هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین نام کاربری غیرمجاز Strict Username
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: نام کابری غیرمجاز Strict Username
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.1
[تصویر:  user.png] نویسنده: lukasamd
[تصویر:  d.png] معرفی: 6th February 2011
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 7th April 2011
[تصویر:  user.png] ترجمه: Pars

[تصویر:  info.png] عملکرد: این پلاگین به مدیریت اجازه می دهد تا حروف مورد نظر در نام کاربری کاربر ها هنگام ثبت نام استفاده نشود.

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت و سپس تنظیمات در پیکربندی

[تصویر:  photos.png] نمونه:
پیوست

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   Persian_StrictUsername_1.1.zip (اندازه: 15.99 KB / تعداد دفعات دریافت: 390)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybb.com/view/strict-username

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطS-ARM (۱۳۹۰/۱/۲۰، ۲۳:۰۷:۰۶ عصر) ، DJMOKHTAR (۱۳۹۰/۱/۲۰، ۲۳:۲۰:۱۶ عصر) ، YaseR (۱۳۹۰/۱/۲۰، ۲۳:۲۸:۴۷ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱/۲۰، ۲۳:۳۲:۱۴ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۱/۲۰، ۲۳:۳۳:۵۱ عصر) ، *SASHA* (۱۳۹۰/۱/۲۱، ۰۰:۱۸:۱۵ صبح) ، MAJID-SPORT (۱۳۹۰/۱/۲۱، ۰۸:۳۷:۳۰ صبح) ، cniran (۱۳۹۰/۱/۲۱، ۱۰:۳۰:۵۳ صبح) ، ghanari (۱۳۹۰/۱/۲۱، ۱۴:۲۴:۰۰ عصر) ، parsilu (۱۳۹۰/۱/۲۱، ۱۹:۵۶:۳۰ عصر) ، میدوری (۱۳۹۰/۱/۲۲، ۱۲:۲۱:۱۰ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۲۱، ۰۷:۵۳:۳۷ صبح) ، salehkhan (۱۳۹۰/۶/۲۷، ۱۶:۰۵:۰۲ عصر) ، nikaComputer (۱۳۹۰/۷/۴، ۱۸:۱۹:۵۶ عصر) ، رضا (۱۳۹۰/۸/۱۸، ۱۰:۰۱:۵۴ صبح) ، ms83 (۱۳۹۰/۸/۱۸، ۱۰:۰۲:۰۳ صبح) ، doustane (۱۳۹۰/۱۱/۱۳، ۱۸:۴۸:۵۱ عصر) ، donia (۱۳۹۱/۲/۱۲، ۰۶:۴۰:۵۱ صبح) ، digital_2012 (۱۳۹۱/۲/۲۰، ۱۰:۴۰:۳۳ صبح) ، دونده آزاد (۱۳۹۱/۷/۶، ۱۵:۴۷:۴۷ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۷/۶، ۱۶:۳۱:۵۹ عصر) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۷/۹، ۱۴:۱۸:۱۴ عصر) ، aminforum (۱۳۹۲/۱/۹، ۱۸:۴۷:۴۴ عصر) ، quester (۱۳۹۲/۲/۱۰، ۰۲:۲۱:۴۱ صبح) ، minoor (۱۳۹۲/۸/۱۴، ۲۰:۵۴:۳۱ عصر)
(۱۳۹۰/۱/۲۰، ۲۳:۰۴:۰۵ عصر)Pars نوشته است: درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] [تصویر:  plugin_add.png] [b]پلاگین:[/b] نام کابری غیرمجاز Strict Username
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.1
[تصویر:  user.png] [تصویر:  user.png] [b]نویسنده:[/b] lukasamd
[تصویر:  d.png] [تصویر:  d.png] [b] معرفی:[/b] 6th February 2011
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 7th April 2011
[تصویر:  user.png] [تصویر:  user.png] [b] ترجمه:[/b] Pars

[تصویر:  info.png] [تصویر:  info.png] [b]عملکرد:[/b] این پلاگین به مدیریت اجازه می دهد تا حروف مورد نظر در نام کاربری کاربر ها هنگام ثبت نام استفاده نشود.

[تصویر:  wrench.png] [تصویر:  wrench.png] [b] نصب:[/b] آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت و سپس تنظیمات در پیکربندی

[تصویر:  photos.png] [تصویر:  photos.png][b] نمونه:[/b]
پیوست

[تصویر:  name.png] [تصویر:  name.png][b] دانلود:[/b]

[تصویر:  house_link.png] [تصویر:  house_link.png][b] لینک اصلی:[/b]
http://mods.mybb.com/view/strict-username

Fatal error: Cannot redeclare strictusername_info() (previously declared in /home/persian/public_html/inc/plugins/strictUsername.php:25) in /home/persian/public_html/inc/plugins/strictusername.php on line 38

این ارور مربوط به چی میشه؟
پاسخ
آقا همه چی درسته فقط اون ارور قرمز زیر کادر رو نمیده که ایم غیر مجازه!HuhSadSad
پاسخ
کسی نیست جواب بده؟Confused
پاسخ
پلاگین رو فعال کردید؟
اگر فعال کردید به تنظیمات پلاگین برید ببینید بخش های موزد نظرتون فعال هستند یا نه
پاسخ
(۱۳۹۱/۶/۱۳، ۱۳:۲۹:۰۲ عصر)استاد نوشته است: پلاگین رو فعال کردید؟
اگر فعال کردید به تنظیمات پلاگین برید ببینید بخش های موزد نظرتون فعال هستند یا نه

بله دوست عزیز تمام قسمتاش رو بررسی کردم و همش سالمه...فقط تایید نام کاربری یا ارور قرمزش یا تایید سبزش نمیاد و فقط دایره wait هی میچرخه و تا ابد میگه صبر کنیدBig GrinSadConfused
پاسخ
سلام
من این پلاگین رو نصب کردم و فعالش هم کردم ولی در قسمت نامهای کاربری غیر مجاز، هنوز اسمی رو نمیبینم.
واسه ایمیل های غیر مجاز پلاگین نصب کردم اون نشون میده ولی نام های کاربری غیر مجاز خالیه.
لطفا سریعتر راهنمایی کنید.
ممنون
پاسخ
(۱۳۹۱/۶/۱۱، ۱۱:۲۱:۳۰ صبح)hamidkag نوشته است: آقا همه چی درسته فقط اون ارور قرمز زیر کادر رو نمیده که ایم غیر مجازه!HuhSadSad

دوست عزیزباید از قسمت تنظیمات کاراکتر های مجاز رو انتخاب کنی
پاسخ
(۱۳۹۱/۷/۶، ۱۵:۴۷:۱۷ عصر)دونده آزاد نوشته است: سلام
من این پلاگین رو نصب کردم و فعالش هم کردم ولی در قسمت نامهای کاربری غیر مجاز، هنوز اسمی رو نمیبینم.
واسه ایمیل های غیر مجاز پلاگین نصب کردم اون نشون میده ولی نام های کاربری غیر مجاز خالیه.
لطفا سریعتر راهنمایی کنید.
ممنون
پلاگین اشکال داره
وقتی فعالش میکنم اطلاعات پروفایل ها رو نمیتونم تغییر بدم، یه اخطار که آدرس هاستم رو میده، توش نوشته شده.
لطفا راهنمایی کنید...
پاسخ
فقط اسم سایت؟ یه شات بذارید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان