هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گرد هيچ مپيچ
من یکی باید از کجاش بگم!!!!

الان 1 سال و نیمه میام توی فروم ها

اولین باری که توی یک فروم فعالیت کردم فروم تخصصی ترفندستان بود که مطمئنا خیلی ها میشناسن به اینم اکانتمه به آدرس

http://www.tarfandestan.com/forum/member312226.html

بعد مدتی فعالیت دیگه بی خیال شدم البته چون دیدم خیلی دارم فعالیت میکنم ولی خیلی آدم جلوتر از من هست برای همین ولش کردم و تمام درجه ها مو به یکی از دوستانم دادم بعد از مدتی دوباره فعالیت کردم اما ترفندستان با مشکلات بسیاری رو به رو شد مدتی بود در یک انجمن هک و امنیت بودم و اونجا فعالیت می کردم با خراب شدن ترفندستان فعالیت من اون جا زیاد شد و پست ها ی من شد نفر3 سایت و سپاس هم نفر 2 بودم اما منو بیرون کردن چون یکی اومده بود و ناگهان 7 درجه اعتبار داده بود و منو کرده بود نفر 2سایت توی اعتبار برای همین اکانت منو بن کدند بعد از مدتی هم که مدت بن بودن تمام شد کلا یوزرمو پاک کردند

انجمن هک و امنیت نوپو

www.nopotm.ir

بعد از اون اتفاق دیگه تصمیمی گرفتم یه فروم بزنم اولش روی هاست رایگان تا 5 ماه بعدش الا 7 روزه بردم روی هاست پولی ولی بازدید هام از هاست رایگان بیشتر شده قبلش خیلی پست ها اضافه و به نظر اسپم بود برای همین تمام پست های مفید رو جابه جا کردیم والان هم تمام و کمال داریم درباره ی کامپیوتر فیلم آموزشی می سازیم .

www.p30net.net

البته مدتی هم توی فروم هک آشیانه بودم الانم که تو مای بی بی هم توی فروم خودم فعالیت می کنم!

موفق باشید
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

=============================

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۲۲:۵۱:۴۸ عصر) ، hashtbandi (۱۳۹۰/۶/۱۷، ۱۱:۳۶:۵۹ صبح)
سلام

سرنوشت نتی من خیلی نافرجام نیست ولی خوب جای خوبیه واسه اینکه حرفایی که تا حالا به کسی نزدم یعنی ربطی نداشته که بزنم رو بگم

اول بگم که اولین تاپیکی بود که کامل و سر فرصت خوندمش چون برام خیلی جالب بود

من هم با دو سه تا از بچه های مدرسه سه سال پیش اقدام به تاسیس یک گروه نجوم کردیم

قرارمون این بود که یک سایت حرفه ای و یک تالار خوب برای گروه بسازیم

بعد از احداث تالار روی انجمن ساز رایگان و یکی دوماه کارکردن گروه تصمیم گرفت فعالیت اینترنتی رو تعطیل کنه

من که مسئول ساخت تالار بودم دیگه درگیر جو فروم و فروم سازی شدم

قبل از این هم تو تالاری مثل ایساتیس که اون موقع تازه تاسیس بود و هیچ کس اونجا رو نمیشناخت مدیر بودم

به سرمن هم بلای همین دوست عزیزمون khp به سرم اومد که ایشون گفتن

نقل‌قول: به مدت 3 سال اونجا فعالیت کردم ! با بیشتر از 40 هزار پست مفید !!!!!!

کلی یوزر آوردم کلی زحمت کشیدم هزینه کردم و ....

اما یه مدت به خاطر اسباب کشی نت نداشتم که اومدم دیدم رنک من شده کاربر ساده Big GrinTongue

گفتم مهم نیست بازم فعالیت کردم و .... اما فقط رفتار های توهین آمیز میدیدم !

بعد یه مدت با ادمینش صحبت کردم خیلی راحت گفت دیگه نیازی بهت نداریم ! انجمنمون راه افتاده و بدون تو هم میتونیم فعالیت کنیم و خیلی راحت منو بن کرد ! الان تعداد پست هام اونجا -7 هستش Big GrinTongue

منم دقیقا همین اتفاق واسم افتاد و وقتی ایساتیس پا گرفت منو انداختن بیرون

حالا از اون بگذریم

من یه تالار ساختم به نام پروکسیما که فعالیت خیلی خیلی خوبی هم داشت و از خرداد 88 تا فروردین نود سر پا بود

به یکباره دقیقا روز یکم فروردین نود انجمن ما هم دچار بلای بزرگ اینترنتی فیلترینگ شد

پروکسیما تقریبا روزی 15 تا 30 عضو جدید داشت و یادمه رنکش تو الکسا بین سایتهای ایرانی سه رقمی شده بود

بعد از فیلترینگ خیلی پیگیری واسه باز کردنش کردیم

خودم از اراک و دوستان دیگه از دیگر شهرها همگی به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رفتیم ولی بعد از اینکه سه ماه ما رو معطل کردن اخرش به هممون گفتن سایتتون سیاسی بوده و قابل باز کردن نیست Huh

بعد مجبور شدیم با یه دامین دیگه شروع کنیم

با آرشاویر روی همون تالار قبلی کارمون رو ادامه دادیم

الان هم در بدترین وضعیت ممکن یه تالار به سر میبریم

گرچه بچه های فعالی داریم ولی فکر نمیکنم بتونیم به اون روزهای اوج پروکسیما برسیم

البته خوب سه ماه فعالیت کجا و دو سال کجا

اینم از داستان نه چندان تاسف بار ولی دل شکننده ی ما

همین و بسSleepy

پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۶/۸، ۱۷:۱۱:۵۳ عصر) ، hashtbandi (۱۳۹۰/۶/۹، ۲۳:۱۳:۱۹ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۲۱:۴۸:۵۲ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۲۲:۵۳:۲۳ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۶/۱۶، ۲۳:۲۱:۲۱ عصر)
چه موضوع جالبی Big Grin من سرگذشت خیلی وحشتناک ندارم , ولی خب یک کارنامه مختصر از خودم ارائه میدم.

اولین شروع کار من با وبلاگ بود ... یک وبلاگ نظامی در میهن بلاگ ایجاد کردم , یادم هست با کمترین دانش , ولی با گذاشتن ساعت ها وقت ! موفق به کشف کد رنگ یک تیکه از فلان جای قالب میشدم و بعد کلی وقت میزاشتم و مثلا پخش یک کلیپ انلاین رو در گوشه وبلاگ میزاشتم !! باورکنید هنوز خیلی ها به این فن آوری نرسیدن !!! , ولی من سال فکر کنم 86 رسیده بودم Big Grin خلاصه اون موقع سرورهای میهن بلاگ سوخت !! باورش سخت بود که این سرویس دهنده که جز 5 سایت برتر ایران هست , اینطور بشه !!! حدود 1000 تا وبلاگ هم این وسط سوخته های سرور دود شدن هوا و قابل بازگردانی نبودن Big Grin که یکیش من بودم Angel

بعدش اومدم بلاگفا و مجدد اون وبلاگ رو زدم ... مدتی نگذشت که مشغول فروم بازی شدم و وبلاگ رو کلا بیخیال شدم و بعد دیدم وبلاگ بنده درست افتاده وسط طرح اقایان بلاگفا و اونم در استانه حذف قرار گرفت (وبلاگ های غیر فعال و با پست کم حذف میشد) ... پس رفتم سراغ همون فروم !! انجمن امپراتور دریا !! همزمان با پخش این سریال کره ای از شبکه سه و همه ملت هم حسابی حال میکردن و منم پست انقدر دادم که شد 1200 تا و بعدش وسط انجمن ود تا کاربر دعوا کردن , و مدیر گفت نه !! نمیشه ادامه داد .. و تعطیل !! حالا اون موقع برای من 1200 تا خیلی بود

خلاصه ما داتشیم از داخل کوچه های اینترنت رد میشدیم که دیدیم یک جا نوشته انجمن رایگان !! گفتم علی زودباش تا دوستان متفرق نشدن , یک انجمن بزن ... چون از قدیم وبلاگ نظامی داشتم , اسمم رو گذاشتم جنرال (ژنرال از دیدگاه نظامی) و چون توی امپراتور دریا هم جنرال بودم , اسم انجمن رو گذاشتم جنرال !! کجا ؟؟ توی پارس برد !! general.frm.ir ... انصافا ادرس بسیار رند و خوبی بود

خلاصه زدم تو کار سریال و اونجا شدیم در بین تمام انجمن ها اول ... طی 9 ما کار , 300 عضو و 25 هزار پست در مجموعه 1000 موضوع با رتبه گوگل 1 ... خلاصه بد نبود و همیشه از دست سیستم phpbb شاکی بودم ... یکدفعه خواب همه مدیران پارس برد رو گرفت !! و خلاصه رفتن تو خواب ... جوابم ندادن !! و بعدم بار کردن و رفتن !! البته من 1 سال قبل از بارکردن اونا , رفتم به یک هاست پولی ... ضمنا پارس برد بک اپ نداشت و ارائه نمیداد و این دعوا بین من و مدیران بود که اونا سر اینکه لج منو در بیارن انجمن قدیمی من رو توی این 1 سال بستن Sleepy و بعدش فقط خاطرش برام موند.

رفتم سرور پارس دیو !! به به ... انصافا شیک و بزرگ ... فقط اقایان همین که یکم به سروروشون فشار اومد , گفتن میتونی بری گمشی یا بری سرویس بالاتر که گرون بود !! گفتم خب گم میشم , Big Grin لطفا بک آپ بدین ... و گفتن بشین تا بدیم ... انصافا اون دوستی که در مرود پارس برد گفت , راست گفت !! بک آپ دو ماه پیش رو دادن Dodgy

اومدم نت افزار (صلوات) ... دامنه generaleshop !!! اسمش طولانی بود , امان از شرکات که باعث میشه ادم زیر بار زور بره Big Grin خلاصه دیدم من نمیتونم فروم شرکاتی بزنم و به دوستم گفتم خیر !! خودم میخوام ادامه بدم ... اومدم فروشگاه سریال رو بزنم که بخشنامه جدید اومد و قانون خوشگل جرائم رایانه ای و بنده بیخیال شدم و روی ساب دامین فروم کار کردم ... با این حال ایمان دارم روزی generaleshop فروشگاه میشه !! خلاصه دو سال گذشت و الانم با یک کوه عظیم روبرو هستم که روز به روز بزرگتر میشه و منابع سرور رو میخوره ...باور کنید بازدید بالا هم خوب نیست !!
راستی در حدود 100 هزار تومان سر فروشگاه هم ضرر کردم !! و هنوزم دست به کار نشدم !!
قصه من به سر رسید
[تصویر:  a368b364f24d0b1337d2e69b336d3dd5.png]
www.MyGeneral.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطkavian (۱۳۹۰/۶/۹، ۱۲:۳۸:۲۲ عصر) ، hashtbandi (۱۳۹۰/۶/۱۰، ۰۰:۲۴:۱۸ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۲۱:۴۶:۰۸ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۲۲:۵۶:۳۷ عصر) ، mehotkhan (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۰۲:۱۱:۵۵ صبح) ، SAEED.M (۱۳۹۲/۶/۲۹، ۲۱:۴۷:۴۹ عصر) ، M A H D I (۱۳۹۲/۱۲/۱۸، ۱۳:۳۶:۴۸ عصر)
فکر میکردم دنیای نت فقط با من قهرهBig Grin
من اولش تو میهن بی بی یه فروم بازی های رایانه ای زدم که فقط 1 عضو داشتBig Grin
بعدش روی یه هاست یه فروم جامع و عمومی زدم.الان 79 تا عضو داره که 70 تاش اسپمرنBig Grin
چند هفته پیش یه سایت دانلود سنتر زدم که اگه پیشرفت کرد براش انجمن بذارم.بازیدید روزانه بد نبود.تقریبا روزی 50 تا بازدید داشت.ولی از بدشانسی من به هفته نشده ، مانیتورم خراب شد و الان بعد از 10 روز تعمیر شد و خلاصه سایت از دستم در رفت.دیگه نمیشد راحت به روزش کرد.
...
و این داستان ادامه دارد؟؟؟Huh
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۲۲:۵۷:۰۳ عصر) ، mehotkhan (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۰۲:۱۲:۴۰ صبح) ، kavian (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۰۸:۱۶:۵۳ صبح) ، hashtbandi (۱۳۹۰/۶/۱۷، ۱۱:۳۷:۳۸ صبح)
جالب بود

تنها تاپيكي بود كه كامل خوندم و فكر كنم نيم ساعتي وقت گذاشتم

بعضي موقع ها دلم ميخاد از اين كشور برم و راحت بشم از اين هم بي حمايتي از اين همه سختي براي موفقيت از اين همه . . .

ولش كن

توي آمريكا يكي فيس بوك ميزنه ميشه سايت دوم دنيا
توي آمريكا يكي Ebay‌ ميزنه ميشه بزرگترين حراجي
توي آمريكا يكي ويندوز مينويسه ميشه امپراطور نرم افزار
توي آمريكا يه گروه جستجو گر ميزنند ميشه در يك كلام كل اينترنت
توي آمريكا يكي . . . .

حالا توي ايران يكي . . . . ادامه نده فيلتر ميشه . . .. SmileSmileSmileSmile

خسته شديم
تازه گي ها توي اصفهان VPN‌ قانوني ميفروشند با مجوز نفهميدم فيلتر ميكنند يا فيلتر شكن ميفروشند ConfusedConfusedConfused

ولش كن بابا بيام سراغ خودم

البته اگه خواستيد بهم بخنديد خواهشنا زياد مسخره ام نكنيد و كم بهم بخنديد

من يادم از سال هاي اولي دبيرستان نت ميومدم اما براي وبگردي بيشتر

جايي نبود كه برم همين جوري تاب ميخوردم

سال 87 جست و گريخنه با يه تالار آشنا شدم تالار ساده دل www.hodhodshop.com
محيطش جذبم كرد با نام كاربري xman شروع كردم به فعاليت توي دو ماه اول به عنوان بهترين كاربر انتخاب شدم

مدير يار و سپس مدير ارشدي و اواخر پيشنهاد مدير سايتي البته كمكي بهم شد

خيلي طرح به مدير اون سايت دادم و و با فعاليت گروهي خوبي كه داشتيم رنك 300 هزار به 90 هزار رسيد اما يكباره همه چيز خراب شد

چند تا كاربر اومدن افتادند به جون هم اعصابمون را خورد كردند من ديگه پست نزدم و كلا ولش كردم

البته من طرح يه ساده دل جديد را هم براي مديرش راه انداختم كه استقبال نكرد منم خورد تو ذوفم و ديگه به فكر يه فروم براي خودم شدم

طرحم دهكده آفتاب بود برنامه هاي خيلي زيادي براش تو سرم بوده و هست ولي خيلي سخته دست تنهايي

دهكده آفتاب راهي هست كه من انتخاب كردم شايد روزي بتونه سر زبون ها بيفته اما نميشه (‌ شتر بيند در خواب پنبه دانه گهي لپ لپ خورد گه دانه دانه )UndecidedUndecidedUndecided

يك ماهه سايت را راه انداختم تازه دو روز راه افتاده از بس كه برنامه عذاب ميده و مشكل پيش مياد

زياد توي كد نويسي سر در نميارم و اين مسئله باعث ميشه نتونم از پس مشكلات بر بيام اما تلاشم را ميكنم تا بهتر بشم

شب ها خواب مي بينم سايتم شده يك ايران Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

به چند تا از دوستان و آشنايان گفتم سايت زدم گفتند برو يه جا كار بيمه بشي سايت ديگه چيه چيه گشنگي انگار نخوردي

اما خسته شدم از درس بيهوده خوندم خسته شدم از كاري كه بهش علاقه ندارم تن بدم همه توي پول و درآمد و اين دري وري ها هستند انگار خدا آفريده ما را كه عين سگ كار كنيم بعد هم با يه دختري كه بابات انتخاب ميكنه ازدواج كني بعدم 3 تا بچه بياري و تا آخر عمرت عين همون زبون بسته كار كني كه آخر ماه كم نياري

من علاقم دهكده آفتاب حاضرم براش از زندگيم از لذت هام بزنم

بابا تازه دهكده من بدنيا اومده من كلي براش آرزو دارم ولي كسي الا شما دوست هاي گل من رو درك نميكنه

به خدا بچه ها هيچ كس الا خود هامون حال و روز ما را نميدونند پس بيهوده براي كسي از چيزا حرف نزنيد كه نتيجه اي جز نااميدي نداره برامون

اميدوارم همه چيز درست بشه

تشكر از دوست گل hashtbandi بخاطر اين تاپيك خوب

شرمنده سرتون را درد آوردم

فعلا باي

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطadsun (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۰۰:۱۲:۵۹ صبح) ، mehotkhan (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۰۲:۱۵:۱۷ صبح) ، kavian (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۰۸:۱۸:۳۹ صبح) ، hashtbandi (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۱۶:۰۹:۱۴ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۶/۱۶، ۱۲:۵۴:۳۶ عصر) ، Mohsen.M (۱۳۹۲/۱/۹، ۱۴:۰۷:۵۳ عصر)
نقل‌قول: اما خسته شدم از درس بيهوده خوندم خسته شدم از كاري كه بهش علاقه ندارم تن بدم همه توي پول و درآمد و اين دري وري ها هستند انگار خدا آفريده ما را كه عين سگ كار كنيم بعد هم با يه دختري كه بابات انتخاب ميكنه ازدواج كني بعدم 3 تا بچه بياري و تا آخر عمرت عين همون زبون بسته كار كني كه آخر ماه كم نياري

تشم زد Big Grin

من تازه کار هستم ،‌دوست دارم از تجربه ها بیاموزم ، خوبی تجربه اینه که همه با هم پیشرفت میکنن ، دوستان لطفا تجربه ها تون رو بگید یاد بگیریم ،‌Heart

این هم امضای من ، برای جلوگیری از دلخوری مدیران عزیز Smile
http://www.dehghaed.com
پاسخ
بک نگرفتی؟ اوو بیاروم؟Big Grin
منم یه اتفاقایی افتاده شاید یه روز گفتم
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
(۱۳۹۰/۶/۱۵، ۱۰:۳۳:۵۶ صبح)Cancer9003 نوشته است: بک نگرفتی؟ اوو بیاروم؟Big Grin
منم یه اتفاقایی افتاده شاید یه روز گفتم

آقا مدير گل وقتش الانه تا تنور داغه بچسبون ما مشتاقيم SmileSmileSmile

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
عجب تاپيكي، تا حالا تاپيك به اين خوبي تو ماي بي بي ايران نديده بودم.
من سرگذشتي طولاني اما نه چندان سخت دارم.

از سال 85 پاي كامپيوتر به خونه ما باز شده، يعني از زماني كه 12 سال داشتم ، يعني من از بچگي عشق كامپيوتر بودم ولي براي اينكه به درسم لطمه نخوره بابام حاضرم نبود برام PC بخره!! (اين تفكر واقعا درسته!)

سال 85 وقتي براي اولين بار با كامپيوتر شخصي خودم كار كردم خيلي بهم خوش مي گذشت و به همه جاش سرك مي كشيدم طوري كه هر 3 يا 4 روز يكبار بايد ويندوز عوض مي كرديم اما ما كه بلد نبوديم پس كامپيوتر هميشه مغازه ها افتاده بود.
بعد از 6 ماه از خريد كامپيوتر براي اولين بار به اينترنت وصل شدم و كارم شده بود وبگردي (شايدم ولگردي!!)

يك روز سركلاس كه نشسته بوديم معلممون گفت مي تونيد مطالب بسياري رو از تو اينترنت پيدا كنيد از جمله وبلاگ خودم. ما هم گفتيم آدرستون چيه؟ ايشون هم آدرسشون رو گوشه كتاب ما نوشتند!!

عصر كه رفتم خونه مي خواستم برم اون وبلاگ رو ببينم ولي يكي از حروف رو جا انداختم و بلاگفا صفحه اي رو نشون داد كه اين وبلاگ نيست، ثبت براي خودتون.
از اينجا شد كه من براي اولين بار تو اينترنت اعلام موجوديت كردم.
اول يك وبلاگ روي بلاگفا راه انداختم، دو سه روزي نحوه كار باهاش رو ياد گرفتم.
يك ماهي گذشت و جذابيتش پريد و ولش كردم.
اون روزها تازه سايت هايي مثل ParsTheme و PersianTools رو پيدا كرده بودم.
هر چي كد مي خواستم از اين سايت ها كپي كنم و تو قالب وبلاگ بذارم پيام ميداد ممنوعه اين كد و اين آدرس.

ما هم گفتيم به درك كه ممنوعه برو گمشو با اين خدماتت.
رفتم پرشين بلاگ سايتش سنگين بود. رفتم ميهن بلاگ قالباش جالب نبود تا اينكه رفتم سراغ بلاگ اسكاي.
انصافا هم خيلي خوبه.
روي بلاگ اسكاي هم مدتي فعاليت كردم تا اينكه اون هم برام تكراري شد.
داشتم تو گوگل مي سرچيدم كه به سايت پارس بورد برخوردم.
الان كه فكرش رو مي كنم نمي دونم چرا هر چي بهش ور مي رفتم نمي تونستم ثبت نام كنم تا اينكه بعد از دو سه ماهي ثبت نام كنم. واقعا اسكريپتي به مزخرفي PHPBB نديده بودم.

دوباره سرچ كردم تو گوگل تا اينكه به سايت FFH.IR برخوردم. يك انجمن ساختم براي هواداري از يك بازيگر، بازديد كننده خوبي داشت و اعضا هم روز به روز زياد ميشند تا اينكه حدود 15 مرداد سه چهار سال پيش وقتي بعد از دو سه روز استراحت رفتم اينترنت ديدم اي داد بي داد سايته باز نميشه.
اگه دوستان با اين سايت كار كرده باشند مي دونند كه يك دامنه ديگه به نام MihanBoard.COM هم داشت.
تا جايي كه مي تونستم مطالب رو كپي كردم روي يك وبلاگ اما ديگه فايده نداشت. (الهي لاي ماشين بره هر كسي ميخواد سايتي رو راه اندازي كنه مثل اين سايت براي دادن خدمات و بعد از مدتي اون رو ببنده !!)

در زماني كه مدير اين انجمن بودم يك بار به صورت اتفاقي وارد سايت MyBB.Com هم شدم.الان هنوز حسرت اين رو مي خورم كه چرا اون روز ثبت نام نكردم تا الان به عنوان يكي از اعضاي قديمي سايت شناخته بشم!!

بعد از اون باز هم سراغ انجمن هاي رايگان رفتم و يك انجمن روي MihanBB راه انداختم ولي به خاطر داشتن تبليغات در گوشه سايتش و متحرك بودن اون كه الحق و والانصاف مزخرفترين نوع تبليغه ولش كردم...

مدتي همين جوري ول مي چرخيدم تا اينكه سايت گيگفا رو پيدا كردم.از تير پارسال يك انجمن راه اندازي كردم.
تا دي ماه يعني حدود 6 ماه بعد حدود 350 عضو داشت و بازديدهاش بدك نبود.(اين دوران بدترين دوران من در طول وبگردي و وبداري بود!!!! گيگفا واقعا آدم رو خسته مي كنه)

زمان امتحانات دي كه رسيد حدود 20 روزي كامپيوتر خاموش بود و نت نمي رفتم.بعد از امتحانات وقتي وصل شدم ديدم يك صفحه آورده كه شما قوانين رو نقض كرديد.
تيكت زدم به مديراش جواب دادند مي فيشنگي؟؟؟؟ اين ورا ديگه پيدات نشه.
من گفتم آخه مرد حسابي فيشينگ چيه؟ اصلا يعني چي؟ (واقعا هم نمي دونستم) ولي جواب دادند اوناش رو ديگه خودت مي دونه و ما سايت تحويل بده نيستيم. و به قول معروف هري!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من هم تو جواب تيكت چند ليچار بارشون كردم و اونها هم اكانت تيكت منو هم بستند.

از اون موقع تا حالا هم چند تا اسكريپت دانلود كردم و روي لوكال هاست بهشون ور مي رم، خيلي كيف ميده!!!!

عجب رماني شد!!!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۶/۱۶، ۱۲:۵۴:۵۲ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۶/۱۶، ۱۴:۰۵:۰۴ عصر) ، mehotkhan (۱۳۹۰/۶/۱۶، ۱۹:۵۴:۴۱ عصر) ، hashtbandi (۱۳۹۰/۶/۱۷، ۱۱:۴۶:۱۸ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۶/۱۷، ۱۸:۴۶:۰۹ عصر)
تقریباااااااااا مثل من شدی Big GrinBig Grin

چند تا سایت دیگه دارم به کسی هم معرفی نردم / مونده رو دستم Big Grin

اعـــــــــــــتراق قشنگی کــردی Heart
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان