مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ویرایش‌گر پیشرفته‌ی SCEditor
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
تو رو خدا یواش تر جواب بدید وقت نمی کنم همه رو بخونم :|
(۱۳۹۲/۳/۱۸، ۱۳:۰۲:۵۷ عصر)Saeed_T نوشته است: [ -> ]تو رو خدا یواش تر جواب بدید وقت نمی کنم همه رو بخونم :|

دوستان از بس شمارو دوست دارن مدتی جواب نمیدن تا شما تمامی ارسالات رو مطالعه بفرمایید:|:|
سلام به اساتید محترم شاید جای سوالم به این ادیتور مرتبت نباشه اما گشتم نزدیکترین بخش به سوالم هم اینجا بود یا من نتونستم پیدا کنم (البته جای دیگری هم مطرح کردم و همچنان منتظر پاسخم !!!!! )

ادیتور من قبلا اینجور نبود الان این جور شده نمیدانم چرا؟لطفا کمک کنید باسپاس

[تصویر:  untitled.jpg]

در ضمن پاسخ سریع هم همینطوره آیکن نداره!!

راستی روی انجمنم 2 تا قالب نصب کردم که با قالب دفالت میشه 3 تاو متوجه شدم که روی قالب دفالت هم همین مشکل و دارم فقط یک قالب مشکلی نداره

درضمن قالب را توی پنل مدیریت اپلود کردم نه در هاست حالا نمیدونم پلاگین ادیتورو کجاست و به چه صورت باید اپلود کنم و یا قبلی رو حذف کنم و از این حرفا

باسپاس فراوان
شما ادیتوری رو که میخوای دوباره دانلود کن و فایلهاش رو توی هاستتون اپلود کنید.انشاالله که درست میشه
فکر نمی کردم وقتی آدم یه سوالی رو می پرسه این قدر سریع جوابش رو بدن، از زحمت های همه ی شما ممنون :|
سلام و خسته نباشید به مدیران و کاربران فعال انجمن ، من این ادیتور رو نصب کرده بودم و تا بحال مشکلی نداشتم ، امروز با اینکه فعال هست ولی نشون نمیده !! لطفا کمکم کنید ؟؟؟
هر کار میکنم غیر فعال دوباره فعال ، حتی حذفش کردم دوباره نصب کردم اما نشون نمیده!!
البته ظا هرا با فایرفاکس و اکسپلوری مشکل داره با گوگل کروم نشون میده!
لینک انجمن من تو دزر امضا ء هست .
سلام دوستان
اقا این عکس رو ببینید :
[تصویر:  97408162059575301291.gif]
خود به خود این جوری شده ؟
راهش چیه ؟
حذف کردم دوباره نصب کردم نشد.
متغیرش دوبار کپی شده باید به قسمت قالب برید و از اونجا یکیش رو پاک کنید.
تا اینجاش رو تقریبا می دونستم . لطفا مسیرش
؟؟؟
(۱۳۹۲/۳/۳۰، ۱۵:۲۰:۵۸ عصر)reza.t.gh نوشته است: [ -> ]متغیرش دوبار کپی شده باید به قسمت قالب برید و از اونجا یکیش رو پاک کنید.

والا تو وی بی ایران دیدیم نوشته شده تا از جواب خود مطمئن نیستید کاربران را سردرگم نکنید

متن بسیار خوبی بود در جواب شما! چون به هیچ عنوان ربطی به تکرار شدن متغیر نداره و بنده خدا رو معطل میکنین دنباله متغییری که دوبار تکرار نشده بگرده!!

دوست عزیز شما از پلاگین زیباسازی پیوست استفاده میکنید اون رو غیرفعال کنید.

مشکل دوبارتکرار شدن در تمامی ارسالات برای ما هست که اون معلوم نیست از چیه هیچکسیم جواب مارو نمیده چون در پیغام خصوصی هم دوبار تکرار میشه
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21