مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین پاسخ سریع پیشرفته Advanced Quick Reply 1.0
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
مرسی دوست عزیز

من خیلی سرچ کردم ، اما هیچ چیزی در این مورد پیدا نکردم ، میشه کمی واضح تر توضیح بدید ؟

با تشکر
قالب ها و پوسته ها »» قالب ها »» Show Thread Templates و در بخش ShowThread متغیر {$quickreply} رو که دو بار تکرار شده رو یکیش رو حذف کنید
دوست عزیز مرسی از راهنمایی های شما

اما این متغیر فقط یکی هست ، دوتا نیست ...

راستی مشکل من اینه که جعبه ی Smile ها دوتا هستن ، جعبه ی ادیتور یکی هست و درسته . اما ماله Smile ها 2تا شده

یک مشکل دیگه هم که هست اینه که وقتی پلاگین آمار پیشرفته ( Persian_ProStats_1.7.6 ) رو نصب کردم بازم دوتا شد ، یعنی وقتی وارد فروم میشم دوتا قسمت آمار انجمن وجود داره !

چیکار کنم ؟

با تشکر ...

شما اول گفتید هم شکلک ها و هم ادیتور 2تا شده
من متغیر ادیتور رو دادم
برید توی همون قسمت که گفتم و هر متغیری که 2تا هست رو یکیش رو پاک کنید
من تازگی ها با این مشکل مواجه شده:
به محض فعال کردن پاسخ سریع پیشرفته هیچ ادیتوری واسم لود نمیشه در بخش پاسخ سریع ینی در حین لود شدن یه کادر سفید نشون میده بعدش محو میشه و میره.
باید چیکار کنم بد لنگشم Huh
parsilu جان مطمئن شو که اگه قبلا پلاگین ادیتور نصب کردی،غیر فعال کنی بعد حذفش کنی اگه بازم نشد،پلاگین رو حذف کن و دوباره نصبش کن.

"موفق باشید"
ممنون بابت کمک ولی هر کاری که بگید کردم اما درست نشده هنوز حتی از پاسخ سریع پیشرفته دستی هم استفاده کردم ولی جوابی نگرفتم Huh
اگه هیچ دکمه ای توی ادیتور دیده نمیشه پس حتما فایل ها رو خوب آپلود نکردی
اگه فایل های مربوط به پوشه /jscripts/editor_themes کپی نشده باشند این وضعیت پیش می آید.
شما کامل منظورمو مثه اینکه متوجه نشدید Big Grin
همون اول که داره صفحه لود میشه همونطور که تو عکس میبینید فقط یه کادره و زمانی که صفحه کامل بالا اومد دیگه هیچی نشون نمیده و این مشکل بعد از فعال سازی پاسخ سریع پیشرفته هست و تو بقیه جاها مشکلی نداره که فک میکنم مشکل از یکی از کدها باشه که نمیدونم چیه Huh
پ.ن:هر نوعی از پاسخ سریع پیشرفته هم نصب کردم ولی جوابی نگرفتم و اینو بگم که تا 1 ماه پیش هیچ مشکلی نداشتم .
[تصویر:  yrr2bye0dy44jr688f.png]
[تصویر:  uvvguu4bu1k69vbgtpmy.png]
اگر تا مدتی پیش مشکلی نبوده قطعا مشکل یه پلاگین یا تغییراتی در بخش قالبتون است
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17