هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گرد هيچ مپيچ
درود
از اول زندگیم رو می گم

3 سالم بود (11 سال پیش)
که برای اولین بار کمبت رو با پسر خالم روی سگاش بازی کردیم و از اون روز به بعد هم این بازی کردن ها بیش تر از روز قبل شد
تا این که وقتی 4-5 ساله شدم و بابام برام اولین کامپیوترم رو خرید تا باهاش بازی کنم نتها چیزی که ازش یادمه گرافیکش بود که 32MB حافظه ی گرافیکی داشت
اولش برام بازی رو می اوردند تا بازی کنم بعد 3-4 روز داییم اومد این فرآیند بازی اوردن رو به مامانم یاد بده تا برام بازی ها رو بیاره مامانم یاد نگرفت (شاید چون نمیخواست) ولی من که کاملا 6 دنگ حواسم رو داده بودم به لطف آیکونی بودن ویندوز 98 (بر عکس dos) یاد گرفتم که روی تصویر کیس و مانتیور دوبار کلیک کنم و برم به اوین درایوی که اون جا بود ...
اکثر داییم می اومد تا رو کامپیوترم بازی نصب کنه ولی بعضی وقت ها که از بازی (تکراری) کردن خسته می شدم شروع می کردم به ور رفتن به کامپیوترم و چیز های زیادی هم یاد می گرفتم از چگونگی پاک کردن فایل ها گرفته تا نصب بازی و حتی یاد گرفتم که چطور با ور داشتن باطری روی مادربورد میشه رمز های که بابام از طریق بایوس برای محدود کردن من میزاشت رو وردارم (البته اون موقعه اسم این ها و دلیله این رو مثل الآن نمی دونستم)
کذشت تا یه روز داییم اومد تا با کامپیوترم بریم تو اینترنت و نمی دونم برای کی ایمیل بسازه (یادمه داییم باهو رو با یه سایت دیگه پیدا کرده بود که یکیشون 200 دلار می گرفت و امکانات بیشتری داشت و دیگر مجانی ایمل میساخت) این موقع بود که برای اولین بار ( توی 5-6 سالگی) اینترنت رو دیدم و طولی نکشید تا (چند روز) که من هم واردن اینترنت شدم و فقط یکی یکی روی آیکون های یاهو (که تا روی ie کلیک می کردم به عنوان پیش فرض می اومد)کلیک می کردم کم کمک یاد گرفتم از هیستوری استفاده کنم و وارد سایت هایی که داییم برام ذخیره کرده بود بشم

گذشت و گذشت و گذشت ، بیشتر و بشتر و بیشتر یاد گرفتم

تا تو 12 سالگی(3 سال پیش) دیگه فعالیت هام جدی شد واسه اولین بار با یکی از دوستان یه وبلاگ ساختیم کم کم یاد گرفتم قالب رو عوض و کنم قالب هایی که برای دانلود بود رو بزارم و ... تا حتی یاد گرفتم خودم قالب هام رو بنویسم خیلی هم برای اولین بار خوب ترکونده بود بازدید دار شده بود تا 3-4 ماه پس از راه اندازی همون جور که راهش انداختیم یه دفعی پاکش کردیم گذشت و گذشت هی با بقیه دوست ها وبلاگ زدم و پاک کردم

تا اینکه نفهمیدم چی شد که خوره ی تراوین شدم و از همه بیشتر از ساخت اتحاد خوشم اومد همیشه اتحادم جزو اولین هایی بود که ساخته میشد و فرمش هم خیلی پیشرفته می شد تا اینکه کم کم فهمیدم که چرا وبلاگ هام با اینکه کد نویسیم عالی شده بود و ... ولی خیلی پیشرفت نمی کرد و تا حدی که بعد از مدتی پاکش می کردم

دلیلش این بود که من باید انجمن مینوشتم نه وبلاگ!!!

این شد که با دوتا از بچه تصمیم به ساخت گرفتیم یه انجمن تو mihanbb خوب پیشرفت کرده بود داشت می گرفت که بعد از 2-3 ماه حتما در جریان هستید اسفند گذشته mihanbb پرید شاید هم دست تقدیر بود ما هم با مدیریت تماس گرفتیم (انصافا چه آدم های خوبی هم بودند) خلاصه سرتون رو درد نیاریم بک آپ رو گرفتیم و روی یه هاست گذاشتیم mysunclub درست شد در عرض 5 ماه بازدید رو به 2500 رسوندیم و بازدید کننده رو به 400 در روز کاربر رو به 500 و رتبه الکسای ایران رو به 9000 رو 19000 پست توی 2000 موضوع و ... تازه فهمیدم حدسم درسته و توی انجمن داری عالیم انصافا هم کمک کاری نکرده بودم و یه لحظه بی کار نمی نشستم پروفایل کاربری درست می شد پورتال اون درست میشد .....
این آخر هم که خیلی خیلی عالی شده بود و هر رو 15 کاربر جدید و هر هفته 500-600 رتبه ی بهتر الکسا در ایران 400-500 ارسال جدید در روز تا اینکه چند روز پیش می دونید چی شد دیگه هیل شدیم و همه بازدید و .. پرید به خاک سیاه نشستیم

تازه این جا بود که فهمیدم
گرد هیچ می پیچیدم
بر روی پای مردن بهتر از روی زانوزندگی کردن است

کوروش کبیر
پاسخ
 سپاس شده توسطfunset 2 (۱۳۹۰/۶/۱۶، ۱۷:۰۹:۵۹ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۶/۱۷، ۰۸:۵۲:۳۶ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۶/۱۷، ۱۲:۵۸:۳۴ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۶/۱۷، ۱۸:۵۱:۰۷ عصر) ، Mohsen.M (۱۳۹۲/۱/۹، ۱۴:۱۴:۰۹ عصر)
ممنون از همه ،‌دوستان از تجربه های تلخشون بگن ، چیشد که همه چیز خراب شد ،

در جواب به یکی از دوستان ،‌نه اوو نمی خوا ،‌ تازه رفتم تو رو شنو کردم ،‌خنک واویدوم Big Grin
این هم امضای من ، برای جلوگیری از دلخوری مدیران عزیز Smile
http://www.dehghaed.com
پاسخ
سلام دوستان
شاید مدت حضورم تو نت کمتر از همه شما باشه اما علاف بازی هام خیلی بودUndecided
از اول اول میگم
روزی که فهمیدم اینترنت چیه همون موقعی بود که میرفتم چت روم
بعد از مدت ها و وقت تلف کردن تو کافی نت ها
اینترنت پاش به خونه ما باز شد و من با ذوق و شوق شروع کردم به نت گردی و بخصوص چت کردن
بعد از 2 ماه برای خودم وبلاگ باز کردمو مطلب گذاشتم تا 3 ماه پیج رنکم شد 3 اما بنابه دلایلی شیلتر شد Big Grin
بیکار نشستم یکی دیگه باز کردم اما این دفه خیلی با احتیاط (الانم دارمش اما متروکه شده)
نزدیکای مهر ماه 89 بود که یکی از دوستام پیشنهاد باز کردن سایت رو بهم داد منم که یه 6 ماهی تو نت تجربه داشتم گفتم الان سایت موزیک تو بورسه
سایت موزیک رو باز کردیمو خداییش خوب راه افتاد و بعد 1 ماه بازدیدمون 5000 میشد اما خب خسته کننده بود من تنها بودمو انجمن دست رفیقم بود زدم تو خط فروش سایت دوستم گفت من میخوامو فروختم بهش 30 تومن با دامنه .in و هاست گیگفا Tongue رفیقم هم که خیلی بلد نبود، بعد شیلتر شدن نتونس کاری کنه و از بین رفت
با خودم گفتم من که کار با نیوک رو بلدم ، یه سایت دیگه زدم 21 دانلود اونم دو هفته دیگه با هاست گیگفا و .com (الان هاستو انتقال داده طرف)
و بازدید کم فروختم 25 تومن Big Grin
من تو تمام مدتی که توی نت بودم تو تالار آرزو مشغول بودمو خیلی هم فعالیت کردم (3692)پست بدون احتساب بخش سرگرمیSad
نزدیکای عید بود که مدیران زدن تو خط لج با برخی کاربرای قدیمی و ناظرا برخی از دوستامون بن شدن ما هم اعتراضای خودمون رو تو همه تایپیک ها نوشتیم تا یه روز بن شدیم 2 هفته ای بیکار بودم و به وبم میرسیدم که یه اسکریپتی دیدم انجمن ساز یکم که تحقیق و اینور اونور فهمیدم که مای بی بی انجمن ساز رایگانیه و منم نصبیدم با اطلاعاتی برابر 0
الانم خدارو شکر با تجارب دوستان دارم پیش میرم تا ایشالا اینو نگه دارم Shy
شارژ اینترنت ما به سر رسید کلاغه به خونش نرسید Tongue
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطmehotkhan (۱۳۹۰/۶/۱۷، ۰۰:۲۵:۱۴ صبح) ، hashtbandi (۱۳۹۰/۶/۱۷، ۱۲:۱۲:۱۵ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۶/۱۷، ۱۲:۵۸:۱۲ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۶/۱۷، ۱۸:۵۱:۰۱ عصر) ، Mohsen.M (۱۳۹۲/۱/۹، ۱۴:۱۵:۵۳ عصر)
سلام دوستان و خسته نباشيد.

روزي كه اين موضوع رو نوشتم، فكر نمي كردم دوستان اين همه استقبال كنند.

من همونطور كه قبلا گفتم، يه بخش از اشتباهاتم رو نوشته بودم.

اما ادامهBig Grin:

اين اشتباه بر ميگرده به قبل از زدن سايت،
من قبل از اين كه سايت بزنم، چندين سال وبلاگنويسي ميكردم. يادم مي آد اون موقع هنوز چيزي به اسم خريد اينترنتي و ... اين قدر گسترده نبود و جا نيفتاده بود.

شركت كلبه كتاب كه الان صاحب ايران ماركت سنتر هستش، اون موقع يه سيستم تبليغات كليكي داشت(كه فكر كنم الان هم داشته باشه) خلاصه هدفمو كرده بودم كسب درآمد كه حداقل پول ورود به اينترنتمو از خود اينترنت بگيرم.

توي وبلاگم تبليغات كليكي رو گذاشته بودم ديدم نتيجه نداره، تبليغات ايران ماركت سنتر رو ديدم و عضو شدم و شروع كردم به تبليغ كردن.

همونطور كه گفتم چون چندان جا نيفتاده بود، منم روز و شب مطالب تبليغ محصولات رو توي وبلاگ جديدم توي ميهن بلاگ كپي مي كردم، هميشه آدرس وبلاگم توي ليست بروز شده هاي ميهن بلاگ بود و بدون بازديدكننده گوگلي روزانه تا بيست هزار تومان از پورسانت فروش محصولات به حسابم اضافه ميشد.
حدود يك ماه و نيم كار كردم و رتبه وبلاگم توي گوگل به 3 رسيد و حدود سيصد هزار توماني كاسب شده بودم.

بعد به دلايل و مشغوليت هايي اين كار رو ول كردم، و بعد از حدود نه ماه كه اومدم دوباره تبليغ كنم، ديدم وبلاگ هاي زيادي بودن كه تبليغ مي كردن وبلاگ من ديگه زياد ديده نمي شد و نتيجه نگرفتم.

اشتباه من اينجا بود كه وقتي در اوج بودم و جاي اوج گرفتن داشتم كار رو ول كردم ولي باز هم كلي مطلب توي وبلاگ داشتم كه هر روز امكان داشت از طريق گوگل برام بازديدكننده و خريدار بياد. (بازديد وبلاگ زياد افت نكرده بود) اما بدشانسي كه اوردم اين بود كه آدرس سايتي كه لينك تبليغاتمو ازش ميگرفتم و توي وبلاگ ميذاشتم فيلتر شد و تمام زحمات هدر رفت (تمامش كه نه، يه خورده كاسب شده بودم.)

اين تقريبا تنها درآمد من از محسوب ميشه كه اونم از وبلاگ بوده نه از سايت.

خب حالا حرف اصلي خودمو بزنم.
من به اين نتيجه رسيدم كه اگه ميخوام توي اينترنت فعاليت داشته باشم، بايد هدفم رو از اول مشخص كنم.

اگه كسب درآمده كه بايد فعاليتم طوري باشه كه با كمترين بازديد هم بتونه درآمد كسب كنه.

يعني اين كه خودم بتونم از بازديدم بهره برداري كنم نه اين كه بخوام مثلا رتبه الكساي سايتمو بعد يه سال برسونم به زير بيست هزار و تازه بخوام تبليغات جذب كنم و ... (كه البته به قول دوستمون شيلتر بشم و ناكام.)

اين همه خوني كه دنيا بر دل ما مي كند
جاي ما هر كس كه باشد ترك دنيا مي كند
هر زمان گويم كه فردا ترك دنيا مي كنم
چونكه فردا مي رسد امروز و فردا مي كنم

[تصویر:  mahdinews_ir.gif]

شارژ رایتل را از راتل تهیه کنید!!!
با irUR لینک دومتری رو بکن چند حرفی!
پیشنهاد می کنم به این موضوع هم سری بزنید: دامنه های فروشی من - ارزشمند و ملی
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۶/۱۷، ۱۲:۵۵:۱۸ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۶/۱۷، ۱۸:۵۵:۳۵ عصر)
بچه ها سايت هاتون را توي ساماندهي ثبت كنيد و براي هميشه در امان باشيد از فيلترينگ

توي ساماندهي كه ثبت بشيد در صورت وجود تخلف به شما ايميل زده ميشه و خيلي راحت با رفعش ، مشكل نيز برطرف ميشه

به همين سادگي SmileSmileSmile
روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطhashtbandi (۱۳۹۰/۶/۱۸، ۰۰:۳۹:۴۱ صبح)
شما تو ساماندهی معرفی شدی ؟
یه سوال دارم . بعد از عضویت ایا کار خاصی رو سایت باید بکنی ؟ بنری ، نوشته ای ، عکسی ، کدی چیزی نباید تو سایت بذاری ؟ من بعضی سایتها رو دیدم که یه سری وارنینگ و پرچم و عکس و این داستانارو گذاشتن . آیا چیزی به کدهای سایت یا شکل ظاهری سایت باید اضافه بشه یا نه ؟ چون اگر کوچکترین چیزی قرار باشه اضافه بشه من یکی عمرا ثبت نمیکنم .

متشکرم .
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۶/۱۸، ۲۰:۲۶:۱۸ عصر)
(۱۳۹۰/۶/۱۷، ۲۱:۴۹:۵۸ عصر)arianik نوشته است: شما تو ساماندهی معرفی شدی ؟
یه سوال دارم . بعد از عضویت ایا کار خاصی رو سایت باید بکنی ؟ بنری ، نوشته ای ، عکسی ، کدی چیزی نباید تو سایت بذاری ؟ من بعضی سایتها رو دیدم که یه سری وارنینگ و پرچم و عکس و این داستانارو گذاشتن . آیا چیزی به کدهای سایت یا شکل ظاهری سایت باید اضافه بشه یا نه ؟ چون اگر کوچکترین چیزی قرار باشه اضافه بشه من یکی عمرا ثبت نمیکنم .

متشکرم .

نه چيز خاصي نياز نيست بذاري بعضي ها خودشون يك بنر با تو همون هدر ميذارن كه اين سايت در فلان جا ثبت هست ، اما من خودم يكي از سايت هام رو براي اين كه به دليل وجود يك عكس كه حتي لينكشم به ما ندادند كه از بين 1 مليون عكس پيداش كنيم رو هيل كردند ، و خودم به شخصه حضوري مجبور شدم برم و ثبت كنم . (البته كاملا هويت يك شخص مي ره در اونجا زير ذره بين تا بخواي مجوز كارشو بگيري)

تاپيك جالبي شده همچين تاپيكي لازم هست ، فقط از شما عزيزان خواهش مي كنم كه از كلماتي قبيل چيز پي ان و هيل - تر به صورت واضح استفاده نكنيد .

....
پاسخ
 سپاس شده توسطhashtbandi (۱۳۹۰/۶/۱۸، ۰۰:۴۲:۱۶ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۶/۱۸، ۰۰:۴۵:۰۵ صبح)
شما وب مستر ها هم عجب روزگاری با این خیلتر و شیلتر میگذرانید Confused خدا به صبر تان بیفزاید Angel

لااقل خدا را شکر ما بی غمیم Tongue
پاسخ
داداش خدا روزی رو نیاره که همه زحماتت به باد بره Confused
خیلی اسیر شیلتر نشدم اما 1 باری که شدم خیلی سوختم آخه پاش زندگیمو گذاشته بودم خداییش اولیم تجربم بودو واسش سنگ تموم گذاشتم اما یه روز ادرسو زدم دیدم نوشت دسترسی به تارنمای فراخوانده شده امکان پذیر نمیباشد Tongue کلی هم بد و بیراه گفتم و بار شیلترینگ کردم و کنج نت اعصاب خوردی کشیدم
خلاصه بسوز و بسازSmile
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطMSTF (۱۳۹۰/۶/۱۸، ۱۱:۲۷:۱۷ صبح)
(۱۳۹۰/۶/۱۷، ۲۱:۴۹:۵۸ عصر)arianik نوشته است: شما تو ساماندهی معرفی شدی ؟

متشکرم .

سلام

طبق گفته محمد عزيز هيچ چيزي نياز نيست

فقط يك نكته ايميل شما حتما بايد info@yourwebsait.com‌ باشه

اين نشون ميده كه سايت متعلق به شماست و شما مالك واقعي هستيد و سر كاري نيست

ضمنا جديدا مجوز رسمي هم صادر مي كنند كه اگه در تهران هستيد براي دريافت اون هم اقدام كنيد كه خيلي محكم ميشه ديگه

و براي هميشه سايت شما از ف ي ل ت ر ي ن گ در امان خواهد بود

فقط نيازه هر روز ايميل را چك كنيد و اگه مشكلي ارسال شده برطرف كنيد

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان