هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین نقشه سایت برای تمام موتورهای جستجو
اوکی

من به شما توهین نکردم اما اینگار شما ...

موردی نداره - سعی میکنم مثل سایر مدیران با بن کردن و با عصبانیت و یا اصلا پاسخ ندادن سوالات و مشکلات کاربرها رفتار کنم

از بی احترامی شما نسبت به خودم ناراحت نشدم چون هر کسی یه شخصیتی داره - مقصر اصلی خودم بودم که این پلاگین رو در مای بی بی معرفی کردم - چون من و حامد تنها افرادی بودیم که از این پلاگین در ابتدا استفاده میکردیم

سعی میکنم از این به بعد پلاگین های رایگان معرفی کنم که طرف یا خودم براش مثلا 3 ماه جون کندیم که بعد نه توهینی بشنویم نه فحشی و همه هم اعتبار بدن و به به و چه چه کنند و دلخوری هم پیش نیاد

یا علی
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۱۶:۵۵:۵۹ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۷/۱۱، ۲۰:۴۹:۳۱ عصر)

چون سره 10 دقیقه گوگل شمارو معرفی و ایندکس کرد گفتم دوست عزیز

این پلاگین بعد از یه هفته شما رو ایندکس میکنه نه سره 10 دقیقه - همین یکی از مشکلات این پلاگین هست که در صفحات قبل توضیح بابتش داده شده

پلاگینی بهینه سازی که سره 10 مین کل فروم شما رو بررسی و ایندکس کنه معلومه چه پلاگینی هست - من واقعا موندم شما خودتون رو هم دارید گول میزنید
[/quote]

ببنید اینجا یه تالار گفتگو درباره مشکلات مای بی بی هست و اصلا هم قصد خراب کردن و پایین آوردن زحمت های دیگرا را نداریم. بلاخره یا شما درست میگید یا کسایی که انتقاد دارند درست میگند یا هیچ کدومBig Grin

آقا حامد فقط اومدن با عکس گفتن این پلاگین باعث میشه این کار را انجام بده.
خوب دقیقه بیان بگند چه فرقی بین این و اصلی داره . شما فقط از روز اول گفتید این پلاگین خوبه . در خوب بودنش هیچ شکی نیست چون اگه خوب نبود خود گوگل سایت مپ را هیچ وقت معرفی نمیکرد ( منظورم الگوریتمش هست ).
.
در ثانی در تنظیمات مدیریت وظایف میشه تعیین کرد که چه روزی و چه ساعتی و چه دقیقه و ماهی این فعالیت انجام بشه . شاید برای شما جوری تنظیم شده که بعد از یک هفته سایت مپ جدید ساخته و آپدیدت بشه . همچنین هنوز تمام صفحات من ایندکس نشده من از 900 ارسالی که تو انجمن هست 750 تا به گوگل معرفی شده و حدود 350 تاش ایندکس شده شاید این تعدادی که ایندکس شده از قبل بوده .

در آخر شما به زبون بچه مدرسه به ما بگو که ما متوجه بشیم. شاید شما زبانهای زیادی بلد باشیدBig Grin
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۲/۵، ۱۶:۴۴:۰۸ عصر)funset نوشته است: اوکی

من به شما توهین نکردم اما اینگار شما ...

موردی نداره - سعی میکنم مثل سایر مدیران با بن کردن و با عصبانیت و یا اصلا پاسخ ندادن سوالات و مشکلات کاربرها رفتار کنم

از بی احترامی شما نسبت به خودم ناراحت نشدم چون هر کسی یه شخصیتی داره - مقصر اصلی خودم بودم که این پلاگین رو در مای بی بی معرفی کردم - چون من و حامد تنها افرادی بودیم که از این پلاگین در ابتدا استفاده میکردیم

یا علی

من قصد توهين به شما رو نداشتم.

فكر كنم سوء تفاهم كوچكي رخ داده .
واقعاً عذر خواهي ميكنم ازتون اگر توهيني از من صورت گرفته.

من تنها از طرز ادبيات شما در ارسالي كه پيش از اين داشتيد معترض بودم .

باز هم تشكر ميكنم از پاسخ دهيتون . و مطمئناً شما به فكر پيشرفت ماي بي بي و توسعه و بهتر شدن انجمن هاي ماي بي بي هستيد .

باز هم شرمنده از پست قبليم.
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۱۶:۵۶:۵۷ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۱۷:۰۱:۲۶ عصر)
بهترین راه برای شناخت این پلاگین گذاشتن تصویر بود چون قبلا هم گفتم و حامد هم گفت که این پلاگین یه پلاگین بهینه هست و مثل سایر پلاگین ها نیست که بشه در یه خط توضیح داد که مثلا فلان کارایی رو داره

پلاگین بهینه پلاگینی هست که مطالب شما رو منظم و به گوگل معرفی میکنه و گوگل بعد از شناسایی و بررسی شما رو ایندکس میکنه و اگر مطلبتون تک باشه و کپی از جای دیگه نباشه وقتی سرچ کنید مطالب و فروم شما در اولین صفحه گوگل میاد

خوب پلاگین اصلی همین کار رو انجام میده اما با نواقصی - اولا تمامی مطالب شما رو به درستی بررسی نمیکنه و تمامی فروم شما رو ایندکس نمیکنه - شما رو به عنوان یه سایت حرفه ایی تلقی نمیکنه و از همه مهتر شما رو وادار به این نمیکنه که هر از چن دگاهی بررسی کنید لینک های فرمتون رو

چون ممکنه لینک شما مورد داشته (خراب باشه) و بعد گوگل شما رو در لیست سیاه قرار بده اما این پلاگین هر از گاهی از شما میخواد که بخش پروفایل یا مطالب و ... رو فعال سازی و رسمبیت کنید

چون من وقتی این پلاگین رو نصب کردم و رنک سایتم در گوگل 2 بود برای همین هیچ حرفی از پیچ رنک نزدم چون نمیدونم چنین چیزی هست یا خیر اما حامد در توضیحات این پلاگین گفت که هست

در آخر اگه بخوام جمع آوری کنم حرفام رو و کلی بگم بهینه سازی کامل شما در گوگل ، ایندکس کردن تمامی مطالب شما در گوگل ، حرفه ایی دونستن سایت شما توسط گوگل ، آپدیت کردن و اطلاع از تمامی لینک ها و رسمبیت

در حال حاضر فان ست با معرفی 5000 خورده ایی در گوگل به عنوان یه حرفه ایی تلقی میشه که چنین کاری با نسخه اصلی غیرممکن هست

هرگز در گفته هام از هیچ کاربری نخواستم که این پلاگین رو خریداری کنید و اگه به کامنت های اول برگردید که گفتم هر کسی دوست نداره خریداری کنه از نسخصه اصلیش استفاده کنه چون بازم از هیچی بهتره و باعث پیشرفت فروم های مای بی بی در دنیای نت میشه

الانم میگم مختار هستید - من این پلاگین رو معرفی کردم نه خوده حامد و این کار رو کردم چون دوست دارم وقتی توی گوگل یه مطلبی سرچ میشه فروم مای بی بی بیاد بالا

اگر توان خرید یا متقاعد به خرید نیستید از گوگل سئو و پلاگین اصلی نقشه سایت حداقل استفاده کنید اما دیگه باقیش با خودتون هست

حامد هم خواهد آمد و توضیح انشالله خواهد داد - فقط یه درخواست ازتون دارم که تا چیزی رو به چشم ندید خرابش نکنید و ارزشش رو پایین نیارید

نمیگم از طرز برخورد بعضی از دوستان ناراحت نشدم آره شدم چون انتظارم از یه وبمستر خیلی بیشتر از یه کاربر معمولی در دنیای مجازی هست

موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطIafst.ir (۱۳۸۹/۱۲/۶، ۰۳:۱۷:۱۳ صبح)
دوستان ممنون میشم یکی نسخه ی معمولی این پلاگین رو برای ما قرار بده[تصویر:  139fs108574.gif]
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۲/۸، ۰۱:۰۹:۵۱ صبح)persiavip نوشته است: دوستان ممنون میشم یکی نسخه ی معمولی این پلاگین رو برای ما قرار بده[تصویر:  139fs108574.gif]

اینم لینک دانلودش
با 1.6 نیز هماهنگ شده

برای ساختن فایل Robots.txt من نمونش را داخل فایل دانلود گذاشتم ولی اون برای انجمن خودم هست به این تاپیک برو و تغییرات توش اعمال کن
لینک

بازم به نظر من پلاگین را بخری بهتره .
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۱۲، ۱۶:۳۵:۴۹ عصر) ، sam70 (۱۳۸۹/۱۲/۲۳، ۱۵:۵۰:۱۰ عصر)
دستت درد نکنه
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۲/۵، ۱۴:۳۷:۲۰ عصر)hamidtbt نوشته است: سلام.

من الان خودم رفتم پلاگین را از سایت اصلی دانلود کردم . سازگارش کردم به 1.6 . و فایل robots.txt را هم ساختم و بدون هیچ مشکلی دارم سایت مپ میسازم و تو گوگل ایندکس هم شده. فقط برای شما فارسی شده هست که اونم یه ترجمه میخواد فقط مثل بقیه پلاگین ها.

این عکس ایندکس شدن در گوگل که من از پلاگین اصلی استفاده کردم.

[تصویر:  12985420881.jpg]

سلام

من این پلاگین رو نصب کردم و حالا چیکار باید بکنم ؟ سایت مپ از کجا لینک بدم ؟

مراحل بعد از اکتیو کردم پلاگین رو اعلام میکنید

ممنون
پاسخ
شما ابتدا به آدرس زیر میری.
https://www.google.com/webmasters
سپس با نام کاربریت وارد گوگل وبمستر میشی از دکمه add a site سایت خود را معرفی میکنی

بعد به یکی از 4 روش زیر

Add a DNS record to your domain's configuration

Link to your Google Analytics account

Upload an HTML file to your server

Add a meta tag to your site's home page

باید فایلی که گوگل میده را اضافی کنی روش سوم راحت و بهترین هست منم روش سوم را توضیح میدم

روش سوم

وقتی روش کلیک کنید زیرش یه پنجره باز میشه که باید فایل موجود را دانلود و سپس در هاستت آپلود کنی

1 Download this HTML verification file. [google1eb7cccc403a43d1.html]

Upload the file to http://your site.com/

Confirm successful upload by visiting http://your site.com/google1eb7cccc403a43d1.html in your browser.

در آخر روی این دکمه باید کلیک کنی
Click verify below
اگر مراحل را درست رفته باشی وارد تنظیمات گوگل وبمستر میشی

بعدش آدرس سایتی مپی که با پلاگین ساختی را بهش میدی .
پاسخ
مشکل همینه که من پلاگین رو نصب کردم و اکتیو حالا چطور باهاش سایت مپ بسازم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان