مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ویرایش‌گر پیشرفته‌ی SCEditor
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
کسی میدونه چجوری میشه دکمه جدید بهش اضافه کرد؟دکمه هایی برای استفاده از مای کدهایی که ایجاد کردیم
هیچ راهی نداره این ویرایشگر به بخش اراسل پیام انبوه هم اضافه بشه؟ یا اگر نمیشه، برای پیام انبوه میشه کاری کرد که ویرایشگر حرفه یی داشته باشه که نخوایم اچ تی ام ال بنویسیم؟
این ویرایش گر با این پلاگین مشکل داره
علت اینکه دوتا دوتا تو پستا میاد همین هستش فقط ارسالاتی که این ضمیمه به این صورت هسش این شکلی میاد

http://community.mybbiran.com/thread-2364.html
خواهشا پاسخ بدید
این پلاگین رو حذف کردم مجدد نصب کردم حالا همه جا دوتا ادیتور هست
بازم حذف کردم دوباره نصب کردم شد 4 تا!!

آخرین نسخه رم نصب کردیم اما کار نمیده! Undecided
آقای زنگنه شما افزونه رو قرار دادید نمیشه راهنمایی کنید چرا افزونه در همه جا دوبار تکرار میشه؟ چطور میشه بهینه سازیش کرد؟
سلام
من چرا هیچ تغییری نمیبینم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هنوز هم مثل همون قبلیش
هم کد میذاره هم قابلیت کپی نداره
تمامی فایل ها رم درست اپ کردم
فایل sceditor که در پوشه jscripts بود رو به صورت زیپ با همون اسم اپ کردم و در jscripts روت ان زیپ کردم
و محتویا فایل رو جابجا نکردم
مشکل کجاست؟
فک کنم باید از حالت فشرده همون زیپ خارج کنی عزیزم
(۱۳۹۲/۳/۱۶، ۱۴:۴۰:۵۷ عصر)atrisa نوشته است: [ -> ]سلام
من چرا هیچ تغییری نمیبینم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هنوز هم مثل همون قبلیش
هم کد میذاره هم قابلیت کپی نداره
تمامی فایل ها رم درست اپ کردم
فایل sceditor که در پوشه jscripts بود رو به صورت زیپ با همون اسم اپ کردم و در jscripts روت ان زیپ کردم
و محتویا فایل رو جابجا نکردم
مشکل کجاست؟

دوست عزیز دقت کنید که این در قسمت ارسال پاسخ نمایش داده میشه و نه پاسخ سریع
دوم اینکه فایلها رو در مسیری که قرار داره اپلد کنید مثلا اگه پوشه jscripts توی پوشه ها هست فایلش رو اپلود کنید نه خود پوشه رو ممکنه از روشی که شما رفتید انتقال صورت نگیره.
سوم اینکه بعد از نصب و اپلود کامل پلاگین رو فعال کنید
چهارم کش مرورگرتون رو پاک کنید
آقا سرچ کردیم به جواب نرسیدیم، هرکی هم پرسیده جواب نگرفته گویا، چطور میشه به این ادیتور دکمه اضافه کرد؟
من پلاگین متن
نهان و نصب کردم، میخوام یه کلید بذارم تو ادیتور تا وقتی کاربر روش زد کد متن مخفی داخل متن اضافه بشه تا بینش متن دلخواهش رو بنویسه
چه جوری باید این کارو بکنم؟
استاد زنگنه اگر یه لطفی کنید آموزش قرار بدید چگونه میشه به این پلاگین دکمه اضافه کرد ممنون میشم

همینطور برای ما در همه جا دوبار تکرار میشه
یعنی از خصوصی و امضا گرفته تا سایر قسمت ها... احتمالا متغییرش دوبار تکرار شده فکر نمیکنم مربوط به پلاگین خاصی باشه این دوبار تکرار شدن در تمامی قسمت ها

قبلا چهار بار تکرار میشد که بخاطر پلاگین زیباسازی پیوست بود اونم غیرفعال میکنی همه جا دوبار تکرار میشه.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21