هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گرد هيچ مپيچ
دوستان
منم اشتباهات زیادی داشتم اما نه به این سبک ها؛
به طور کل پیشنهاد می کنم وقتی سایتی راه می ندازید اول در ساماندهی ثبتش کنید تا فیلتر نشه،
هر روز هم خودتون از سایتتون بکاپ بگیرید، اصلن به این اکتفا نکنید که هاستینگتون گفته بکاپ روزانه و ...
سعی کنید از هاستینگ های درست و حسابی سرویس بگیرید، اگه می خواین کار موندگاری داشته باشید از هاست رایگان استفاده نکنید. اگر می خواین درباره یک هاست جستجو کنید از تالار webhostingtalk.ir استفاده کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطhashtbandi (۱۳۹۳/۱/۵، ۰۰:۰۷:۱۹ صبح)
سلام.
تاپیک و ایده جالبی بوده.
هم با اعتراف و در میون گذاشتن مشکلات با دیگران آدم سبک میشه و هم با شنیدن مشکلات بقیه ، آدم متوجه میشه که نت و متعلقاتش فقط با یک نفر قهر نمی کنه. سر موقعش به همه پشت می کنه. Big Grin

مشکلاتی که برامون پیش میاد، اکثر نتیجه اینه: آواز دهل شنیدن از دور خوش است.

یک سرویس وبلاگ دهی ، یک سایت اشتراک گذاری، یک انجمن ، یک دانلود سنتر و ... موفق رو می بینیم، میگیم : آآآ، عجب سایت خفنی، چرا من نباید جای مدیرش باشم. شروع می کنیم به ساخت یک سایت و ... بدون در نظر گرفتن مشکلاتی که ممکنه برامون پیش میاد، وسط راه که میرسیم، می بینیم ای دل غافل، چی فکر می کردیم، چی شد؟ Big Grin

اعلام موجودیتم تو نت، از ساخت یک وبلاگ بوده. هر ماه از موضوع وبلاگم زده میشدم می رفتم سراغ یه موضوع دیگه. فکر کنم نزدیک 20-30 تا وبلاگ داشتم که الان چند تاشون، آدرساش رو یادم رفته Big Grin چندتایی حذف شدند Big Grin چند تایی هم متروکه. Tongue

شاید هر مشکلی رو تجربه کردم. از تعطیل شدن سرویس دهنده های رایگان، تا مسدود شدن اکانت. فقط تجربه هک شدن نداشتم. Big Grin

این بین فقط یک کاری نکردم که امسال تابستون وقتی سرم خلوت میشد ، میخوام اون کار رو هم بکنم و به گنجینه تجربیات احتمالا نافرجامم اضافه کنم. Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطhashtbandi (۱۳۹۳/۱/۵، ۰۰:۰۷:۱۳ صبح)
سال جدید اومد و داره تموم میشه، گفتم یه اعتراف دیگه هم اضافه کنم...
چند وقت بود حواسم به سایتهام نبود و زیاد ایمیلمو چک نمی کردم، حالا تا به خودم اومدم، دیدم ای دل غافل، دامین bandarblog.com رو تمدید نکردم و فوری گرفتنش!!!!
سایت کلاً تعطیل شد!!!!
ضمناً پیشاپیش سال 93 رو تبریک میگم، از روی نوار بالای مای بی بی:
11 روز و 07 ساعت و 22 دقیقه و 59 ثانیه تا آغاز سال ۱۳۹۳ هجری خورشیدی باقی مانده است
اين همه خوني كه دنيا بر دل ما مي كند
جاي ما هر كس كه باشد ترك دنيا مي كند
هر زمان گويم كه فردا ترك دنيا مي كنم
چونكه فردا مي رسد امروز و فردا مي كنم

[تصویر:  mahdinews_ir.gif]

شارژ رایتل را از راتل تهیه کنید!!!
با irUR لینک دومتری رو بکن چند حرفی!
پیشنهاد می کنم به این موضوع هم سری بزنید: دامنه های فروشی من - ارزشمند و ملی
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۲/۱۲/۱۸، ۱۳:۴۰:۴۷ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۱۲/۱۸، ۱۴:۱۰:۱۱ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۲/۱۸، ۱۶:۵۲:۰۷ عصر) ، number-one (۱۳۹۲/۱۲/۱۸، ۲۱:۳۱:۱۹ عصر)
دوستان کسی قصد اعتراف کردن و سبک شدن رو نداره؟؟؟
راستی کسایی هستن که به امید پولدار شدن کلی دامنه خریده باشن و آخرش ضرر باشه؟؟؟
اين همه خوني كه دنيا بر دل ما مي كند
جاي ما هر كس كه باشد ترك دنيا مي كند
هر زمان گويم كه فردا ترك دنيا مي كنم
چونكه فردا مي رسد امروز و فردا مي كنم

[تصویر:  mahdinews_ir.gif]

شارژ رایتل را از راتل تهیه کنید!!!
با irUR لینک دومتری رو بکن چند حرفی!
پیشنهاد می کنم به این موضوع هم سری بزنید: دامنه های فروشی من - ارزشمند و ملی
پاسخ
من که کلی دامنه دارم و تا حالا چهارتا سایت زدم و جم کردم حالاهم پنجم هست!
دامنه های:
Mellat.info
Mellat-design.ir
Mellat-forum.ir
Mellat-news.ir
Mellat-theme.ir
Mellat-pic.ir
Mellat-face.ir
Mellat-music.ir
Mellat-movie.ir
Mellat-iran.ir
Ir-En.ir

کلی تو ارشاد علاف شدم و مجوز دامنه گرفتم و فروش نرفت وکم کم
داره اعتبارش تموم میشه،

ولی تصمیم گرفتم نفروشم و نت رو تحریم کنم !!!!
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
نقل‌قول: من که کلی دامنه دارم و تا حالا چهارتا سایت زدم و جم کردم حالاهم پنجم هست!
دامنه های:
Mellat.info
Mellat-design.ir
Mellat-forum.ir
Mellat-news.ir
Mellat-theme.ir
Mellat-pic.ir
Mellat-face.ir
Mellat-music.ir
Mellat-movie.ir
Mellat-iran.ir
Ir-En.ir

کلی تو ارشاد علاف شدم و مجوز دامنه گرفتم و فروش نرفت وکم کم
داره اعتبارش تموم میشه،

ولی تصمیم گرفتم نفروشم و نت رو تحریم کنم !!!!

دامنه هاتون رو در سایت پرشین تولز بزارید برای فروش فکر کنم اگه اونجا فروش نره باید ترشی بندازید (شوخیTongue)
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۲۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۰۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۰۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان