هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاسف برای جامعه مای بی بی بخاطر وجود www.mybbhelp.ir
حرف برای گفتن زیاد است اما بهتر می دانم که فقط بگویم:

پارسی را پاس بداریم...

فقط ذکر چند مورد را ضروری می دانم:

1-فروختن افزونه ای که واقعا تولید کامل یک سایت باشد حق آن سایت خواهد بود اما به شرطی که واقعا تولید خودشان باشد و نه اینکه محصولات خارجی را بفروشند!!!!

2- آقای saeedGH در پیام خصوصی به بنده فرمودند لینک کپی رایت mybbhelp رو که مربوط به افزونه prostate (آمار ارسال ها در انجمن) است را بر ندارید ، چون شما اون رو از ما خریداری نکرده اید!!!
پس چرا خودتان لینک های کپی رایت را برداشته اید؟!!! یعنی تمام افزونه های بکار رفته در سایت شما تولید خودتان است؟!!!!

3- بنده برای تیم بزرگ مای بی بی ایران ( که جدا" بطور رایگان به پشتیبانی مای بی بی می پردازند) آرزوی موفقیت می کنم و در این راستا هرچه در توان داشته باشم دریغ نخواهم کرد.

4- امیدوارم سایر دوستان خوب ما که در مای بی بی هلپ فعالیت می کنند نیز موفق باشند.

صلاح نیست که حرف دیگری زده شود تا داستان دیگری راه بیفتد و فقط نظرتان را به این پست که مدتی پیش در انجمن های ما توسط بنده و به دلایل برخورد نامناسب ایشان در پشتیبانی ارسال شده بود جلب می کنم و خواهشمندم بعنوان شخصیت یک ایرانی فقط از ایشان تقدیر نمایید تا بدانند که چگونه باید شخصیت پارسی را پاس داشت...
اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان در رسیدن به هدفت موفق بودی!
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند!
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست!
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می خواهد!
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۱:۴۸:۵۱ صبح) ، Reza (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۲:۲۲:۴۰ عصر) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۲:۵۳:۱۰ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۸:۵۹:۴۸ عصر) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۶:۵۸ صبح)
(۱۳۸۸/۹/۳، ۲۳:۳۰:۱۸ عصر)Andy نوشته است: سلامممم !!!
WOW باز دعوا !

تا جايي كه من تو سايت هاي پشتيباني ماي بي بي - ديتالايف - smf بودم هميشه بين دو سايت دعوا و جنگ و جدل بود
اميدوارم هر چه زود تر مشكلات شما رفع بشه
........
درود
ما با كسي دعوا نداريم! بيان حقايق‏ ‏، دعوا محسوب مي شود؟
شما نسبت به مسايل مطرح شده بي تفاوت هستيد؟

(۱۳۸۸/۹/۴، ۰۰:۵۶:۵۰ صبح)pl_ugin نوشته است: واقعیت رو انکار نمیکنم که با محمد جان سر بعضی مسائل بی ارزش جار و بحث داشتم اما انقدر هم ساده لوح نیستیم که بنشینیم و توهین به دوست خودمونو با چشمان خودمون در یک انجمن دیگه ببینیم

بنده هم در مای بی بی پنگونی Big Grin (یا همون مای بی بی هلپ) عضو بودم اما جالب اینجاست که بعد از چند تا ارسال معمولی به من پیغام داده شد و بعدش هم من وقتی صفحه رو رفرش دادم دیدم نمیتونم وارد اکانتم بشوم Sleepy (چه خوب)
چه نسبت جالبي ، ماي بي بي پنگوئني
فكر كنم اسم بين الملليش اين بشه
mybb with penguins property = MyBBHelp.ir
البته ايشان تفكر عجيبي در سبك فينگيليش كردن كلمات و وارد كردن كلمات در زبان انگليسي دارند. فكر كنم ترجمه از نظر ايشان اين طوري باشد:
MyBB Paguani Tongue
بپرسيد چرا؟ مي گويند نام محلي به اين صورت است! حالا بپرسيد نام محلي با حروفي بيگانه؟ نبايد به همان زبان باشد؟!

البته محروميت در چنين سايتي به نظر من افتخار است. ما براي MyBB در آن جا عضو شديم اما به چه بهانه هايي (نه قوانين) محروم شديم!!

به نظر شما:
محروميت بيشتر اعضاي ماي بي بي در ماي بي بي هلپ فقط به دليل رعايت نكردن قوانين است؟؟!! اين همه خلاف كار در يك سايت؟ كمي تفكر كافيست.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطReza (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۲:۲۲:۱۲ عصر) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۲:۵۸:۴۷ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۹:۰۰:۴۲ عصر) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۶:۵۹ صبح)
نقل‌قول: درود

سلام

دوست خوبم اول متني كه من نوشتم رو خوب بخونيد بعد نقل قول كنيد !
دعوا كه نميشه گفت نداريد !
يك روز با هم خوبيد يك روز سايه هم رو ميزنيد !
شما در سايت ماي بي بي هلپ كه كمك ميكرديد در اون زمان فقط سعيد سعيد ميكرديد ! اما الان ... بهتره واقع بين باشيم
مثلا اين حركت شما به نظر خودتون درست است ؟ :
[تصویر:  Persian_NOT_Farsi_by_Shapour_Suren-Pahlav_80.gif]

من فقط آرزو ميكنم كه صلح بين هر دو سايت ماي بي بي برقرار بشه
كلا آدم هاي ايراني وقتي به جايي ميرسن بسيار مغرور ميشوند نام نميبرم
توجه كرديد كه سايت هاي تركيه چه راحت با هم كنار مي آيند ؟
فقط و فقط به خاطر اينه كه جنبه اداره سايت رو دارند

من خودم سايت هاي پشتيباني كه تو ايران باشه قبول ندارم

اميدوارم با صحبت هام كسي رو ناراحت نكرده باشم
و آقاي pars هم كينه اي نشوند

نقل‌قول: شما نسبت به مسايل مطرح شده بي تفاوت هستيد؟

100% ! چون بيخود وقتمو هدر نميدم كه با چند خط خودمو گول بزنم !

شاد باشيد
ای مردم!
شما تمام كودكی خود را در آرزوی بزرگ شدن به سر میبريد و دوران پس از آن را در حسرت بازگشت به كودكی میگذرانيد!
سلامتی خود را فدای مال‌اندوزی میكنيد و سپس تمام دارايی خود را صرف بازيابی سلامتی مینماييد!
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۶:۴۲:۰۴ عصر) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۶:۵۹ صبح)
نقل‌قول: توجه كرديد كه سايت هاي تركيه چه راحت با هم كنار مي آيند ؟
فکر کنم از دعواهاشون خبر ندارید ...

خواهشا بحث رو هم منحرف نکنید ...

نقل‌قول: 100% ! چون بيخود وقتمو هدر نميدم كه با چند خط خودمو گول بزنم !
پس چرا وقتتون رو صرف میکنید و مطالب رو میخونید و پاسخ میدید ؟؟؟؟
خودتون رو با چند خط گول نزنید ....

اگر هم جوابی ندارید تاپیک رو منحرف نکنید

پیروز باشید Smile
[تصویر:  mybbsig.php]
 سپاس شده توسطReza (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۴:۵۹:۴۳ عصر) ، pl_ugin (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۵:۱۵:۴۱ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۶:۴۲:۱۳ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۹:۰۱:۵۱ عصر) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۷:۰۰ صبح)
نقل‌قول: فکر کنم از دعواهاشون خبر ندارید ...

بله ! خوشبختانه من ترك نيستم !
ای مردم!
شما تمام كودكی خود را در آرزوی بزرگ شدن به سر میبريد و دوران پس از آن را در حسرت بازگشت به كودكی میگذرانيد!
سلامتی خود را فدای مال‌اندوزی میكنيد و سپس تمام دارايی خود را صرف بازيابی سلامتی مینماييد!
 سپاس شده توسطires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۷:۰۱ صبح)
نقل‌قول: بله ! خوشبختانه من ترك نيستم !
Angry
خوشبختانه ترک نیستی منم خوشحالم که ترک نیستیSleepy
ترک ها خیلی فهمیده تر و عاقل تر هستن از این حرفها..Smile
 سپاس شده توسط™IRAN FORUM (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۶:۱۷:۰۹ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۶:۴۲:۲۸ عصر) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۷:۰۲ صبح) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۸/۶، ۱۵:۵۱:۲۶ عصر)
دوستان با اینکه خیلی وقت برد جمع کردن لیست محرومین ولی ارزشش رو داشت این تصاویر رو درست کنم ...

تصاویر زیر رو ببینید ... کسی که اسم سایتش رو گذاشته پشتیبانی عربی در ایران .... و هر کاربری که عضو میشه اگه تا 1 ساعت پول پرداخت کرد که خوش به حالش و گرنه از مای بی بی پنگوئنی (پشتیبانی عربی مای بی بی)اخراج میشه ....
برای من خیلی جالب بود که 90% این کاربران حتی یک پست هم نداشتند .... و به یاد داشته باشیم که همه این محرومین هر کدومشون صاحب یک یا چند سایت هستند و خوب با قوانین آشنا هستند ..... اگر کسی که حتی یک پست هم نداره چطور میتونه کاری خلاف قوانین انجام داده باشه .... نمیدونم شاید میشه ...............................................
ایشون دست من رو از پشت در محروم کردن کاربر بستند ....
والله من با 51.000 کاربر این همه محروم ندارم .....

