هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاسف برای جامعه مای بی بی بخاطر وجود www.mybbhelp.ir
این هم قسمت بی ربط پست کاربر وفادار ایشون LittleGirl که میگه:
و به قول سعدی شیرین سخن:
در خانه اگر کس است یک حرف بس است

اصلا این شعر چه ربططی به موضوع مورد بحث داشت
لطفا این رو هم اضافه کنید که
[تصویر:  24.gif]
پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد
[تصویر:  24.gif]

ببخشید بله ملا علی می فرمایند : هر کس به من نکته ای بیاموزد مرا بنده خویش ساخته است.
خوب حالا یه سوال ما داریم در مورد پلاگین بحث میکنیم ما اصلا حرفی از آموزش ها زدیم؟؟؟ اصلا توی پلاگین به کسی یا چیزی آموزش داده میشه؟ یا پول تولید میشه
اگه به آموزش باشه که اینجا هم از اونجا پلاگیناش بیشتره هم آموزشاش لطفا وقت بزارید پستا رو با دقت بیشتری بخونید البته آدمای زیادی مثل شما توی مای بی بی پنگونی بودند مثل همین PARS خودمون که خیلی با سعید جون دوست بودن ولی آخرش تمام زحمتاشون به بار رفت پیشنهاد میکنم زیاد به مای بی بی پنگونی وفادار نباشید چون احتمالا در چند روز آینده محروم می شوید!
 سپاس شده توسطpl_ugin (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۹:۲۷:۱۵ عصر) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۹:۳۶:۴۰ عصر) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۹:۴۳:۴۷ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۹/۴، ۲۱:۴۰:۵۱ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۹/۴، ۲۲:۴۱:۱۶ عصر) ، moro1374 (۱۳۸۸/۱۲/۵، ۱۷:۱۵:۳۹ عصر)
این لینک رپیدشیر

http://rapidshare.com/files/312046066/sa..._.zip.html

امیدوارم که درست باشه Smile
اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان در رسیدن به هدفت موفق بودی!
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند!
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست!
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می خواهد!
 سپاس شده توسط™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۹:۳۶:۴۳ عصر) ، moro1374 (۱۳۸۸/۱۲/۵، ۱۷:۱۵:۴۶ عصر)
این کاربر کاربر خوبی هستن فقط متاسفانه اقا سعید رو زیاد جدی گرفتن و فکر میکنن ایشون حکیم ابولقاسم (دور از جون) هستن
خب دوستان من خودم یه مسئله رو در اونجا مطرح کردم و اقا سعید پیغام خصوصی دادن و گفتن این پستو نذار و گفتن اخطار و این پستو نذار ولی بعدش باز من گذاشتم Big Grin
پست در مورد وی بی بود که یکی از کاربران در موردش پرسید و من راهنماییش کردم ولی سعید اقا گفتن که پاکش کن و البته یادمه سه بار گذاشتم و ایشون دوباره پاک کردن Big Grin
آموزش ها که خب بهتره درموردش صحبت نکنیم Big Grin
واقعا یه چیز رو به راستی میگم که اگر پشتیبانی به نام محمد نداشتند بیشتر از این ها خاک میخورد Wink
این رو جدی دارم میگم
چون من واقعا ایشون راهنمایی خواستیم انجام دادن و همیشه بدون حاشیه بودن فقط خدا به خیر کنه ایشونم بن نشن Huh

سعید اقا فقط یه چیز رو جدی بهت میگیم کمی به خودت بیا و (گربه نرقصون) چون واقعا اگر خودتون رو دین دار میدونید گرفتن پولی برای پلاگین رایگان اون هم از کسانی که ساده لوح هستند خدایی نکرده عذاب وجدان خودتونو شامل میشه و دیگه از پسش بر نمیاین

نذارید انقدر در این تاپیک سر این بحث ها باز بشه چون هم باعث خورد شدن اعصاب خودتونه و هم به خاطر گرفتن پول از کاربران واقعا جدیه جدی عذاب وجدان بدی شما رو میگیره که پشیمون میشین که چرا انقدر دنبال هزینه برای پشتیبانی و غیره بودید
هیچ کسی حتی دشمن ترین دشمن ها هم دوست نداره شما از این حرفا ناراحت باشین ما همگی میخوایم شمارو آگاه کنیم گرچه شما خودت عاقلی ولی کمی تفکر کن و ببین اخه چه سودی میبری از این پولها !!!

اما در ته قضیه میدونم که اینها یاسی به گوش ... خوندنه !!!!!!!!!!!!!!!!
 سپاس شده توسط™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۹:۴۵:۰۹ عصر) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۹:۴۷:۰۸ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۹/۴، ۲۱:۴۲:۳۷ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۹/۴، ۲۲:۴۱:۴۷ عصر)
نقل‌قول: پون من واقعا ایشون راهنمایی خواستیم انجام دادن و همیشه بدون حاشیه بودن فقط خدا به خیر کنه ایشونم بن نشن Huh
فکر نکنم این بنده خدا هم زیاد دوام بیاره .... من با آقای محمد راستکار آقازاده برخوردی نداشتم ولی دمشون گرم انصافا به دور از حاشیه کارهاشون رو انجام میدن و معلوماتشون هم زیاده ... بگذریم ....

نقل‌قول: نقل قول از SaeedGH:
حتماً می‌دانید که با توجه به نوشتن مشخصات بنده و مطلب توهین آمیزی که نوشتید قانوناً این حق را دارم که درخواست اعاده حیثیت کنم. (گذشته از اینکه ارزشش را دارد یا خیر)
اگر آن تاپیک توهین آمیز را از سایت خود پاک کنید وقایع گذشته نادیده گرفته می‌شود.
اگر کسی قرار باشه اعاده حیثیت کنه آن ما هستیم نه شما جناب غلامیان ...
که پولهای زبان بسته مردم رو برای پلاگین ها و قالبهای رایگان گرفته اید ...

و باید پول تک تک کاربران رو پس بدید ...
مطمئنا اون روز خواهد رسید Wink
[تصویر:  mybbsig.php]
 سپاس شده توسطReza (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۹:۴۸:۴۶ عصر) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۹:۵۳:۲۷ عصر) ، pl_ugin (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۹:۵۷:۵۹ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۹/۴، ۲۱:۴۵:۴۸ عصر)
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
واقعا جالبه
من هنوز نمیدونم وقایع گذشته چی بوده که ایشون میخوان من رو ببخشن !!!
ولی اینکه من به کاربرانم گفتم که از پستی که از ایشون تقدیر شده تشکر کنند بده؟؟؟؟ Tongue
اصلا تقدیر و تعریف از کسی بده؟؟؟
شما با رفتارتان و توهین هایتان به دیگران فکر نمی کنم که حیثیتی برایتان مانده باشد که بخواهید اعاده حیثیت نمایید!!!!
Cool
 سپاس شده توسط™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۴، ۲۰:۰۴:۵۳ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۹/۴، ۲۱:۴۵:۴۶ عصر)
به به ....
بسی خندیدیم .... بسی حال کردیم .... دمتــــــــــان المنّت بادا .... Big Grin
من ایشون رو فقط فکر میکردم که فقط پول مردم بی زبون رو میگیرند ....
فکر نمیکردم سست عنصر هم باشند ...

ایشون حتی یک دقیقه هم روی حرفش نمی مونه ...
تا چند دقیقه پیش عنوان تاپیک بود ( MKGUL چیست ... معنی MKGUL ) ....
در امضاش نوشته بود »» MKGUL »» یعنی کسی که به قوانین اخلاقی پایبند نیست ...
و عنوان تاپیک رو به (چه کسانی فضای وب را نا امن می‌کنند؟) تغییر داده .... Big GrinBig Grin
از قدیم و ندیم گفتن آدم نادان اول کاری انجام میده و بعدا بهش فکر میکنه ...
این هم اول چیزی مینویسه و بعدش ویرایشش میکنه ...
ولی تا بحث اعاده حیثیت پیش اومد زود متن ها رو ویرایش کرد تا من اعاده حیثیت نکنم ...
ولی آقای غلامیان انقدر این کارها رو با ما کردی و صفحه ها رو ذخیره کردی که من هم از خودت یاد گرفتم تا کوچکترین چیزی رو ذخیره و برای خودم آرشیو کنم ....

اگر قراره اعاده حیثیت بشه من اولین نفر خواهم بود ... این رو بهت قول میدم آقای مدیر مای بی بی پنگوئنی ...
[تصویر:  mybbsig.php]
 سپاس شده توسطIACbook (۱۳۸۸/۹/۴، ۲۰:۴۲:۵۵ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۴، ۲۱:۰۶:۵۲ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۹/۴، ۲۱:۴۵:۴۳ عصر) ، moro1374 (۱۳۸۸/۱۲/۵، ۱۷:۱۸:۴۹ عصر)
مرسی

بنده نیز چنین تصوری داشتم و صفحات زیادی را ذخیره نمودم.
اما پست بنده همچنان استوار در انجمن هایمان پابرجاست و فکر نمیکنم نیازی باشه تغییری توش بدم.
آقای سعید خان بنده مردانه حرفی را زده ام و تا آخرش هم روی حرفم می ایستم.مگر اینکه شما کاری کنید که نظرم نسبت به شما عوض بشه Big Grin Tongue
شما هم یاد بگیرید که روی کلامتان استوار باشید و بدانید شما هزاران شاکی دارید که همه به حق از شما شاکی هستند ...
می توانید درخواست اعاده حیثیت نمایید. مشکلی نیست.
 سپاس شده توسط™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۴، ۲۰:۱۵:۵۰ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۹/۴، ۲۱:۴۵:۴۱ عصر)
سعید عزیز شما اگر واقعا ناراضی هستید از این برخوردها به جای اینکه چندین نفر که از شما شاکی هستند رو اصلاح کنید به فکر اینکه خودتون اصلاح کنید باشید

من خودم خدارو میپرستم
در مورد دین هیچ وقت در مورد دین کسی اظهار نظر نکنید

اگر کسی خداپرست باشه و بیا پول مردم رو بخوره خوبه ؟
اگر کسی خداپرست باشه و بیاد یه شی رو که رایگان به دستش رسیده رو هزینه روش بذاره و به دست مردم بده این میشه خداپرست ؟

سعید عزیز یه چیزی رو به شما بگیم و اونم اینه که بدونید خر رنگ کردن و جای قناری فروختن کار هر کسی نیست و این پول ها از گلوی یک ادم پایین نمیره

لطفا برای کسانی که بن شده اند دلیل درست بیاورید و قانع کنید
لطفا برای سوالهای بی جواب دلیل بیارید
لطفا برای اینکه پلاگین رایگان رو با پول میفروشین دلیل بیاورید

مطمئن باشید دلایلی نخواهید داشت و شرمگین میشین

این تاپیک میتونست همون اول با پسم محمد تموم بشه ولی نشد میدونین چرا ؟
نه واقعا میدونین ؟

چون :

چون بچه ها دل پری ازتون دارن

بازم میدونین چرا ؟

چون:

چون همیشه کارهای بی دلیلی انجام میدین که باعث دلخوری بچه های مای بی بی شده بوده و اگر هم دلیلی داشته باشه یه دلیل تراشی بیهوده هست میدونین بازم چرا ؟

چون :

هیچ وقت یه انسان با وجدان نمیاد پلاگین رایگان رو پولی کنه و به مردم بفروشه
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۴، ۲۱:۲۲:۱۶ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۹/۴، ۲۱:۴۵:۳۹ عصر) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۴، ۲۲:۵۱:۰۲ عصر)
دوستان به نظر من سایت فوق ارزش نداره که بیش از این ها در موردش بحث شود و بهتره که همگی با هم در پشتیبانی مای بی بی ایران سهیم باشیم تا بلکه بتوانیم بعنوان گسترش دهنده مای بی بی ایرانی تنها سایت موجود در این زمینه را حمایت کنیم.
مرسی
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۹/۴، ۲۱:۴۶:۰۴ عصر)
درود
نقل‌قول: نقل قول از SaeedGH:
حتماً می‌دانید که با توجه به نوشتن مشخصات بنده و مطلب توهین آمیزی که نوشتید قانوناً این حق را دارم که درخواست اعاده حیثیت کنم. (گذشته از اینکه ارزشش را دارد یا خیر)
اگر آن تاپیک توهین آمیز را از سایت خود پاک کنید وقایع گذشته نادیده گرفته می‌شود.
ما مشخصات شما را ننوشتیم و تنها به نام کاربری شما بسنده کردیم. اما چون خودتان دوست داشتید همه نام واقعیتان را بدانند، حالا به نام واقعی خطاب می کنند. نمی دانم شاید شما بین سعیدق و نام واقعی خود تفاوتی قائل هستید و آن ها را دو شخصیت می دانید.
صحبت های شما کاملا مستند در بایگانی دوستان زیادی موجود است.
مطالب توهین آمیزی ارسال نشده است. شما وقتی باران می بارد چه بخواهید چه نخواهید خیس می شوید حالا می خواهید فکر کنید که باران نمی بارد؟!! Exclamation
وقتی حرفی زدید و همه دوستان نمونه دارند چرا آن ها را تکذیب می کنید؟!
هر کس چیزی را که دیده بیان می کند، آیا کسی مطلب اضافه ای بیان می کند؟
خوبی MyBB Iran اینه که فضای این تاپیک برای بیان مطالب باز است چه به نفع ما باشد و چه به ضرر ما. شما که همه را در سایت خود محروم کردید اما در صورت تمایل می توانید از حساب کاربری خود در این سایت اضافه کنید که من قبلا از این حساب شما به خاطر کمکی که در گذشته به من داشتید سپاس گزاری کرده ام.
حساب شما: http://community.mybbiran.com/user-30.html
نقل‌قول: نقل قول pl_ugin
اگر کسی خداپرست باشه و بیا پول مردم رو بخوره خوبه ؟
اگر کسی خداپرست باشه و بیاد یه شی رو که رایگان به دستش رسیده رو هزینه روش بذاره و به دست مردم بده این میشه خداپرست ؟

حرف جالبی زدید. انسانیت و داشتن وجدان به دین است؟ هر کس دین دار است انسان خوبی است؟ پس آقای سعیدق به این امتیاز خود افتخار کنید چون خیلی ها از داشتن آن بی بهره هستند.

نقل‌قول: نقل قول pl_ugin
لطفا برای کسانی که بن شده اند دلیل درست بیاورید و قانع کنید
لطفا برای سوالهای بی جواب دلیل بیارید
لطفا برای اینکه پلاگین رایگان رو با پول میفروشین دلیل بیاورید
چون بچه دل پری ازتون دارن
اگر دلیلی داشتند که خوب بود. از بحث های مستند مطرح شده مشخص می باشد. نمونه محرومیت کاربر MyBB.Iran در سایتشان
- همان طور که گفتم خیلی ها حرف برای گفتن دارند اما حرفی نمی زنند.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسط™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۴، ۲۲:۵۰:۴۰ عصر) ، pl_ugin (۱۳۸۸/۹/۵، ۰۰:۲۷:۰۸ صبح) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۵، ۰۰:۳۷:۴۷ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان