مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انتشار نسخه‌ی 1.6.9 MyBB
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
قالب ها رو بروزرسانی کردین؟
طبق این آموزش ارتقاء دادم و خدا رو شکر درست شد. با تشکر از همگی
http://community.mybbiran.com/thread-216...l#pid34546

الان متوجه شدم که دکمه پاسخ جدید اومده سمت راست، باید چیکار کنم؟ (پوسته پیشفرض)
گزینه های مدیریت زیر تایپک ها اومدن سمت راست
آموزش های ترجمه پوسته رو دنبال کنید
ببخشید من نه اچ تی ام ال بلدم و نه پی اچ پی، راه آسونتری نیست؟
با سلام و تشکر از شما در مرحله ثبت نام و در فیلد معرف در فایل ترجمه غلط املایی وجود دارد که اصلاح آن قطعا ارزش کار شما را بالاتر خواهد برد

معرف: اگر یکی از کاربران، این انجمرا به شما معرفی کرده است شما می‌توانید نام کاربری او را در این فیلد قرار دهید در غیر این صورت این فیلد را خالی بگذارید.
یه مشکل دیگه هم بعد از ارتقاء مای بی بی به وجود اومده، با نسخه موبایل وقتی از طریق پاسخ سریع مطلبی ارسال میشه، میره به یه صفحه و میگه شما پاسخی ارسال نکرده اید، از اونجا دوباره باید متن رو تایپک کنیم و ارسال کنیم. لطفا راهنمایی کنید.
(۱۳۹۱/۱۰/۶، ۱۵:۱۹:۰۵ عصر)jiji نوشته است: [ -> ]دوست من خوب ما که به طور کامل و حرفه ای انجمن ساز نیستیم که بخوایم تغییرات رو بدونیم.

درباره ی پوشه ی زبان ببینید همون اول دوتا لینک دانلود داره یکیش فایلهای تغییر کرده هست یکیش بسته ی زبان.
خوب این بسته ی زبان رو توی اموزش به کار نبرد و توی روت هاست هم چیزی نبود که بخوایم با اون جایگیزین کنیم.

من فایلهای changed fail رو اپلود کردم و نسخه بروز شد و یه فایل دیگه واسه زبان بود که نمیدونم اون به چه درد میخورد و اصلا کجا باید جایگزین میشد و یا به جای چه فلدری؟
شما یا ما رو دست انداختین یا نمیتونید دقیقا مشکلتون رو به ما اطلاع بدید
من که هر چند بار میخونم متوجه مشکل نمیشم
داداشه من دست ننداختم که :

شما تایپیک نسخه رو بخون دوتا فایل واسه دانلود داده..

اگر از MyBB 1.6.8 استفاده می‌کنید:
فایل های تغییر یافته را دریافت کنید (لینک دریافت)
آخرین نسخه‌ی پارسی ساز را دریافت کنید (لینک دریافت)
سپس طبق آموزش، به روز رسانی را انجام دهید (لینک آموزش)

اینی رو که با قرمز مشخص کردم واسه اپدیت من و اموزشی که دوستان قرار دادن لازم نشد و حرفی ازش زده نشد.خوب این فایل رو چیکارش کنیم؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16