هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاسف برای جامعه مای بی بی بخاطر وجود www.mybbhelp.ir
ولی خودمونیم
مدیر مای بی بی پنگوئنی mybbhelp.ir جناب Saeedgh هر چیش هم بد باشه سرعت عملش خیلی خوبه .... میگید نه ؟؟؟؟

عکس زیر رو ببینید ... بنده خدا KAMDIN عضو نشده محروم شد

Big Grin

[تصویر:  mybbhelp_kamdin_banned.gif]
[تصویر:  mybbsig.php]
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۸/۹/۵، ۰۰:۵۸:۲۷ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۵، ۰۰:۵۹:۳۳ صبح) ، jalal.m (۱۳۸۸/۹/۵، ۰۰:۵۹:۴۵ صبح) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۵، ۰۱:۰۲:۰۲ صبح) ، Pars (۱۳۸۸/۹/۵، ۰۱:۴۲:۴۰ صبح) ، amirreza78 (۱۳۹۱/۶/۲۸، ۱۱:۱۱:۲۵ صبح)
به نظر من محمد جان
کم اورده این طور نیستBig Grin
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۸/۹/۵، ۰۱:۰۷:۱۵ صبح) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۵، ۰۱:۱۴:۵۸ صبح)
نقل‌قول: : نظرسنجی در مورد خدمات غیر رایگان
با سلام

خدمات وی پی اس بسیار عالیست ، بنده بسیار راضی ام Smile

در مورد خدمات افزونه های پولی و ... امکاناتی که به انجمن اضافه میشود در مقابل هزینه اندکی که دریافت میشود حرفی برای گفتن باقی نمی گذارد Heart

در مورد پشتیبانی قراردادی هم رضایت من 100٪ میباشد چون تا حالا تیم پشتیبانی چیزی برای موفقیت تالار کم نذاشتند

و اما پیشنهاد من :‌ سعی کنید مسائل امنیتی را بیشتر کنید تا احتمال اینکه کسی بتونه از افزونه ها و ... که جزو خدمات غیر رایگانه رایگان بهره ببره کم تر بشه این جوری حقوقی افرادی که افزونه را خریداری میکنند بیشتر رعایت میشه

اجازه بدید مثالی بزنم تا منظورم بیشتر روشن بشه : همه می دانیم که یکی از برترین آنتی ویروس های جهان آنتی ویروس محبوب کسپراسکی میباشد ، آیا تا به حال دلیل محبوبیت بیش از حد این آنتی ویروس در جهان را از خود پرسیده اید ؟
استفاده کم از منابع سیستم ؟ سرعن اسکن بالا ؟ اینترفیس مناسب ؟ تمام این ها درست است ولی یکی از مهم ترین دلایل این است که این آنتی ویروس در هر بار اتصال به سرور کسپراسکی برای آپدیت کلید برنامه را چک میکند و اگر کاربری از کلید های غیر مجاز و اصطلاحا بلاک لیست شده استفاده کرده باشه آنتی ویروسش غیر فعال میشه ! این یعنی اینکه کسپراسکی برای کاربرانی که هزینه لایسنس را می پردازند احترام زیادی قائله و نمی زاره که حقوقشون پایمال بشه Checkmark ولی برعکس کسپراسکی ، ناد 32 که همین جوری با یوزرنیم و پسورد های تو اینترنت تا قیامت میشه ازش استفاده کرد Big Grin خیلی از بحث مای بی بی منحرف شدیم ببخشید Shy

منظورم من از مثالی که در بالا زدم این نبود که تیم پشتیبانی مای بی بی خدای نکرده برای کسانی که هزینه افزونه را می پردازند ارزش چندانی قائل نیست ، بلکه منظورم این بود که امیدواریم شاهد اقدامات بهتری در این زمینه باشیم (همه می دانیم که در یک Windows Application خیلی بهتر میشه مساول امنیتی رو رعایت کرد تا یک Web Application)

در پناه حق باشید
یکی نیست بهشون بگه مای بی بی مفته شما چرا دارید هرس میخورید بابا اگه میخای بازار تو نت بزنی برو یکم کار کن یه فروشگاه انلاین بزن واس خودت اگه المانی ها میدونستن که اقای غلامیان وامثالهوم میخام ما بی بی رو پولی کنن کل واجمعین مای بی بی رو جمع میکنن

نقل قول بالا هم که میدونید کجاست
 سپاس شده توسطjalal.m (۱۳۸۸/۹/۵، ۰۱:۰۷:۴۸ صبح)
سلام،

این اسم کنار kamdin منم Big Grin

KeyvaN94

هنوز منو نمیشناسه...بن نکرده....آخه انصافی سایتشون چیزی نداره....Rolleyes

راستی دوستان کسی MohrD نمیشناسه؟؟Huh

به نظرتون بهتر نیست بهش بگیم به مای بی بی ایران بیاد و کنار ما باشه؟؟!

[تصویر:  ycqj9saacutptr7ouknm.jpg]
 سپاس شده توسطjalal.m (۱۳۸۸/۹/۵، ۰۱:۰۷:۵۱ صبح) ، ZEUS (۱۳۸۸/۹/۵، ۰۱:۰۹:۳۵ صبح) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۵، ۰۱:۱۵:۵۸ صبح)
نقل‌قول: این اسم کنار kamdin منم Big Grin

KeyvaN94
خوش اومدی عزیزم ولی شما یه یوزر دیگه ساختین کهBig Grin الان هم ان لاین هستید اونجاTongue
 سپاس شده توسطd3adlY (۱۳۸۸/۹/۵، ۰۱:۱۵:۲۴ صبح)
من kamdin نیستم وحید جان...

من گفتم اسمی که کنار اسم kamdin هست من هستم......
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۸/۹/۵، ۰۱:۲۰:۲۴ صبح) ، jalal.m (۱۳۸۸/۹/۵، ۰۱:۴۲:۵۳ صبح)
(۱۳۸۸/۹/۵، ۰۱:۰۶:۵۰ صبح)KeyvaN نوشته است: سلام،

این اسم کنار kamdin منم Big Grin

KeyvaN94

هنوز منو نمیشناسه...بن نکرده....آخه انصافی سایتشون چیزی نداره....Rolleyes

راستی دوستان کسی MohrD نمیشناسه؟؟Huh

به نظرتون بهتر نیست بهش بگیم به مای بی بی ایران بیاد و کنار ما باشه؟؟!

[تصویر:  ycqj9saacutptr7ouknm.jpg]
درود
من ابتدای کار مای بی بی ایران به ایشان پیشنهاد همکاری دادم و حرف هایی زده شده اما بعد نفهمیدم چه شد!
زمانی که من پیشنهاد دادم ایشان مدت زیادی می شد که در مای بی بی هلپ محروم بود ولی در زمان کوتاهی بعد از آن پیشنهاد از محرومیت بیرون آمد.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۸/۹/۵، ۰۱:۴۸:۰۱ صبح) ، d3adlY (۱۳۸۸/۹/۵، ۰۱:۵۴:۳۸ صبح) ، pl_ugin (۱۳۸۸/۹/۵، ۰۱:۵۹:۱۶ صبح)
عجب ....

(۱۳۸۸/۹/۵، ۰۱:۰۶:۳۷ صبح)vahidq نوشته است:
نقل‌قول: در پناه حق باشید
یکی نیست بهشون بگه مای بی بی مفته شما چرا دارید هرس میخورید بابا اگه میخای بازار تو نت بزنی برو یکم کار کن یه فروشگاه انلاین بزن واس خودت اگه المانی ها میدونستن که اقای غلامیان وامثالهوم میخام ما بی بی رو پولی کنن کل واجمعین مای بی بی رو جمع میکنن

نقل قول بالا هم که میدونید کجاست

خب مگه نمیدونستید دوستان ؟

تا حالا کسی برای مای بی بی فروشگاه این چنینی نزده بود ولی برای اولین بار افتتاح شد تو ایران اون هم در مای بی بی پنگوئنی Big Grin

شما اون نظر سنجی رو بردارید چون باعث میشه همه به اون سایت شما شک کنن که این همه وقت نظر سنجی نبود یهو چی شد نظر سنجی اومد

خب چه میشه کرد اگر این جا ما چیزی نمیگفتیم خب راستیتش شما راحت میتونستین بدون نظر سنجی به ادامه ی کارتون برسید Tongue

سعید عزیز صفحه ی قبل هم گفتم شما هم شکی نیست که داری این ها رو تک تک مطالعه میکنی هیچ کسی هم قصد توهین به شما رو نداره و نخواهد داشت اما باز هم همگی میگیم به خودت بیا و کیسه ندوز به خدایی که خیلیا میپرستنش قسم این کیسه روزی نشتی میده و الان پول هست ولی بعدا چیزی جز یه گونی ارزن برات نمیشه و پشیمون میشی که چرا انقدر این بساط پولو این چیزها رو را انداختین

اگر این تندی ها رو دارین میبینین به دلیل اینه که خودتون اون چیزی که از خودتون ساختین رو پیش همه خراب کردید
اینترنت اگر جای تجارت هم باشه جای تجارت چیزای رایگان نیست و اگر شما دارید پلاگینی رو که رایگانه رو یه تغیرات کوچیک توش میدیو میذاری تو انجمن بدون که چند برابر اون از شما گرفته میشه و خودتون از کاراتون پشیمون میشید و ناراحت میشید که چرا پلاگین ها رو میفروختید
انقدر هم ساده با مسئله ی بن کردن افراد برخورد نکن

پسر خوب اینجا ایرانه نه امریکا و نه این ور و اونور که شما جو مای بی بی سنترال گرفتتون و میای خیلی از چیزهای توی انجمنت رو پولی میکنی
اخه 500 تومن چه ارزشی داره که برای یه کد داری از یه کاربری که ناچاره اون کد رو برداره و استفاده داری 500 تومن بی ارزشو میگیری ؟؟

من فقط امیدوارم ما که اینجا داریم همه طوره میگیم تا شما از این کارات دست بکشی که واقعا هم گفتم اینها یاسی به گوش ... خوندنه !!!!!

همگی به شما اعتماد کردن و اون چه که در پس خودشون بوده رو در اختیار شما گذاشتن و انقدر راحت مثل یه دکمه برمیدارین و بن میکنین ؟

خب حداقل به خودت فکر کن و ببین چه قدر اینجا صداقت هست که کسی بهت توهین نکرده و فقط داریم می ایستیم جلوی این همه کارهای اشتباهی که برای پلاگین و اموزش ها و هزینه ای کردن یه سری چیز ها کردین

ابراز تاسف هم بکنم که حیف حداقل پشتیبانی رسمی سایتش در حال حاضر بستس و باز نمیشه و انگار منحل شده هست و متاسفانه اعتماد زیادی به شما داشتن و بعید میدونم کسی فکر میکرد انقدر به دنبال پول و غیره باشید اما سعید جان انقدر در گوش این و اون روضه نخون
اینجا کسی از این و اون خط نمیگیره اگر یه نفر بود اره اگر دو نفر بود اره اگر 5 نفر بود اره ولی دیگه نه این همه ادم اومدن دارن جلوت می ایستن

یک پیشنهادی از ما به شما و یه نصیحت و اونم اینه که دیگه شما خودت رو پشتیبانی مای بی بی ندون بلکه خودت رو تاجر معاملات بین بانکی پنگوئنی بدون و بهتره کم کم دیگه برید سراغ کاسبی بازار و یه هفت هشت تا چرتگه هم بخرین
گرچه راه های زیادی برای به دست اوردن هزینه هایی که میخوای بگیری هست
شما اینجا رو با بازار اشتباه گرفتی Big Grin

میبینی که مشتاقانه همه و همه هی دقیقه به دقیقه میان تواین تاپیک پست میذارن و مینویسن در مورد انجمن شما و شرایطش که دارین اعمال میکنین پس کمی تفکر کنید
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۸/۹/۵، ۰۱:۵۳:۰۵ صبح) ، d3adlY (۱۳۸۸/۹/۵، ۰۱:۵۴:۵۳ صبح) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۵، ۱۹:۲۴:۱۱ عصر)
سلام.
دوستان بهتر نیست بحث یک طرفه رو بس کنید؟
اگر این یک دادگاهه که می خواید توش MybbHelp.ir ( البته فقط مدیرش رو ! ) زیر سؤال ببرید و نقد کنید و هر احتمالی که می دادید رو به یقین تبدیل کنید ، فکر کنم باید متهم هم حضور داشته باشه تا از خودش دفاع کنه!
نه حدودا 55 بار این بنده خدا رو له کنید! تازه بدون دلایل مستند ( البته برخی از دلایل با آوردن یک تصویر تقریبا مستند شده اند! اما بقیه ... ) ...

فکر کنم کم کم پشتیبان های فارسی اکثر سیستم های رایگان و نال شده دارن همدیگر رو می کشند! و این به ضرر همه است! ...

Dodgy Dodgy Dodgy Exclamation Exclamation
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۹/۵، ۰۳:۴۲:۱۰ صبح) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۵، ۱۱:۴۵:۴۸ صبح) ، d3adlY (۱۳۸۸/۹/۵، ۱۲:۰۰:۴۴ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۵، ۱۴:۲۰:۳۷ عصر)
(۱۳۸۸/۹/۵، ۰۲:۵۲:۱۰ صبح)Mr. Master نوشته است: سلام.
دوستان بهتر نیست بحث یک طرفه رو بس کنید؟
اگر این یک دادگاهه که می خواید توش MybbHelp.ir ( البته فقط مدیرش رو ! ) زیر سؤال ببرید و نقد کنید و هر احتمالی که می دادید رو به یقین تبدیل کنید ، فکر کنم باید متهم هم حضور داشته باشه تا از خودش دفاع کنه!
نه حدودا 55 بار این بنده خدا رو له کنید! تازه بدون دلایل مستند ( البته برخی از دلایل با آوردن یک تصویر تقریبا مستند شده اند! اما بقیه ... ) ...

فکر کنم کم کم پشتیبان های فارسی اکثر سیستم های رایگان و نال شده دارن همدیگر رو می کشند! و این به ضرر همه است! ...

Dodgy Dodgy Dodgy Exclamation Exclamation
درود

من در ارسال شماره 50 از ایشان دعوت کردم موضوع را همین جا پیگیری کنند.
نقل‌قول: وقتی حرفی زدید و همه دوستان نمونه دارند چرا آن ها را تکذیب می کنید؟!
هر کس چیزی را که دیده بیان می کند، آیا کسی مطلب اضافه ای بیان می کند؟
خوبی MyBB Iran اینه که فضای این تاپیک برای بیان مطالب باز است چه به نفع ما باشد و چه به ضرر ما. شما که همه را در سایت خود محروم کردید اما در صورت تمایل می توانید از حساب کاربری خود در این سایت استفاده کنید که من قبلا از این حساب شما به خاطر کمکی که در گذشته به من داشتید سپاس گزاری کرده ام.
حساب شما: http://community.mybbiran.com/user-30.html
در مای بی بی ایران هنوز حسابی محروم نشده است و هر کس می تواند ازادانه چیزی را که می داند مطرح کند.
اما در مای بی بی هلپ با گذشتن از خفقان شدید و محروم بودن همه، هر ارسال ناخوشایند در کمترین زمان ویرایش یا حذف می شود.
پس بهتر است بحث جایی باشد که محیطش خفقان نباشد.

با سپاس از شما

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۸/۹/۵، ۰۳:۰۷:۴۴ صبح) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۵، ۱۱:۰۶:۱۶ صبح) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۵، ۱۱:۴۵:۳۷ صبح) ، d3adlY (۱۳۸۸/۹/۵، ۱۲:۰۰:۵۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان