هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاسف برای جامعه مای بی بی بخاطر وجود www.mybbhelp.ir
نقل‌قول: فکر کنم در این مورد شما هم وجه اشتراکی با سعیدق دارید. او هر کلمه ای را به هرکس نسبت می دهد و به عقیده دیرگان توهین می کند. شما هم به نژاد افراد توهین می کنید!!! فکر نمی کنید همه ایرانی هستیم؟

بله همه ايراني هستيم ولي باز متوجه نشديد
جناب MKGUL گفتند خبر نداري منم گفتم بله درست ميگيد چون ترك نيستم ( زبان تركي )

در كل براي هر سه سايت باقي مانده آرزوي موفقيت ميكنم ( ماي بي بي ساپورت-فارسي-ايران )

اميدوارم چه در عرصه ماي بي بي و در تمامي مراحل زندگي موفق باشيد

شاد باشيد
ای مردم!
شما تمام كودكی خود را در آرزوی بزرگ شدن به سر میبريد و دوران پس از آن را در حسرت بازگشت به كودكی میگذرانيد!
سلامتی خود را فدای مال‌اندوزی میكنيد و سپس تمام دارايی خود را صرف بازيابی سلامتی مینماييد!
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۷:۵۶:۵۴ عصر) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۹:۲۰:۱۰ عصر) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۷:۱۳ صبح) ، moro1374 (۱۳۸۸/۱۲/۵، ۱۶:۵۵:۴۶ عصر)
سومین تصویر از لیست کاربرانی که حرف راست زدند و محروم شدند

[تصویر:  mybbhelp_banned3.gif]

نقل‌قول: من هنوز محروم نشدم
توی این لیست هم نشدید ؟؟؟؟
Exclamation
پس به زودی میشید ..........Big Grin
------------------------------------------

شاید مدیر مای بی بی پنگوئنی mybbhelp.ir با دیدن این تصاویر وجدانش به درد بیاد البته اگر بدونه وجدان چی هست و توی اون وجود بی وجودش کمی وجدان باشه .... کاربرانی که بدون دادن حتی 1 پست و به خاطر حرف راست زدن و باج ندادن به ایشون محروم شدند ....

------------------------------------------

این لیست در حال تکمیل شدن میباشد
[تصویر:  mybbsig.php]
 سپاس شده توسطpl_ugin (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۸:۳۹:۲۰ عصر) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۷:۱۴ صبح) ، moro1374 (۱۳۸۸/۱۲/۵، ۱۶:۵۵:۵۴ عصر)
درود
یه چیز خوبی که SaeedGh به من یا دادند تهیه نمونه مستند از همه بحث ها بود.

صحبت های اخیر SaeedGh
http://www.mybbiran.com/upload/uploads/1342209298.jpg
پاسخ من:
نقل‌قول: من یک جمله از pm را به دلیل اینکه به اعتقادات کاربر pars مربوط می‌شد و ایشان مستقیماً در این قضیه دخالت نداشتند مطرح نکردم اما فکر می‌کنم با توجه به مطرح شدن این موضوع در سایت‌های دیگر لازم است چند نکته‌ی کوچک را اضافه کنم:

- کاربر pars خودشان سابقاً اعلام کرده بودند که به خدایی که دیده نمی‌شود اعتقاد ندارند و به بنده پیشنهاد کردند بجای عبادت کورکورانه، کتاب‌هایی مثل "مهدی شمشیری" (در تمسخر امام زمان)، "چه کسی خدا را می‌راند" (در تمسخر و باطل خواندن خدا) و چند کتاب ممنوع ‌الچاپ دیگر را که همگی توهین به مقدسات ما می‌باشد مطالعه کنم تا به آیین شیطان پرستی روی بیاورم و رستگار شوم! (برخی از عناوین به قدری شرم‌آور بود که نتوانستم در اینجا نقل کنم). من در ابتدا تصور می‌کردم که اینها تنها حرف است و امروزه کسی نمی‌تواند چنین طرز فکری داشته باشد. اما با صحبت‌هایی که با pars داشتم متوجه شدم این قضیه برای ایشان جدی است و تنها نگرانی‌شان این بود که طوری برای اعتقاداتشان تبلیغ کنند که سایرین در مقابل آن جبهه نگیرند. برای مثال زمانی افزونه‌ی قرآن را در سایتشان قراردادند که ساعت‌ها در چت در رابطه با انسان‌های کم فکری که یک کتاب عربی را می‌پرستند موعظه می‌کردند! با توجه به اینکه این موضوع به کاربر pars مربوط می‌شد و من نمی‌خواستم ایشان بخاطر داشتن چنین اعتقاداتی - آن هم در قرن ۲۱ - مورد تمسخر دیگران قرار بگیرند، جمله‌ی مربوط به اعتقادات ایشان را در ارسال اول این تاپیک ننوشته بودم.

من خیلی چیز به شما گفتم که آن ها را نمی گویید و باز آن چه را که به نفع شماست می گویید. یادتان است که گفتم نمی خواهم در این مورد با شما صحبت کنم اما خودتان اصرار کردید؟!
من افزونه قرآن را در این انجمن قرار دادم چون به دین مسلمانان ایرانی احترام می گذارم و مطمئن هستم خیلی از آن ها از کتاب خوندن چیزی نمی دانند.
حتما می دانید یکی از مراحلی که عقل بتواند تصمیم درست بگیرد داشتن اطلاعات کافیست. نمی دانید!!!

در ضمن من هیچ وقت شما را به شیطان پرستی و غیره دعوت نکردم، باز از چند مورد استفاده سوء می کنید.

نقل‌قول: - خوشبختانه موضوعی که در سایت mybbiran مطرح شده اگرچه اکثر مطالب آن -اعم از نقل‌قول‌هایی که از طرف بنده نوشته‌اند و اعمال و گفته‌هایی که به من نسبت داده‌اند- کذب محض است و آنقدر از اخلاق و اعتقادات من فاصله دارد که نیاز به تکذیب از طرف بنده ندارد، اما حداقل می‌تواند معیاری باشد برای قضاوت در مورد اخلاق، ادب و منش این دوستان.
شما خیلی چیز ها را تکذیب می کنید.
تمام نقل قول های شما نمونه مستند از سایت شماست باز تکذیب می کنید؟؟!
هر چه که در مخالفت با شما باشد و در سایت شما قرار بگیرید به راحتی حذف یا ویرایش می شود و قسمت هایی که به نفع شماست نگه می دارید. این معنای همان تکذیب برای شماست.
متاسفانه با وجود نمونه های مستند بسیار، دروغ دیگری از طرف شما آشکار شد اما مایل به عمومی کردن این نمونه ها نیستم و نمونه های مطرح شده تا همین جا برای شما کافیست.

نقل‌قول: جالب اینجاست که کاربر MKGUL بوده کار اشتباهی انجام داده و از اعتماد بنده سوءاستفاده کرده است اما الان با مطرح کردن موضوعات و اتهامات دروغین قصد دارد خود را صاحب حق و من را مسبب کاریکه انجام داده نشان بدهد! همانطور که قبلاً نیز گفتم بر خلاف تصور این دوستان، من نگران انتشار این چند فایل‌ نیستم و انتشار آنها را به طرق مختلف می‌توان جبران کرد!
نقل‌قول: نگرانی من برای خود این دوستان است که در مورد دیگران شایعه پراکنی می‌کنند؛ اعمال و گفته‌های جعلی خودشان را به ناحق به آنها نسبت می‌دهند و در حقیقت می‌خواهند یک اشتباه را با اشتباه دیگری جبران کنند. Sleepy چند کاربری که در mybbiran به بهانه‌ی این بحث به فحاشی و بی‌احترامی به بنده و سایر کاربران پشتیبانی فارسی MyBB می‌پردازند هیچکدام اعتباری نزد من (و دوستانم) ندارند و پیش از این حساب کاربری‌شان به دلایل مختلف (نقض قوانین، فحاشی، بی‌احترامی به دیگران و...) بسته شده است.
باز مطالب مستند مطرح شده را جعلی می نامید Tongue
همه شما را می شناسند. بی دلیل این تاپیک انقدر پر بازدید و پر نظر نشده است. خیلی ها از شخصیت شما آگاهی دارند اما شما را در حدی نمی دانند که حتی در مورد شما چیزی بنویسند.

نقل‌قول: ان‌شاءالله در آینده‌ی نه چندان دور جمع کوچک اما صمیمی کاربران ایرانی MyBB را از چنین کاربرانی پاک‌سازی می‌کنیم تا بتوانیم در یک فضای دوستانه و در سایه اعتماد متقابل در کنار یکدیگر به فعالیت‌مان ادامه دهیم و دیگر شاهد چنین ناهنجاری‌هایی نباشیم. :-)
به آرزویتان می رسید. با نسبت کاربران عضو شده و کاربران محروم در سایت شما خیلی جلوتر از برنامه خود هستید. توصیه می کنم در برنامه ی پاکسازی شهرداری هم همکاری کنید. تنها نگرانی من این است که در این جمع صمیمی شما یک نفر باقی بمانید Big Grin

نقل‌قول: خوبی این بحث‌ها این است که خوب و بد را از هم جدا می‌کند! یک نفر که بارها بدون هیچ چشم‌داشتی برایش وقت صرف کردی تا به مشکلاتش رسیدگی کنی ادعا می‌کند که طلب کار است و تازه ناسزا می‌گوید که چرا از من تشکر نکردی!!! یک نفر هم که هیچوقت شرایطش پیش نیامده که به موقع به مشکلاتش رسیدگی کنی، بخاطر استفاده‌ای که خودش از تالار داشته یا حتی بخاطر فراهم آوردن شرایط پشتیبانی و گرداوری مطالب مفید قدردانی می‌کند.
نمی دانم به چه کسی بارها در حل مشکلاتش رسیدگی کردید!!!
اما می دانم کل فعالیت من در سایت شما چند روز بود که در همان چند روز مطالب مفیدی که در سایت شما وجود نداشت قرار دادم که ترجمه های خودم و دوستانم بود که شما هم در عوض لینک منبع آن را حذف کردید.Idea

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطAndy (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۸:۲۱:۰۲ عصر) ، pl_ugin (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۸:۴۰:۵۳ عصر) ، Reza (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۹:۱۱:۵۲ عصر) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۹:۱۹:۴۹ عصر) ، Mahdi_Rashed (۱۳۸۸/۹/۴، ۲۲:۰۵:۱۲ عصر) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۷:۱۴ صبح) ، moro1374 (۱۳۸۸/۱۲/۵، ۱۶:۵۷:۰۱ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۱/۱۶، ۱۹:۱۳:۳۵ عصر)
آخیش بلاخره یوزر خودم رو دیدم خیالم راحت شد که بن شد Angel
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۸:۵۲:۰۴ عصر) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۸:۵۹:۰۸ عصر) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۹:۱۹:۴۰ عصر) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۷:۱۵ صبح)
بنده نیز محروم شدم !!!!
لیست جدید رو آماده فرمائید.
اوشون بنده رو مورد تهدید خود قرار دادند که پست را از انجمن خود پاک کنید!!!!
نتیجه برخورد محترمانه هم اینه!!!
میتونید پیام های خصوصی رو از اینجا دانلود کنید:
http://www.file.iacbook.com/file.php?fil...9e7244b566

یا اینجا

http://rapidshare.com/files/312046066/sa..._.zip.html
اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان در رسیدن به هدفت موفق بودی!
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند!
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست!
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می خواهد!
 سپاس شده توسط™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۹:۱۹:۱۴ عصر) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۷:۱۵ صبح)
(۱۳۸۸/۹/۴، ۱۸:۱۵:۲۷ عصر)MKGUL نوشته است: توی این لیست هم نشدید ؟؟؟؟
Exclamation
پس به زودی میشید ..........Big Grin

این لیست در حال تکمیل شدن میباشد

ظاهرا الان من میخوام وارد انجمن بشم دیگه وارد نمیشه Angel
ایشون از چه سیستمی استفاده میکنن که کاربر اسمش هست و محروم نشده و خط رو اسمش نیست ولی نمیتونه وارد بشه ؟ Huh
جدیده ؟ Big Grin

سعید اقا کافیه

راستی اقای iacebook اگر پستتون رو از اینجا پاک کنید که کمی محاله ولی اگر پاک بشه اون موقع اقا سعید در هر دو شکل از اون جا هم محرومتون میکنه

این چه جور تاسف خوردنی هست که داریم همش بگو بخند میکنیم Big Grin
یه خورده حالت ماتم بگیریم خب Sad Big Grin

اما جدا سعید جان یه چیزی رو بهتون بگیم که یه مقدار به خودتون بیاید :
شما مشال سنت هم زیاده اما واقعا چرا از پلاگین هات در راه درست و رایگان استفاده نمیکنی ؟ (بانک میخواین درست کنین ؟ قرض الحسنه ی پنگوئنی ؟ )
این فروش پلاگین ها خجالت داره اون هم برای کسی که خودش رو مدیر یک بخش از مای بی بی میدونه اگر واقعا خودت رو پشتیبان کاربرانت میدونستی با جرات میگم : هیچ وقت از بیگانه دانلود نمیکردی به هموطنت بفروشی

اگر قالبی میذارید و فروشش رو 12 تومن اعلام میکنین اگر واقعا ارزش 12 تومن رو داشته چرا یکهو قیمت شکنی میکنینو میرسونیدش به 5 تومن فقط یه خورده دیگه اگر اعتراض میکردن فکر کنم میرسوندینش به رایگان

اقا سعید خودتون میدونید که اشتباه کردید ا الان پس ظاهرا دارید به خودتون میاید

دوستان تا زمانی که این صحبت ها نشده بود و این تاپیک زده نشده بود مای بی بی پنگوئنی در سکوت بود اما وقتی تاپیک زده شد یه خورده عذاب وژدانشون قلبمه شد و یه نظر سنجی به راه انداختن

لطفا لینک زیر رو ببینید و بالا صفحه نوار زرد رنگو ببینید سریع فقط چون امکان داره از تصمیمشون پشیمون بشن
Big Grin

http://www.mybbhelp.ir/thread-820.html

سعید اقا میدونید اگر مای بی بی گروپ و یا همون مای بی بی بورد متوجه این امر و فروش پلاگین های رایگان شما بشه شما بشه باید همون پنگوئنتونو درش رو ببندید ؟
سعی کنید همیشه معقولانه فکر کنید و انقدر به این و آن کاری نداشته باشید کی چی هست و نیست بلکه خودتون سعی کنید انجمنتونو اصلاح کنید گرچه واقعا این غم بزرگیه برای مای بی بی در دنیا البته اگر مای بی بی سنترال متوجه این بشه فکر کنم همه چیزشو 30 درصد گرون کنه Big Grin

اقا سعید در ضمن شما انقدر خجالتی نباش چرا توی قاطی مهمونا میاین پستای اینجا رو میخونین ؟؟؟
بیا داخل انجمن ایشا اسم شما رو هم خودمان همگی در لیست محرومان شما اضافه کنیم
 سپاس شده توسطReza (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۹:۰۲:۳۷ عصر) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۹:۱۷:۵۱ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۹/۴، ۲۱:۳۸:۵۷ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۹/۴، ۲۲:۴۰:۲۹ عصر) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۷:۱۵ صبح)
نقل‌قول: میتونید پیام های خصوصی رو از اینجا دانلود کنید:
لطفا فایل رو در جای دیگری آپلود کنید
من نتونستم دانلود کنم
با تشکر
 سپاس شده توسطires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۷:۱۶ صبح)
مشکلی نداره
شما بعد از کلیک روی Continue وارد صفحه جدیدی میشید که در پایین شمارش معکوس داره انجام میشه و احتمالا چون شمارش معکوس فونت کوچکی داره شما متوجه اون نشدید.
پس از 10 ثانیه کلید دانلود ظاهر میشه

اگه باز هم مشکل داشت بگید.

مرسی
اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان در رسیدن به هدفت موفق بودی!
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند!
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست!
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می خواهد!
من هم نتونستم دانلودش کنم Undecided
اگر میشه اصلاحش کنید لینک رو
ممنون
نقل‌قول: مشکلی نداره
شما بعد از کلیک روی Continue وارد صفحه جدیدی میشید که در پایین شمارش معکوس داره انجام میشه و احتمالا چون شمارش معکوس فونت کوچکی داره شما متوجه اون نشدید.
پس از 10 ثانیه کلید دانلود ظاهر میشه

اگه باز هم مشکل داشت بگید.

مرسی
من دقیقا همین کار رو کردم اما نشد ...

این همه سایت واسه آپلود ...

www.persiangig.com
www.rapidshare.com
www.4shared.com

لینک دیگه بدید یا همین جا ضمیمه کنید
ممنونم
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۹/۴، ۲۱:۳۹:۵۹ عصر) ، Mahdi_Rashed (۱۳۸۸/۹/۴، ۲۲:۰۶:۰۳ عصر) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۷:۱۷ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان