هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل فشار تالار گفتمان روی سرور میزبان
Exclamation 
خواهش میکنم دقیق راهنمایی کنید. به گفته ی سرور میزبان الآن انجمنم روی سرور فشار شدید میاره و این باعث شده سرور سایتم رو کامل ببنده. من نمیدونم چرا روی سرور فشار میاره؟ کسی هست کمک کنه؟ ضمنا سرور میزابن webdata.ir هست که سرور با اعتباری هست. آیا امکانش هست که من برای پست گذاشتن در اتاقها محدودیت نذاشتم و بعضیهاش تا 4000 پست هم توش گذاشته شده؟ اگر بله چجوری باید محدودیت بزارم؟
سپاسگزار میشم کمکم کنید. ورژن تالار گفتمانم 1.6.4 هست که البته هربار که خواستم ارتقا بدم به 1.6.8 نشد که نشد و همه چی ریخت به هم. هر راهنمایی هم بهم میشه راهنمایی ارتقا به ورژن 1.6.7 هست که الته اون هم انجام دادم باز تالارم کار نکرد و مخصوصا گرافیکش کامل از بین رفت.

هر کس هم میخواد آدرس تالار رو بدم لطفا پیام بده. چون تالار طوری هست که نمیتونم توی پست بزارم و بهم اجازه داده نشده. مدیریت مای بی بی در جریان هست.
اگر بجاي غارت ديگران براي كمك به خود، خودرا غارت كرده و به ديگران كمك كنيد، به خدا عشق ورزيده ايد...

نام انجمنم رو با اجازه و هماهنگي مدير ماي بي بي ننوشتم. لطفا گير ندين

[تصویر:  1407544361.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسطAhooraGC (۱۳۹۱/۹/۱۵، ۱۳:۵۴:۲۳ عصر)
میتونید بگید چجوری سایتتون رو بسته؟ یعنی نمیتونید واردش بشید؟ اگه نمیتونید وارد دامینتون بشید ممکنه آی پی شما بلاک شده باشه که با گزارش به پشتیبانی میتونید آی پی خودتون رو از بلاک در بیارید.
در ضمن لطفاً آدرس انجمنتون رو هم بدید
[تصویر:  ahooragc_banner.gif]
اهورا گیم سنتر
اخبار بازیها،دانلود بازیها، تریلر و عکس بازیها، نقد و بررسی بازیها، همه و همه در اهورا گیم سنتر
پاسخ
خب شما الان از کدومش استفاده میکنید؟لینوکس,اختصاصی یا...

پیشنهاد میکنم از سرور مجازی استفاده کنید و اگر بازم همین اش و همین کاسه میتوانم به شما هاست های قدرتمند تری رو معرفی نمایمBlush
پاسخ
 سپاس شده توسطAhooraGC (۱۳۹۱/۹/۱۵، ۱۳:۵۴:۱۷ عصر)
من الآن از سایت webdata.ir فضا میگیرم که سایت خوبی هم هست خداییش. از لینوکس استفاده میکنم.
پیغام میده:

Account Suspended

This Account Has Been Suspended

شما چه هاستی رو پیشنهاد میکنید؟ میخوام دردسر نداشته باشه که گیر بهمون نده به پیام انبوه و فشار روی سرور و از این حرفها
سپاس
اگر بجاي غارت ديگران براي كمك به خود، خودرا غارت كرده و به ديگران كمك كنيد، به خدا عشق ورزيده ايد...

پاسخ
هاست های میهن وب هاست،نت افراز،سرور پارس خوب هستند،باید ببینین چی مد نظرتونو واسه سایتتون.تحقیق کنین.
پاسخ
اینجور مشکلات غالبا از طرف خودتونه و خلیی کم میشه که هاستینگ مشکل داشته باشه مخصوصا اگه معتبر باشه.
من زیاد با مای بی بی آشنا نیستم ولی توی وردپرس اینجور مواقع میگن اگه افزونه های پرمصرف داری کمشون کن، یا قالب ممکنه مشکل داشته باشه که باید چک بشه و...
به نظرم تا آدرس انجمنتو نزاری کسی نمیتونه کمک کنه
پاسخ
درود
لطفا لیست تمامی پلاگینهایی که دارید را قرار دهید Wink
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
(۱۳۹۱/۱۰/۵، ۱۴:۱۸:۰۱ عصر)ahmad1371 نوشته است: اینجور مشکلات غالبا از طرف خودتونه و خلیی کم میشه که هاستینگ مشکل داشته باشه مخصوصا اگه معتبر باشه.
من زیاد با مای بی بی آشنا نیستم ولی توی وردپرس اینجور مواقع میگن اگه افزونه های پرمصرف داری کمشون کن، یا قالب ممکنه مشکل داشته باشه که باید چک بشه و...
به نظرم تا آدرس انجمنتو نزاری کسی نمیتونه کمک کنه

سایت هیچ مشکلی نداشت. افزونه ها اغلب غیر فعال هستند و با اینکه قبلا فعال بودند مشکلی پیش نمیومد
قالب هم که فکر نکنم مشکلی داشته باشه از اولش همین رو گذاشتم.
آدرس رو هم با اینکه خصوصی هست و اجازه دارم بزارم و با مدیر مای بی بی هماهنگ کردم اما برای خاطر رفع مشکل و لطف شما میزارم و ازتون ممنون میشم بررسی کنید و کاین کار خیر رو بکنید

www.sa-iran.org/forum

(۱۳۹۱/۱۰/۵، ۱۴:۵۴:۲۲ عصر)Doodoo نوشته است: درود
لطفا لیست تمامی پلاگینهایی که دارید را قرار دهید Wink

سپاس از توجه شما. این هم لیست تمام پلاگینها و وضعیتشون
فقط اینکه اگر براتون امکان داره مشکلمون رو رفع کنید امر کنید تا یوزر و پسوورد رو براتون ارسال کنم و لطف کنید انجام بدین. فقط میخوام مشکل حل بشه. ارتقا هم هربار که خواستم انجام بدم نشد و پس از طی همه ی مراحل انجام شده طبق آموزش باز هم ورژن قبل رو نشون میداد

[تصویر:  56841176473832078860.jpg]

پاسخ
به نظرم مشکل
از هاستینگ باید بهتر استفاده کنید
مثلا نت افزار خیلی خوبه Wink
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
آقای عمیدی نمیدونم منظورتون چی هست؟ نت افزار چی هست و باید چیکار کنم؟
Huh

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشكل فشار آوردن سايت به سرور ahora7 15 8,396 ۱۳۹۰/۲/۲۱، ۲۱:۵۳:۰۷ عصر
آخرین ارسال: jalal.m
  انتقال یک موضوع(تاپیک) به یک تالار گفتمان دیگر! amir_tara67 2 2,841 ۱۳۹۰/۲/۱۴، ۲۰:۳۷:۱۶ عصر
آخرین ارسال: c_r_fel

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان