هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گرد هيچ مپيچ
البته بگم که مجوز شرایط خاصی داره و به دیپلم به بالا میدن و نمیدونم کارت سربازی میخواد چی میخواد خلاصه کلی دنگ و فنگ داره Big Grin
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
کلا پسرا اگه سربازی نرفته باشن هیچ کاری نمیتونن بکنن حتی اگه دانشجو باشن. سنگ جلو پا زیاده این کوچیکشه
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
كلا بحث منحرف شده به سمت ساماندهي.

حالا كه بساط اين موضوع پهنه بذاريد منم دو تا سوال بپرسم.

1- يك سايت رو در نظر بگيريد. وقتي ثبت نشده و وقتي ثبت شد امكان فيلتر شدنش برابره يا اگه ثبت بشه احتمال فيلتر شدن بيشتر يا كمتر ميشه؟؟؟

2- اگه مطلبي مخالف قوانين باشه و بهت ايميل بزنن چند روز فرصت داري حذفش كني؟

در ضمن كسايي كه اينقدر از 9يلترينگ بدگويي مي كند بايد بگم كه چندان هم بد نيست.
اگه مثلا يك روز يك خواهر يا برادر مثلا كوچيك تر از خودتون داشتيد (كه داريد) و متوجه ميشديد دزدكي ميره تو سايت هاي ممنوعه مي فهميديد كه اين فيلترينگ چقدر خوبه و حتي نعمت و رحمت الهيه.

در مورد سايت هايي هم كه موزيك و فيلم سينمايي پخش مي كنن و شيلتر ميشن ديگه اين يكي كه آخر تفكر درست وزارت ارشاد و بايد به خاطر چنين موضوعي ازشون نهايت تشكر رو كرد. چون يك خواننده بدبخت با هزار زحمت و هزينه مي ره يك آلبوم جمع و جور مي كنه وقتي تموم ميشه مي بينه اي دل غافل بدبخت شده، تمام آلبومش با كيفيت 128 تو اينترنت پخش شده. چه حالي ميشه؟
اگه خودتون بوديد و مثلا بعد از يك سال زحمت يك اسكريپت تهيه كرديد و براي فروش تهيه شده و كسي بياد و اون رو براي دانلود بذاره تو يك سايت چه حالي ميشيد؟

همشه نيمه خالي ليوان رو نبينيد؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسطadsun (۱۳۹۰/۶/۱۸، ۱۳:۰۳:۵۸ عصر) ، raina (۱۳۹۰/۶/۱۸، ۱۷:۲۹:۰۲ عصر) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۲/۹، ۲۱:۵۱:۲۲ عصر)
نقل‌قول: كلا بحث منحرف شده به سمت ساماندهي.
درسته

نقل‌قول: در ضمن كسايي كه اينقدر از 9يلترينگ بدگويي مي كند بايد بگم كه چندان هم بد نيست.
اگه مثلا يك روز يك خواهر يا برادر مثلا كوچيك تر از خودتون داشتيد (كه داريد) و متوجه ميشديد دزدكي ميره تو سايت هاي ممنوعه مي فهميديد كه اين فيلترينگ چقدر خوبه و حتي نعمت و رحمت الهيه.

البته شما هم خيلي مثبت انديش هستيد ، شايد زياد به سايت هاي منبع مهم سر نزديد ، من الان تقريبا 9 سالي هست تو نت هستم ، زير و بم سايت ها رو با مديريت اونها مي شناسم ، نمي گم اطلاعاتم بالا هست ، نه تو اين مدت الان مي گم كه هيچ چيزي ياد نگرفتم ، اما اين رو خوب مي دم همچيني كه شما مي گيد نيست و قضيه رو از حد خودش خارج كردند ، اين صحبت پاياني من بود ، ما كه مجوز كتبي رو (براي يكي از سايت هاي خودم ) پس از گذراندن مراحل چندين ماهه و دادن آزمايش خون و اين چيز ها گرفتيم Smile حالا ديگه از بحث تاپيك خارج نشيد ، متشكر . Shy

....
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۶/۱۸، ۱۱:۵۲:۱۴ صبح)
بخاطر برگشتن به بحث اصلي آقا مدير ها صحبت كنند و ما را از تجاربشون بهره مند كنند

Moh@mm@d عزيز
Cancer9003 عزيز

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
دوست عزيزم Cancer9003 كه بزرگ بنده هستند ،
من همون صفحه اول فكر مي كنم پست سوم اگه اشتباه نكنم نوشتم ، اما اگر بخوام از الان خودم بگم كه 4 تا سرور براي تست دارم در ايران (در شركت) راه اندازي مي كنم (فعلا براي بك آپ و يك سري كارهاي جزئي و تست امنيت و اين چيزها و يك سري كارهاي خاص) و ، كار فعلي روي يك سيستم وبلاگ دهي دارم كار مي كنم كه به اميد خدا اون رو با كمك دوستان بالا بياريم و يك سري فكر هايي براش دارم كه فكر مي كنم با اون تصميمات دوستان زيادي حاضر به ثبت بلاگ در اون سرويس باشند .

....
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۶/۱۸، ۱۲:۳۵:۲۲ عصر)
سلام مجدد
امروز حوصله ام سر رفته بود گفتم بیام توی مای بی بی ایران، یه سر به این موضوع زدم و قدری از مشکلات یادم رفت.Shy
اين همه خوني كه دنيا بر دل ما مي كند
جاي ما هر كس كه باشد ترك دنيا مي كند
هر زمان گويم كه فردا ترك دنيا مي كنم
چونكه فردا مي رسد امروز و فردا مي كنم

[تصویر:  mahdinews_ir.gif]

شارژ رایتل را از راتل تهیه کنید!!!
با irUR لینک دومتری رو بکن چند حرفی!
پیشنهاد می کنم به این موضوع هم سری بزنید: دامنه های فروشی من - ارزشمند و ملی
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۲:۳۵:۳۶ صبح)
سلام
اگر بقيه بچه ها هم اضافه ميكردند خيلي تاپيك پر باري ميشد براي تازه كار ها

دوستاني كه سرگذشت ننوشتند لطفا بنويسند تا ديگران استفاده كنند

موفق و سربلند باشيد

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
سلام دوستان
امشب بعد از مدت ها وارد انجمن شدم....
دیگه بعد از دست رفتن زیبافروم (انجمنم که بیش از 12000 کاربر پیداکرد) دیگه کم حوصله شدم...

هی مصرف سایت بالا و بالاتر می رفت تا اینکه نهایتاً بک آپ سایت رو گرفتم و گفتم دیگه هاست رو ارتقا نمیدم...

حالا برگشتم به دوران گذشته و دیگه بیشتر توی سرویس های وبلاگ دارم فعالیت می کنم...
اینم ادامه سرگذشت اینترنتی...
اين همه خوني كه دنيا بر دل ما مي كند
جاي ما هر كس كه باشد ترك دنيا مي كند
هر زمان گويم كه فردا ترك دنيا مي كنم
چونكه فردا مي رسد امروز و فردا مي كنم

[تصویر:  mahdinews_ir.gif]

شارژ رایتل را از راتل تهیه کنید!!!
با irUR لینک دومتری رو بکن چند حرفی!
پیشنهاد می کنم به این موضوع هم سری بزنید: دامنه های فروشی من - ارزشمند و ملی
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۹:۱۹:۵۴ عصر)
خدا به همتون صبر بده . وقتی وارد یک سایت میشیم فقط ظاهرشو می بینیم و نمی دونیم چقدر بابتش زحمت کشیده شده .
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۹:۱۹:۵۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان