هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشكل فشار آوردن سايت به سرور
انجمن من داشت به خوبي كار ميكرد و روي فضاي لينوكس بود كه ميديدم گاهي قطع ميشه. امروز وقتي اسم سايتم رو وارد كردم باز هم خراب شد و بالا نميومد و گاهي هم وقتي چند بار رفرش ميكنم فايلي را براي سيو كردن نمايش ميدهد به نام
suspendedpage.cgi

با ميزبان هاست تماس گرفتم و جواب زير رو داد:

دوست عزیز سایت شما روی سرور فشار وارد کرده بود که فعلا بسته شده تا مشکل بررسی شود.

اين فشار روي سرور به چه صورت اتفاق افتاده. ايا انجمن من خيلي سنگين بوده و يا ميبايست فايلهاي زائدي رو هر از گاهي حذف كنم كه نكردم.

لطفا راهنمايي كنيد.
تشكر
اگر بجاي غارت ديگران براي كمك به خود، خودرا غارت كرده و به ديگران كمك كنيد، به خدا عشق ورزيده ايد...

نام انجمنم رو با اجازه و هماهنگي مدير ماي بي بي ننوشتم. لطفا گير ندين

[تصویر:  1407544361.jpg]
پاسخ
مشکل از خودشونه شاید!!!
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ
سایت خود را توی پروفل قرار بده تا بررسی و جواب داده شود
پاسخ
(۱۳۹۰/۲/۱۷، ۲۱:۱۳:۵۳ عصر)ahora7 نوشته است: انجمن من داشت به خوبي كار ميكرد و روي فضاي لينوكس بود كه ميديدم گاهي قطع ميشه. امروز وقتي اسم سايتم رو وارد كردم باز هم خراب شد و بالا نميومد و گاهي هم وقتي چند بار رفرش ميكنم فايلي را براي سيو كردن نمايش ميدهد به نام
suspendedpage.cgi

با ميزبان هاست تماس گرفتم و جواب زير رو داد:

دوست عزیز سایت شما روی سرور فشار وارد کرده بود که فعلا بسته شده تا مشکل بررسی شود.

اين فشار روي سرور به چه صورت اتفاق افتاده. ايا انجمن من خيلي سنگين بوده و يا ميبايست فايلهاي زائدي رو هر از گاهي حذف كنم كه نكردم.

لطفا راهنمايي كنيد.
تشكر

ممكنه تعداد كانكشنها از طرف شما به سرور زياد بوده باشه . يا بيشتر از حد مجاز از منابع سرور استفاده كرده باشيد . بهتره پلاگينهايي رو كه نياز نداريد غير فعال كنيد .

I Want Free Life in Earth

پاسخ
دوستم من بارها به این مشکل برمیخوردم و سایت suspend میشد . این زمانی هست که یا مورد حمله قرار گرفته باشی یا سایتت سنگین باشه با بازدید بالا . نقش پلاگین های سنگین رو هم نمیشه نادیده بگیری

البته بازدید من بالا هست و من برای رفع مشکلم خیلی از پلاگین های سنگین مثل هشدار پیام آژاکس و .... رو غیرفعال و حذف کردم چون منابع سرور رو زیاد استفاده میکردن و هاستم اشتراکی هست و جوابگو نبود

شما هم 2 راه داری : 1 سرور اختصاصی بگیری که هزینه بالا داره
2 سایتت رو سبک کنی با کمک دوستان
پاسخ
اسکرپت نال شده هم باعث میشه
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ
دوست عزیز این بستگی به نوع هاستینگ شما و پشتیبانی هم داره

وقتی هاست معمولی میگیری باید با این مشکلاتشم بسازی

بازدید بالاهم باشه خود مای بی بی ارور میده

پشتیبانی وظیفشه تا جایی که شما هاستینگ گرفتین وتا پایان زمان حمایت کنن

فکر نکم مای بی بی اونقدر مصرف بالا داشته باشه وی بی که نصب نکردید رو سرورشون

هاستینگ شما ضعیفه

وگرنه الکی نیست

اگه قرار با بازدید بالا بسته شه سایت همون اول سایت نزنیم بهتره

بازدید خیلی خیلی بالا باشه یه چیزی مثه ایران فروم حالا اون که وحشتناک بالاس Big Grin یکم کمتر منظورمه

بازم میگم مای بی بی فکر نکنم اونقدر سنگین باشه که از منابع سرور بیش از حد استفاده کنهWink
پاسخ
اگه پلاگین پیام خصوصی آجاکس دارید غیر فعال کنید.درست میشه
Only two things are infinite, the universe and human stupidity
Albert Einstein

website: onlinewebtool.com

پاسخ
برو و ارسال ایمیل به کاربران برای ارسالهاشون رو غیر فعال کن Sleepy من 2 روز پیش همین مشکل رو داشتم Wink

موفق باشید Cool
پاسخ
تشكر از همه دوستان. فكر كنم بايد بعضي از امكانات مثل ايمل خوش آمدگويي و اين چيزها رو غير فعال كنم. اما بقول لچه ها اين خيلي مسخره ست كه با يه سري از اين امكانات روي سرور فشار بياد. سايتمون بازديد زياد بالايي نداره اما خب به اين مشكل برخورده.
كسي ميتونه چندتا ميزبان هاست قوي معرفي كنه
من الآن از webdata.ir
دارم هاست و دامين ميگيرم.
ميخوام خودم مستقيم دست اول بگيرم. بايد از كجا بگيرم بنظرتون؟
اگر بجاي غارت ديگران براي كمك به خود، خودرا غارت كرده و به ديگران كمك كنيد، به خدا عشق ورزيده ايد...

نام انجمنم رو با اجازه و هماهنگي مدير ماي بي بي ننوشتم. لطفا گير ندين

[تصویر:  1407544361.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation مشکل فشار تالار گفتمان روی سرور میزبان ahora7 13 7,131 ۱۳۹۱/۱۰/۶، ۰۹:۴۹:۰۱ صبح
آخرین ارسال: ahora7

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان