هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین نقشه سایت برای تمام موتورهای جستجو
نقل‌قول: 2- ورژن جدید با قبلی تفاوت چندانی نداره - یعنی مثل پلاگین معمولی نیست که نسخه 1 با نسخه 2 خیلی تفاوت داشته باشه چون کارایش شناختن شما به جستجوگرهاست - وقتی شما شناخته شدی و هر روز آپدیت شدی دیگه ورزن قدیم و جدید نداره - فکرم نکنم ورزن جدیدی حالا حالاها بیاد
منظورم از ورژن ، ورژن مای بی بی هست مثلا اگه 1.8 یا 2 یا هر ورژنی دیگه بیاد اگه نشه سازگارش کرد باید بازم هزینه جدا بدیم ؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسطghanari (۱۳۸۹/۱۲/۱۲، ۱۷:۰۸:۱۱ عصر)
خـیـر
پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۱۱/۲۲، ۱۴:۱۵:۰۰ عصر)
نقل‌قول: - الان سایت من و سایت حامد 3000 لینک به گوگل معرفی کرده و حدود 500تا مطلب قانونی قرار داره - این یعنی فان ست و مترجمین ایرانی یکی از معتربرترین سایت های ایرانی هستن -
من میدونم الآن یه مقدار عصبانی هستی ولی

اون 3000 لینک یعنی چی؟یعنی اون Submitted?
و اون 500 مطلب قانونی چیه؟یعنی Indexed ؟
من نمیدونم دارم میپرسم عصبی نشوConfused

ببینید من الآن از Google Seo استفاده کردم و یه سایت با آدرس رایگان دارم که نزدیک یک ماهه با کمک کاربرام براش هاست خریدم(یعنی ببینید که 1000 تومن هم پول چیزی نداده این آدمBig Grin) ولی خب از وقتی پلاگین Google Seo رو ریختم این وضیعت سایتمه
میخوام بدونم یعنی منظورتون اینه که این پلاگین باعث میشه کرم و نرم افزار مخرب وارد هاستم بشه؟
یا اینکه من فقط به شکل عجیبی خوش شانسم که اینطوری ایندکس شدم و این غیرممکنه؟

عکس:
[تصویر:  bpdsqylhwnmhnklmi0x.jpg]
http://mx-g.com/images/bpdsqylhwnmhnklmi0x.jpg
پلاگین Google Seo مشکلی داره؟ یا این پلاگین نسبت بهش برتری خاصی داره؟HuhHuh
پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۱۱/۲۲، ۱۴:۱۴:۴۸ عصر)
خدا خیرت بده حامد - اینم کامنت خوده حامد ، دیگه فکر کنم از ارزش این پلاگین باخبر و آگاه شدید -
پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۱۱/۲۲، ۱۴:۱۴:۳۹ عصر)
بله دوستان عزیز این پلاگین خیلی عالی هست. من خودمم الان این پلاگین رو نصب کردم.و خیلی عالی هست
به همه ی شما دوستان هم پیشنهاد میکنم که این پلاگین رو نصب کنید. البته شما نصب کنید و یا نه به من ربطی نداره نه چیزی به من میرسه نه کم میشه فقط خواستم بهتون بگم که این پلاگین عالی هست.. مطمئن باشید که هیچ ضرری نمیکنید. و کلا سود هست.فکر نکنم که که پولشم خیلی به کسی فشار بیاره.در برابر کاری که انجام میده. و مطمئنا همه شما ارزوی اینو دارید که موضوعاتتون توی گوگل ایندکس بشه پس این بهترین راه هست.که سریع ایندکس بشین.HeartHeart

من ياور يقين و عدالتم من زندگي ها خواهم ساخت، من خوشي هاي بسيار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمين خواهم کرد، زيرا شادماني او شادماني من است.(کوروش کبير)
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۱/۲۲، ۱۴:۳۰:۲۲ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۲۶، ۱۷:۵۷:۲۱ عصر)
خیلی خوبه حامد جان من سایت مپ های زیادی رو تست کردم اما متاسفانه هیچ کدوم از جنریتور ها کامل نیستند و باگ زیاد دارند
به نظر من یه مقدار قیمت این محصول بالا هست و چون مای بی بی و تمام پلاگین ها تا الان رایگان بوده 15 تومن یه مقدار زیاده یه مبلغی ازش کم کنید من نفر اولی هستم که تهیه می کنم
البته ارزش کار شما خیلی بالاتر از 15 هزار تومن هست ...

بعد از 2 سال مهاجرت کردم به vb و از شر mybb خلاص شدم

همینطور پشتیبانی ضعیف و مدیران مغرور تک پشتیبان mybb
پاسخ
 سپاس شده توسطBSE (۱۳۸۹/۱۲/۳، ۰۱:۳۰:۵۰ صبح) ، ghanari (۱۳۸۹/۱۲/۱۲، ۱۷:۱۱:۴۹ عصر)
شما اگر هم تهیه کنید متاسفانه دیگه اول ، دوم و ... نیستید
قیمت همونی است که قبلا گفته شده و بحث هم قبلا سره قیمت و ارزش این پلاگین شده
پاسخ
 سپاس شده توسطIafst.ir (۱۳۸۹/۱۲/۳، ۰۲:۲۴:۴۳ صبح)
(۱۳۸۹/۱۲/۳، ۰۱:۴۵:۵۹ صبح)funset نوشته است: شما اگر هم تهیه کنید متاسفانه دیگه اول ، دوم و ... نیستید
قیمت همونی است که قبلا گفته شده و بحث هم قبلا سره قیمت و ارزش این پلاگین شده

چرا می زنی حالا ... Big Grin
به هر حال هر کسی آزاد هست نظرش رو بده ...
البته ما ایرانی متاسفانه همیشه آماده خور هستیم و حاضر نیستیم برای زحمات دیگران هزینه کنیم در هر حال ارزش کار این دوستمون محفوظ هست اما این همه پلاگین نوشته شده برای مای بی بی این همه پلاگین فارسی سازی سازی شده و رایگان هست ایشون هم نمی گیم رایگان به هر حال وقت گذاشته اما می شه خیلی مناسب تر برای دوستان قرار می دادند بر فرض مثال برای کسی که فرومش روی گیگفا با یه دامنه 5 هزار تومنی هست به نظر شما 15 تومن زیاد نیست ؟ یا حتی اگه به این سایت مراجعه کنیو و لیست پلاگین های مای بی بی رو ببینید متوجه می شید با پرداخت 7 هزار تومن می تونید چه پلاگین هایی رو دانلود کنید
خیلی ها هم نظر بنده بودند توی این تاپیک شاید جای بازنگری داشته باشه ...

بعد از 2 سال مهاجرت کردم به vb و از شر mybb خلاص شدم

همینطور پشتیبانی ضعیف و مدیران مغرور تک پشتیبان mybb
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۳، ۰۳:۱۱:۲۱ صبح)
من همون 15 تومنو با کمال میل میدم...ولی کاش یکم زودتر رسیدگی میکردید...Sad
پاسخ
يه سوال :
توي اين پلاگين نسبت به پلاگين اصلي چه تغييراتي ايجاد شده ؟

صفحه قبل هم يه نفر پست جديد داده .

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان