مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل با پلاگین درخواست دوستی به سبک facebook
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
مشکل با پلاگین درخواست دوستی به سبک facebook و ایجاد مشکل برای دیگر پلاگین ها :

من این پلاگین رو نصب کردم و چند وقتی هست که در حال استفاده هستم ولی مشکلی که دارم :
5 پلاگین با این پلاگین سازگاری ندارم و باعث ارور میشود.

1. تعداد اعتبار اهدا شده
2. ستونی کردن زیر انجمن ها
3. پیوست های ارسال
4. بازگردانی حذف شده ها
5. پ.خ./ایمیل خوش آمد گویی
6. گوگل سئو
این 5 پلاگین را وقتی فعال می کنم ارور میدهد و در همه ارور ها این نوشته مشترک است :

[attachment=3573]

در همه موارد چنین اروری داده می شود و این نوشته در همه یکسان است :

Line: 1134 - File: inc/plugins/FbDock.php PHP 5.2.17

و فقط برای پلاگین تعداد اعتبار اهدا شده در هنگام فعالسازی این تصور می آید و سپس مانند بالا می شود :

[attachment=3574]

---------------------

وقتی پلاگی در خواست دوستی را غیر فعال می کنم در صفحه اصلی انجمن اروری نمی آید ولی در پنل مدیریتی این ارور می آِید : ( برای همه پلاگین های بالا :

[attachment=3575]

وهمه در این نوشته مشترک هستند :

Line: 51 - File: admin/index.php PHP 5.2.17 (Linux

نظر شما چیست ؟ چه باید بکنم ؟ راهنمایی کنید.

ممنون Heart

فايلهاي پلاگينهايي كه اسماشون رو آوردين ويرايش هم كردين؟
فک کنم مشکل از هاستتون باشه چون من همزمان اینارو با هم روی انجمنم به شکل فعال دارم و مشکلی پیش نیومده.

اگه میخواید مطمئن بشید دوباره این فایل هارو آپلود و فعال کنید.
(۱۳۹۰/۳/۶، ۲۰:۲۴:۱۰ عصر)Cancer9003 نوشته است: [ -> ]فايلهاي پلاگينهايي كه اسماشون رو آوردين ويرايش هم كردين؟

خیر - ویرایش نکردم.
(۱۳۹۰/۳/۶، ۲۰:۲۹:۲۸ عصر)parsilu نوشته است: [ -> ]فک کنم مشکل از هاستتون باشه چون من همزمان اینارو با هم روی انجمنم به شکل فعال دارم و مشکلی پیش نیومده.

اگه میخواید مطمئن بشید دوباره این فایل هارو آپلود و فعال کنید.

شاید از ترتیب نصب باشه. !!Undecided
یکی از دوستان هم تقریبا همین مشکل رو داشت اما در پلاگین دیگه ای اما ارورش همین بود پلاگینو از سایت اصلی بگیرید قایلارو جایگزین کنید فقط یکچیز فایل ترجمه شده رو پاکش نکنید فقط فایلارو با فابلای سایت مادر جا به جا کنید ببینید درست میشه
گوگل سئو داره مگه ایشون تو انجمنش جایگزین کنه شاید درست شه یک دفعه شده بود جایگزین کردم درست شد
(۱۳۹۰/۳/۶، ۲۱:۰۴:۰۸ عصر)mkh534 نوشته است: [ -> ]یکی از دوستان هم تقریبا همین مشکل رو داشت اما در پلاگین دیگه ای اما ارورش همین بود پلاگینو از سایت اصلی بگیرید قایلارو جایگزین کنید فقط یکچیز فایل ترجمه شده رو پاکش نکنید فقط فایلارو با فابلای سایت مادر جا به جا کنید ببینید درست میشه

مشکل حل نشد.

پلاگین بازی هم که نصب کردم ، اون هم به مانند پلاگین در خواست دوستی مشکل ساز می باشد.
مشکل حل نشد یک عکس از ارور پلاگین دوستی بندازید بذارید اینجا ببینم
پلاگینهاتون رو غیر فعال کنید
فایلهارو مجدداً آپلود کنید بعد پلاگین هارو فعال کنید. پلاگین بازی و درخواست دوستی رو اول فعال کنید بقیشون رو بعدش
(۱۳۹۰/۳/۷، ۱۰:۱۹:۴۴ صبح)Cancer9003 نوشته است: [ -> ]پلاگینهاتون رو غیر فعال کنید
فایلهارو مجدداً آپلود کنید بعد پلاگین هارو فعال کنید. پلاگین بازی و درخواست دوستی رو اول فعال کنید بقیشون رو بعدش

سپاس
این کار را انجام دادم و فایده ای نداشت.
پلاگین پروفایل پیش فرض هم که جدید نصب کردم ارور میدهد و با پلاگین بازی و functions.php مشکل دارد.

50% پلاگین هایم را با مشکل مواجه میشوند ، و باید کلی دنبال جواب راه حلشان بگردم. Confused
صفحه‌ها: 1 2