هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گرد هيچ مپيچ
دوستان ماي بي بي ايراني و ديگر دوستان سلام

يادمه يكي از دانشمندا كه نميدونم كي بود(!) وقتي يه چيزي رو ميخواست اختراع كنه كه نميدونم چي بود(!) هزار بار كارهاش نتيجه نداد و ناموفق شد. به جاي اين كه نا اميد بشه، به خودش گفت من الان هزار تا راه نرسيدن به نتيجه و موفقيت رو پيدا كرده ام.

خب برسم سر حرف خودم.
خيلي از ماها براي رسيدن و يا انجام دادن به كاري يه سري فعاليت هايي رو انجام داديم ولي به دلايلي به نتيجه نرسيديم.

خوبه كه اينجا در مورد موفق نشدن ها صحبت كنيم تا بلكه دوستان ديگه اشتباهات ما رو تكرار نكنن.
(ميگن توي آمريكا هر ده سال يه بار كتابي به نام اشتباهات بزرگ چاپ ميشه، خب اين ميشه كتاب اشتباهات كوچك)

براي شروع، يكم از فعاليت هاي بي نتيجه خودم ميگم(كه روي هركدوم كلي وقت گذاشتم):
* انجمن هاي بزرگ رو ميديدم و فكرمي كردم تا انجمن بزنم خلق الله هجوم مي آرن و شروع ميكنن توش به نوشتن و بحث كردن. نزديك ده تا انجمن زدم و كلي آدرس خريدمBig Grin
* سرويس وبلاگ bandarblog.com رو با وردپرس راه اندازي كردم ولي چون آدرسش طولاني بود كسي سراغش نيومد.
* آدرس blogfa.cc رو خريدم و يه سرويس ديگه راه اندازي كردم. شروع كردم به دعوت از كاربراي ديگه، يه ماهه چهارصد عضو پيدا كرد و خوب داشت پيش ميرفت همون يه ماه اول رتبه الكساي ايرانش شد 1800 ولي فيلتر (پالايشBig Grin) شد گفتم چرا فيلترش كردين؟ گفتن اول تعهد بده كه ديگه از اين غلطا نمي كنم تا بگيم چرا فيلتر شده، تعهد ندادم و توي فيلتر موند. و بعد هم به دلايل نامعلومي ديتابيسش پاك شد و دوماه با سرويس دهنده هاست سر و كله زدم آخرش به نتيجه نرسيد و من موندم يه عذاب وجدان هميشگي.Confused
*مي خواستم با اسكريپت هاي رايگان سرويس ايميل راه اندازي كنم هاست رو تهيه كردم دامين رو تهيه كردم ولي بعدش ترسيدم به مشكل قبلي بر بخورم حالا خودم موندم و يه ايميل از اين سرويس رويايي mahdi@i20.ir
* تبديلش كردم به my.i20.ir گفتم وبلاگنويسا بيان توش بنويسن ديدم هركس براي خودش مي نويسه. چند نفري هم كه اومدن بنويسن، براي يه مطلب تمام دسته بندي ها رو تيك مي زدن كه كلا نظمش به هم خورد.
* مي خواستم سرويس دامين دهي رايگان مثل co.cc راه اندازي كنم يك سال دنبال اسكريپتش به اين در و اون در زدم به هيچ جا نرسيدم سر آخر من موندم و دامين rej.ir
* مي خواستم پايگاهي درست كنم كه هيچ نفع مادي براي من نداشته باشه ولي كساي ديگه هم كه مي آن اونجا به فكر منفعت شخصي نباشن و بنويسن براي تمام ايرانيان براي همين tajarob.ir رو راه اندازي كردم و چند ماه هم به تبليغ اين آدرس پرداختم فقط يه جز يه نفر، ديگه عضو فعال پيدا نكرد.
* مي خواستم يه سايت دانلود براي موبايل راه اندازي كنم freejar.ir رو راه اندازي كردم و بعدش ديگه با اين همه سايت وقت نداشتم به روزش كنمBig Grin
* مي خواستم ....
ديگه چيزي نخواستم به فعاليت چند ساله ام نگاه كردم ديدم همش دارم از جيب خودم پول الكي خرج ميكنم،
زيبافرم (zibaforum.com) رو چپوندم توي freejar.ir و آدرسش شد talar.freejar.ir و حالا دارم يه تيم تشكيل ميدم تا حداقل اينو به نتيجه برسونم.
ديگه اين كه سرويس بندربلاگ رو هم چون ديگه عضو داره نمي تونم تعطيل كنم و يه هزينه دائمي روي دستمه.

البته گفتم كه اين فقط بخشي از اشتباهات اينترنتي من بوده، كه حالا احساس ميكنم كمي سبك شدم.

دوستان خواهشا اينجا كسي به نصيحت و يا سركوفت زدن نپردازه و فقط با اعترافBig Grin بار خودش رو سبك كنه.
اين همه خوني كه دنيا بر دل ما مي كند
جاي ما هر كس كه باشد ترك دنيا مي كند
هر زمان گويم كه فردا ترك دنيا مي كنم
چونكه فردا مي رسد امروز و فردا مي كنم

[تصویر:  mahdinews_ir.gif]

شارژ رایتل را از راتل تهیه کنید!!!
با irUR لینک دومتری رو بکن چند حرفی!
پیشنهاد می کنم به این موضوع هم سری بزنید: دامنه های فروشی من - ارزشمند و ملی
پاسخ
 سپاس شده توسطhesam_esf (۱۳۹۰/۵/۱، ۱۳:۳۹:۰۲ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۵/۱، ۱۳:۵۹:۱۳ عصر) ، goldten (۱۳۹۰/۵/۱، ۱۶:۲۴:۵۳ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۰/۵/۱، ۲۳:۵۴:۵۹ عصر) ، Low Battery (۱۳۹۰/۵/۲، ۰۸:۱۲:۳۵ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۵/۲، ۰۸:۲۰:۳۹ صبح) ، khp (۱۳۹۰/۵/۳، ۰۰:۲۴:۱۲ صبح) ، mahpishoni (۱۳۹۰/۵/۳، ۰۲:۲۶:۴۶ صبح) ، parsilu (۱۳۹۰/۵/۳، ۱۳:۵۳:۱۴ عصر) ، ostad24000 (۱۳۹۰/۵/۶، ۱۵:۵۱:۱۲ عصر) ، kavian (۱۳۹۰/۶/۸، ۱۶:۳۱:۳۳ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۶/۹، ۰۹:۲۸:۴۰ صبح) ، hamid18 (۱۳۹۰/۶/۹، ۱۵:۱۴:۲۴ عصر) ، Hamedi (۱۳۹۰/۶/۱۳، ۱۵:۰۰:۳۵ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۲۲:۴۰:۳۱ عصر) ، mehotkhan (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۰۱:۵۳:۴۷ صبح) ، funset 2 (۱۳۹۰/۶/۱۶، ۱۲:۴۰:۱۰ عصر) ، moohiol (۱۳۹۰/۶/۱۸، ۰۶:۲۵:۴۲ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۲۱، ۱۸:۵۴:۱۷ عصر) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۳:۰۰:۱۴ صبح) ، only-only (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۴:۲۷:۱۰ صبح) ، Mohsen.M (۱۳۹۲/۱/۹، ۱۳:۵۱:۰۰ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۲/۱۲/۱۹، ۱۴:۴۲:۴۹ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۵، ۰۱:۳۲:۲۸ صبح)
نقل‌قول: الكساي ايرانش شد 1800 ولي فيلتر (پالايش) شد گفتم چرا فيلترش كردين؟ گفتن اول تعهد بده كه ديگه از اين غلطا نمي كنم تا بگيم چرا فيلتر شده، تعهد ندادم و توي فيلتر موند
Big GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطhashtbandi (۱۳۹۰/۵/۱، ۱۴:۳۹:۲۶ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۲۱، ۱۸:۵۴:۳۴ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۵، ۰۱:۳۲:۳۷ صبح)
دقيقا مثل خود مني ، اما تنها فرقي كه هست اين هست كه چون من خودم سرور داشتم و كارم فروش سرور و اكانت بود زياد هزينه آنچناني خرج نشد و دامين هاي زيادي نگرفتم ، همه كاري كردم ، حتي سيستمي شبيه به فيس بوك راه اندازي كردم اما ديگه حوصله اي نداشتم كار كنم باهاش ، اما اين ها رو مي گم كه براي اين جور كارها وقتي مي خواد كه من واقعا كم دارم اين وقت رو در زندگي ، اما قرار هست در دامنيني كه داشتم يك سيستم وبلاگ دهي رو راه اندازي كنم چون اين دامين 3 حرفي ايراني هست شايد كارها بهتر جلو بره ، انساني نستم كه براي راه اندازي كاري فقط به فكر ماديات اون باشم ، هميشه دوست داشتم و دارم كه از خودم يك چيزي يا يك منبعي رو در درنياي نت داشته باشم ، Wink

....
پاسخ
 سپاس شده توسطhashtbandi (۱۳۹۰/۵/۱، ۱۴:۳۹:۲۰ عصر) ، Low Battery (۱۳۹۰/۵/۲، ۰۸:۱۲:۳۹ صبح) ، hesam_esf (۱۳۹۰/۵/۲، ۰۸:۴۱:۱۰ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۵/۲، ۰۹:۲۸:۳۳ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۵/۲، ۱۵:۰۱:۲۱ عصر) ، kavian (۱۳۹۰/۶/۸، ۱۶:۳۱:۵۷ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۲۲:۴۰:۳۹ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۰/۶/۱۶، ۱۲:۴۶:۴۲ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۵، ۰۱:۳۳:۲۴ صبح)
نقل‌قول: دوستان ماي بي بي ايراني و ديگر دوستان سلام

يادمه يكي از دانشمندا كه نميدونم كي بود(!) وقتي يه چيزي رو ميخواست اختراع كنه كه نميدونم چي بود(!) هزار بار كارهاش نتيجه نداد و ناموفق شد. به جاي اين كه نا اميد بشه، به خودش گفت من الان هزار تا راه نرسيدن به نتيجه و موفقيت رو پيدا كرده ام.

خب برسم سر حرف خودم.
خيلي از ماها براي رسيدن و يا انجام دادن به كاري يه سري فعاليت هايي رو انجام داديم ولي به دلايلي به نتيجه نرسيديم.

خوبه كه اينجا در مورد موفق نشدن ها صحبت كنيم تا بلكه دوستان ديگه اشتباهات ما رو تكرار نكنن.
(ميگن توي آمريكا هر ده سال يه بار كتابي به نام اشتباهات بزرگ چاپ ميشه، خب اين ميشه كتاب اشتباهات كوچك)

براي شروع، يكم از فعاليت هاي بي نتيجه خودم ميگم(كه روي هركدوم كلي وقت گذاشتم):
* انجمن هاي بزرگ رو ميديدم و فكرمي كردم تا انجمن بزنم خلق الله هجوم مي آرن و شروع ميكنن توش به نوشتن و بحث كردن. نزديك ده تا انجمن زدم و كلي آدرس خريدمBig Grin
* سرويس وبلاگ bandarblog.com رو با وردپرس راه اندازي كردم ولي چون آدرسش طولاني بود كسي سراغش نيومد.
* آدرس blogfa.cc رو خريدم و يه سرويس ديگه راه اندازي كردم. شروع كردم به دعوت از كاربراي ديگه، يه ماهه چهارصد عضو پيدا كرد و خوب داشت پيش ميرفت همون يه ماه اول رتبه الكساي ايرانش شد 1800 ولي فيلتر (پالايشBig Grin) شد گفتم چرا فيلترش كردين؟ گفتن اول تعهد بده كه ديگه از اين غلطا نمي كنم تا بگيم چرا فيلتر شده، تعهد ندادم و توي فيلتر موند. و بعد هم به دلايل نامعلومي ديتابيسش پاك شد و دوماه با سرويس دهنده هاست سر و كله زدم آخرش به نتيجه نرسيد و من موندم يه عذاب وجدان هميشگي.Confused
*مي خواستم با اسكريپت هاي رايگان سرويس ايميل راه اندازي كنم هاست رو تهيه كردم دامين رو تهيه كردم ولي بعدش ترسيدم به مشكل قبلي بر بخورم حالا خودم موندم و يه ايميل از اين سرويس رويايي mahdi@i20.ir
* تبديلش كردم به my.i20.ir گفتم وبلاگنويسا بيان توش بنويسن ديدم هركس براي خودش مي نويسه. چند نفري هم كه اومدن بنويسن، براي يه مطلب تمام دسته بندي ها رو تيك مي زدن كه كلا نظمش به هم خورد.
* مي خواستم سرويس دامين دهي رايگان مثل co.cc راه اندازي كنم يك سال دنبال اسكريپتش به اين در و اون در زدم به هيچ جا نرسيدم سر آخر من موندم و دامين rej.ir
* مي خواستم پايگاهي درست كنم كه هيچ نفع مادي براي من نداشته باشه ولي كساي ديگه هم كه مي آن اونجا به فكر منفعت شخصي نباشن و بنويسن براي تمام ايرانيان براي همين tajarob.ir رو راه اندازي كردم و چند ماه هم به تبليغ اين آدرس پرداختم فقط يه جز يه نفر، ديگه عضو فعال پيدا نكرد.
* مي خواستم يه سايت دانلود براي موبايل راه اندازي كنم freejar.ir رو راه اندازي كردم و بعدش ديگه با اين همه سايت وقت نداشتم به روزش كنمBig Grin
* مي خواستم ....
ديگه چيزي نخواستم به فعاليت چند ساله ام نگاه كردم ديدم همش دارم از جيب خودم پول الكي خرج ميكنم،
زيبافرم (zibaforum.com) رو چپوندم توي freejar.ir و آدرسش شد talar.freejar.ir و حالا دارم يه تيم تشكيل ميدم تا حداقل اينو به نتيجه برسونم.
ديگه اين كه سرويس بندربلاگ رو هم چون ديگه عضو داره نمي تونم تعطيل كنم و يه هزينه دائمي روي دستمه.

البته گفتم كه اين فقط بخشي از اشتباهات اينترنتي من بوده، كه حالا احساس ميكنم كمي سبك شدم.

دوستان خواهشا اينجا كسي به نصيحت و يا سركوفت زدن نپردازه و فقط با اعترافBig Grin بار خودش رو سبك كنه.

عجب سرگذشت غم انگیزیBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطhashtbandi (۱۳۹۰/۵/۲، ۰۹:۰۹:۱۰ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۲۲:۴۰:۴۵ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۵، ۰۱:۳۳:۳۱ صبح)
دوستان ديگه هيچكدوم تاحالا دچار اين مشكل نشدن.

يا توان اعترافBig Grin رو در خودشون نمي بينن.

فعلا ما دونفريم كه از سرگذشت اينترنتي خودمون گفتيم.

پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۱/۵، ۰۱:۳۳:۴۰ صبح)
مثل اينكه ساماندهي باهات خوب نيست
وگرنه من فرومم كلي لينك دانلود داره
هيچي هم نگفتن
ولي همرو بستنBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۱/۵، ۰۱:۳۳:۴۹ صبح)
بسیار زیبا ! منم دل پری دارم

اولین سایتی که راه انداختم تقریبا برمیگرده به 2006 و یه پرتال سایتم mkportal بود و انجمن هم mybb1.2 خیلی شدید هم ...پیچ بودم Big Grin کلی وقت طول کشید تا بتونم باهاشون کنار بیام و درست همه چیز دستم بیاد . موضوعش هم موسیقی و ساخت بازی و لینوکس بود ( حال می کنین شباهت موضوعی رو ؟) یه مدت هم خوب بود وضعیت یه سری دوستایی دشاتم که خیلی فعالیت می کردن و کاربر جذب می کردن بعد تعداد کاربرا شد حدود 120 تا یه مشکل عظیم پیش اومد که به مدت 3-4 ماه کلا کامپیوتر نداشتم ( خودمم نمی دونم چطور زنده موندم اون دوران Big Grin ) خلاصه وقتی برگشتم دیدم ای دل قافل مهلت هاست و دومین اون سایت ته کشیده بود و به رحمت ایزدی پیوسته بود . بعد با دو تا از دوستام یه سایت راه انداختیم با سیستم phpfusion . در واقع سایت کاری بود . یه سری خدمات برنامه نویسی و گرافیک و وب ارائه می دادمی . بعدا سیستمش رو عوض کردیم شد جوملا . لامصب خیلی هم معرکه شده بود . یکی از قالب های جوملا رو به قدری باهاش ور رفتم و تغییرش دادم که سازنده اش هم بعید بود دیگه بشناسدش . خلاصه خوب بود همه چیز بعد گروهمون بنا به دلایلی از هم پاشید و رفت پی کارش . حالا میرسیم به زمان حال یعنی 2 سال گذشته . یه انجمنی به همراه یکی از دوستانم راه انداخیتم که الانم تو امضام هست الان قدمتش تقریبا 2 سال داره میشه ( یه ماه دیگه ! ) ولی اینم ماجرا داره حسااااااااااابی ! تقریبا پارسال مرداد بود که یه مشکلی تو انجمن پیش اومد و یه سری از اطلاعات مهم پاک شد . منم یه ایمیل به هاست عزیز (parsdev مخصوصا اسمش رو میگم که ملت بشناسنش ) زدم و ازشون درخواست کردم بک آپ سایت رو که مال 2 روز پیش بود ریستور کنن . گفتن چشم و ریستور کردن بعد وقتی وارد انجمن شدم تا مدت 2 ساعت داشتم میزدم تو سر خودم . کل اطلاعات سایت برگشته بود به اسفند ماه ! تقریبا 2 هفته ی تمام به هر دری زدم صد بار بهشون زنگ زدم ، ایمیل زدم و حتی اینجا هم تاپیک زدم ! ولی قبول نکردن ! گفتن اطلاعات سایت شما از 6 ماه پیش تا حالا تغییر نکرده . نمی دونم می تونین حس کنین چه وضعیتی برام پیش اومد یا نه . حدود 100 تا کاربر و 400-500تا تاپیک به رحمت ایزدی پیوست . منم کلا ناامید شدم . تنها بک آپی هم که از دیتابیس داشتم یه مشکل عجیبی داشت که اصلا جدول تاپیک ها توش نبود و فقط پستا بود که اونم آخرش نفهمیدم مشکل چی بود و هیچکس هم نتونست کمک کنه . خلاصه تقریبا 1 ماه بسته بود سایت . تا به اصرار کاربرا دوباره سایت رو با همون اطلاعات قدیمی باز کردیم . ملت هم کمکاری نکردن و سایت دوباره گرفت بعد زد و هیتلر شدیم Big Grin ( البته بگم برای بار دوم ! ) خلاصه هر جا می رفتیم که پیشرفت کنیم یه جوری ناک اوت می شدیم البته ما هم کوتاه بیا نبودیم . چند بار هم بخاطر امنیت بیشتر و افتادن آب ها از آسیاب ها (چون به موضوع سایت هایی مثل ما خیلی گیر میدن که دیگه دلیلش گفتن نداره) سایت رو بستیم و بعدا دوباره باز کردیم . بعد خرداد امسال تصمیم گرفتیم سایت رو کلا برای همیشه ببندیم و بستیم . بعد تقریبا 2 هفته پیش دیگه طاقت نیاوردیم و بازگشایی کردیم ولی اینبار محکم تر از قبل و با عزم و اراده ی خییییییییلی بیشتر و طرح های عظیم که دارم یکی یکی اجراشون میکنم

این بود انشای من Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطhashtbandi (۱۳۹۰/۵/۲، ۱۱:۲۸:۴۸ صبح) ، Low Battery (۱۳۹۰/۵/۲، ۱۲:۲۹:۵۶ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۰/۵/۳، ۱۶:۰۷:۵۸ عصر) ، kavian (۱۳۹۰/۶/۸، ۱۶:۳۳:۴۳ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۲۲:۴۵:۵۷ عصر) ، mehotkhan (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۰۱:۵۸:۲۴ صبح) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۵، ۰۱:۳۶:۲۴ صبح)
نقل‌قول: ازشون درخواست کردم بک آپ سایت رو که مال 2 روز پیش بود ریستور کنن . گفتن چشم و ریستور کردن بعد وقتی وارد انجمن شدم تا مدت 2 ساعت داشتم میزدم تو سر خودم . کل اطلاعات سایت برگشته بود به اسفند ماه !

من سرويس بلاگفا.سي سي رو همينطور از دست دادم.
آخه يه انجمن براش درست كرده بودم، يه اسپمر اومد و خرابكاري كرد، من اشتباهي تمام مطالب انجمن رو پاك كردم، از سرويس دهنده خواستم كه ديتابيس فروم رو كه عينا اسمش رو هم براشون نوشتم، ريستور كنه.
اونم نامردي نكرد و كل اكانت رو ريستور كرد به يك هفته قبل ولي جالب اينه كه بعد از اين ريستور حجم ديتابيس سرويس وبلاگ كه بيش از 40 مگابايت بود شد صفر. چون هنوز مطالب سرويس توي گوگل موجود بود و رتبه اش هم توي الكسا بالا بود، بعد از يك ماه تونستم ثابت كنم كه سرويس مطلب داشته و ديتابيس از اول خالي نبودهBig Grin
ولي خب گفتن كاريش نميشه كرد، به همين سادگي.

پاسخ
 سپاس شده توسطkavian (۱۳۹۰/۶/۸، ۱۶:۳۳:۵۲ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۵، ۰۱:۳۶:۳۲ صبح)
اوه ! تا حالا این تاپیکو ندیده بودم Big Grin

پس همه از نت ضربه ناجور خوردن ؟ اما تا اینجا کسی از شخص حرف نزده !!!

من خیلی ساله میام نت واقعا حسابش از دستم در رفته !

از حدود 6 سال پیش فروم بازی رو شروع کردم تو خیلی فروم ها فعال بودم با مطالبی که خودم منتشر می کردم ! فروم های زیادی مثل پارس کلابز گیگا پارس نگاره پارس جم دزفروم خمیر فروم وارکرای و ......

خلاصه زد و من توی یک انجمن موندگار شدم و تمام وقتمو اونجا میزاشتم اسمش رو هم میگم برای خیلی ها آشناس ! پارس کلابز !!!

به مدت 3 سال اونجا فعالیت کردم ! با بیشتر از 40 هزار پست مفید !!!!!!

کلی یوزر آوردم کلی زحمت کشیدم هزینه کردم و ....

اما یه مدت به خاطر اسباب کشی نت نداشتم که اومدم دیدم رنک من شده کاربر ساده Big GrinTongue

گفتم مهم نیست بازم فعالیت کردم و .... اما فقط رفتار های توهین آمیز میدیدم !

بعد یه مدت با ادمینش صحبت کردم خیلی راحت گفت دیگه نیازی بهت نداریم ! انجمنمون راه افتاده و بدون تو هم میتونیم فعالیت کنیم و خیلی راحت منو بن کرد ! الان تعداد پست هام اونجا -7 هستش Big GrinTongue

اومدم سایت موزیک زدم روزی 3 دفعه هیلتر میشدیم Big Grin اومدم رو به بازی های آنلاین آوردم بهم گفتن مولتی بازی می کنی و از اونجا هم اومدم بیرون !

بعد از این همه وقت تصمیم گرفتم انجمن خودمو راه بندازم با 20 تا از رفیقام صحبت کردم همشون قول 100 درصد همکاری دادن اما تا انجمنو زدم دیگه هیچ کدوم آنلاین نشدن Big GrinBig Grin

خلاصه که با یه سری دیگه از افراد شروع به فعالیت کردم و نسبتا یک پیشرفت معمولی رو داریم !

قصه ما به سر رسید ! Big Grin

اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطgoldten (۱۳۹۰/۵/۳، ۰۲:۰۰:۵۰ صبح) ، hashtbandi (۱۳۹۰/۵/۳، ۱۲:۳۸:۵۲ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۰/۵/۳، ۱۶:۰۹:۲۴ عصر) ، kavian (۱۳۹۰/۶/۸، ۱۶:۳۴:۵۸ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۶/۹، ۰۹:۳۶:۳۹ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۲۲:۴۷:۴۸ عصر) ، mehotkhan (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۰۲:۰۰:۰۳ صبح) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۵، ۰۱:۳۷:۴۸ صبح)
سلام دوستان

بعد از اين همه مدت نگاه كردم، ديدم فقط چهار نفريم كه سرگذشت خودمون رو گفتيم.

يعني هيچ كس ديگه دوست نداره از فعاليت هاي نافرجام اينترنتيش برامون بگه...

پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۱/۵، ۰۱:۳۷:۵۵ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان