مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انتشار نسخه‌ی 1.6.9 MyBB
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
من الان از نسخه 1.6.8 استفاده میکنم

سوال اول: ( فایل های تغییر یافته را دریافت کنید (لینک دریافت) )

یعنی تمامی فایل های داخله این رو جایگزین فایل های فعلی کنم ؟ نیازی به اجرا کردن فایل آپگرید و یا آخرین ورژن زبان مای بی بی هست یا خیر؟
آدرس انجمن؟
(۱۳۹۱/۱۰/۱۰، ۰۰:۰۷:۱۱ صبح)ahmad1371 نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۱۰/۸، ۱۹:۲۲:۲۶ عصر)ahmad1371 نوشته است: [ -> ]ببخشید من نه اچ تی ام ال بلدم و نه پی اچ پی، راه آسونتری نیست؟

(۱۳۹۱/۱۰/۹، ۱۸:۲۱:۵۷ عصر)ahmad1371 نوشته است: [ -> ]یه مشکل دیگه هم بعد از ارتقاء مای بی بی به وجود اومده، با نسخه موبایل وقتی از طریق پاسخ سریع مطلبی ارسال میشه، میره به یه صفحه و میگه شما پاسخی ارسال نکرده اید، از اونجا دوباره باید متن رو تایپک کنیم و ارسال کنیم. لطفا راهنمایی کنید.

لطفا راهنمای کنید

مشکل اول یعنی راست چین شدن بعضی از آیکون ها رو با کمک آموزش های ترجمه قالب حل کردم.
فقط مونده سوال دومم. (پلاگین پاسخ سریع پیشرفته با نسخه موبایل مشکل داره)
از روزی که اپدیت کردم ارسالها به صورت پست شده یعنی اگه الان یه ارسال داشته باشم و دو ثانیه بعد ادامه ی ارسال رو توی یه پست دیگه بخوام بفرسم مسلما باید اینجوری باشه:

پست اول و توضیحات و نوشته هاش...

اما الان اینجوری شده:

پست اول و توشحات و نوشته هاش...

پست دوم

پست سوم

اگه این پست ها توی یه زمان 1 دقیقه ای باشه توی نمونه 1 همه رو یه پست حساب میکنه اما توی نمونه 2 سه تا پست
برای بنده گزینه های ادیتور که قبلا تو حالت پیشرفته و بعد حالت عادی ادیتور مای بی بی می رفت کار نمی کنه.

MyBB WYSIWYG Editor (1.0.3) فعال هم هست
فایرفاکس 17
(۱۳۹۱/۱۰/۱۳، ۲۲:۱۵:۳۰ عصر)jiji نوشته است: [ -> ]از روزی که اپدیت کردم ارسالها به صورت پست شده یعنی اگه الان یه ارسال داشته باشم و دو ثانیه بعد ادامه ی ارسال رو توی یه پست دیگه بخوام بفرسم مسلما باید اینجوری باشه:

اما الان اینجوری شده:

پست دوم

پست سوم

اگه این پست ها توی یه زمان 1 دقیقه ای باشه توی نمونه 1 همه رو یه پست حساب میکنه اما توی نمونه 2 سه تا پست
(۱۳۹۱/۱۰/۱۱، ۲۰:۴۵:۰۷ عصر)دونده آزاد نوشته است: [ -> ]سلام
از وقتی که از 168 به 169 به روز رسانی انجام دادم، برخی تنظیمات کنترل پنل ادمینم 2 یا 3تایی شده و به صورت تکراری اومده... چطور میتونم درستش کنم؟
مثلا تنظیمات تالار 2 لینک داره که یکیش تنظیماتش صفره و با کلیک روش اخطار میده که تنظیم مورد نظر پیدا نشد. ولی تو اون یکی که میرم، تنظیمات به صورت تکراری و پشت سرهم اومده، مثلا نام انجمن رو 2بار نوشته.

کسی میتونه کمکم کنه درستش کنم؟

(۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۱۳:۰۳:۳۶ عصر)دونده آزاد نوشته است: [ -> ]فقط مشکل من حذف کردن اونا نیست، چون تکراریه میترسم کلا بریزه به هم...Confused
چطور ازشون یه نسخه پشتیبان بگیرم و سپس اقدام کنم به اینکار؟

در ضمن یه نگاه به این عکس بنداز اینم هست که تنظیماتش پاک شده، اینو چیکارش کنم؟
[تصویر:  iukcp9i76pnhbdw1vdaj.png]

و البته بعضی هاشون رو هم نمیشه پاک کرد:Sad که اینا فقط بخش کوچکی ازشون هستند...
[تصویر:  y5p8fqx9mbcubrofsiix.png]
[تصویر:  62wufbuka8qinn17cuzo.png]

اینم داخل تنظیمات که شده 2تا... و دقت کنید با اینکه بورد روی بسته است ولی دارم پیامش رو میبینم و اگه روشنش کنم میشه 2تاHuh
قبل از بروز رسانی اینطوری نبود...
[تصویر:  y0ofozd8iiyl6gaavj.png]
(۱۳۹۱/۱۰/۱۳، ۲۲:۱۵:۳۰ عصر)jiji نوشته است: [ -> ]از روزی که اپدیت کردم ارسالها به صورت پست شده یعنی اگه الان یه ارسال داشته باشم و دو ثانیه بعد ادامه ی ارسال رو توی یه پست دیگه بخوام بفرسم مسلما باید اینجوری باشه:

اما الان اینجوری شده:

پست دوم

پست سوم

خواهشا جواب بدید اینا بعد از ارتقا صورت گرفت
دوستان عزیز 100 بار گفتم...
این بار 101 ام...کسانی که بلد نیستن نسخه رو ارتقا بدن و خرابکاری میکنن...همه چیز رو به حالت اولیه برگردونن و به من دسترسی بدن...تا حالا برا هر کی ارتقا دادم مشکلی نداشته...
در ضمن آدرس انجمن در امضا فراموش نشه...
tnxHeartBlush
آقا این امکان هست ما نسخه 1.6.9 رو نصب کنید و سپس دیتابیس قبلی رو جایگزین کنیم.اگر راهکاری داره میشه دوستان عنوان کنند.

ان شاالله اینبار یکی از دوستان مدیر یا دوستان حرفه ای جواب ما رو بده.
من میخوام فقط اطلاعات رو از این نسخه ای که الان دارم از دیتابیس بردارم و وقتی آخرین نسخه مای بی بی رو نصب کردم جایگزین کنم.
اطلاعات مهم و مورد نیاز هم :
لیست کاربران واعضا
گروههای کاربری و سطوح دسترسی
انجمن ها و زیر انجمن ها
فایل ها
آواتورها و موارد مهم و مورد نیاز
در بروزرسانی چندین بار به مشکل های مختلف خوردم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16