مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انتشار نسخه‌ی 1.6.9 MyBB
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
آقایون آموزش ست کردن ادیتور که گذاشته شده چرا جستجو نمیکنید !

نقل‌قول: فایل editor.js رو باز کنید
و ctrl+F بزنید itemType رو سرچ کنید ، تمامی itemType های موجود در فایل رو به item_type تغییر بدید
به یکی از ارسالات مراجعه کنید ctrl+R بزنید تا مرورگرتون به روز رسانی انجام بده .

http://community.mybbiran.com/thread-12315.html
(۱۳۹۱/۱۰/۵، ۲۰:۱۹:۵۲ عصر)jiji نوشته است: [ -> ]من از هات ادیتور استفاده میکنم که میدونم خیلی دردسر هست .به خاطر همین تصمیم گرفتم قبل از انجام بگم که ایا با اپدیت مای بی بی این ادیتور از بین نمیره؟چون اگه از بین بره کل انجمنم میریزه به هم

با آپدیت بعید میدونم از بین بره حالا اگه میخوای باز روی لوکال یه تست کن و از همه چیزت بکاپ بگیر که اگه چیزی شد، سریع بتونی برگردونی به حالت اولیه قبل از به روز رسانیت.
دوستان من ارتقا رو انجام دادم اما چندتا مشکل برام پیش اومد.
قسمت اخرین ارسالها دوبار نشون داد مبشه
قسمت ایکون ار اس اس کنار موضوعات دوبار نشون میده
قسمت اشتراک گذاری ها هم دوبار نشون میده.
یاداشتها پروفایل هم عرضش کم شده.
یاداشت های تماس با ما هم ادیتور نداره و عرضش کم شده
احتمالا متغیر های هر کدوم تو قالبتون دو بار تکرار شده،باید یکیشون رو پاک کنی
خوب هرکدوم واسه یه قسمت که من نمیدونم از کجا باید برم که متغیرارو تغییر بدم.اصلا متغیرای هرکدوم چیا هستن؟

یه سول دیگه خوب من ارتقا رو با موفقیت انجام شد ولی پوشه ی زبانش به چه درد میخورد؟اینکه اصلا به کار نبومد!!!
جواب خواهشا
دوست من برای اداره انجمن و سایت شما با این سطح اطلاعات به جایی نمیرسید
متغیر هایی که دوبل شدند مال کدوم افزونه هستند؟؟؟
برای مثال پلاگین آخرین ارسال های متحرک در صفحه اصلی دوبار نمایش میده خب صفحه اصلی در مای بی بی index نام داره برید به قالب های ایندکس و متغییری که دوبار تکرار شده رو پاک کنید
در مورد بسته زبان
کدوم منظورت هست؟؟؟ بسته زبان پارسی که رو نسخه 1.6.9 هست مخصوص این ورژنه ینی شما با بسته زبان 1.6.8 در این نسخه به مشکل بر میخوری
مدیرا وقت اضافی ندارند که نسخه جدید ارائه بدند که با نسخه قبلی تفاوتی نداشته باشه
دوست من خوب ما که به طور کامل و حرفه ای انجمن ساز نیستیم که بخوایم تغییرات رو بدونیم.

درباره ی پوشه ی زبان ببینید همون اول دوتا لینک دانلود داره یکیش فایلهای تغییر کرده هست یکیش بسته ی زبان.
خوب این بسته ی زبان رو توی اموزش به کار نبرد و توی روت هاست هم چیزی نبود که بخوایم با اون جایگیزین کنیم.

من فایلهای changed fail رو اپلود کردم و نسخه بروز شد و یه فایل دیگه واسه زبان بود که نمیدونم اون به چه درد میخورد و اصلا کجا باید جایگزین میشد و یا به جای چه فلدری؟

عزیزان میشه بگید مسیر تماس با ما و ار اس اس کنار موضوعات انجمن کجای قالب هست؟عرض ادیتور تماس با ما کم شده و ار اس اس رو کنار هر انجمن دوبار نشون میده
پوشه ی زبان رو نمیخواد جایگزین کنیم؟اگه اره کجا و به جای چه پوشه ای
منم بدون مشکل خاصی انجمنم رو ارتقاء دادم ولی ظاهرا بخش نظرسنجی با مشکل مواجه شده، کسی نمیتونه توی نظرسنجی شرکت کنن، یه صفحه سفید میاد
با پلاگین موبایل هم کسی نمیتونه به بقیه اعتبار بده
این دو مشکل بعد از ارتقاء پیش اومده لطفا بقیه هم بررسی کنن بینن برای اونا هم مشکل داره؟ و راه حل رو هم لطف بفرمایید.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16