هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین نقشه سایت برای تمام موتورهای جستجو
(۱۳۸۹/۱۲/۳، ۱۸:۱۸:۴۷ عصر)kamkar نوشته است: من همون 15 تومنو با کمال میل میدم...ولی کاش یکم زودتر رسیدگی میکردید...Sad

مگه چه اتفاقی افتاده ؟!
پیام خصوصی بدید رسیدگی میشه

(۱۳۸۹/۱۲/۳، ۱۸:۳۲:۲۳ عصر)mamaly12h نوشته است: يه سوال :
توي اين پلاگين نسبت به پلاگين اصلي چه تغييراتي ايجاد شده ؟

صفحه قبل هم يه نفر پست جديد داده .

صفحه 2 همین پست رو نگاه کنید با شکل توضیح داده شده است
پاسخ
ولي در مورد تفاوت ها و تغييرات توضيح زيادي نوشته نشده .
پاسخ
راحت بگم نسخه اصلی این برنامه هیچی نداره ... من ابتدا رفتم در سایت مای بی بی و نسخه اصلی این برنامه رو دانلود کردم و تمامی مراحل ثبت در گوگل و ... رو گذروندم

یک هفته هم صبر کردم اما بعد زمانی که به قسمت انجمن ها و ارسال ها رفتم دیدم ثبت نشده ... که بعد به حامد جان گفتم و حامد هم زحمت تغییرات این پلاگین رو کشید

این برنامه جوری ینست که من تک تک به شما بگم این موارد تغییر کرده - کارایی پلاگین بهینه کردن فروم شما در گوگل است که نسخه اصلی این کار رو به درستی انجام نمیده اما این پلاگین معرفی شده جوری است که بعد از یک هفته تغییر رو احساس میکنید

قبلا هم گفتم برای من خریداری کردن یا نکردن این پلاگین فرقی نداره اما چون دوست داشتم فروم های مای بی بی در دنیای نت پیشرفت قابل توجه ایی کنند گفتم که این پلاگین رو معرفی کنم

اما خوب بعضی از تغییرات:

شما توسط این پلاگین میتونید 5 دسته سایت بسازید که دلخواه میشه

شما در زمانی که وارد ساخت میشی این گزینه ها را داری:

1- مضوعات تالار
2- ارسال های تالار
3- اطلاعیه های تالار
4- پروفایل کاربران تالار
5- تاین صفحه اصلی

شما مرحله ساخت هر کدام را با فشار دادن یک کلید در زمان 5 ثانیه می سازید و هر بخش را نخواستید نمی سازید

توسط همین پلاگین سایت مپ ها به گوگل و هر سایت دیگه ای با فشار یک کلیک ارسال میشه ، شما نیازی به ربات تکست دیگر ندارید و خیالتان راحته سیستم از طریق هسته ارسال میشه

اطلاعات ارسالی میلیمومی اشتباه نداره و در همان اول معرفی شما حدود 3000 تا 4000 صفحه توی چند ثانیه به گوگل معرفی میکنی

سیسشتم هوشمند گوگل به کسانی که سایتشون را با اصول اصلی معرفی کنن اعتبار ویزه میده و وقتی شما در کمتر از چند ثانیه تمام سیستمت بدون هیچ مصدودیتی ناشی از نداشتن اطلاعات و خطا معرفی میشه شما را حرفه ای تلقی کرده و از 5 ساعت بعد شما با رنک 1 وارد عرصه میشی
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۰۴:۴۳:۰۹ صبح)
(۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۱۹:۵۹:۱۶ عصر)HAMED.RAMZI نوشته است: سیسشتم هوشمند گوگل به کسانی که سایتشون را با اصول اصلی معرفی کنن اعتبار ویژه میده و وقتی شما در کمتر از چند ثانیه تمام سیستمت بدون هیچ مسدودیتی ناشی از نداشتن اطلاعات و خطا معرفی میشه شما را حرفه ای تلقی کرده و از 5 ساعت بعد شما با رنک 1 وارد عرصه میشی

سلام.
یه سوال یعنی اگه این پلاگین نصب بشه فقط بعد از 5 ساعت رنکمون میشه 1..

پاسخ
سایت من قبل از نصب این پلاگین رنکش 2 بود و من چون چنین اتفاقی برام نیوفتاد نمیدونم با قاطعیت جواب بدم اما قطعا چنین چیزی هست که حامد گفته
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۰۴:۴۴:۰۸ صبح)
مای بی بی ایران هم رفت رو هوا با این پول بازی هاش
یادمه پارسال با محمد رحیمی که حرف میزدم این پلاگین براش بی اهمیت بود شاید هم یکی از بی ارزشترین پلاگینهای سایتش
اونموقع ها چقدر زدیم تو سر اون سعید قو که پولکی و فلان بهمانه حالا مای بی بی ایران کاربراش پولکی شدن Dodgy
پاسخ
 سپاس شده توسطIafst.ir (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۱۳:۰۷:۴۳ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۱۴:۰۷:۵۵ عصر) ، c_r_fel (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۱۴:۴۹:۴۱ عصر) ، *Esteghlal* (۱۳۹۰/۱/۸، ۰۵:۱۸:۵۲ صبح)
دوست عزیز چه ربطی به پولکی بودن داره ؟!

شما وقتی یک ساختمانی رو میسازی بعده یک سال مجانی میدی به مردم ؟!

طرف برای این پلاگین زحمت کشیده ، وقتش رو گذاشته ، روش کار کرده و برای همین موارد هم قیمت تعیین کرده - این اسمش پولکی نیست این اسمش تجارت اینترنتی هست ، درآمد اینترنتی

یکی یه پوسته ساده رو ترجمه میکنه خوب میگه 3 هزار تومان و یکی هم سخت ترجمه میکنه و اصلا پوسته طراحی میکنه میده 15 هزار تومان - این اسمش پولکی بودن نیست و بلکه درآمد حاصل از دنیای اینترنت هست

بعضی از قیمت ها من قبول دارم بالا هست اما این حرف شما که همه شدن پولکی غیر قابل باور هست - در مای بی بی هم پلاگین رایگان هست هم پوسته رایگان و هم آموزش رایگان پس یه وبمستر برای داشتن یه انجمن متوسط همه چیز براش مهیا است اما برای بهتر شدن باید خرج کنی و این خرج کردن اسمش تجارت است

یکی از تبلیغات کلیکی درآمد کسب میکنه یکی از تبلیغات بنر سایت های دیگه یکی از بازدید کننده های سایت و یکی هم از این روش درآمد کسب میکنه

وقتی شما چنین حرفی میزنی پس دیگه نباید از یه کاربر معمولی انتظار داشت که چنین حرفی نزنه -
پاسخ
 سپاس شده توسطparsilu (۱۳۸۹/۱۲/۱۲، ۱۹:۴۲:۱۹ عصر)
يه سوال

الان اين امكاناتي كه گفتيد رو هم پلاگين اصلي داره.

تغييرات اين پلاگين كه شما قرار داديد نسبت به اون چيه ؟
پاسخ
تغییراتش رو که خوده حامد گفت

کی گفته این امکانات رو پلاگین اصلی داره ؟! شما اصلا پلاگین اصلی رو نصب کردید ؟!

من تمام مسائل رو گفتم دیگه نمیدونم شما چطوری میگی این مثل پلاگینه اصلیشه

این یه تصویر از سایت مپ من در گوگل:

[تصویر:  kic53m8zasvku2qhbr73.jpg]
پاسخ
سلام.

من الان خودم رفتم پلاگین را از سایت اصلی دانلود کردم . سازگارش کردم به 1.6 . و فایل robots.txt را هم ساختم و بدون هیچ مشکلی دارم سایت مپ میسازم و تو گوگل ایندکس هم شده. فقط برای شما فارسی شده هست که اونم یه ترجمه میخواد فقط مثل بقیه پلاگین ها.

این عکس ایندکس شدن در گوگل که من از پلاگین اصلی استفاده کردم.

[تصویر:  12985420881.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۱۵:۰۲:۱۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان