هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین نام کاربری غیرمجاز Strict Username
(۱۳۹۱/۷/۹، ۱۴:۱۹:۱۵ عصر)KAMRANASD نوشته است: فقط اسم سایت؟ یه شات بذارید

لینک عکس
[تصویر:  782bz6rqz1x6k23f4t9a.jpg]

نام کاربری غیرمجاز (1.1)
این پلاگین به مدیریت اجازه می دهد تا حروف مورد نظر در نام کاربری کاربر ها هنگام ثبت نام استفاده نشود.
من یه پلاگین میخوام مثل ایمیل های غیرمجاز که یه لیست از نام های کاربری ناجور رو همانند ایمیلهای غیرمجاز در قسمت "پیکربندی->محرومیت->نامهای کاربری غیرمجاز" غیر ممکن کنه و لیست بشه.
درضمن ، این پلاگینی که گذاشتید، فقط واسه حروف و اعداد انگلیسی هستش که حروف فارسی رو شامل نمیشه.
اگه کسی میدونه راهنمایی کنه..
باتشکر
پاسخ
درود
فایل class_plugins.php نسخه مربوط به ورژن انجمنتون رو جایگزین کن
برای پارسی کردن پلاگین باید جای حروف انگلیسی پارسی هم اضافه کنید
کد php:
self::$badChars array_merge(self::$badChars, array('q''w''e''r''t''y''u''i''o''p''a''s''d''f''g''h''j''k''l''z''x''c''v''b''n''m'));
    }

if (
$mybb->settings['strictusername_plugin_chars_big'] == 1)
    {

self::$badChars array_merge(self::$badChars, array('Q''W''E''R''T''Y''U''I''O''P''A''S''D''F''G''H''J''K''L''Z''X''C''V''B''N''M')); 
این تو پلاگین ویرایش کن با نت پد ++
پیروز باشیدWink
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
این پلاگین به مدیریت اجازه می دهد تا حروف مورد نظر در نام کاربری کاربر ها هنگام ثبت نام استفاده نشود.
من یه پلاگین میخوام مثل ایمیل های غیرمجاز که یه "لیست از نام های کاربری ناجور" رو همانند پلاگین"ایمیلهای غیرمجاز" در قسمت "پیکربندی->محرومیت->نامهای کاربری غیرمجاز" غیر ممکن کنه و لیست بشه.
باتشکر
پاسخ
کسی نیست جواب بده؟Confused
من یه پلاگین میخوام مثل ایمیل های غیرمجاز که یه "لیست از نام های کاربری ناجور" رو همانند پلاگین"ایمیلهای غیرمجاز" در قسمت "پیکربندی->محرومیت->نامهای کاربری غیرمجاز" غیر ممکن کنه و لیست بشه.
باسپاس
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۲۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۱۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۵۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان