هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: برای یک ادیتور کامل و سازگار و دارای پشتیبانی چه قدر هزینه می کنید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
5 تومان
74.12%
63 74.12%
10 تومان
12.94%
11 12.94%
15 تومان
2.35%
2 2.35%
بیشتر از 15 تومان
10.59%
9 10.59%
در کل 85 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه قدر حاضرید برای یک ادیتور کامل هزینه کنید؟
آقا متهم نکردیم که متهم گریخت !
میخای یا همین ادیتور مای بی بی ایران یه شات مشتی بزارم !
خوش نشین ها : فحش رو بنداز زمین صاحبش میگیره ..
والا من توی این مدت فقط شنیدم داره میاد یه شخصیتی هم وجود داره که این کار خیر رو داره میکنه!
منم دوستم میگه داره روش کار میکنه به زودی شاتشم میزارمBig GrinBlush
سلام .
اگر تا الان نه پستي دادم و نه حرفي زدم تنها به خاطر اين بود كه نه تصميم به فروش آن داشتم و نه ادعايي از اين اديتور.
از لحاظ فني واقعاً در حدي نيستم كه بخوام ادعايي داشته باشم . از كدنويسي هم چيز زيادي بلد نيستم و اين اديتور رو تنها با پيگيري و كمك دوستان ساختم. كه واقعاً از كمكهاشون متشكرم.

يادمه روزي كه روند ساخت اديتور به مشكل برخورد به دوستاني كه تواناييشون توي زمينه كد نويسي بسيار بود پيام دادم و درخواست كمك كردم و حتي به بسياري از آن افراد هم گفتم كه نه ادعايي دارم نه چيزي و كسي بتونه مشكلات رو حل كنه ميتونه اديتور رو به نام خودش منتشر كنه !

از دوستاني هم كه با دادن قيمت يا ارسال هايشان مارا ياري كردن سپاسگزاريم.

از دوستاني هم كه من رو توي ساخت اين اديتور كمكي نكردند و حتي گهگاهي تهمت هايي هم زدند متشكرم .

روز اولي كه اديتور آماده شد به مديران ماي بي بي ايران گفتم كه هيچ ادعايي روي اديتور ندارم و تصميم دارم به صورت رايگان واسه دانلود قرار بدم.

همونطور هم كه گفتم هرگز تصميمي بر فروش اين اديتور نداشتم .اگر هم اين تاپيك زده شده تنها به خاطر لطف دوستان خوبي مانند پارس و كوين هست كه شايد به نحوي خواست انده كمك يا قدر داني از تلاش يا ... اي را از دوستان و من انجام بدن كه واقعاً اگر نياز به همچين كاري هم باشه ، بايد اين كمك و قدرداني از زحمات ماي بي بي ايران صورت بگيره كه به خاطر تلاش اين عده ، براي ساخت اين اديتور مشتاق تر شديم.

همانطور هم كه قبلاً گفتم اديتور مجاني پخش ميشه و هيچ توجهي هم به قيمت ها و ارسال هايي كه در اين تاپيك مطرح شده نداريم و هدفمان پيشرفت بهتر ماي بي بي هست.

سعي ميكنيم اديتور رو تا شنبه به صورت پلاگين آماده كنيم .

منتظر يك خدمت رايگان ديگر از دوستان ماي بي بي ايران باشيد.

نقل‌قول: خب من بهش تبریک میگم و بهش قول میدم با این برخورد بچگانه اش منی که حاضر بودم تا 20 تومن بابتش پول بدم حتی در صورتی که رایگانش کنه از اون روی تالارم استفاده نخواهم کردTongueTongueTongueAngry
واقعا که گاهی اوقات آدم میمونه که بعضی ها چقدر راحت خودشون رو رها میکنن با عقل خودشون فکر نمیکنن و با حرفهای دیگران تصمیم میگیرن
تبریک میگم به خاطر این علم بالاشون و امیدوارم که هر بار که ادیتور رو توی انجمن تست میبینه یاد تصمیم هاش بیفته

الان همه بچه هاي ماي بي بي ايران تحت تاثير اين تحريم بزرگ قرار گرفته اند و ملت جهان الان به التماس افتاده كه خواهشاً استفاده كنيد.
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۹/۲۴، ۰۰:۰۲:۳۰ صبح) ، parsilu (۱۳۸۹/۹/۲۴، ۰۰:۱۳:۰۳ صبح) ، S-ARM (۱۳۸۹/۹/۲۴، ۰۰:۲۳:۰۷ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۹/۲۴، ۰۰:۵۶:۴۶ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۹/۲۴، ۰۱:۲۲:۵۷ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۹/۲۴، ۰۴:۴۳:۵۵ صبح) ، DJMOKHTAR (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۱۵:۵۶:۵۸ عصر) ، BSE (۱۳۸۹/۹/۲۸، ۰۰:۱۸:۲۸ صبح)
نقل‌قول: الان همه بچه هاي ماي بي بي ايران تحت تاثير اين تحريم بزرگ قرار گرفته اند و ملت جهان الان به التماس افتاده كه خواهشاً استفاده كنيد.

همین که تحت تاثیر قرار نگرفتی نشون میده چه جور شخصیتی داریBig Grin
(۱۳۸۹/۹/۲۳، ۲۳:۴۷:۲۲ عصر)arakueed نوشته است:
نقل‌قول: الان همه بچه هاي ماي بي بي ايران تحت تاثير اين تحريم بزرگ قرار گرفته اند و ملت جهان الان به التماس افتاده كه خواهشاً استفاده كنيد.

همین که تحت تاثیر قرار نگرفتی نشون میده چه جور شخصیتی داریBig Grin

شما خيالت راحت باشه .
جاي شكر داره كه واسه تحريم فقط به اديتور اكتفا كردي .
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۹/۲۴، ۰۰:۰۲:۵۴ صبح)
خیلی خوشحالم که قیمت زیر هزار تومن نداده بودید وگرنه همه اونو انتخاب میکردن.
اخه 5 هزار تومن هم خیلی زیاد هست.(بهشون بر میخوره که بخوان 5 هزار تومان پول بدن)
مای بی بی رایگان هست. برای چی وقتی یکی یه پلاگین واسه مای بی بی میسازه پول میگیرین Smile)
واقعا دلم واسه مای بی بی و مای بی بی ایران میسوزه. که چه کسایی رو پشتیبانی میکنن.
کسی که اصلا قدر نمیشناسه. و فکر میکنه که تمام اینکار ها وظیفستConfused.

فقط یک کلمه : مـــــــــــتــــــــــــــــاســــــــفــــــــــــــــــــــم

کد:
:::منظورم به هیچ کس نبود:::

اینو کلا ندیده بگیرید.

من ياور يقين و عدالتم من زندگي ها خواهم ساخت، من خوشي هاي بسيار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمين خواهم کرد، زيرا شادماني او شادماني من است.(کوروش کبير)
 سپاس شده توسطmamaly12h (۱۳۸۹/۹/۲۴، ۰۰:۱۴:۵۹ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۹/۲۴، ۰۴:۴۴:۴۷ صبح)
وری خوشحال از آشنایی
امیدواریم که موفق باشی.Blush
حتي يك ريال
رضا یک کلام بد زد تو حالت من جات بودم دیگه پامو تو اینجا نمیذاشتم. (کش نده کاری داشتی آف بذار)
ممنون از دوستانHeart
این افرادی که دیدید همگی سرجمع ارسال هاشون دو رقمی نمیشد!!! اومدن چشم بسته انتقاد کردن کاملا مشخصصه که از روی حسادته و به احتمال قوی مای بی بی ایران رو رقیب خودشون میدوننWink
خوب دوستان من هات ادیتور رو نصب کردم این پلاگینم که دوست عزیزمون قراره شنبه منتشر کنه حالا تکلیف این بنده حقیر چیست؟Tongue
چطوری کلا هات ادیتور رو پاک کنم اینو نصب کنم؟
(۱۳۸۹/۹/۲۴، ۰۱:۲۹:۰۹ صبح)goldten نوشته است: ممنون از دوستانHeart
این افرادی که دیدید همگی سرجمع ارسال هاشون دو رقمی نمیشد!!! اومدن چشم بسته انتقاد کردن کاملا مشخصصه که از روی حسادته و به احتمال قوی مای بی بی ایران رو رقیب خودشون میدوننWink
خوب دوستان من هات ادیتور رو نصب کردم این پلاگینم که دوست عزیزمون قراره شنبه منتشر کنه حالا تکلیف این بنده حقیر چیست؟Tongue
چطوری کلا هات ادیتور رو پاک کنم اینو نصب کنم؟

یه توضیح کوچیک در رابطه با این ادیتور

این ادیتور ، ادیتور فاب خود مای بی بی هست
پس شما باید هات ادیتور رو غیر فعال کنید(اگه پلاگینه) و یا کدها را مثل روز اول کنید(اگر دستی نصب کردید)

خود این ادیتور پلاگین نیست ولی احتمالا بعضی قسمتاش پلاگینه

اندکی صبر شنبه نزدیک استBig GrinBig GrinBig Grin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان