هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: برای یک ادیتور کامل و سازگار و دارای پشتیبانی چه قدر هزینه می کنید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
5 تومان
74.12%
63 74.12%
10 تومان
12.94%
11 12.94%
15 تومان
2.35%
2 2.35%
بیشتر از 15 تومان
10.59%
9 10.59%
در کل 85 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه قدر حاضرید برای یک ادیتور کامل هزینه کنید؟
(۱۳۸۹/۹/۲۳، ۱۸:۵۳:۲۱ عصر)AR@KST@R نوشته است:
(۱۳۸۹/۹/۲۳، ۱۸:۴۷:۲۲ عصر)honer نوشته است:
(۱۳۸۹/۹/۲۳، ۱۷:۴۹:۳۰ عصر)AR@KST@R نوشته است: منظورت از این تیکه چیه؟
نقل‌قول: اگر کپی رایت نداشته باشه

چون من نمیخوام تبلیغ جایی رو بکنم
که کسی بیاد اینجا و اصلا خوشش هم بیاد
و این برنامه رو استفاده کنه بعدش اومد اینجا
و تو پی ام از ادمین 2 تا سوال بپرسه
ولی هنوز جوابی بهش نداده باشن
2-3 تا فحش هم بار من بکنه !

--------------------

ما و خیلی های دیگه دلیل اومدنمون به مای بی بی
اصلی ترین دلیلمون مجانی بودن ساپورت و انجمنش هست
حالا این ادیتور پولی بشه ... پس فردا هزار چیز دیگه هم کم کم پولی میشه
پلاگین ساز دیگه هم پیش خودش میگه اینا پولی کردن خب براش تلاش زیادی هم کردن
چرا من پولی نکنم ؟

مثل خدمات دیگر که من تو این پست ها در مورد VIP شنیدم که پولی هست ... یا شده
به خود سایت اصلی مای بی بی نگاه کنید
خیلی از خدماتش پولی نیست ؟ Donate نداره ؟

هر چی دوستان در نظر دارن
شاید پست من لیاقت پاک شدن رو فقط داشته باشه یا ...
اما من بازم میگم 5 تا 10 تومان

و جواب دوستمون هم بدم

نقل‌قول: درضمن 5 یا 10 تومن اصلا ارزش گفتن داره که آدم بخواد نظری روش بده با 5 تومن شما چه کمکی میتونی به نویسنده این ادیتور بکنی؟؟؟؟؟؟؟؟
میخواید دور همی کمک جهیزیه دخترشون هم اگه دارند بکنیم ؟
بحث سر تشویق مالی بود نه کمک هزینه سفر حج !

با تشکر س.د.ف
برای خودم و تیم مای بی بی ایران متاسفم که چنین کاربرای خودخواهی داریم.
کسی شما رو مجبور به استفاده از این سایت و مای بی بی نکرده میتونید استفاده نکنید.
کاربرهایی مثل شما باعث میشن آدم کناره گیری کنه و 4 تا چیزیم که بلده به اون که نیاز داره یاد نده.
تاسفففففففففففففففففففففففففففففففففففف

درود
من به چنین وستانی پیشنهاد می کنم که اگر می خواهند در مای بی بی بماند به پشتیبانی دیگر آن مراجعه کنند در غیر این صورت انجمن ساز های رایگان فراوان است و ما اینجا از نرات گوهر بار شما پذیرایی نمی کنیم!
پیروز باشید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطcniran (۱۳۸۹/۹/۲۳، ۲۰:۳۱:۲۲ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۸۹/۹/۲۳، ۲۰:۵۷:۱۳ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۹/۲۳، ۲۳:۵۵:۰۶ عصر)
توجه توجه

پس از قرار دادن ادیتوری به نام hoteditor توسط ما و با وجود مشکلات زیاد یکی از دوستان که من باهاشون صمیمی هستم روی ادیتورهای مختلفی کار کردند
و به این نتیجه رسیدند که ادیتور خود مای بی بی رو پیشرفت بدند
من از 1 ماه پیش در جریان این پروژه بودم ( موقعی که هیچ کس غیر از من و خود سازنده نمیدونست)
بارها سازنده نا امید شد ولی با جدیت تمام کارش را ادامه داد و من هم فقط نقشم اینجا پیگیر کننده ادیتور و بعضی مواقع تست ادیتور بود
(با نصب این ادیتور در تمامی انجمن خود ادیتور پیشرفته خواید داشت حتی پیغام پروفایل و امضا و پاسخ سریع)

فردی که این کار رو کرده 100 در صد تخصص فراوانی دارد و همچنین [b]حق
این را دارد که این تخصص که پس از سالها تلاش و تجربه است به رایگان در اختیار شما ندهد - او این ادیتور رو ساخته
آیا یک مهندس یا یک مکانیک حاضر است به رایگان برای فردی کاری انجام دهد !!!!!!!!!!!

این فرد دیشب تصمیم گرفت که از این چند صد هزار تومان چشم پوشی کند و ادیتور رو به رایگان برای دانلود قرار دهد

اما

ولی شما این کسایی که فقط زبان انتقاد دارید و چشم دیدن این را ندارید که کسی پیشرفت کند
و شما ای ایرانیانی که فقط عادت کرده اید تمامی امکانات برای شما به رایگان باشد
و شما ای خودخواهان

با این رفتار زننده ی خود باعث شدید که سازنده ی این ادیتور به بنده اعلام کند که دیگر به هیچ وجه حاضر نیست این ادیتور را منتشر کند

حالا شما ماندید و حسرت یک ادیتور فوق العاده

احتمالا در انجمن تست قرار داده خواهد شد که بر حسرت شما افزوده شود Tongue
[/b]
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۹/۲۳، ۲۰:۰۸:۴۴ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۹/۲۳، ۲۰:۱۸:۴۶ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۸۹/۹/۲۳، ۲۰:۵۷:۲۰ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۹/۲۳، ۲۳:۵۶:۱۴ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۹/۲۸، ۲۱:۵۴:۳۴ عصر)
(۱۳۸۹/۹/۲۳، ۱۹:۵۵:۲۰ عصر)S-ARM نوشته است:
توجه توجه

با این رفتار زننده ی خود باعث شدید که سازنده ی این ادیتور به بنده اعلام کند که دیگر به هیچ وجه حاضر نیست این ادیتور را منتشر کند

[/color]

فعلاً بهترین کار همین است!

با توجه به قدر دانی زحمات بعضی ها مثل ایشان:

نقل‌قول: میخواید دور همی کمک جهیزیه دخترشون هم اگه دارند بکنیم ؟
بحث سر تشویق مالی بود نه کمک هزینه سفر حج !

دمو هم برای کپی برداری گذاشته نخواهد شد!
 سپاس شده توسطS-ARM (۱۳۸۹/۹/۲۳، ۲۰:۲۸:۳۱ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۸۹/۹/۲۳، ۲۰:۵۷:۳۳ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۹/۲۳، ۲۳:۵۶:۴۱ عصر)
آقا چه کاریه؟ بزارید برای فروش تا کور شود هر آنکه نتواند دید

اینکه شما کنار میکشید و پشیمون میشید محصول خودتون رو بزارید توی سایت خودتون!! واقعا" جای تعجب داره! آقا بزار همونی که نمیدونم چی گفته ( هنوز نخواندم کامل ) نفر اول میاد میخره.
 سپاس شده توسطsia1 (۱۳۸۹/۹/۲۳، ۲۰:۳۵:۵۷ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۸۹/۹/۲۳، ۲۰:۵۷:۴۸ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۹/۲۸، ۲۱:۵۵:۰۰ عصر)
سلام
دوستان ای که اعتراض کردند کار خوبی انجام ندادند ولی بدتر از آن این است که بهانه به دست تخریب گران وجه مای بی بی ایران بدهیم 57 رای که به این ادیتور داده شده است ( سر جمع به ارزش 375 هزار تومان) در مقابل آن عده معدود با تعداد پست های کم ( با هدف های معلوم) ، نشانگر عزم جدی کاربران مای بی بی برای حمایت از سازنده محترم این ادیتور و مای بی بی ایران است . بهر حال از این دوست عزیز خواهش میکنیم که در تصمیم خود تجدید نظر بنمایند مطمئنا مدیران محترم هم در مساعد شدن نظر ایشون نقش مهمی دارند و در این مسئله باید حامی ایشان باشند و با توهین یا اعتراض چند کاربر کنار نکشند
بهر حال به امید برگشتن نظر سازنده محترم در این روز های عزاداری دست به دعا بر میداریم
Rolleyes
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۸۹/۹/۲۳، ۲۰:۵۸:۱۹ عصر)
منتظر قیمت و شماره حساب هستم.

........... اونایی که نمی خوان پول بدند.Angry
من در دوردست ترین جای جهان ایستاده ام.
کنار تو.
(شاملو

انجمن کویر جرقویه علیا
با سلام و احترام

سپاسگزارم از مديران زحمت كش انجمن
بنده به شخصه عوض اين افراد با رفتار زننده عذر خواهي ميكنم
درسته حق با شماست كه ناراحت بشيد ولي به كار خود ادامه دهيد
به خاطر افرادي كه واقعا خواهان ماي بي بي هستن
بنده به شخصه از تمامي امكانات شما چه رايگان و غير رايگان تشكر ميكنم زحماتي كه شما ميكشيد و پشتيباني كه داريد در هيچ سايتي نديدم
لطفا به كار اديتور رسيدگي كنيد (از زماني كه اين موضوع ايجاد شده لحظه شماري ميكردم براي دريافت اديتور)
باز هم از كار ديگر كاربران كه با حرف ها شون شما را آزار دادن پوزش ميخواهم
 سپاس شده توسطsia1 (۱۳۸۹/۹/۲۳، ۲۰:۴۹:۵۲ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۸۹/۹/۲۳، ۲۰:۵۸:۲۷ عصر)
(۱۳۸۹/۹/۲۳، ۱۹:۵۵:۲۰ عصر)S-ARM نوشته است:
توجه توجه

پس از قرار دادن ادیتوری به نام hoteditor توسط ما و با وجود مشکلات زیاد یکی از دوستان که من باهاشون صمیمی هستم روی ادیتورهای مختلفی کار کردند
و به این نتیجه رسیدند که ادیتور خود مای بی بی رو پیشرفت بدند
من از 1 ماه پیش در جریان این پروژه بودم ( موقعی که هیچ کس غیر از من و خود سازنده نمیدونست)
بارها سازنده نا امید شد ولی با جدیت تمام کارش را ادامه داد و من هم فقط نقشم اینجا پیگیر کننده ادیتور و بعضی مواقع تست ادیتور بود
(با نصب این ادیتور در تمامی انجمن خود ادیتور پیشرفته خواید داشت حتی پیغام پروفایل و امضا و پاسخ سریع)

فردی که این کار رو کرده 100 در صد تخصص فراوانی دارد و همچنین [b]حق
این را دارد که این تخصص که پس از سالها تلاش و تجربه است به رایگان در اختیار شما ندهد - او این ادیتور رو ساخته
آیا یک مهندس یا یک مکانیک حاضر است به رایگان برای فردی کاری انجام دهد !!!!!!!!!!!

این فرد دیشب تصمیم گرفت که از این چند صد هزار تومان چشم پوشی کند و ادیتور رو به رایگان برای دانلود قرار دهد

اما

ولی شما این کسایی که فقط زبان انتقاد دارید و چشم دیدن این را ندارید که کسی پیشرفت کند
و شما ای ایرانیانی که فقط عادت کرده اید تمامی امکانات برای شما به رایگان باشد
و شما ای خودخواهان

[/b]

خب من بهش تبریک میگم و بهش قول میدم با این برخورد بچگانه اش منی که حاضر بودم تا 20 تومن بابتش پول بدم حتی در صورتی که رایگانش کنه از اون روی تالارم استفاده نخواهم کردTongueTongueTongueAngry
واقعا که گاهی اوقات آدم میمونه که بعضی ها چقدر راحت خودشون رو رها میکنن با عقل خودشون فکر نمیکنن و با حرفهای دیگران تصمیم میگیرن
تبریک میگم به خاطر این علم بالاشون و امیدوارم که هر بار که ادیتور رو توی انجمن تست میبینه یاد تصمیم هاش بیفته
اصلا" حال خوندن این 5 صفحه رو ندارم حرفم رو توی یک جمله می گم :
این بچه های بالا که انقد ادعای ساخت دارن خودشون کجاست ؟
عذر میخام از اولین روزها من یادم علیرضا میگفت یکی داره درست میکنه !!
کو الان اصلا" کجاست ؟ همین عمو کجاست ؟
با احساسات بچه ها بازی نکنید ! درست نیست.
خودش یاد نداره بیاد اینجا حرف بزنه .
تست هم خبری نیست مطئن باشید!
(۱۳۸۹/۹/۲۳، ۲۱:۴۸:۴۹ عصر)Reza نوشته است: اصلا" حال خوندن این 5 صفحه رو ندارم حرفم رو توی یک جمله می گم :
این بچه های بالا که انقد ادعای ساخت دارن خودشون کجاست ؟
عذر میخام از اولین روزها من یادم علیرضا میگفت یکی داره درست میکنه !!
کو الان اصلا" کجاست ؟ همین عمو کجاست ؟
با احساسات بچه ها بازی نکنید ! درست نیست.
خودش یاد نداره بیاد اینجا حرف بزنه .
تست هم خبری نیست مطئن باشید!

یعنی ما دروغ می گوییم؟!
من تلاشم را برای برگرداندن نظر ایشان خواهم کرد ولی شما دارید ما را به دروغ گویی متهم می کنید.!
پس این همه عکس که پیوست شده است بیانگر چیست؟!Huh
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۹/۲۳، ۲۳:۵۹:۲۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان