مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: انتشار نسخه‌ی 1.6.9 MyBB
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
کسی میدونه اسم این پلاگین ها توی دیتابیس چی هستش میخوام از دیتا بیس حذفشون کنم.

هم اندازه کردن تصویر با انجمن
Welcome PM/Email
پنهان کردن برای گروه ها
پاسخ سریع به پیام خصوصی
Google +1 تنظیمات پلاگین
بخش تنظیمات فایل های چند رسانه ایی
سن انجمن
پاسخ سریع پیشرفته
آمار پیشرفته پرو استاتس
آمار
چطور میتوان یک مای بی بی جدید نصب کرد و اطلاعات دیتابیس و فایل ها رو به مای بی بی جدید مثلا ورژن 1.6.9 رو نصب کنیم و اطلاعات کاربران و پست ها و فایل ها رو از 1.6.4 منتقل کنیم.
من انجمن رو صحیح نصب کردم و تایید نصب رو هم دریافت کردم.نسخه رو هم به روز رسانی کردم.خرابکاری هم صورت نگرفت.بهتره بجای اسپم دهی و زیاده روی در گفتار مشکل رو حل کنید و در صورتی که علمش رو ندارید به تایپیک های دیگه برید.
آقای جیجی
شما نیازی نیست کسی رو نصیحت کنی و دم از علم بزنی.انجمنی رو که پریروز نصب کردی الان بدون مشکل اپدیت میشه.انجمنی که چندساله نصب شده و بارها بروزرسانی شده و تغییرات بیشماری درش داده شده و بارها از سروری به سروری منتقل شده و در طول زمان مشکلاتی براش پیش اومده و نزدیک 15000 هزار کاربر داره فرق میکنه با انجمن دوزاری شما که روی هاست رایگان هم نصب کردی که اگر به مشکل بخوره اصلا مهم نیست چون تو گوکل هم حتی ادرس دامنه رو بزنی پیدا نمیشه.
ما در انجمنمون برای رفع مشکلات دیگر سیستم ها به کاربرا کمک میکنیم و در اینجا هم درمورد انجمن ساز مای بی بی کمک میگریم.
این از پاسخ شما

دوستان در مورد انتقال بدون نقص جداول دیتابیس اگر میتونند کمکی بکنند حتما راهنمایی بفرمایند.چون من بعد از بروزرسانی با مشکلات عدیده ای روبرو شدم و بنابراین گفتم اگر بشه آخرین نسخه مای بی بی رو نصب کنم و سپس جداول مورد نیاز و فایل ها و...منتقل کنم.
اگر اینگونه امکان نداره که مجبوریم همین راه رو بریم.
یکی از مشکلاتی که خوردم این بود بعد از اینکه پلاگین ها رو فعال کردم کلا انجمن بالا نیومد و فقط صفحه پر از ارورهای مختلف مشاهده شد.
البته ممکنه بخاطر این بوده که نسخه 1.6.4 رو مستقیم به 1.6.9 بروزرسانی کردم.
خوب هر جدول دیتابیس مربوط به یه سری از اطلاعات هستن. باید ببینین چه اطلاعاتی رو میخواین جابجا کنین
(۱۳۹۱/۱۰/۱۶، ۲۰:۴۱:۱۲ عصر)ostad24000 نوشته است: [ -> ]آقای جیجی
شما نیازی نیست کسی رو نصیحت کنی و دم از علم بزنی.انجمنی رو که پریروز نصب کردی الان بدون مشکل اپدیت میشه.انجمنی که چندساله نصب شده و بارها بروزرسانی شده و تغییرات بیشماری درش داده شده و بارها از سروری به سروری منتقل شده و در طول زمان مشکلاتی براش پیش اومده و نزدیک 15000 هزار کاربر داره فرق میکنه با انجمن دوزاری شما که روی هاست رایگان هم نصب کردی که اگر به مشکل بخوره اصلا مهم نیست چون تو گوکل هم حتی ادرس دامنه رو بزنی پیدا نمیشه.
ما در انجمنمون برای رفع مشکلات دیگر سیستم ها به کاربرا کمک میکنیم و در اینجا هم درمورد انجمن ساز مای بی بی کمک میگریم.
این از پاسخ شما

بهتر بود یه نگاه به ستاره هات کنی بعد سخنرانی کنی دوست عزیز.بنده سوالم رو از کسانی که بلد هستن پرسیدم نه شما که با مدیریت انجمنتون خودتون رو توی زندگی روزمره هم گم کردید.کسی هم از شما درموردانجمنم نظر نخواست حتی اجازه ی عضویت هم نداری عزیزم.قابل توجه کسانی که جبهه گیری میکنن از جمله شما اوسا24000 شما فقط توی انجمنتون مدیریت و سخنران هستید نه جای دیگه پس هیسسسسسسسسسسسسس.

مدیران عزیز و کسانی که توانایی پاسخ گویی دارن در صورت امکان پشتیبانی کنن که هرکسی که اسم هاست و دامین رو تازه بلد شده نخواد هر حرفی بزنه.
میشه این کار را کرد ولی باید تغییرات با نسخه جدید بررسی شود ، مثلاً در نسخه 1.6.9 چند تا فیلد به جدول کاربران اضافه شده که شما باید این را بصورت دستی انجام دهید ، و این کار را برای دیگر جدول ها انجام بدید .
كسي ميدونه چطوري ميتونم از بك آپ ماي بي بي كه از قسمت مديريت ماي بي بي گرفتم استفاده كنم؟؟

باسلام
من طبق اين آموزش
http://community.mybbiran.com/thread-60.html
عمل نكردم و فايل ها 6.9 را جايگزين كردم و انجمنم هم بالا نميادhttp://4blogers.com/forum
ويه نسخه بك آپ هم دارم كه از قسمت مديرت ماي بي بي گرفتم و ايمپورت كردم ولي هيچي چيز تغيير نكرد!
حالا بايد چيكار كنم؟دوستان ميشه راهنماييم كنيد؟
ميشه 1.6.9 را نصب كنم و نوشته هام و پلاگين هام پاك نشه؟
سلام به همه
جای تشکر داره از دوستانی که همیشه با تمام سختی ها بروز رسانی میکنند و در دسترس بقیه قرار میدند
حد اقل کاش شرایطی بود که اینهمه سایت مثل رزبلاگ و تک بی بی به همین سادگی انجمن هایی که شما با مشقت زیاد فراهم میکنید رو بصورت آماتور و راحت در دسترس کاربران قرار نمیدادند و یا حداقل محدودیت هایی مثل قالب و ... داشت که کاربران آماتور ادعا پرور بشند و دم از حرفه ای زدن بکنند و فقط با کپی پیست کردن بر روی هاست های رایگان به راحت اداعی مدیریت و ...کنند
موفق باشید
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16