <userid> <reason> - از بن خارج کردن کاربر همراه با دلیل آن
من مشکلی ندارم باهاش
بقیه هم تست کنن
1STAR عزیز ممکنه ورژن جدید ترش باشه
mokia ادرس سایت خودتون رو میدید تا یه تست اونجا بکنیم
نمیشه یه کاری کرد که مدیر کل سایت بتونه پیامهای خصوصی که توی چت فرستاده میشه رو ببینه؟؟
خواهشا راهنمایی کنید ...
ممنون
من میخوام یه چت باکس خوب نصب کنم
این که در پست 1 هست کدوم را دانلود کنم وچه کارهای دیه ای باید انجام بدیم دقیق متوجه نشدم پست ها پراکنده بود
چطوری میشه تمام ارسالت چت روم رو پاک کرد ؟
از php my admin وارد بشین و تیبل مورد نظر رو اطلاعاتشو پاک کنید .
(۱۳۹۰/۵/۴، ۱۶:۴۰:۰۱ عصر)arianik نوشته است: [ -> ]از php my admin وارد بشین و تیبل مورد نظر رو اطلاعاتشو پاک کنید .

دوتا سوال

اسمش اینه mybb_mysb_shouts

2. برای پاک کردن باید Drop رو بزنم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20