تصویر اولین لیست محرومین پشتیبانی عربی MYBB در ایران !!!

[تصویر:  mybbhelp_banned1.gif]

این لیست در حال تکمیل شدن میباشد
 سپاس شده توسطReza (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۶:۴۲:۴۵ عصر) ، Andy (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۷:۳۱:۲۱ عصر) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۷:۰۲ صبح)
(۱۳۸۸/۹/۴، ۱۳:۴۲:۱۱ عصر)Andy نوشته است:
نقل‌قول: درود

مثلا اين حركت شما به نظر خودتون درست است ؟ :
[تصویر:  Persian_NOT_Farsi_by_Shapour_Suren-Pahlav_80.gif]
...
من فقط آرزو ميكنم كه صلح بين هر دو سايت ماي بي بي برقرار بشه
...
من خودم سايت هاي پشتيباني كه تو ايران باشه قبول ندارم
...
آقاي pars هم كينه اي نشوند
نقل‌قول: شما نسبت به مسايل مطرح شده بي تفاوت هستيد؟
100% ! چون بيخود وقتمو هدر نميدم كه با چند خط خودمو گول بزنم !
شاد باشيد
حر کت من جهت اطلاع رسانی چه بدی دارد؟ استفاده از نام بین المللی اصلی بهتر است یا فینگیلیشی آن؟!
روابط صلح جویانه با این دسته از افراد چه سودی دارد؟
من اوایل کار با سعیدق چه آشنایی با ایشان داشتم؟
پس وقت خود را هدر ندهید!

(۱۳۸۸/۹/۴، ۱۵:۳۷:۵۰ عصر)Andy نوشته است:
نقل‌قول: فکر کنم از دعواهاشون خبر ندارید ...

بله ! خوشبختانه من ترك نيستم !
فکر کنم در این مورد شما هم وجه اشتراکی با سعیدق دارید. او هر کلمه ای را به هرکس نسبت می دهد و به عقیده دیرگان توهین می کند. شما هم به نژاد افراد توهین می کنید!!! فکر نمی کنید همه ایرانی هستیم؟

نکته ای دیگر:
در مورد عکسی که دوست عزیزم MKGUL گذاشتند چشمم به نام کاربری MyBB.Iran افتاد که خود آقای سعیدق دلیل محرومیت ایشان را شباهت نام این نام کاربری با آدرس سایت ما بیان می کند. در حالی که تاریخ عضویت این کاربر در مای بی بی هلپ و مای بی بی ساپورت مشخص است. این هم نمونه ای از بی قانونی در این پشتیبانی.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۹:۰۴:۱۱ عصر) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۷:۰۱ صبح)
دومین تصویر از لیست کاربرانی که حرف راست زدند و محروم شدند

[تصویر:  mybbhelp_banned2.gif]
 سپاس شده توسطReza (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۷:۲۸:۱۰ عصر) ، Andy (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۷:۳۱:۱۳ عصر) ، pl_ugin (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۷:۴۹:۱۹ عصر) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۷:۰۲ صبح)
اخ جوننننننن Big GrinBig GrinBig Grin
من هنوز محروم نشدم
سعید اقا بگرد دنبال یوزرم Big GrinBig Grin

محمد saeedgh هنوز داره دنبال یوزر من میگرده
نترسید ما کنار پنگوئن شما ملحفه پهن نکردیم Tongue
سعید اقا در عوض گسترش سیستم اتوماسیون پنگوئنلیسم شما این عوض تشکرتونه Angel
بیاید از پستای اینجا تشکر بزنید وگرنه پنگوئن ناراحت میشه چون انجمن هر چی خاک بخوره خب پنگون هم به خاک حساسه و دیگه خاک میره داخل دهنشون و سرفشون میگیره یهو پنگوئنتون میمیره میفته رو دستتون اون موقع میشه مای بی بی
پنگوئن خدابیامرز Big Grin

بگذریم ولی من هنوز بن نشدم هورااااا Big Grin
جالبه من الان هم میتونم وارد یوزرم بشم البته یه بار بسته شد اکانتم ولی انگار اشتباهی بازش کردن الان تو یوزر میشه وارد شد Big Grin
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۹/۴، ۱۷:۵۷:۲۶ عصر) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۷:۰۵ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان