مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین پاسخ سریع پیشرفته Advanced Quick Reply 1.0
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
این پلاگین مشکل داره
وقتی روی ارسال پاسخ کلیک میکنم میگه موضوعی وارد نشده است
دوست عزیز مشکل از پلاگین نیست . همه دارن این پلاگین و خیلی راحت و بی دردسر استفاده می کنم منم قبل از تغییر پوسته انجمن خیلی راحت و درست داشتم استفاده می کردم که الان برای اولین بار از این طریق به مشکل بر خوردم
یکی این روش دستی اضافه کردن پلاگین رو به ما بگه
روش دستی اضافه کردن پلاگین مربوط به انجمن VIP میشه که حامد جـان زحمت کشیدن توضیح کاملش رو توی اون بخش دادن
مشکل من با این پلاگین اینه که وقتی ادیتور پیشرفته روی حالت on هست به قسمت سمت چپ صفحه یه مقداری فضا اضافه میشه. و وقتی که ادیتور پیشرفته غیر فعال میشه به حالت نرمال بر می گرده !

[تصویر:  8jpsk14xyiisurnjazql.jpg]

همچنین وقتی امکانات ادیتور پیشرفته غیر فعال میشه شکلکها رو نمایش میده اما کار نمی کنند .
طبق قوانین ==> آدرس انجمن قرار دهید.
ممنونم بایت یاد آوری . به این قانون توجه نکرده بودم
1 روز بت وقت میدم کپی رایت رو درست کنی وگرنه شرمندت میشم و بنت میکنم.
موفق باشین
این کپی رایت رو کجا باید درست کرد ! لطفا منو راهنمایی کنید . امیدوارم بعد از این همه مراحل و مراسم به جواب سئوالم برسم.

متاسفانه چقدر برخورد های توی این انجمن خصمانه است !!!
از اونجایی که من سالها توی انجمنهای مختلف عضو بودم به خوبی میدونم که این جنس برخوردها رو فقط و فقط مدیران سایت بوجود میارند و به عنوان یه دوست بهتون پیشنهاد می کنم این موضوع رو رعایت کنید تا کاربران رغبت حضور در این انجمن رو داشته باشند .
با این جنس برخورد ها فقط در حد راه افتادن کار کاربران اشتیاق رجوع به سایت رو دارند.
نقل‌قول: این کپی رایت رو کجا باید درست کرد ! لطفا منو راهنمایی کنید .
مدیریت »» قالب ها و پوسته ها »» قالب ها »» قالب مورد استفاده »» footer Template رو باز کرده و در بخش footer کدهای زیر رو در جای مناسبی قرار بدید :

کد php:
{$lang->powered_by} <a href="http://mybb.com/" target="_blank">MyBB{$mybbversion}</a>, &copy2002-2010 <a href="http://mybb.com/" target="_blank">MyBB Group</a><br /> 
الان کپی رایت زبان درست شد . اما کپی رایت خود میب هنوز نیامده . البته من توی advance mode قسمت global.css فونت رو صفر کرده بودم که الان عدد دادم و اومد . اما کپی رایت خود میب رو یادم نیست کجا رو دست کاری کردم که حذف شده.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17