هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین نقشه سایت برای تمام موتورهای جستجو
با سلام

با توجه به تجربه بنده هيچ كدام از اين مسائل نميتونه تاثير محسوس داشته باشه

من تقربيا همش را گذروندم ولي الان همش را غير فعال كردم و ترجيح دادم ماي بي بي ام ساده كارش را انجام بده

متاسفانه تمامي پلاگين ها داراي مشكل و ايراد هاي بزرگ هست و هر كدومشون يه سازي براي خودش ميزنه

پيشنهاد ميكنم زياد روي اين پلاگين ها حساسيت نشان نديد و براي بهينه سازي كار را به گروه هاي حرفه اي بسپاريد

آقاي رحيمي پيشنهاد بنده هست براي كساني كه از لحاظ مالي مشكلي ندارند

توي ايران فروم مطالب در كمتر از چند دقيقه در گوگل ايندكس مي شود

موفق باشيد

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۱۱/۲۸، ۰۲:۳۸:۰۰ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۲/۴، ۰۸:۴۶:۲۶ صبح)
(۱۳۹۰/۱۱/۲۸، ۰۲:۳۳:۲۱ صبح)محمد نوشته است: با سلام

با توجه به تجربه بنده هیچ كدام از این مسائل نمیتونه تاثیر محسوس داشته باشه

من تقربیا همش را گذروندم ولی الان همش را غیر فعال كردم و ترجیح دادم مای بی بی ام ساده كارش را انجام بده

متاسفانه تمامی پلاگین ها دارای مشكل و ایراد های بزرگ هست و هر كدومشون یه سازی برای خودش میزنه

پیشنهاد میكنم زیاد روی این پلاگین ها حساسیت نشان ندید و برای بهینه سازی كار را به گروه های حرفه ای بسپارید

آقای رحیمی پیشنهاد بنده هست برای كسانی كه از لحاظ مالی مشكلی ندارند

توی ایران فروم مطالب در كمتر از چند دقیقه در گوگل ایندكس می شود

موفق باشید
دقیقا با دوست عزیزمون موافق هستم البته من ادرس انجمنشون رو پیدا نکردم ولی منم همین مشکلات رو داشتم و در آخر به یه نکته رسیدم و اونم اینه که عجله نکنید و آرام ومنظم مطلب ارسال کنید اون وقت متوجه خواهید شد گوگل هوشمند تر از این حرف هاست که با یه پلاگین بخواد مسیرش رو عوض کنه من الان گوگل سئو را هم غی فعال کردم و فقط لینک هام رو به html تبدیل کردم فقط نکتهای که باید بگم این هست که به هیچ وجه به استایل اصلی دست نزنید تغییر لینک ها و... شاید برای کوتاه مدت تاثیر داشته باشد ولی در دراز مدت تاثیر ندارد

اگه شما مطالب رو به صورت دست اول قرار بدین هیچ مشکلی پیش نمی یاد ولی مشکل اصلی این است که بیشتر وب مستر ها فقط کپی پست میکنن گوگل هم که خر نیست نفهمه میاد متن رو میخونه و شما رو جزو اخرین ها قرار میده

یه پیشنهاد برادرانه بهتون دارم و اونم اینه که اگه تو کاری تخصصی ندارین واردش نشین چون کار رو خراب میکنین و سرمایه و هزینه خودتون رو هم از بین میبرین اول از همه ببینید واسه چی میخواین سایت داشته باشین فقط واسه کلاس کار هست یا نه میخواین اطلاعاتتون رو بادیگران شیر کنید اگه چیزی ندارید بی خیال بشین یا برین یه سایت تفریحی بزنید که چهار تا جوک و... بزارید ملت بیان ببین و دلشون شاد شه اگر هم تخصص دارین که رو تخصصتون کار کنید و مطمئنا این جوری به در آمد هم میرسد

ببخشید اگه تند گویی کردم امید وارم ناراحت نشوید من برادرانه نصیحت کردم

به امید موفقیت شما دوستان گرامی
محمد رضا قائدی
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطPersia1 (۱۳۹۲/۳/۲۹، ۱۵:۳۲:۰۴ عصر)
دوستان این پلاگین سایت مپ به صورت رایگان موجوده و من دارم ازش استفاده میکنم
پاسخ
معلومه رایگان هستش عزیزم،در ضمن پلاگین گوگل سئو فوق العاده مهمه و باید روش حساب کرد،چطور ازش کار بکشی مهمه
پاسخ
سلام دوست عزیز
من این پلاگین رو میخوام
آیا روی بازدیدکنندگان هم تاثیر داره؟
چون بیشتر کار ما با سرچ هست یعنی با سرچ هست که مطالب ما بیشتر بازدید پیدا میکنه
یه نگاه به انجمنم بنداز
بعد نصبش چطوری هست؟
سخت که نیست مشکلی که نداره؟
اگه اینجور که میگید باشه من طلبه خریدش شدم پولشم مشکل نداره

خوب به ما هم معرفیش کن ببینیم چه خبره
پاسخ
این پلاگین بصورت رایگان همینجا موجود هست. سرچ کنید پیداش میکنین
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۵۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۴۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۲۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان