هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: برای یک ادیتور کامل و سازگار و دارای پشتیبانی چه قدر هزینه می کنید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
5 تومان
74.12%
63 74.12%
10 تومان
12.94%
11 12.94%
15 تومان
2.35%
2 2.35%
بیشتر از 15 تومان
10.59%
9 10.59%
در کل 85 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه قدر حاضرید برای یک ادیتور کامل هزینه کنید؟
به نظر من اون کسانی دارند از تیم مای بی بی ایران پشتیبانی میگرن قدر نشناسند. مگه مای بی بی ایران به شما بدهکار هست که باید همه چیز را رایگان منشر کنه شما اگه خیلی ناراضی هستید یا برید یه انجمن ساز دیگه نصب کنید یا برید خودتون اگه تخصص دارید هر پلاگین یا ادیتوری که دوست دارید منشتر کنید . اگه اینا این ادیتور را ساختن و میخواهند بفروشند حقشون هست چون از جایی کپی نکردن ادیتور که روی خود مای بی بی هست را پیشرفتش کردن . اگه مای بی بی میخواست این ادیتورش را روی ورژن 1.6 درست کنه این کار را میکرد و الان ما اینقدر مشکل نداشتیم ولی دوستان مای بی بی ایران تلاش کردن و این ادیتور را ساختند و با قیمتی توی نظر سنجی گذاشتند به نظر من خوب هست. به عنوان مثال فروشگاه ساز های ارانی اکثر شون کپی خارجی هستند و فقط فارسی شدن پس اونا هم نباید بفروشند چون کپی کردن. ولی اونا دارند حق فارسی کردن و ماژول هایشان را که میسازند میگرند . برای این ادیتور هم همین طور هست مای بی بی ایران داره حق پیشرفته کردن این ادیتور را میگیره و به نظر من کاملا حقشون هست چون دزدی نکردن و عکس هایی که از این ادیتور گذاشتن من مانند این ادیتور توی سایت های خارجی ندیدم. میتونید سرچ کنید.

سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۹/۲۴، ۰۴:۴۸:۴۳ صبح) ، sattarforum (۱۳۸۹/۹/۲۴، ۱۲:۱۴:۵۷ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۹/۲۴، ۱۲:۳۲:۴۰ عصر)
واقعا برای همچین کاربرایی متاسفم که این قدر خود خواه هستن . تا امروز هر چی خواستن از امکانات این سایت استفاده کردن ولی حالا دارن این طوری حرف می زنن . من موندم یه نظر خواهی که دیگه این قدر دعوا نداره . چرا این قدر به هم بی احترامی می کنید ( منظورم کاربرایی هست که سر جمع تاپیک هاشون 20 تا نمیشه ). به راحتی به مدیرای سایت و تیم پشتیبانی بی احترامی می کنند . من خودم مایلم که 15 تا 20 تومن برای این ادیتور پول بدم . ( ما ایرانی ها یاد گرفتیم که پولمون را بدیم یکی دیگه بخوره نه یه ایرانی لایق )
در آخر باز هم می گم متاسفم برای همچین کاربرایی و متشکرم از مدیریت سایت که این قدر صبور هستن .
موید باشید در پناه اهورامزدا
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۹/۲۴، ۰۴:۴۹:۱۵ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۹/۲۴، ۱۲:۳۴:۳۱ عصر) ، mdradikal (۱۳۸۹/۹/۲۴، ۱۴:۱۹:۵۲ عصر)
ارسال های اسپم پاک شدند.
در صورت تکرار، کاربر اخطار دریافت خواهد کرد .
 سپاس شده توسطReza (۱۳۸۹/۹/۲۴، ۰۳:۱۱:۰۶ صبح) ، goldten (۱۳۸۹/۹/۲۴، ۰۳:۴۳:۵۷ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۹/۲۴، ۱۲:۳۴:۳۷ عصر)
(۱۳۸۹/۹/۲۴، ۰۵:۱۶:۱۲ صبح)HAMED.RAMZI نوشته است: سلام
با تشکر از همگی .

ولی یه نظر دام که اگه اجرا بشه میتونیم کاری کنیم کارستون

همونطور که میدونید سیستم اچ تی دارای مشکلات زیادی ری مای بی بی هست به طوری که برنامه نویسان خودش مودن
حالا این ادیتور که توسط دوستان طراحی شده فعلا معرفی نشه و یک دو تیم تشکیل شه برای پیشرفت در 1.04 و 1.6

بعد این پلاگین زمانی ارجاء داده شه که کاملا قفلسازی و بسته اما با دسترسی تغییرات محدود و حتی یک تمز برای این ادیتور طراجی شه در کل مانند کشورهای دیگه ما هم با نام ایران عزیز یک سیستم کا ملاحرفهای باز کنیم
. اگه این تیم جواب بده منهم الان یک ساله دارم یک مدیریت محتوا طراحی میکنم که اسمی هم براش در نظر گرفته نشده البته توذهنم فعلا کاری بااین ندارم .

چرا همیشه به ما بگن مصرف کننده چرا نگن سانده؟؟؟
در کل نظر همگی برای من عزیزه
رفتن راهی که دیگران رفتن و در اختیار ما قرار دادن به نظر من ارزش نداره!
چون برای ساختن همان چیز، باید زمان و هزینه های بسیار بالاتری صرف کنیم در حالی که همان را با هزینه بسیار کم در اختیار داریم.
از طرفی بعد از ساختن یک ادیتور از زمانی که برای کار خود گذاشتیم پشیمون میشیم وای به حال اینکه...

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطsattarforum (۱۳۸۹/۹/۲۴، ۱۷:۳۴:۰۷ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۱۳:۳۳:۴۷ عصر)
به نطر من همون 5 تومن
کمترین قیمت 5 تومن بود که زدیم.
تخفیف بدید مشتری شیم.
راستی حالا که می خاهید وقت بزارید برای این جور کارها، چطوره یک نرم افزار اکسترنال برای ساخت تم مخصوص mybb بزنید تا همه دعاتون کنند.
با این تفاسیر یعنی این ادیتور هم پرید؟Sad
بابا یکی پیدا شده بود میخواست یه ادیتور بی نقص واسمون بزاره ...Tongue
هفته بعد رایگان ملت دانلود میتونند بکنند
 سپاس شده توسطgoldten (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۰۲:۰۲:۲۹ صبح)
Wink 
سلام و درود
من نمیخواستم در این تاپیک ارسالی داشته باشم ولی مجبور شدم حرفی بزنم.
بعضی از دوستان در مورد نظر بعضی دوستان اعتراض کردند و ناراحت شدند در صورتی که این نظر سنجی است و در نظر سنجی همیشه عده ای هم مخالف نظر خودشون رو اعلام میکنند.شاید اونهایی که قیمت پایین رو پیشنهاد کردند واقعا تواناییشون در همین حد باشده چون میدونید بسیاری از کاربرای نت در ایران زیر 18 سال سن دارند و حتی از طرز نوشتن پیغام بعضی از دوستان مشخصه که بسیار جوان هستند و غرض خاصی ندارند و ما نباید هنگام خوندن مطالب از دریچه دید و سن خودمون نگاه کنیم.
این نظرسنجی جهت تست و ارزیابی مدیران سایت از نحوه برخورد کاربران ایرانی مای بی بی با ورود یک افزونه غیر رایگان بوجود امده و کار هوشمندانه ای بوده و این نشان از تفکر مدیران سایت دارد که به جای اینکه یک قیمتی رو اعلام کنند و با واکنش های مختلف روبرو شوند.
ما باید یاد بگیریم که چگونه در نظر سنجی ها نظر خودمون رو اعلام کنیم و هم اینکه از نظر دیگران ناراحت نشویم.
درمورد قرار دادن لینک ها در نت بعد از انتشار تا کنون چند افزونه ایرانی تجاری رو در نت برای دانلود قرار داده اند منطورم اسکریپت ها و الحاقات ایرانی است نه اسکریپت های خارجی که با قیمت بالا فروخته میشدند.برای مثال شما آیا میتوانید ماژول پرداخت آنلاین پرستاشاپ و... که در نت توسط سازنده فروخته میشود را پیدا کنید؟
خوشبختانه کاربران ایرانی از کسانی که برای کارشون زحمت میکشن و به ایرانی ها خدمت میکنند حمایت میکنند و هیچ گاه این کار را نخواهند کرد و شاید عده بسیار کمی در نت این کار رو انجام میدهند که تعدادشون انگشت شمار است.
تعیین قیمت برای الحاقات بسته به زحمتی است که برای آن کشیده شده و مدیران خود میدانند چه قیمتی برای آن مناسب است.
اما میتوان بررسی کرد مثلا تعداد کاربرانی که مایل به خریداری این افزونه هستند و اگر درخواست ها زیاد باشد میتوان قیمت مناسبی در نظر گرفت و اگر کم باشد میتوان برای جبران قیمت بالاتری در نظر گرفت.
ولی این ادیتور میتواند بهترین ادیتور برای مای بی بی باشد چون من با اینکه ادیتور فعلی دارای امکانات کمی است ولی ترجیح دادم از همان استفاده کنم و اگر ادیتور گروه ما بی بی ایران بیاد قطعا از آن استفاده خواهم کرد چون سبک بودن این ادیتور با دیگر ادیتورها قابل مقایسه نیست.
در آخر هم از مدیران و دوستانی که در این سایت برای هموطنان زحمت میکشن متشکرم و امیدوارم در پناه حق همیشه شاد و سلامت باشند.
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۱۳:۳۶:۳۴ عصر) ، sattarforum (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۱۷:۳۰:۲۳ عصر) ، goldten (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۱۷:۵۶:۴۶ عصر) ، peymanpbl (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۱۸:۰۲:۳۱ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۱۸:۳۶:۳۹ عصر) ، S-ARM (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۱۹:۰۴:۲۹ عصر) ، Reza (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۱۹:۱۱:۳۸ عصر) ، www.suma.ir (۱۳۸۹/۹/۲۶، ۰۱:۰۰:۲۲ صبح) ، Mt edition (۱۳۸۹/۹/۲۶، ۰۸:۰۱:۲۲ صبح) ، BSE (۱۳۸۹/۹/۲۸، ۰۰:۲۵:۱۰ صبح) ، Brothers (۱۳۹۰/۶/۱۹، ۱۷:۰۴:۱۸ عصر)
انصافا اگه ادیتوری درست کنید که مثل ادیتور VB کار کنه این مبالغ هیچی نیست واسش

ادیتوری که مشکلات قبلی رو نداشته باشه عالی میشه
به راحتی بشه کپی و paste کرد و ....
خدا خیرتون بده Heart اگه این کارو بکنید دیگه mybb انصافا تک میشه
تالار گفتمان سوما
شامل انجمن های متنوع تخصصی و عمومی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان