هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین نقشه سایت برای تمام موتورهای جستجو
من خب زیر سوال نمیبرم ارش این پلاگین رو ولی همون Google Seo که هست
چند نمونه برتری این نسبت به اون رو بگید
من با اینکه روزی 5 تا آدرس عوض مکنم همه هم آدرس رایگان ولی بازم سر این Google seo نزدیک 1000 صفحم ایندکس شده

و sitemap ش رو هم هم یاهو قبول کرده هم بینگ

برتری این رو توضیح بدیدمن که نه ولی خب کسی که حس کنه نیاز داره میخره
پاسخ
 سپاس شده توسطghanari (۱۳۸۹/۱۲/۱۲، ۱۶:۵۵:۴۵ عصر)
توضیح کامل:

دوستان این پلاگین توسط حامد رامزی آماده شده است تا دیگر این مشکل قدیمی مای بی بی حل بشه ، شما توسط این پلاگین تمامی صفحات سایت خود را بدون داشتن حتی کوچکترین دانشی نصبت به الگوریتم های هسته معرفی می کنید

همانطور که می دونید سایت های زیادی هستند که بابت این کار پول های هنگفتی از دارندگان سایت میگیرند ولی بعد از مدتی که نقشه سایت قدیمی میشه ریتینگ گوگل پایین میاد (خطاب به کاربرانی که فکر میکنن با نصب یه پلاگین و چنتا حرکت نقشه سایت نصب میشه - برای نصب کامل نقشه سایت بدون هیچ نقصی باید هزینه پرداخت کنید حتما - از قدیم هم به همین نحو بوده)

این پلاگین این دسترسی رو به شما میده که گوگل یا هر سایت دیگری زیر و بم سایت شما رو به عنوان یک حرفه ای بشناسه ، به همین منظور این پلاگین قدرتمند ترین پلاگین مای بی بی است

برای مشاهده آمار ثبت شده و مراحل کار این پلاگین و پی بردن به قدرت آن عکس های زیر را ببینید

[تصویر:  hfg3w2r17h7dng81zy65.jpg]

[تصویر:  exz2iwz739bc2red237u.jpg]

[تصویر:  687yrbloyzvstc1c9tn.jpg]

[تصویر:  sc1dtimk44jv1vgv2j0n.jpg]

[تصویر:  a5lsr01mvmt5neaqu0.jpg]

[تصویر:  37u2oolsv0mv93vdkfs.jpg]

[تصویر:  y25pdcfiki5wirvmo5.jpg]

[تصویر:  mczliifq0cij6iopamh.jpeg]
پاسخ
 سپاس شده توسطamir.01 (۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۰۴:۲۵:۳۸ صبح) ، GIGBA (۱۳۸۹/۱۱/۱۹، ۰۸:۵۳:۳۵ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۱/۲۲، ۱۵:۰۱:۰۴ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۱۵:۰۳:۲۲ عصر) ، *Esteghlal* (۱۳۹۰/۱/۸، ۰۵:۰۲:۱۳ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۵/۶، ۰۱:۲۸:۱۲ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۲۶، ۱۷:۵۳:۰۱ عصر)
(۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۰۳:۱۱:۱۸ صبح)funset نوشته است: توضیح کامل:

دوستان این پلاگین توسط حامد رامزی آماده شده است تا دیگر این مشکل قدیمی مای بی بی حل بشه ، شما توسط این پلاگین تمامی صفحات سایت خود را بدون داشتن حتی کوچکترین دانشی نصبت به الگوریتم های هسته معرفی می کنید

همانطور که می دونید سایت های زیادی هستند که بابت این کار پول های هنگفتی از دارندگان سایت میگیرند ولی بعد از مدتی که نقشه سایت قدیمی میشه ریتینگ گوگل پایین میاد (خطاب به کاربرانی که فکر میکنن با نصب یه پلاگین و چنتا حرکت نقشه سایت نصب میشه - برای نصب کامل نقشه سایت بدون هیچ نقصی باید هزینه پرداخت کنید حتما - از قدیم هم به همین نحو بوده)

این پلاگین این دسترسی رو به شما میده که گوگل یا هر سایت دیگری زیر و بم سایت شما رو به عنوان یک حرفه ای بشناسه ، به همین منظور این پلاگین قدرتمند ترین پلاگین مای بی بی است

برای مشاهده آمار ثبت شده و مراحل کار این پلاگین و پی بردن به قدرت آن عکس های زیر را ببینید

[تصویر:  mczliifq0cij6iopamh.jpeg][/align]

سلام

این که دوستان بخواهند یک پلاگین رو 5 10 یا 500 بفروشه به من هیچ ازتباطی ندارد

ولی سواستفاده از این که ممکن است دوستان اطلاعات زبانشون کم باشه یک چیز دیکست

در عکس زیر

اون تیک سبز رو با هر سایت مپ میشه گرفت

در مورد عکس دوم

این پیغام رو با معرفی کردن هر سایت مپ با سایت میشه گرفت و فقط پیغام داده که شما یک سایت مپ به صورتی دستی به سایت Ask معرفی کردید نه چیز بیشتری

عکس سوم

URLs in web index

مهم هست که توی عکس شما معلوم نیست و اگر زیر اون عدد 2220 رو دقت کنید نوشنه که فقط 28 عدد از لینک های شما ایندکس گوگل شده ( از سایت مپتون )

عکس چهارم
هیچ چیز خاصی نیست

در مورد عکس پنجم و اخر هم

[تصویر:  mczliifq0cij6iopamh.jpeg]
هم داره میگه شما توسط گوگل یک سایت مپ درست کردید فقط و هیچ مهم و خاصی نیست

-----------------------------------------

اینم دیدنش خارج ار لطف نیست
http://community.mybb.com/thread-83141.h...+generator

==========================================================

دوستان من رو اشتباه نگیرید من نمیخوام بگم این پلاگین الکی و یا کار خاصی انجام نمیده من به شحصه دوست دارم هر چیزی رو که به وب سایتم کمک کنه حتی اگر ناچیز باشه امتحان کنم / من فق یک توضیح در مورد عکس ها دادم وگرنه من با پلاگین کار نکردم و نمیتونم تایید یا ردش کنم

موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطpeymanpbl (۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۱۶:۱۸:۵۰ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۱۱/۲۲، ۱۴:۵۲:۲۳ عصر) ، R0D3N4 (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۲:۲۶:۱۴ صبح) ، *Esteghlal* (۱۳۹۰/۱/۸، ۰۵:۰۳:۵۶ صبح) ، mybb1 (۱۳۹۰/۲/۵، ۱۴:۱۶:۵۱ عصر) ، mirnejati (۱۳۹۰/۵/۳، ۱۷:۲۴:۲۳ عصر) ، kamran0080 (۱۳۹۲/۵/۸، ۲۳:۳۳:۳۴ عصر)
متاسفم براتون - خواهشا وقتی از ارزش این پلاگین باخبر نیستید اسپم ندید
آقا برین رایگانش رو نصب کنید ... والا
واسه همین روزه اول ، مطلب رو به همراه عکس نزاشتم تا شماها این پلاگین رو که قدرتمندترین پلاگین مای بی بی هست به سخره نگیرید و ارزش زحمات و کاری که روی این پلاگین شده رو پایین بیارید مثل آب خوردن

من تمام تلاشم رو کردم که مای بی بی در دنیای مجازی پیشرفت کنه و تمامی فروم های سرچ شده توسط گوگل با مای بی بی بیاد بالا اما اینگار بعضی از وبمسترها اصلا نمیدونن گوگل چیه و نقشه سایت چیه - هرچی رایگان باشه نصب میکنن - حتی نقشه سایت که حساس ترین پلاگین مای بی بی هست

این پلاگین رو نصب نکنید - برید و رایگانش رو نصب کنید - چند ماه دیگه هم آمار فرومتون و مخرب ها و کرم های اینترنتی رو با آغوش باز بپزیرید - من توی اون تاپیک گفتم که اصلا این آموزش و نصب رو قبول ندارم - چون دوستون دارم میگم - چون pars یا سایر بزرگان مای بی بی اگه خوب بود میتونستن چند ماه پیش ارائه اش بدن ، دردسره بدی رو برای خودتون میخرید

مثل این میمونه که شما میخواین یه ساختمانی بسازید و میگید هرچی سیمان و بتن و تیرآهن و میلگرد ارزون داری تو بازار بگیر و ساختمون رو بساز - شاید روزای اول ذوق زده بشید اما چند ماه دیگه ساختمون رو سرتون خراب میشه

دلسوزی فایده ایی نداره - من به شخصه وظیفم بود اطلاعات رو در اختیارتون بزارم - دیگه باقیش بماند
پاسخ
یه سوال داشتم.

این پلاگین فقط مطالب سایت را لینک میکنه یا مثل سایت های رایگان که سایت مپ میسازند پروفایل کاربران را نیز لینک میکنه ؟ اگر فقط مطالب سایت را لینک کنه خیلی عالی هست چون پروفایل کاربران زیاد اهمیتی نداره
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۱۸:۰۹:۰۱ عصر) ، ghanari (۱۳۸۹/۱۲/۱۲، ۱۷:۰۲:۳۹ عصر)
اول بگم که وقتی شما سایتتون رو معرفی میکنید چند روز طول میکشه تا گوگل لینک های شما رو بررسی کنه و به شما پیام بده نه مثل آموزش رایگان که گفتید خیلی زود جواب میده - از همین زود جواب دادنش معلومه چه خبره

فقط بخش انجمن ها و ارسال ها به گوگل و سایر جستجوگرها مثل یاهو و ... معرفی میشه - گوگل سئو چنین مشکلی رو داره اما این پلاگین خیر -

بدی ما اینه که برای پیشرفت نمیخوایم هیچ هزینه ایی بدیم - نه پول قالبی - نه پول آموزشی - نه پوله پلاگینی - هیچی - میخوایم مفت کار کنیم و یهو بشیم خدااااااااااا

آره اونایی که مخ فروم و کدنویسی هستن آره نیازی به پرداخت چیزی ندارن اما به شخصه خودم رو مثال میزنم که من اطلاعاتم 100 درصد از فروم نیست واسه همین باید خرج کنم تا بهره ایی نصیبم شه
پاسخ
من خودم میخوام از این پلاگین استفاده کنم . چون خوده شما دارید استفاده میکنید ازتون سوال میکنم تا بعد از بررسی پلاگین را بخرم.

1- چن تا صفحه را میتوان لینک داد منظورم تا 5 هزار که گوگل تایید میکنه را میشه لینک داد.
2-برای ورژن های آتی هم باید هزینه جدا بپردازیم.
3-با نصب این پلاگین نیاز به نصب google seo نیست ؟
4-آیا شما تاثیری با نصب این پلاگین داشته اید.؟

دوست عزیز ناراحت نشی اینقدر سوال میکنم چون میخوام مطئن بشم که با رایگان ( منظورم سایت ها که رایگان میسازند .) فرقی زیاد داره یانه.

در ضمن اون آموزشی که من گفتم فقط برای کسانی بود که از سایت های رایگان استفاده میکردند و گوگل به درستی آنها را معرفی نمیکرد.
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۱۸:۲۷:۲۲ عصر) ، R0D3N4 (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۲:۲۷:۱۸ صبح)
1- الان سایت من و سایت حامد 3000 لینک به گوگل معرفی کرده و حدود 500تا مطلب قانونی قرار داره - این یعنی فان ست و مترجمین ایرانی یکی از معتربرترین سایت های ایرانی هستن -

2- ورژن جدید با قبلی تفاوت چندانی نداره - یعنی مثل پلاگین معمولی نیست که نسخه 1 با نسخه 2 خیلی تفاوت داشته باشه چون کارایش شناختن شما به جستجوگرهاست - وقتی شما شناخته شدی و هر روز آپدیت شدی دیگه ورزن قدیم و جدید نداره - فکرم نکنم ورزن جدیدی حالا حالاها بیاد

3- جفت پلاگین بهتره نصب باشه چون هیچ مغایرتی باهم ندارن

4- بلی اما من خیلی وقت نیست نصب کردم - نتیجه این پلاگین رو بعده یک الی دو هفته به چشم خواهی دید - من به تمامی تازه کارها میگم که خوشحال نباشید مثلا نفرات آنلاین شما 100 نفره - چون کاربر آنلاین ثابته - آدم باید چشمش و حواسش به مهمان ها باشه - به تعداد مهمان ها

من سایتم قبله بسته شدن روزانه حدودا 1500تا مهمان داشت اما بعده باز شدن دوباره فروم به 350 الی 400تا تقلیل یافته - چون کل فروم رو ریسیت کردم

بله - نصب این پلاگین خیلی توفیر داره
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۱۷:۵۱:۵۳ عصر)funset نوشته است: متاسفم براتون - خواهشا وقتی از ارزش این پلاگین باخبر نیستید اسپم ندید
آقا برین رایگانش رو نصب کنید ... والا

من تمام تلاشم رو کردم که مای بی بی در دنیای مجازی پیشرفت کنه و تمامی فروم های سرچ شده توسط گوگل با مای بی بی بیاد بالا اما اینگار بعضی از وبمسترها اصلا نمیدونن گوگل چیه و نقشه سایت چیه - هرچی رایگان باشه نصب میکنن - حتی نقشه سایت که حساس ترین پلاگین مای بی بی هست

جالبه که پول گرفتن و فروش یک پلاگین هم دلسوزی حساب میشه

اصلا به من ربطی نداره موفق باشید
پاسخ
این پلاگین توسط حامد رامزی معرفی شده و پول به حسابه ایشون میره نه من

گفتم اشتباه کردم که چنین پلاگینی رو معرفی کردم - باید چیزای مفت و مجانی گذاشت

برای همینه که وبمسترها بعده مدتی به سمت VB کشیده میشن چون مجبورن از همون اول پول پرداخت کنن تا آخر - واسه همین چیزای جالبتری به چششنون میخوره چون همون قدری که پول بدی آش میخوری - مای بی بی هم در ایران با این شرایط سکون میمونه -
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۱/۲۲، ۱۵:۰۶:۱۵ عصر) ، ghanari (۱۳۸۹/۱۲/۱۲، ۱۷:۰۶:۵۱ عصر) ، naslpedia.com (۱۳۹۱/۱۱/۱۰، ۱۱:۳۷:۱۰ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان