مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: رفع مشکل ورود Cannot login
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
سلام
من از یکی دو سال پیش این مشکل رو دوره ای دارم ، چند بار از اول نصب کردم مای بی بی رو ، فایده نداشته ، کوکی ها رو به چند مدل ست کردم ، فایده نداشته ، مشکلاتی مثل زیر پیش می آد :
  • کاربر و مدیر هر دوامکان ورود ندارند
  • یا کاربر امکان ورود داره " forums.domian.ir" و  "/" یا مدیر "domain.ir" و "/forums/" (مشکل کنونی)
  • هر دو درست هستند اما بعد یک مدت مشکل دار می شند.
    تنظیم ارسال کوکی و غیره رو در قسمت server setting رو هم دست کاری کردم فرقی نکرد.الآن هم دسترسی ندارم برم ببینم چی هست.
(۱۳۹۴/۲/۲۸، ۱۷:۱۱:۰۵ عصر)ali_tavanaie نوشته است: [ -> ]سلام
من از یکی دو سال پیش این مشکل رو دوره ای دارم ، چند بار از اول نصب کردم مای بی بی رو ، فایده نداشته ، کوکی ها رو به چند مدل ست کردم ، فایده نداشته ، مشکلاتی مثل زیر پیش می آد :
  • کاربر و مدیر هر دوامکان ورود ندارند
  • یا کاربر امکان ورود داره " forums.domian.ir" و  "/" یا مدیر "domain.ir" و "/forums/" (مشکل کنونی)
  • هر دو درست هستند اما بعد یک مدت مشکل دار می شند.
    تنظیم ارسال کوکی و غیره رو در قسمت server setting رو هم دست کاری کردم فرقی نکرد.الآن هم دسترسی ندارم برم ببینم چی هست.

سلام فایل تنظیمات رو در هاست در پوشه ی inc غیر قابل ویرایش کنید مشکل حل میشه
فقط هر پلاگینی که نصب کردید باید این فایل قابل ویرایش بشه تا تنظیمات اعمال بشه
توجه کنید که کوکی ها رو به درستی وارد کرده باشید بعد غیر قایل ویرایش کنید
اینکار اصلا پیشنهاد نمیشه:
نقل‌قول: سلام فایل تنظیمات رو در هاست در پوشه ی inc غیر قابل ویرایش کنید مشکل حل میشه
فقط هر پلاگینی که نصب کردید باید این فایل قابل ویرایش بشه تا تنظیمات اعمال بشه
توجه کنید که کوکی ها رو به درستی وارد کرده باشید بعد غیر قایل ویرایش کنید
چون سری رو که درد نمیکنه دستمال نمیبندن

1- دقت کردید که یک نقطه باید اول کوکیتون باشه؟

کد:
.forums.domian.ir
 اینجوری.
دقتتون رو بیشتر کنید.
2- کش ها رو پاک کنید و بعد تست کنید
3- آموزش رو به صورت کامل انجام بدید مشکلی نخواهد بود
اگر نتونستید تیم بنده میتونه براتون اینکارو با هزینه کمی انجام بده.(تنظیم کامل کوکی بدون مشکل در آینده)
سلام
با تشکر
نقطه هم گذاشتم
خوب بود باز امروز ارور می داد ، نگاه کردم فایل هم همون بود ، حرف Forums رو کردم forums ببینم درست میشه یا نه.
سلام
یعنی بعد این همه سال هنوز مای بی بی نتونسته مشکل کوکی رو حل کنه
تمام کاربرام رو از دست می دم
هی ست می کنم درست میشه ، باز فرداش خراب میشه
تا همین چند روز پیش درست شد ، بعد دوباره مشکل دار شد ، دیدم باز خودش ورداشته عوض کرده ، برگردوندمش ، قفلش کردم فایل رو که فقط خوندنی باشه ، اما باز هم پنل مدیریت نمیاد و ارور میده!
اینم تنظیمات کوکی:
کد:
$settings['cookiedomain'] = ".forums.plda.ir";
$settings['cookiepath'] = "/";
$settings['cookieprefix'] = "";
این یه مشکل جزئیه. اینکار رو تیم من با هزینه 15 تومان انجام میده(ارزان تر از عرفش) اما بخاطر تخفیفات ویژه ای که بخاطر ماه شعبان و اعیادش هست و تا آخر ماه شعبان ادامه داره با هزینه 7 تومان براتون انجام میدیم و این مشکل برطرف میشه.
سلام
باشه ، چطور پرداخت کنم؟
لطفا فقط دائی مشکل برطرف بشه
خیلی ممنون
هشدار :پلاگین قرار داده شده مربوط به نسخه 1.2 مای بی بی هست و فقط برای اساتید و مدیران عزیز قرار گرفته لذا از دانلود و نصب ان در مای بی بی جدید خود جدا خودداری نمایید.

دوستان مدیر و اساتید عزیز

من در زمانی که مای بی بی 1.2.* را داشتم یک پلاگین وجود داشت که می توانست ادرس کوکی و ادرس انجمن را بصورت اتوماتیک برای هر دامینی که باهاش انجمن را باز می کردید ست کنه
یا حتی فقط برای همان یک دامین اصلی
و کارش هم واقعا عالی بود من 3 دامین ان زمان روی انجمنم داشتم که هر 3 بدون مشکل قابلیت ورود به حساب کاربری و ادمین را توسط این پلاگین پیدا کرده بودنند

اما متاسفانه حالا من ندیدم این پلاگین برای نسخه های جدید وجود داشته باشه
از این رومن این پلاگین را که مربوط به نسخه 1.2 هست را برای شما اساتید قرار میدم تا ببینید ایا امکان سازگار کردن ان با نسخه های جدید وجود دارد یا خیر
که اگر امکانش باشه مشکلات کاربران را فقط با نصب این پلاگین حل می کنه

پی نوشت: در فایل پیوست دو پلاگین وجود دارد

1:ست کردن اتوماتیک کوکی برای انجمن با هر دامینی که کاربر به انجمن با ان وارد شود.
2:ست کردن ادرس انجمن با هر دامینی که کاربر به سایت وارد می شود.

فایل های پلاگین پیوست می شونند
(۱۳۹۴/۳/۱۹، ۱۹:۰۱:۰۰ عصر)ali_tavanaie نوشته است: [ -> ]سلام
باشه ، چطور پرداخت کنم؟
لطفا فقط دائی مشکل برطرف بشه
خیلی ممنون

مطمئن باشید که کامل برطرف میشه، مگه اینکه بخواید دامنه رو عوض کنید یا شاخه رو تغییر بدید(که فکر نکنم اینکارو بکنید چون دامنتون مناسبه و ایندکس های گوگلیتون رو دوست ندارید از دست بدید)

(۱۳۹۴/۳/۱۹، ۲۰:۱۵:۴۳ عصر)mehdi gol نوشته است: [ -> ]هشدار :پلاگین قرار داده شده مربوط به نسخه 1.2 مای بی بی هست و فقط برای اساتید و مدیران عزیز قرار گرفته لذا از دانلود و نصب ان در مای بی بی جدید خود جدا خودداری نمایید.

دوستان مدیر و اساتید عزیز

من در زمانی که مای بی بی 1.2.* را داشتم یک پلاگین وجود داشت که می توانست ادرس کوکی و ادرس انجمن را بصورت اتوماتیک برای هر دامینی که باهاش انجمن را باز می کردید ست کنه
یا حتی فقط برای همان یک دامین اصلی
و کارش هم واقعا عالی بود من 3 دامین ان زمان روی انجمنم داشتم که هر 3 بدون مشکل قابلیت ورود به حساب کاربری و ادمین را توسط این پلاگین پیدا کرده بودنند

اما متاسفانه حالا من ندیدم این پلاگین برای نسخه های جدید وجود داشته باشه
از این رومن این پلاگین را که مربوط به نسخه 1.2 هست را برای شما اساتید قرار میدم تا ببینید ایا امکان سازگار کردن ان با نسخه های جدید وجود دارد یا خیر
که اگر امکانش باشه مشکلات کاربران را فقط با نصب این پلاگین حل می کنه

پی نوشت: در فایل پیوست دو پلاگین وجود دارد

1:ست کردن اتوماتیک کوکی برای انجمن با هر دامینی که کاربر به انجمن با ان وارد شود.
2:ست کردن ادرس انجمن با هر دامینی که کاربر به سایت وارد می شود.

فایل های پلاگین پیوست می شونند

درود، کاربرد اصلی این پلاگین زمانی هست که شما میخواید از چند دامنه روی یک انجمن استفاده کنید که برای این در نسخه 1.8 پلاگین ABP MultiDomain منتشر شده و با تعریف دامنه و تنظیم کوکی هاش انجمن روی چند دامنه بالا میاد.

اما چیزی که هست اینه که راحتی انجام کار تا یک حدی خوبه.تاحالا دقت کردید که چرا توی پی اچ پی متغیر ها رو با $ اعلان میکنن اما توی دیتابیس ها از انواع مختلف مثل int tinyint longing و غیره استفاده میکنن؟ چون دقتی که برای ذخیره سازی نیازه توی دیتابیس ها اهمیت بیشتری داره تا برنامه ها.
توی اینجا هم به نظر من همینه، بجای اینکه اتوماتیک عمل کنه بهتره دردسر یکم سختی رو بکشیم تا اینکه لود انجمن رو کمی به تاخیر بندازیم(حتی صدم ثانیه هم برای لود مهمه و اینکار روی هاست های معمولی و ضعیف شاید نزدیک به نیم ثانیه هم برسه) با نوشتن دو خط کوکی ساده کار رو انجام بدیم که مطمئن تر هم هست.
برای بدست آوردن کوکی ها هم آدرسی توی پست سوم گذاشته شده که به عزیزان تازه کار کمک میکنه: http://community.mybbiran.com/thread-111...l#pid15669

بازم تاکید میکنم اون رو برای انجمن هایی با چند دامنه باز هم میشه استفاده کرد و قابل قبول دونست اما باز حالت ست کوکی دستی بهتره و سرعت بیشتری داره که پلاگین ذکر شده این قابلیت رو داره.

بازم اگر تغییر توی پلاگین جزو شرایط لایسنسش نبود یا پیدا نکردیم سعی خودمونو برای سازگاریش میکنیم.
سلام

من  سایت رو از  دایرکت منتقل کردم به ساب دامین  ، تمام تنظیمات رو هم انجام دادم ولی کاربران نمیتونن وارد سایت بشن

مینویسیه ورود موفق ، ولی بازم همون صفحه اصلی میاد ، لطفا کمک کنید خیییلی فوری

آدرس سایت : http://forum.goftareravan.com/index.php
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27