مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ویرایش‌گر پیشرفته‌ی SCEditor
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
(۱۳۹۲/۱/۴، ۰۴:۵۶:۵۴ صبح)GIGBA نوشته است: [ -> ]برای من خیلی خوب کار میکنه! فقط برای ارسال شکلک کنار ادیتور نیس!Undecided
میشه راهنمایی کنید چیکار کنیم

چه جالب مشکل من حل شد- پلاکین پاسخ سریع پیشرفته را نصب کردم و فعال کردم همه چی درست شدBig Grin

میتوانید از لینک زیر پلاکین پاسخ سریع پیشرفته را دانلود کنیدBlush
http://community.mybbiran.com/thread-10105.html

بله برای شکلک ها در پاسخ سریع باید پلاکین پاسخ سریع پیشرفته را نصب کنید.
برای ایراد هاش هم با یکی از شرکت ها هماهنگ کردیم بدیم درست و تکمیلش کنن که به صورت پولی قرار خواهند داد.
(۱۳۹۲/۱/۴، ۱۰:۵۳:۲۶ صبح)googled نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۲/۱/۴، ۰۴:۵۶:۵۴ صبح)GIGBA نوشته است: [ -> ]برای من خیلی خوب کار میکنه! فقط برای ارسال شکلک کنار ادیتور نیس!Undecided
میشه راهنمایی کنید چیکار کنیم

چه جالب مشکل من حل شد- پلاکین پاسخ سریع پیشرفته را نصب کردم و فعال کردم همه چی درست شدBig Grin

میتوانید از لینک زیر پلاکین پاسخ سریع پیشرفته را دانلود کنیدBlush
http://community.mybbiran.com/thread-10105.html

بله برای شکلک ها در پاسخ سریع باید پلاکین پاسخ سریع پیشرفته را نصب کنید.
برای ایراد هاش هم با یکی از شرکت ها هماهنگ کردیم بدیم درست و تکمیلش کنن که به صورت پولی قرار خواهند داد.

کی از شما نظر خواستHuh
به به عجب ادم بزرگی . بزرگ مایی داداش Exclamation

[تصویر:  a913_dshniaonegaie.gif]
ببینم تبریزی ها همه میرن جلوی آینه با ذره بین خودشونو نگا میکنن ؟؟؟
دوستان رو انجمن من داره کار میکنه البته پوسته قبلی مشکل داشت می شه یه تستی بکنین اما تو قسمت پاسخ پیشرفته هر کاری کردم نیومد
خوبی ادیتورهای قبلی این بود که به راحتی میشد هر دکمه ایی که می خوایم بهش اضافه کنیم ولی این یکی من هنوز نتونستم کاریش بگنم

بعضی مشکلاتش ظاهرا توی نسخه جدید حل شده
(۱۳۹۱/۱۱/۲۷، ۱۳:۱۹:۵۹ عصر)Mohammad-Za نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۱۱/۲۵، ۰۰:۱۹:۱۷ صبح)arsamari91 نوشته است: [ -> ]سلام من این ویرایشگر رو نصب کردم ولی هنوز واسه خیلی کاربرا همون ویرایشگر پیش فرض رو نشون میده باید چیکار کنم

دستور زیر را در phpMyAdmin اجرا کنید:
کد php:
UPDATE `mybb_usersSET `sceditor_enable` = '1' WHERE `sceditor_enable` = '0' 

آقا واسه من نشون ندادن پلاگین دردسرساز شده بود، که با این کد حل شد
سپاسگزارم...Heart
در ضمن اون دوتا بنر که تو امضاتون هست , عالیهHeart
من هر کاری کردم نتوانستم فعالش کنم.البته از طریق تنظیمات فعال کردم ولی نشد.علت چیست؟
من نصبش کردم ادیتور خوبی هست فقط فقط انداز قلم را بزرگتر میذارم مثلا روی 6 خیلی کوچک میشه نوشته و روی 1 هم میذارم تاثیری نمیذار

البته وقتی روی حذف استایل میزنم مشکل حل میشه . ممنون از معرفی پلاگین
من وقتی نصب و فعالش می کنم به جای یکی، دو تا ویرایشگر تو انجمن نشون میده Confused چه کنم ؟
دوستانی که می خواهند به این ویرایشگر فونت Tahoma را اضافه کنند باید:
در فایل jquery.sceditor.bbcode.min.js این فونت را اضافه کنند. اضافه کردنش هم خیلی راحت است. برای این کار پس از باز کردن صفحه ویرایش این فایل، کلمه Arial را جستجو کنید. حال کلمه Tahoma را اگر می خواهید در اول جعبه فونت ها نمایش داده شود، قبل از Arial نوشته و یک کاما (,) هم بعدش قرار بدید.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21