هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با پلاگین درخواست دوستی به سبک facebook
مشکل با پلاگین درخواست دوستی به سبک facebook و ایجاد مشکل برای دیگر پلاگین ها :

من این پلاگین رو نصب کردم و چند وقتی هست که در حال استفاده هستم ولی مشکلی که دارم :
5 پلاگین با این پلاگین سازگاری ندارم و باعث ارور میشود.

1. تعداد اعتبار اهدا شده
2. ستونی کردن زیر انجمن ها
3. پیوست های ارسال
4. بازگردانی حذف شده ها
5. پ.خ./ایمیل خوش آمد گویی
6. گوگل سئو
این 5 پلاگین را وقتی فعال می کنم ارور میدهد و در همه ارور ها این نوشته مشترک است :

در همه موارد چنین اروری داده می شود و این نوشته در همه یکسان است :

Line: 1134 - File: inc/plugins/FbDock.php PHP 5.2.17

و فقط برای پلاگین تعداد اعتبار اهدا شده در هنگام فعالسازی این تصور می آید و سپس مانند بالا می شود :

---------------------

وقتی پلاگی در خواست دوستی را غیر فعال می کنم در صفحه اصلی انجمن اروری نمی آید ولی در پنل مدیریتی این ارور می آِید : ( برای همه پلاگین های بالا :

وهمه در این نوشته مشترک هستند :

Line: 51 - File: admin/index.php PHP 5.2.17 (Linux

نظر شما چیست ؟ چه باید بکنم ؟ راهنمایی کنید.

ممنون Heart

نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
فايلهاي پلاگينهايي كه اسماشون رو آوردين ويرايش هم كردين؟
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۳/۶، ۲۰:۴۲:۳۰ عصر)
فک کنم مشکل از هاستتون باشه چون من همزمان اینارو با هم روی انجمنم به شکل فعال دارم و مشکلی پیش نیومده.

اگه میخواید مطمئن بشید دوباره این فایل هارو آپلود و فعال کنید.
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۳/۶، ۲۰:۵۷:۱۲ عصر)
(۱۳۹۰/۳/۶، ۲۰:۲۴:۱۰ عصر)Cancer9003 نوشته است: فايلهاي پلاگينهايي كه اسماشون رو آوردين ويرايش هم كردين؟

خیر - ویرایش نکردم.
(۱۳۹۰/۳/۶، ۲۰:۲۹:۲۸ عصر)parsilu نوشته است: فک کنم مشکل از هاستتون باشه چون من همزمان اینارو با هم روی انجمنم به شکل فعال دارم و مشکلی پیش نیومده.

اگه میخواید مطمئن بشید دوباره این فایل هارو آپلود و فعال کنید.

شاید از ترتیب نصب باشه. !!Undecided
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
یکی از دوستان هم تقریبا همین مشکل رو داشت اما در پلاگین دیگه ای اما ارورش همین بود پلاگینو از سایت اصلی بگیرید قایلارو جایگزین کنید فقط یکچیز فایل ترجمه شده رو پاکش نکنید فقط فایلارو با فابلای سایت مادر جا به جا کنید ببینید درست میشه
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۳/۶، ۲۱:۰۷:۲۸ عصر)
گوگل سئو داره مگه ایشون تو انجمنش جایگزین کنه شاید درست شه یک دفعه شده بود جایگزین کردم درست شد
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۳/۶، ۲۲:۲۷:۳۳ عصر)
(۱۳۹۰/۳/۶، ۲۱:۰۴:۰۸ عصر)mkh534 نوشته است: یکی از دوستان هم تقریبا همین مشکل رو داشت اما در پلاگین دیگه ای اما ارورش همین بود پلاگینو از سایت اصلی بگیرید قایلارو جایگزین کنید فقط یکچیز فایل ترجمه شده رو پاکش نکنید فقط فایلارو با فابلای سایت مادر جا به جا کنید ببینید درست میشه

مشکل حل نشد.

پلاگین بازی هم که نصب کردم ، اون هم به مانند پلاگین در خواست دوستی مشکل ساز می باشد.
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
مشکل حل نشد یک عکس از ارور پلاگین دوستی بندازید بذارید اینجا ببینم
پاسخ
پلاگینهاتون رو غیر فعال کنید
فایلهارو مجدداً آپلود کنید بعد پلاگین هارو فعال کنید. پلاگین بازی و درخواست دوستی رو اول فعال کنید بقیشون رو بعدش
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۳/۷، ۱۰:۲۲:۳۲ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۳/۷، ۱۰:۳۰:۴۴ صبح)
(۱۳۹۰/۳/۷، ۱۰:۱۹:۴۴ صبح)Cancer9003 نوشته است: پلاگینهاتون رو غیر فعال کنید
فایلهارو مجدداً آپلود کنید بعد پلاگین هارو فعال کنید. پلاگین بازی و درخواست دوستی رو اول فعال کنید بقیشون رو بعدش

سپاس
این کار را انجام دادم و فایده ای نداشت.
پلاگین پروفایل پیش فرض هم که جدید نصب کردم ارور میدهد و با پلاگین بازی و functions.php مشکل دارد.

50% پلاگین هایم را با مشکل مواجه میشوند ، و باید کلی دنبال جواب راه حلشان بگردم. Confused
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان