مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ویرایش‌گر پیشرفته‌ی SCEditor
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
من یادم نمیاد آموزشی برای این ادیتور دیده باشم متاسفانه.
فقط یه جا بود که گفتن تست کردن و عمل نکرده.اونم خارج از این سایت.
تنها لینک های مرتبط با سایت مرجعش هست که اونم درکش برای من سخت بود.میتونید به سایت مرجع ادیتور مراجعه کنید و از فایل های راهنماش استفاده کنید.

خیلی وقته که درخواست آموزش دادیم اما خبری نیست.لطفا یه رسیدگی بشه
سایت مرجع دیدم، توضیحش پیچیده بود!
تمام پلاگین هایی که در انجمن نصب کردم همه از همینجا برگرفته شده و به قول شما حیفه که برای یه همچین پلاگینی و در اینجا جای این آموزش خالی باشه.
من از این ویرایشگر تو انجمنم استفاده میکنم ، همه چیزش خوبه ، فقط وقتی نقل قول میشه توش کرسر میره تو کادر نقل قول ، کسی میدونه چجوری باید درش بیارن از کادر؟
همچنان منتظر روش افزودن دکمه به این ادیتور هستیم.
اضافه کردن دکمه هایی مثل اسپویلر، ردیف و ستون و ....

همچنین تب بندی شکلک ها، میخوام دو ردیف شکلک متفاوت اما در دو تب جدا قرار بدم، در مورد این کسی میتونه راهنمایی کنه؟
نقل‌قول: من چند روز پیش این پلاگین را نصب کردم و درست هم کار می کرد.

ولی امروز عصر ، دوباره ادیتورم شده همین ادیتور پیش فرض مای بی بیHuh

تغییری در تنظیمات پلاگین ندادم و فقط چندتا پلاگین نصب کردم.

یک بار هم فعال و غیر فعال کردم ولی نشان داده نمی شود - یک بار هم کلا فایل ها را پاک و دوباره ریختم ولی باز ادیتور

مای بی بی نمایش داده می شود.

در خصوص مشکلی که چند مدت قبل مطرح کردم، فکر کنم مشکل خاصی وجود نداشته است.

گویا در هنگام تغییر قالب، ادیتور به حالت پیش فرض تغییر کرده بود و ما فکر می کردیم تداخل با پلاگین است.

حتما قبل از هر گونه تغییری در پلاگین ها، از قسمت :

پروفایل>> تنظیمات >>> گزینه های دیگر>> از پیش فرض ادیتور مطمئن شوید.

[تصویر:  d0e4498ce3442fd91.jpg]
سلام و خسته نباشید من ادیتور زیر رو نصب کردم بار اولم نیست پلاگین نصب می کنم
ولی نمی دونم کجا اشتباه کردم که به این صورت نمایش می ده روی شکل های مثل B نوشته داره مثل تصویری که من پیوست کردم

[تصویر:  2014-06-12_00-49-16.jpg][/b]
احتمالات اولیه: فایل هاش ناقص آپلود شدن. و یا اینکه ناسازگاری داره که بعید میدونم چون با خیلی از پلاگینا تست کردمش سالم بوده.
ممنون از پاسخ گوی
باز از اول پاک می کنم دوباره نصب می کنم و بعد با دیگر تم ها هم تست می کنم گزارش رو بهتون می دم
مشکلم حل شد ایراد از پوسته بود
[تصویر:  2014-06-12_22-55-22.jpg]
افزونه رو فعال کردم
حالا روی شکلک ها در پاسخ پیشرفته سریع کلیک میکنی اتفاقی نمی افته و شکلک درج نمیشه
کسی میتونه کمک کنه؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21