هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[محصول MyBBIran] عضویت آنی در گروه ویژه پس از پرداخت زرین پال
با سلام
قسمت آخر برای من مشکل پیش اومد.
این آدرس بسته ها : http://forum.hostiranco.com/zarinpal.php
بسته را انتخاب میکنم کار خریدو انجام میدم ولی بعد از عکس زیر در قسمت آخر ارور زیر عکس میده:
راستی پول هم به حساب زرین پالم میره اما نه کاربر ارتقا پیدا میکنه و نه در لیست تراکنش های انجام شده میاد!!!

[تصویر:  51.png]

[تصویر:  2012-02-28_150510.png]
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۹، ۰۵:۴۵:۲۲ صبح)m66rasooli نوشته است: با سلام
قسمت آخر برای من مشکل پیش اومد.
این آدرس بسته ها : http://forum.hostiranco.com/zarinpal.php
بسته را انتخاب میکنم کار خریدو انجام میدم ولی بعد از عکس زیر در قسمت آخر ارور زیر عکس میده:
راستی پول هم به حساب زرین پالم میره اما نه کاربر ارتقا پیدا میکنه و نه در لیست تراکنش های انجام شده میاد!!!

[تصویر:  51.png]

[تصویر:  2012-02-28_150510.png]

با سپاس از اطلاع رسانی شما به خاطر این مشکل بزرگ، مشکل حل شد و نسخه جدید پلاگین (4.1) در ارسال اول قرار گرفت.

نکته: اگر از نسخه 4.0 استفاده می‌کنید، کافی است فایل zarinpal_verfy.php موجود در فایل پیوست در ارسال اول را جایگزین فایل قبلی کنید.

این به روز رسانی، شامل کاربرانی که از نسخه‌های قبلی به نسخه‌ 4.0 به روزرسانی کرده اند، نمی‌شود.
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۱۲/۹، ۰۶:۱۷:۵۴ صبح) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱۲/۹، ۰۷:۲۲:۱۰ صبح) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۱۲/۹، ۰۷:۴۳:۵۸ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۱۲/۹، ۰۸:۱۲:۲۰ صبح) ، m66rasooli (۱۳۹۰/۱۲/۹، ۰۸:۴۳:۰۷ صبح) ، never (۱۳۹۱/۱/۱۹، ۰۸:۰۲:۳۱ صبح)
باسلام
یک مشکل و دو پیشنهاد

مشکل: بعد از اینکه کار خرید تمام شد پول به حساب زرین پالم میاد ، پیغام به کاربر درخواست کننده فرستاده می شود، در لیست تراکنش ها هم ظاهر میشه ولی ولی کاربر ارتقا پیدا نمیکنه یعنی اگر کاربری با سطح کاربری مدیر ارشد اقدام به خرید یکی از بسته ها بکند بعد از خرید پیغام شما عضو ویژه شده اید براش میاد ولی همچنان سطح کاربری تغییری نکرده است و در کنترل پنل شخص همان مدیر ارشد می باشد در صورتی که باید به سطح کاربری تعیین شده در بسته ها ارتقا پیدا بکند.

پیشنهاد:
1- اونجور که من دیدم وقتی کاربری یک بسته را خریده دیگر نمی تواند تا زمان انقضای بسته خریداری شده بسته دیگری را بخرد اون وقت برای یکی مثل من که برای کاربران cms نصب میکنم شاید کاربری بخواهد بیش از یک سایت سفارش دهد و نمی تواند مگر با نام کاربری دیگر.

2- اونجور که من دقت کردم با هربار کلیک بر روی خرید بسته ها یک لینک جدید ظاهر میشه که همان کد خرید ماست.
یعنی یه شخص استفاده کننده نمیتونه لینکی از هر بسته را به طور مداوم استفاده بکنه و حتما باید کاربر را به صفحه بسته ها فرستاد.

اگر بتونیددو پیشنهاد بالا را نیز عملی بکنید عالی میشه.

یا علی موفق باشید!!!
پاسخ
نقل‌قول: مشکل: بعد از اینکه کار خرید تمام شد پول به حساب زرین پالم میاد ، پیغام به کاربر درخواست کننده فرستاده می شود، در لیست تراکنش ها هم ظاهر میشه ولی ولی کاربر ارتقا پیدا نمیکنه یعنی اگر کاربری با سطح کاربری مدیر ارشد اقدام به خرید یکی از بسته ها بکند بعد از خرید پیغام شما عضو ویژه شده اید براش میاد ولی همچنان سطح کاربری تغییری نکرده است و در کنترل پنل شخص همان مدیر ارشد می باشد در صورتی که باید به سطح کاربری تعیین شده در بسته ها ارتقا پیدا بکند.

مشکل از پلاگین نیست، مشکل از آن جاست که شما گروه کاربری نمایشی برای کاربر تعریف کرده اید و به همین دلیل، این کاربر به هر گروهی منتقل شود، دسترسی آن گروه برای او تعریف می‌شود اما نام کاربری او به شکل گروه نمایشی نمایان می‌شود.

نقل‌قول: 1- اونجور که من دیدم وقتی کاربری یک بسته را خریده دیگر نمی تواند تا زمان انقضای بسته خریداری شده بسته دیگری را بخرد اون وقت برای یکی مثل من که برای کاربران cms نصب میکنم شاید کاربری بخواهد بیش از یک سایت سفارش دهد و نمی تواند مگر با نام کاربری دیگر.

در بخش تراکنش‌های کنترل پنل مدیر کل، گزینه‌ "پایان دادن" وجود دارد که با کلیک بر روی این گزینه، عضویت پایان می‌یابد و عضویت در گروه جدید برای کاربر آزاد می‌شود.

نقل‌قول: 2- اونجور که من دقت کردم با هربار کلیک بر روی خرید بسته ها یک لینک جدید ظاهر میشه که همان کد خرید ماست.
یعنی یه شخص استفاده کننده نمیتونه لینکی از هر بسته را به طور مداوم استفاده بکنه و حتما باید کاربر را به صفحه بسته ها فرستاد.

بک لینک جدید ظاهر نمی‌شود! و لینک بسته‌ها ثابت است.
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۹، ۲۳:۲۴:۲۳ عصر)
من امروز هاستم رو عوض کردم ولی مطمئن نیستم که این ایراد از تعویض هاسته یا نه. وقتی روی بسته کلیک میشه، میره توی سایت زرین پال و فقط کلید "بازگشت به صفحه اصلی وبسایت" نشون داده میشه!!
حتی IP جدید هاست رو هم بهشون دادم، ولی هنوز همچین مشکلی دارم. مشکل از طرف منه یا زرین پال؟
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۱۱، ۱۲:۰۱:۱۴ عصر)goldenaxis نوشته است: من امروز هاستم رو عوض کردم ولی مطمئن نیستم که این ایراد از تعویض هاسته یا نه. وقتی روی بسته کلیک میشه، میره توی سایت زرین پال و فقط کلید "بازگشت به صفحه اصلی وبسایت" نشون داده میشه!!
حتی IP جدید هاست رو هم بهشون دادم، ولی هنوز همچین مشکلی دارم. مشکل از طرف منه یا زرین پال؟

در این خصوص با هاست هم صحبت کردم و Soap روی دامین من فعال شد. حالا زمانی که گزینه Soap فعال باشه، صفحه zarinpal1.php خالی نشون داده میشه و زمانی که Nusoap باشه میره توی سایت زرین و فقط کلید بازگشت نشون داده میشه. از چیه؟ چطوری درستش کنم؟
پاسخ
آی پی رو اشتباه وارد کردی لابد!

تست آی پی بگیر دوباره آی پی رو وارد کن احتمالا مشکل حل میشه
پاسخ
 سپاس شده توسطgoldenaxis (۱۳۹۰/۱۲/۱۲، ۲۲:۰۵:۰۴ عصر)
(۱۳۹۰/۱۲/۱۲، ۱۵:۴۳:۴۹ عصر)ms83 نوشته است: آی پی رو اشتباه وارد کردی لابد!

نه! با صفحه تست IP هم امتحان کردم. IP که داده بودم درست بود!!! تو رو خدا به دادم برسید
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۱۲، ۲۲:۰۴:۲۲ عصر)goldenaxis نوشته است:

نه! با صفحه تست IP هم امتحان کردم. IP که داده بودم درست بود!!! تو رو خدا به دادم برسید

تنظیمات را برروی nusoap قرار دهید.
شاید مشکل از بخش زرین پال بوده باشد، تیکتی برای آن‌ها ارسال کنید و خطا را در میان بگذارید.
پاسخ
 سپاس شده توسطgoldenaxis (۱۳۹۰/۱۲/۱۳، ۰۳:۵۲:۵۹ صبح)
(۱۳۹۰/۱۲/۱۳، ۰۱:۱۴:۱۶ صبح)Mohammad-Za نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۲/۱۲، ۲۲:۰۴:۲۲ عصر)goldenaxis نوشته است:

تنظیمات را برروی nusoap قرار دهید.
شاید مشکل از بخش زرین پال بوده باشد، تیکتی برای آن‌ها ارسال کنید و خطا را در میان بگذارید.

با زرین پال در میون گذاشتم و اونا گفتند که Soap نصب نیست. بعدش با هاست صحبت کردم و نصب کردند. ولی هنوز هم مشکل دارم. به نظر شما چطوری به زرین پال بقبولانم که مشکل از سمت اونهاست؟

مشکل حل شد!
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان