مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: رفع مشکل ورود Cannot login
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
سلام

یکی از کاربران سایتم ایمیل داده که نمی تواند لاگین کند و توضیحاتی هم که در خصوص این مشکل می دهند بصورت زیر است :

نقل‌قول: سایتتون مشکل داره با اینکه من عضو این سایت هستم اما نمی توانم لاگ این شوم

نقل‌قول: در خواست تغییر رمز دادم بریم رمز جدید ارسال شد
وقتی با پسورد جدید وارد سایت شدم خواستم به قسمت اکانتم بروم تا پسوردم را عوض کنم لاگ آف می شود
http://www.irangeotechnic.com/forums/usercp.php

وقتی وارد فروم ها می شوم لاگ آف می شود و دوباره باید یوزر پس وارد کنیم

من حتی یک یوزر جدید ساختم و ارسال کردم و این جواب را فرستادند :

نقل‌قول: سلام با اکانتی که شما زحمت کشیدید فرستادید امروز صبح برای اوین بار خواستم لاگ این شوم که پیغام زیر داده شد:

شما از دفعات مجاز برای ورود به انجمن استفاده کرده‌اید و موفق به ورود نشده‌اید. شما باید 0 ساعت و 13 دقیقه و 59 ثانیه برای ورود و تلاش مجدد منتظر بمانید.

جالب اینجاست که وقتی لاگ آف میکنم با اکانت خودم و وارد قسمت خانه می شوم هنوز لاگ این هستم
ولی وقتی وارد قسمت های فروم و ... می شوم لاگ آف است

بنظرتان مشکل از چیست ؟

البته تا حالا گزارشی در این مورد نداشتم و ایشان اولین نفری هستند که این مشکل را بیان می کنند.

فقط در مورد نکته زیر که گفتند :

وقتی با پسورد جدید وارد سایت شدم خواستم به قسمت اکانتم بروم تا پسوردم را عوض کنم لاگ آف می شود

من بعضی وقت ها توی همین سایت مای بی بی ایران وقتی سرچ می کنم با گوگل، روی بعضی از نتایج

تقریبا با همین مشکل مواجه می شوم، یعنی با اینکه لاگین هستم، وارد اون آدرس که میشم من را لاگ

اوت نشان می ده و هر چی هم نام کاربری وپسوردم را وارد می کنم، باز وارد نمیشه.

کسی تا حالا با این مشکل مواجه نشده ؟

با سپاس Heart
(۱۳۹۱/۱۰/۲، ۱۵:۵۵:۰۷ عصر)geo نوشته است: [ -> ]سلام

یکی از کاربران سایتم ایمیل داده که نمی تواند لاگین کند و توضیحاتی هم که در خصوص این مشکل می دهند بصورت زیر است :

نقل‌قول: سایتتون مشکل داره با اینکه من عضو این سایت هستم اما نمی توانم لاگ این شوم

نقل‌قول: سلام با اکانتی که شما زحمت کشیدید فرستادید امروز صبح برای اوین بار خواستم لاگ این شوم که پیغام زیر داده شد:

شما از دفعات مجاز برای ورود به انجمن استفاده کرده‌اید و موفق به ورود نشده‌اید. شما باید 0 ساعت و 13 دقیقه و 59 ثانیه برای ورود و تلاش مجدد منتظر بمانید.

جالب اینجاست که وقتی لاگ آف میکنم با اکانت خودم و وارد قسمت خانه می شوم هنوز لاگ این هستم

بنظرتان مشکل از چیست ؟

البته تا حالا گزارشی در این مورد نداشتم و ایشان اولین نفری هستند که این مشکل را بیان می کنند.

من بعضی وقت ها توی همین سایت مای بی بی ایران وقتی سرچ می کنم با گوگل، روی بعضی از نتایج

تقریبا با همین مشکل مواجه می شوم، یعنی با اینکه لاگین هستم، وارد اون آدرس که میشم من را لاگ

با سپاس Heart
سلام بله در همین مای بی بی دهها بار این اتفاق افتاده دقیقا شبیه همین توضیحات شما
من 5 یوزر ساخته ام برای این مشکل و هر وقت تماس میگیرند یکی را بهشون میدهم
بهترین راه حل اینه که خودشان یکبار دیگه با ایمیلی جدید(اگر فعال سازی دارید) ثبت نام کنند و وارد شوند بعد اطلاعات یوزر قبلی را منتقل کنید.
در سایت هم خیلی ...
با اینکه هزینه ای دادم و مشکل موقتی حل شد ولی بازم مشکل باقی است
(۱۳۹۱/۱۰/۲، ۱۷:۴۹:۳۰ عصر)iranshahrsaz نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۱۰/۲، ۱۵:۵۵:۰۷ عصر)geo نوشته است: [ -> ]سلام

بنظرتان مشکل از چیست ؟

با سپاس Heart
سلام بله در همین مای بی بی دهها بار این اتفاق افتاده دقیقا شبیه همین توضیحات شما
من 5 یوزر ساخته ام برای این مشکل و هر وقت تماس میگیرند یکی را بهشون میدهم
بهترین راه حل اینه که خودشان یکبار دیگه با ایمیلی جدید(اگر فعال سازی دارید) ثبت نام کنند و وارد شوند بعد اطلاعات یوزر قبلی را منتقل کنید.
در سایت هم خیلی ...
با اینکه هزینه ای دادم و مشکل موقتی حل شد ولی بازم مشکل باقی است

سلام

ممنونHeart

متاسفانه با اکانتی هم که خودم برایشان ساخته بودم هم مشکل دارند.

جسارتا آیا با یوزرهایی تستی که شما برای این مشکل ساخته اید هم تا کنون مشکلی گزارش شده است؟

با این اوصاف یعنی این مشکل بصورت رندوم ممکن است برای بعضی از کاربران بوجود بیادHuh

موردی که در مورد مای بی بی ایران هم گفتم، الان برایم پیش آمد که از طریق سرچ به تاپیک زیر رسیدم :

http://mybbiran.com/community/thread-1537.html

ولی من را شناسایی نمی کنه و اگر یوزر و پسورد را وارد نمایم، پیغام شناسایی صادر (عکس زیر ) ولی مجددا به همان صفحه برگشته

بدون اینکه به اکانتم وارد شده باشم.

لطفا سایر دوستان این لینک را تست کنند که آیا برای آن ها این مشکل دیده می شود؟

با سپاسHeart
نه مشکلی پیش نیومده ولی بهترین راه حل اینه که خودشان یک یوزر بسازند و وارد شوند و بعد شما ادغام کنید.
بله لینکی که دادید من را هم شناسایی نمیکند بارها این مشکل وجود داشته
مظمئنا خیلی ازکاربرها با مشکلاتی مواجه هستند ولی همه آنها که نمیتوانند تماس بگیرند!
من میخواستم انجمنم را که الان تو روت نصب شده به فولدر فروم ببرم وتمام کارهای انتقال را انجام داده ام ولی انجمنم بازنمیشه وقسمت مدیریت هم اول وارد میشه ولی بعد خارج میشه ضمنا من setting.php که داخل فولدر inc هست روهم ویرایش کرده ام و ادرس جدید دامنه را گذاشته ام ولی بازهم انجمن باز نمیشود
اگر امکانش هست دسترسی بدهم تا یک نگاهی بکنید
(۱۳۸۸/۵/۲۴، ۱۲:۴۳:۵۴ عصر)Pars نوشته است: [ -> ]اگر آدرس شما http://www.example.com می باشد، تنظیمات شما باید اینگونه باشد:

کد php:
Cookie Domain: .example.com
 Cookie Path
: / 

اگر آدرس شما http://www.example.com/myforum می باشد، تنظیمات شما باید اینگونه باشد:

کد php:
Cookie Domain: .example.com
Cookie Path
: /myforum

اگر آدرس شما http://subdomain.example.com/wow می باشد، تنظیمات شما باید اینگونه باشد:

کد php:
Cookie Domain: .subdomain.example.com OR .example.com
Cookie Path
: /wow

متناوبا شما می توانید از این ابزار برای ارایه تنظیمات کوکی خود بر اساس آدرس انجمنتان استفاده کنید.

نقل‌قول: نکته اضافه:
در صورتی که به علت خروج مکرر نمی توانید تنظیمات را ذخیره کنید به هاست خود مراجعه کنید و در پوشه inc فایل settings باز کرده و مطابق آموزش بالا ویرایش کنید.

نکته: به موردی که در ارسال بعدی اشاره شده است نیز توجه کنید.

این تنظیمات کوکی باید در تمام MyBB های نصب شده کار کند. اگر شما اختلاط در سایت داشتید، تنظیمات کوکی شما ممکن است نیاز به کلیات بیشتری داشته باشد.

بعد از اینکه شما تنظیمات کوکی خود را تغییر دادید، لطفا به کاربران خود خبر دهید که از حساب خود خارج شوند و و کوکی هایشان را از مرورگرشان پاک کنند، به این تریتیب کوکی های جدید می توانند اثر داشته باشند.
دسترسی نمیخواد دوست من شما از همین روشی که گفته شده استفاده کنید مطمئنن جواب میگیرید

نقل‌قول: به این مطلب هم توجه کنید:
کنترل پنل مدیریت > پیکربندی > Send No Cache Headers < Server and Optimization Options را بله بزنید.
سلام
دامین اصلی هاست من aloozard هستش ، که یه ساب دامین برا فروم داره
حالا ی پارک دامین add کردم ، و روش یه ساب دامین ساختم ، بعد ، کل اطلاعات فروم aloozard رو ریختم توی فروم دامین جدیدم
بعد رفتم توی setting.php و همه دامنه هایی که نوشته بود aloozard.com رو تغییر دادم به دامنه جدید
و اما مشکلش...
مشکل اینه که بعضی وقتا قاطی می کنه
تنظیمات setting.php بر می گرده به حالت اولش...
قلا login میشد ، ولی الان هر چی زور می زنم login نمیشه ، می نویسه شما با موفقیت وارد شدید ، ولی بعش می بینی وارد نشدی
مشکلش از کجاست؟
مشکل 100% از کوکی هاست
سلام
من يه مشكلي دارم شبيه اين مشكلي كه دوستمون در اين پست داره ، هاست رو جابه جا كردم و الان به اين مشكل بر خوردم (هنوز كار خاصي تو انجمنم نكردم ، ولي ميخوام براي آينده هم بدونم مشكل از كجاست ، نصب پلاگين ها از اول هم خيلي زحمت داره)
من مسير كوكي ها رو چك كردم ، دسترسي هاي مناسب به فايل ها داده شده ، فايل config و settings رو تغيير دادم ، ولي الان هم مشكل ورود دارم ، هم اون ارور هايي مشابه ارور هايي كه دوستمون عكسشو اينجا گذاشته ...
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
Godfather عزیز
این ارر رو منم داشتم و خیلی راحت حلش کردم
شما باید اون فایلهایی که گفته رو تو پوشه زبان ها قسمت persian ویرایش کنید
موقع جابجایی هاست بعضی زبان ها این شکلی میشه اسمشون :

global.lang.889000

یا جور دیگه شما باید چک کنید در پوشه زبان فارسی که پسوند همه فایلها باید
.lang.php
باشه اگه نبود فقط تو هاست rename کنید

اگه مشکلتون حل شد حتما به من بگید اگه نشد هم بگید راه حل های دیگه دارم
تقریبا 99 درصد مشکلات این سایت برای من به وجود اومده که خودم حلش کردمBig Grin
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27