هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشكل فشار آوردن سايت به سرور
دوستان پاسخ سرور ميزبان من منطقي نيست. الآن چهار روزه سايت بنده رو بسته.
حرفش هم اينه كه سايت ما سرورشون رو دان ميكنه و لود رم سرورشون بالا ميره.
سايت ميزبان
www.webdata.ir
هست. مدعي پشتيباني و ميزباني حرفه اي هم هست. واقعا ميخوام بدونم انجمن MYBB اينقدر سنگين هست كه براي چنين ميزباني مشكل ايجاد كرده. با چندتا پلاگين و كمتر از 100 بازديد كننده.
دوستمون 2star راست ميگه. اگر سايت بخواد همين اول اينطوري باشه كه ديگه بدرد نميخوره.
تالار گفتمان بنده فعلا بسته هست كه بخوام آدرسش رو بزارم. اما ميزارم تا ببينيد. وقتي آدرس رو بزنيد شروع به دانلود يه فايل ميكنه. البته ميزبان محترم سايت رو كاملا بسته ديگه.
www.sa-iran.org/forum/

يه خواهش دارم از دوستان. بهم بگين اگر بخوام انجمنMYBB رو از ريو اين سرور بردارم و از يه ميزبان ديگه هاستينگ بخرم بايد از چه چيزهايي بك آپ كاملا بگيرم كه ديگه نخوام دردسر داشته باشم باز همه ي كارها رو از اول بكنم. واقعا خيلي وقت گذاشتم واسه سايتم كه جوملا هست و تالار گفتمانش كه انجمن MYBB هست.
لطفا آدرس چنتا سرور قوي كه شماها خودتون مشكلي باهاشون ندارين رو بهم بدين.
تشكر
اگر بجاي غارت ديگران براي كمك به خود، خودرا غارت كرده و به ديگران كمك كنيد، به خدا عشق ورزيده ايد...

نام انجمنم رو با اجازه و هماهنگي مدير ماي بي بي ننوشتم. لطفا گير ندين

[تصویر:  1407544361.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۲/۲۱، ۰۸:۵۴:۳۲ صبح)
خب دوست عزیز خیلی لطف کردی از توضیحاتت. فقط لطف دیگه ای بکن ادرس میزبان هاستت رو بده چون من دارم تحقیق کامل میکنم.
یه چیز دیگه اینکه از وقتی نسخه جدید مای بی بی رو زدم اینطور شد. ایا میشه توی فایلهای نسخه جدید مشکلی وجود داشته باشه؟
اگر بجاي غارت ديگران براي كمك به خود، خودرا غارت كرده و به ديگران كمك كنيد، به خدا عشق ورزيده ايد...

پاسخ
سلام

دوستم من سرور خوب نمیدونم چون خودم هم وضعیت هاستم خوب نیست فقط بگم از تندیس وب نگیر چون منم شکل شما رو داشتم بارها . اگه کسی هاست خوب سراغ داره پیشنهاد کنه .

بعد هم نیاز نیست شما بک آپ بگیری ، هاست جدیدت می تونه راحت همه چیزت رو ردیف کنه برات
پاسخ
پارس دو خوب هست
اما میهن وب هاست عالی تر!!!
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ
پيدا كردم. تشكر. تست كنم ببينم چي ميشه

پاسخ
درود
دوستان در انتخاب هاست دقت کنید دچار این مشکلات نشید
موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۵۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۴۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۰۶ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation مشکل فشار تالار گفتمان روی سرور میزبان ahora7 13 7,131 ۱۳۹۱/۱۰/۶، ۰۹:۴۹:۰۱ صبح
آخرین ارسال: ahora7

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان